Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Esmeen - Fire Mage - PRIJATY

+2
Kucko
Esmeen
6 posters

Goto down

Esmeen - Fire Mage - PRIJATY Empty Esmeen - Fire Mage - PRIJATY

Příspěvek  Esmeen Tue Aug 04, 2015 12:13 pm

Nick postavy: Esmeen
Class Mage/Fire http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Esmeen
Koupená nebo vyexpená postava: Postava je bohužel koupená,hrával sem druida po celý wotlk,který mě bohužel na catě vůbec nebavil.Mága vlastním asi 3měsíce cca,koupil sem asi s itmlvl 330 tak sem se snažil nabrat co se dá,bohužel nic nepadáVery Happy
Zkušenosti s progresem: Co se Caty týče: Normal full clear,HC BWD 4/5,BOT 3/5 TotFW bohužel hc jen s worldem
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Mága jak už sem psal teprve asi 3 měsíce na cata,když nepočítám alta co jsem měl na Wotlk sezoně.Ale učím se rychle:)
Stav tvého equipu, ilvl: momentálně 360itm nějaké 359 i 372 itemy tam jsou,ale bohužel i dva 345 Very Happy
Talenty: 3/35/3
Screen ui (idealně s FPS v raidu:[url= https://2img.net/h/s14.postimg.cc/y2kjc4wox/Wo_WScrn_Shot_072615_202130.jpg] https://2img.net/h/s14.postimg.cc/y2kjc4wox/Wo_WScrn_Shot_072615_202130.jpg[/url] a  https://2img.net/h/s24.postimg.cc/at2w15911/Wo_WScrn_Shot_072615_194608.jpg přecházím z hordy a dávám si svůj starý nick což je Esmeen  na screenech (Halfus 10hc a Valiona 10hc) jsem samozřejmě Qkve Smile

Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Nahodím prepotku dále Pyroblast,LB,Forb dále CD Mirorr image.Combusion pouštím jen když mám Nahozený LB,Ignite a pyroblast.Scorch jen při pohybu.
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: Mám TS,mumble i skype Very Happy
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš přes náš raid time ready?: Váš RT mi vyhovuje,ale nemůžu zaručit,že se dostavím na každičký raid(upřímně to asi nikdo:) ) mám také osobní život,ale snažím sem být na raidy co nejvíce aktivníSmile
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Raidování na úrovni,dobré atmosféry a žádných nervů Very Happy a samozřejmě 25man,protože 10many už mi pijou krev Very Happy
Předchozí guildy  (důvod odchodu): WOTLK od Naxx sezony 4roky v Immersion(přátele fajn kolektiv),s příchodem Cata rozpad guildy.Hell drivers první půl rok caty(odprogressováno vše na 25man normal)bohužel důvody odchodu byly osobní,poté sem moc nehrál z již zminovaného důvodu nebavení classy na cata.Když jsem si koupil mága začal mě bavit takže sem u něj zůstal a vstoupil sem do guildy The Emerald Dream ,bohužel slabý progress (ale fajn lide nic proti)
Znáš někoho z EXALTED? Bohužel, u Aliance jsem asi hodinu Very Happy
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? spam na worldu od jednoho z vašich hunterů,zaujala mě hlavně ta 25man a tak ste byli hned první guilda co mi padla do oka:)
Něco o sobě Jmenuji se Lukáš je mi 22 let a bydlím v Big city kdyně u Domažlic Very Happy(Plzenský kraj pro ty co by nevěděli) wow hraji rád,ale mám samozřejmě i jine aktivity jako třeba tennis a jine:)

Esmeen
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 04. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Esmeen - Fire Mage - PRIJATY Empty Re: Esmeen - Fire Mage - PRIJATY

Příspěvek  Kucko Tue Aug 04, 2015 12:43 pm

Ahoj.
Prečo si sa rozhodol ísť na alianciu?
Pozerám, že mága máš 3 mesiace, prečo nemáš reputáciu na enchant (Therazane)?
V čom je výhoda/nevýhoda Glyph of Mirror Image? Nezdá sa ti to DPS strata?
Máš iné, zakryté bindy ?
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Esmeen - Fire Mage - PRIJATY Empty Esmeen

Příspěvek  Esmeen Tue Aug 04, 2015 12:55 pm

Kucko napsal:Ahoj.
Prečo si sa rozhodol ísť na alianciu?
Pozerám, že mága máš 3 mesiace, prečo nemáš reputáciu na enchant (Therazane)?
V čom je výhoda/nevýhoda Glyph of Mirror Image? Nezdá sa ti to DPS strata?
Máš iné, zakryté bindy ?



K alianci jak už sem psal slyšel sem ,že je zde více 25man guild
Thezane samořejmě dodělám do konce měsíce,nebylo teďmoc času(nová práce atd)
DPS ztráta ?nevím nepřišlo mi nějak zatím ,co jsem se radil s jedním magem co mě zasvěcoval,ale jestli máš nějaké rady jak vylepšit tak sem s nimi.Nebráním se ničemu:)
bindy samozřejmě mám (blink -Y,iceblock -X,kick- C) na CD s potkami mam macro

Esmeen
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 04. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Esmeen - Fire Mage - PRIJATY Empty Re: Esmeen - Fire Mage - PRIJATY

Příspěvek  Goldrin Tue Aug 04, 2015 1:09 pm

Ahoj,
Co se týče eq tak ti chybí PVE enchant na ramena ze repku (jak už zmínil Kucko) a máš špatných enchant v botech (50 mastery useless, radši si tam dej 50 hit), zbytek je v pořádku. Když už jsme u toho enchantu 50 hit, napiš mi, priority statů u mága.
Talenty: Talent Pyromaniac "plně" využiješ pouze na 2 bossech a to je Halfus a Maloriak, doporučuji si udělat dual fire talenty (jedné s Pyromaniacem a druhé bez).
- Vypiš mi svou AOE rotaci
- Používáš makra? jestli ano, vypiš jaké
- Znáš haste breakpointy u mága?
Goldrin
Goldrin
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 109
Join date : 07. 05. 15
Age : 26
Bydlisko : Někde v horách

Návrat nahoru Goto down

Esmeen - Fire Mage - PRIJATY Empty Re: Esmeen - Fire Mage - PRIJATY

Příspěvek  worent Tue Aug 04, 2015 1:28 pm

Nemáš gear ani odpogresovaných najtažších bossov.
Pokial máš záujem o našu guildu tak si poriadne naštuduj taktiky na bossov ktorých si nikdy nedal, aby si sa mohol okamžite zapojit do progressu/farmy .

Prečo práve Exalted? Napísal si prihlášku na prvé makro čo si videl na worldu?
Postava kupená, hraješ 3 mesiace aká je záruka že po par idčkách zase neodídeš ?

Aký je tvoj postoj k raidu ked sa progress nedarí?
worent
worent
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 193
Join date : 08. 04. 14
Age : 35
Bydlisko : Praha

Návrat nahoru Goto down

Esmeen - Fire Mage - PRIJATY Empty Re: Esmeen - Fire Mage - PRIJATY

Příspěvek  Esmeen Tue Aug 04, 2015 1:30 pm

Goldrin napsal:Ahoj,
Co se týče eq tak ti chybí PVE enchant na ramena ze repku (jak už zmínil Kucko) a máš špatných enchant v botech (50 mastery useless, radši si tam dej 50 hit), zbytek je v pořádku. Když už jsme u toho enchantu 50 hit, napiš mi, priority statů u mága.
Talenty: Talent Pyromaniac "plně" využiješ pouze na 2 bossech a to je Halfus a Maloriak, doporučuji si udělat dual fire talenty (jedné s Pyromaniacem a druhé bez).
- Vypiš mi svou AOE rotaci
- Používáš makra? jestli ano, vypiš jaké
- Znáš haste breakpointy u mága?

Breakpointy tuším že jsou 5%-12,5%-15%-25%(13tick combusion,firelands momentalně na úpor critu) a finální 38% pro 6 tick LB (haste ovlivnuje tick ,LB a dotky Pyroblastu a combusion)
Intel-hit-momentálně crit (později haste)-mastery
plošná rotace : Pokud je targetu ignite,pyroblast dotka a LB rozhodim pomocí Fire Blastu na okolni targety v kombinaci s s flame strike a Blastwawem je to jeden s nejsilnějších plošničů ve hře,když jsou například jen tři targety zvolím si jeden main kde jedu klasickou rotaci + fire blast
co se toho enchu týká vyměním díky za radu

Esmeen
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 04. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Esmeen - Fire Mage - PRIJATY Empty Re: Esmeen - Fire Mage - PRIJATY

Příspěvek  Esmeen Tue Aug 04, 2015 1:34 pm

worent napsal:Nemáš gear ani odpogresovaných najtažších bossov.
Pokial máš záujem o našu guildu tak si poriadne naštuduj taktiky na bossov ktorých si nikdy nedal, aby si sa mohol okamžite zapojit do progressu/farmy .

Prečo práve Exalted? Napísal si prihlášku na prvé makro čo si videl na worldu?
Postava kupená, hraješ 3 mesiace aká je záruka že po par idčkách zase neodídeš ?

Aký je tvoj postoj k raidu ked sa progress nedarí?

slyšel sem o vás zamozřejmě už na hordě,ale ano bylo to prvé makro na worldu které sem viděl,ale věděl sem ,že patříte k nej guildám na serveru
neodej protože jak už sem psal mage mě baví a baví mš kvalitní progress(když je dobrá společnost tak i hroznýVery Happy)
postoj k nedaření neleavuju s urážkou nemam důvod,wipy mě nevadí když se u toho lidí nechovaj s prominutím jak h... (myslím nadávky atd)je to hra
v immersionu sme měli takový progress ,že jsem immuní na wipy Very Happy
co se sinestri týče maám ji odprogressovanou až do poslední fáze asi 20%,Nefa taktiky znám jen z guide a větry HC bohužel také,ale co se týče tak zase takový rozdíl oproti normálu v nich není krom větší dmge,silnějších abilit a rychlejších reakcí Very Happy

Esmeen
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 04. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Esmeen - Fire Mage - PRIJATY Empty Re: Esmeen - Fire Mage - PRIJATY

Příspěvek  Kucko Tue Aug 04, 2015 1:54 pm

Esmeen napsal:DPS ztráta ?nevím nepřišlo mi nějak zatím ,co jsem se radil s jedním magem co mě zasvěcoval,ale jestli máš nějaké rady jak vylepšit tak sem s nimi.Nebráním se ničemu:)
Skôr ma zaujíma či si to skúšal, alebo to máš len zo "zvyku" . Povráva sa, že to je malá DPS strata, ale odskúšané to osobne nemám. Pár (popredných) mágov ten glyph nemá. Konkrétne sa to píše na EJ a ide o to, že keď máš glyph -> dávajú iba Fireball, keď nemáš glyph -> dávaju Frostbolt a každých 7+- sekúnd Fireblast bez GCD. A to je lepšie ako iba Fireball.

A ešte taký malý dodatok: Skús dať s worldom Al´Akira normal, pretože ak by sa sem dostal, ressovať/prepínať to stále kvôli jednému človeku nie je práve najzábavnejšie Very Happy
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Esmeen - Fire Mage - PRIJATY Empty Re: Esmeen - Fire Mage - PRIJATY

Příspěvek  Esmeen Tue Aug 04, 2015 4:18 pm

Kucko napsal:
Esmeen napsal:DPS ztráta ?nevím nepřišlo mi nějak zatím ,co jsem se radil s jedním magem co mě zasvěcoval,ale jestli máš nějaké rady jak vylepšit tak sem s nimi.Nebráním se ničemu:)
Skôr ma zaujíma či si to skúšal, alebo to máš len zo "zvyku" . Povráva sa, že to je malá DPS strata, ale odskúšané to osobne nemám. Pár (popredných) mágov ten glyph nemá. Konkrétne sa to píše na EJ a ide o to, že keď máš glyph -> dávajú iba Fireball, keď nemáš glyph -> dávaju Frostbolt a každých 7+- sekúnd Fireblast bez GCD. A to je lepšie ako iba Fireball.

A ešte taký malý dodatok: Skús dať s worldom Al´Akira normal, pretože ak by sa sem dostal, ressovať/prepínať to stále kvôli jednému človeku nie je práve najzábavnejšie Very Happy
vyzkoušim bez glyphu tedy:)diky za radu,a ty větry no snad to u vás world dává na hordě je to mazec:D

Esmeen
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 04. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Esmeen - Fire Mage - PRIJATY Empty Re: Esmeen - Fire Mage - PRIJATY

Příspěvek  worent Tue Aug 04, 2015 5:21 pm

Bojím sa že úroveň world raidu na ali je 2x horší než si zvyknuty Very Happy
worent
worent
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 193
Join date : 08. 04. 14
Age : 35
Bydlisko : Praha

Návrat nahoru Goto down

Esmeen - Fire Mage - PRIJATY Empty Re: Esmeen - Fire Mage - PRIJATY

Příspěvek  Esmeen Tue Aug 04, 2015 6:10 pm

Tak to se hrozně těším:D

Esmeen
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 04. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Esmeen - Fire Mage - PRIJATY Empty Re: Esmeen - Fire Mage - PRIJATY

Příspěvek  Esmeen Thu Aug 06, 2015 11:06 am

Tak enchant opraven,glyph vyzkoušen a jo je to trošku poznat:) a talenty plošne a single ,na thezane se pracuje a větry sem ještě neviděl skládat:D

Esmeen
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 04. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Esmeen - Fire Mage - PRIJATY Empty Re: Esmeen - Fire Mage - PRIJATY

Příspěvek  Cobain Thu Aug 06, 2015 7:01 pm

Kedze hrajes maga iba 3 mesiace, mam trochu obavy ohladne znalosti classy. Nejde iba o theorycraft (ten sa da naucit pomerne rychlo, ked je snaha), ale aj o celkove zohranie sa s postavou, improvizacia pri neocakavanych udalostiach a vyuzivanie co najvacsej palety spellov, ktore mozu byt danej situacii napomocne.

Sledujes si niekde proc a duraciu trinketov a podobnych zalezitosti?

Tie dva dmg metre, ktore ti spolu zakryvaju zhruba 20% obrazovky maju nejaky hlbsi vyznam?

Vidim, ze mas CombustionHelper... Combustion castis hned, ked mas vsetky potrebne dotky, alebo cakas na proc/crit atd?

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Esmeen - Fire Mage - PRIJATY Empty Re: Esmeen - Fire Mage - PRIJATY

Příspěvek  Esmeen Thu Aug 06, 2015 11:50 pm

Cobain napsal:Kedze hrajes maga iba 3 mesiace, mam trochu obavy ohladne znalosti classy. Nejde iba o theorycraft (ten sa da naucit pomerne rychlo, ked je snaha), ale aj o celkove zohranie sa s postavou, improvizacia pri neocakavanych udalostiach a vyuzivanie co najvacsej palety spellov, ktore mozu byt danej situacii napomocne.

Sledujes si niekde proc a duraciu trinketov a podobnych zalezitosti?

Tie dva dmg metre, ktore ti spolu zakryvaju zhruba 20% obrazovky maju nejaky hlbsi vyznam?

Vidim, ze mas CombustionHelper... Combustion castis hned, ked mas vsetky potrebne dotky, alebo cakas na proc/crit atd?

Na sledování procu mám Class Timer
Co se těch dvou dmgmeterů týče,normálně mám zapnutý healing na skadě nevím proč sem tam zrovna měl dmg
Combustion se snažím použít co nejvícekrát za fight,rozhodně na začátku fightu,když má tank aggro ,mám na sobě potku ,procnou trinkety (samozřejmě když mám všechny potřebné dotky)

Esmeen
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 04. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Esmeen - Fire Mage - PRIJATY Empty Re: Esmeen - Fire Mage - PRIJATY

Příspěvek  Hannele Fri Aug 07, 2015 12:48 am

Vidím nedostatky, které mají být vyřešeny před podáním přihlášky. Všude čtu "tuším", "myslím",..
Kdo tě může doporučit?
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Esmeen - Fire Mage - PRIJATY Empty Re: Esmeen - Fire Mage - PRIJATY

Příspěvek  Esmeen Fri Aug 07, 2015 12:52 am

Hannele napsal:Vidím nedostatky, které mají být vyřešeny před podáním přihlášky. Všude čtu "tuším", "myslím",..
Kdo tě může doporučit?
Sem na Alianci stejně dlouho jako tadle přihláška,takže tu nikoho neznám:)

Esmeen
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 04. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Esmeen - Fire Mage - PRIJATY Empty Re: Esmeen - Fire Mage - PRIJATY

Příspěvek  Hannele Fri Aug 07, 2015 1:36 am

Mám na mysli kohokoliv. I z hordy.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Esmeen - Fire Mage - PRIJATY Empty Re: Esmeen - Fire Mage - PRIJATY

Příspěvek  Esmeen Fri Aug 07, 2015 1:42 am

Upřímně nevím,za druida sem hrál celý wotlk v jedne gildě,spousta lidí už nehraje a co se maga týče celou dobu sem byl v Emerald dreamu,kde sem snad žádne problemy neměl.Teda alespoń o nich nevím:D

Esmeen
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 04. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Esmeen - Fire Mage - PRIJATY Empty Re: Esmeen - Fire Mage - PRIJATY

Příspěvek  Kucko Fri Aug 07, 2015 5:07 pm

Cobain sa ťa skôr pýtal na mechaniku Combustion, od čoho závisí jeho celkový dmg ? Samozrejme od dotiek na targete a ešte od čoho ?
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Esmeen - Fire Mage - PRIJATY Empty Re: Esmeen - Fire Mage - PRIJATY

Příspěvek  Esmeen Fri Aug 07, 2015 6:50 pm

Když máme,na targetu naše tři dotky a sepneme combusku vznikne nám jedna silná dotka jejíž dmg se odvíjí od síly a haste(ticky) jak už sem psal na 25%haste ziskáváme další 13tý tick

Esmeen
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 04. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Esmeen - Fire Mage - PRIJATY Empty Re: Esmeen - Fire Mage - PRIJATY

Příspěvek  Cobain Fri Aug 07, 2015 8:47 pm

Esmeen napsal:Když máme,na targetu naše tři dotky a sepneme combusku vznikne nám jedna silná dotka jejíž dmg se odvíjí od síly a haste(ticky) jak už sem psal na 25%haste ziskáváme další 13tý tick

To nie je presny popis mechaniky. Dmg Combustion sa odvija od konkretneho dmgu, ktory udeluju tvoje dotky na targete. Pyro a LB maju viacmenej konstantny dmg, no ignate sa pocita z hodnoty critu a je rozdiel ci critnes fire blastom za 10k, alebo pyroblastom za 60k.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Esmeen - Fire Mage - PRIJATY Empty Re: Esmeen - Fire Mage - PRIJATY

Příspěvek  Esmeen Fri Aug 07, 2015 9:19 pm

To o tom critu samozřejmě vím,mohl sem to napsat lepe,moje chyba.Theo mam nastudovaný

Esmeen
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 04. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Esmeen - Fire Mage - PRIJATY Empty Re: Esmeen - Fire Mage - PRIJATY

Příspěvek  Esmeen Sat Aug 08, 2015 3:49 am

Nejspíš sem si blbě překonfiguroval otázku,za to se omlouvám:)

Esmeen
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 04. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Esmeen - Fire Mage - PRIJATY Empty Re: Esmeen - Fire Mage - PRIJATY

Příspěvek  Cobain Sat Aug 08, 2015 8:38 am

PRIJATY NA TEST.


Napis si v hre o invite do guildy na jeden z nickov: Cobain, Sio, Gragass, Sedara, Hannele, Diranda, Sabersoul.
Az dostanes prava na forum pozri sa na https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov .

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Esmeen - Fire Mage - PRIJATY Empty Re: Esmeen - Fire Mage - PRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru