Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maxxoo Fire Mage 390 - PRIJATÝ

3 posters

Goto down

Maxxoo Fire Mage 390 - PRIJATÝ Empty Maxxoo Fire Mage 390 - PRIJATÝ

Příspěvek  maxicek0074 Sat Jul 08, 2017 7:57 pm

Nick postavy: Maxxoo
Class Mage
Koupená nebo vyexpená postava: tahle koupená z důvodu přechodu ze serveru Hyperion na Artemis
Zkušenosti s progresem: BoT 4/4N,3/5 HC + full progres Sinestra, BWD 7/7N, 6/7HC + full progres Nef, TotFW 2/2N, 1/2 HC, FL 7/7N, 6/7HC + full progres Rag
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: WoWko +- asi 8 let, Mage na Cata 2 roky
Stav tvého equipu, ilvl: FULL FL 6/7HC - 390 http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Maxxoo
Talenty: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Maxxoo&gn=RESISTANST&group=1
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu):
Maxxoo Fire Mage 390 - PRIJATÝ Wowscr11

Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Maga jedu 17% hit, aspoň 10% haste + 5% raid buff na tick Combušky, poté Crit, Mastery
Single Target
fight začínám Scorch/Pyro kvůli Critical Mass, během fightu obnovuji (pokud je lock tak ne, ale s tímhle eq už ten Pyro aspoň jednou za 30s procne), poté Living Bomba (nechám spadnout a nahodím znova), cast Fireball, na proc Pyro, na úctyhodném dmg Ignitu (který sleduji přes Combustion Helper,který ale není úplně spolehlivý) hodím Combušku (samo že to také ovlivňují trinkety, enchanty, Hero,...), Flame orb na CD
Multi Target
Cast Pyro na jeden target, Blast Wave, pokud procne Impact tak hodím Living bombu na stejný target a poté FIre Blast přes Impact, dle počtu targetů nahazuji na každého přes Scorch Critical Mass - do +-5 targetů ano, u více ne, obnovuji LIving Bomby přes Impact (sleduji na Combustion Helperu), když nemám už co, tak Blizzard, pokud je více než 1 target s více HP tak přidám i Combušku - viz Single Target
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony (Omen, DBM, GC, EPGP): TS i mikrák mám a často používám, jelikož jsem celkem ukecaný co se týče WoWka, Omen, DBM mám, GC a EPGP mohu dodat (nepotřeboval jsem dříve)
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: od Září jdu na výšku, takže nevím přesně jak to budu mít časově, ale jinak jsem vášnivý hráč WoW
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: férové jednání, dobrou organizaci, fajn lidi, chi pokračovat v pogresu popřípadě killu Raga a dále se uvidí, co se bude progresovat, 25, DS,...
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Riders of Darkness - za odvedení 90% práce za ostatní ještě dostat zjeba + odešla i má raid parta, Resistanst - kromě grupy, ve které chodím již za něco jiného, nulová aktivita a nezájem GuM
Znáš někoho z EXALTED? vím jen, že je u vás pár lidi z předchozích guild, s některými jsem se bavil
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? za 2 roky na twinu už mám přehled o guildách  na Ali
Něco o sobě letos mi bude 20, žiju v Ostravě, od Září jdu na výšku do Brna, ohledně WoWka dost ukecaný, mám své názory na věci a na lidi bez ohledu na ostatní, občas kvůli tomu pro některé až arogantní, jsem upřímný člověk, dokážu někoho zjebat za opakovanou blbost, pomoci někomu něco zlepšit nebo napravit, často někoho zjebu za úplné kraviny, ale kdo mě pozná ví, že to myslím ze srandy

maxicek0074
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 08. 07. 17

Návrat nahoru Goto down

Maxxoo Fire Mage 390 - PRIJATÝ Empty Re: Maxxoo Fire Mage 390 - PRIJATÝ

Příspěvek  Tanastari Sun Jul 09, 2017 11:22 pm

Nepouzivas prepot ?
Ake trinkety/enchanty ovplivnuju priamo combust ?
Je tebou popisana technika plosnenia (cast scorchu a blizzardu) efektivnejsia ako normalna rotacia do single targetu so spreadom dotiek ?
Skutocne mas z eq + talentu len 10% hastu ?

Equipovo takmer hotova postava, aktivny vo FL rozhodne ZA aspon na test.

Tanastari
Scout
Scout

Počet príspevkov : 32
Join date : 14. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Maxxoo Fire Mage 390 - PRIJATÝ Empty Re: Maxxoo Fire Mage 390 - PRIJATÝ

Příspěvek  maxicek0074 Mon Jul 10, 2017 12:25 pm

Nepouzivas prepot ?    
prepotky rozhodně používám, ne na všech bossích

Ake trinkety/enchanty ovplivnuju priamo combust ?  
enchant Power torrent z weapky, trinkety momentálně používám pasivní, u Necrotiku nastackování na 10 stacků, jinak obecně jsem to psal ne jen na tenhle eq, např. proc Volcanky, kterou jsem používal, na alysovi odpalovací trinket, na DS bude určitě taky něco takového

Je tebou popisana technika plosnenia (cast scorchu a blizzardu) efektivnejsia ako normalna rotacia do single targetu so spreadom dotiek ?  
jak jsem psal dříve, záleží na počtu a výdrži daných mobek,když mají větší výdrž, tak Scorch jen jednou na každou mobku kvůli Critical Mass pro ostatní hráče, blizzard když je velký počet s menší výdrží, vše záleží na dané situaci, není to tak, že bych používal na všechny to stejné
Skutocne mas z eq + talentu len 10% hastu ?
mám více než 10%, ale psal jsem to ohledně otázky na své staty, například až budu měnit eq na DS a chyběl by mi haste na 10%, momentálně se ho zbavuji a mám něco přes 13% viz armory, než jsem měl ilvl 390, tak se mi pomocí locka v raidu podařilo dosáhnout 25%, ale nebyl můj cíl udržet to

maxicek0074
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 08. 07. 17

Návrat nahoru Goto down

Maxxoo Fire Mage 390 - PRIJATÝ Empty Re: Maxxoo Fire Mage 390 - PRIJATÝ

Příspěvek  Terorizt Thu Jul 13, 2017 10:08 am

Ahoj, očakával som teda dlhšiu diskusiu. Všetci mali dostatok času a priestoru sa ťa niečo spýtať.

Nakoniec uvidí sa všetko na raide...

Prijatý na test

napiš si v hre o inv: Gragass, Teroriztt, Dyveina, Zanny, Sedara, Dany
po obdržaní práv tu na forku si prečítaj prosím ta https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov

Terorizt
Rangedps leader
Rangedps leader

Počet príspevkov : 150
Join date : 21. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Maxxoo Fire Mage 390 - PRIJATÝ Empty Re: Maxxoo Fire Mage 390 - PRIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru