Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kafu - Fire mage - PRIJATY

+10
Gingereater
Morby
Destik
Cobain
Atucha
Kucko
Enelia
Anathem
Hannele
Kafu
14 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Kafu - Fire mage - PRIJATY Empty Kafu - Fire mage - PRIJATY

Příspěvek  Kafu Fri Apr 17, 2015 8:02 pm

Nick postavy: Kafu
Class Mage
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená
Zkušenosti s progresem:
Na serveru Czech WoW, Naxx FC, OS +3 RF. Potom server zanikl a přišlo druhé expení mága tady na Twinstaru. S The Angels of Nozdormu jsme úspěšně odprogresovali Ulduar včetně všech HC. Dlouhé čekání na ToC zpusobilo odliv hráčů na offi a můj přechod na server Soulwell, kam byl převedený můj první mage. Na Soulwellu jsem se ujal pozice RL a společně s guildou jsme odprogresovali ToC HC, ICC HC a pochybně funkční BoT a BwD. Tento server se taktéž vylidnil a já se vrátil na Twinstar. Momentálně mám s mágem na Twinu odprogresováno BoT 1/5 HC, BwD 6/6n, To4W 2/2n. Do budoucna můžu nabídnout ještě své zkušenosti z offi http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-blade/Kafu/simple (progres raidů úplně dole).
Jak dlouho hraješ wow/svoji class:
WoW obecně a mága jako svou první postavu hraju už víc jak 5 let. Od expení při Scouge Invasion až po Nefariana jsem vyzkoušel všechny talentové stromy do PvE i frost ( Very Happy ). Základní znalosti mám v podstatě o každé classe.   Smile
Stav tvého equipu:
http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Kafu
Hit cap 17,01%  Crit self buff 26,74% Mastery 11,63 Haste 9,83% a upřímně je to pro mě nejméně sympatický stat. Stackování critu v kombinaci s mastery se mi zdá jako hezký přírůstek dmge Ignite.
Talenty: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Kafu&gn=Guardian+Angels
Myslím, že klasika až na talent Arcane Concetration místo jiné alternativy ve fire. Při plošnění různých skupin addů obrovsky šetří manu. Ovšem jsem otevřen jakékoli změně ve prospěch raidu.
Screen ui (idealně s FPS v raidu):
FPS se drží stabilně okolo 30, v raidech bez lagu, grafika zvládá.  Smile  http://postimg.org/image/d5opripef/
Během boje: http://postimg.org/image/8cn5dkebp/
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:
Mage přináší do raidu buff Arcane/Dalaran Brilliance (2126 max mana a 6% SP). Dále udržuje na targetu díky talentu Critical Mass 5% spell crit chance. Hodí se i na kitování addů pomocí Blast Wave a Ring of Frost. Hlavně má velké DPS do single i AoE, díky možnosti rozprášit své DoT na okolní targety.
Rotace: Open pyro (nahodí Critical Mass), Living Bomb, spam fireball. Při procu combo fireball+pyro. Obnovovat Living Bomb na targetu vždy po vybuchnutí Mirror Image na CD, případně nechat pro shození agra, flame orb na CD. A nejdůležitější, Combustion používat jen při maximu DoT na targetu tj. Pyro DoT, Ignite, Living Bomb.
Mumble. Mikrofon. Povinné addony: Mumble mám, jen bych potřeboval poradit s donastavením mikrofonu, abych mohl mluvit. DBM je pro mě samozřejmostí. Threat sleduji pomoci ingame nástroje. Addony na úpravu vzhledu a sledování CD: Skada, Bartender, Bagnon, Sexy CD, Sexy Map, MSBT.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout:
Od přechodu k vám si slibuji PvE na úrovni, jakou jsem zažil při progresu UD. 25 lidí, co chce něčeho dosáhnout a jde si za svým cílem. Dále, zdokonalit se v CATA mágovi. Rád bych společně s vámi pokořil ty nejtěžší výzvy Twinstaru.
Předchozí guildy  (důvod odchodu):
Guardian Angels, The Angels of Nozdormu, tyto dvě. V podstatě to ale byla stále Guardian Angels, jen kvůli spojení se poupravil název při přechodu na Twin a teď jsou TAoN na offi. To jen na vysvětlenou. Takže GA od začátku mého hraní jediná guilda. Poslední 2 roky jsem ve funkci GuM. Bohužel spojování serverů a několik přesunů postav spoustu členů od hraní odradilo. Poslední kapkou bylo expení guildy a postav tady na Twinu, jelikož převod postav na Cata nebyl možný. Většina lidí hraje nárazově a nesejdeme se ani na 10man, z tohoto důvodu odcházím a hledám novou guildu.
Znáš někoho z EXALTED?
Nikoho od vás neznám.
Odkud ses dozvěděl o EXALTED?
Už pár let jste u mě v hlavě pod štítkem TOP aliance, co se PvE týče, a z worldu jsem se dozvěděl, že sháníte lidi.
Něco o sobě
Jmenuju se Jirka, je mi 25 let. Pracuju jako živnostník alá podnikatel, jak nás označuje stát, ve stavebnictví. Volný čas trávím teda hodně u WoW a dalším příjemným žroutem času je přítelkyně. Nebojte, od hraní mě neodrazuje, má feral tanka.  Very Happy   Rád si zajdu posedět na pivko s přáteli, případně zajedu někam na výlet. V zimě lyžuju a v létě je mým sportem zahrádka naší vesnické hospůdky.
Na závěr se omlouvám za případné chyby a jiné nešvary. Děkuju za váš čas, při čtení mé přihlášky, a těším se na reakce.
Kafu
Kafu
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 128
Join date : 16. 04. 15
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Kafu - Fire mage - PRIJATY Empty Re: Kafu - Fire mage - PRIJATY

Příspěvek  Hannele Fri Apr 17, 2015 8:51 pm

Jak hraješ za mága nedokážu objektivně posoudit, z té druhé stránky pro.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Kafu - Fire mage - PRIJATY Empty Re: Kafu - Fire mage - PRIJATY

Příspěvek  Anathem Fri Apr 17, 2015 9:07 pm

The Angels of Nozdormu ..fuuu,to je dááááávno Very Happy PRO ..jen taká,malinká ...odkud jsi ? Very Happy
Anathem
Anathem
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 398
Join date : 03. 03. 14
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Kafu - Fire mage - PRIJATY Empty Re: Kafu - Fire mage - PRIJATY

Příspěvek  Enelia Fri Apr 17, 2015 9:12 pm

Ahoj,
podle ceho si sledujes tvou hodnotu Ignite? Pouzivas na to nejaky addon?
Moc s tebou nesouhlasim s tou masterkou.. 10% haste je proste soft cap..
Enelia
Enelia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 148
Join date : 28. 09. 14
Age : 28
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Kafu - Fire mage - PRIJATY Empty Re: Kafu - Fire mage - PRIJATY

Příspěvek  Kafu Fri Apr 17, 2015 9:28 pm

To Anathem: Kousek od Hradce Králové
To Enelia: Hodnotu ignite nijak nesleduji, pokud se ti jedná o combustion tak to dávám po critu pyroblastu. Pokud je to v souvislosti s názorem na crit+mastery je to jen má doměnka selského rozumu. Víc critu, víc ignite + víc mastery, větší periodic fire damage effects = větší dmg. Na soft cap haste mi chybí 0,25%, to rád napravím.
Kafu
Kafu
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 128
Join date : 16. 04. 15
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Kafu - Fire mage - PRIJATY Empty Re: Kafu - Fire mage - PRIJATY

Příspěvek  Enelia Fri Apr 17, 2015 9:32 pm

Zkousela jsem na dummy fire s masterkou a intel crit haste mastery me vyslo lepe.. Takze jestli se rozhodnes pro haste, tak bych ti doporucila misto toho trinketu na mastery hodit Darkmoon kartu Smile. A pak jeste Combustion helper nebo Mybigignite addon. Ne vzdy se ti to vyplati hodit po insta pyru s dotkama.
Enelia
Enelia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 148
Join date : 28. 09. 14
Age : 28
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Kafu - Fire mage - PRIJATY Empty Re: Kafu - Fire mage - PRIJATY

Příspěvek  Kafu Fri Apr 17, 2015 9:41 pm

Děkuju za postřeh, nechci nějak urputně tlačit masterku, byla to opravdu jen má doměnka Smile Addony omrknu a určitě jeden z nich stáhnu. Tušil jsem že mi ten trink z V+T hodíte na hlavu, bohužel jsem neměl ještě štěstí na jiný. Smile Ale altík začal vydělávat, tak určitě zainvestuju do karty. Smile
Kafu
Kafu
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 128
Join date : 16. 04. 15
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Kafu - Fire mage - PRIJATY Empty Re: Kafu - Fire mage - PRIJATY

Příspěvek  Enelia Fri Apr 17, 2015 9:46 pm

Muzes mi prosim jeste rozepsat jak pusobi haste na tick dotek na cata? Popr. nejake hranice?
Enelia
Enelia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 148
Join date : 28. 09. 14
Age : 28
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Kafu - Fire mage - PRIJATY Empty Re: Kafu - Fire mage - PRIJATY

Příspěvek  Kucko Fri Apr 17, 2015 9:55 pm

Mňa si zaujal, som ZA test
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Kafu - Fire mage - PRIJATY Empty Re: Kafu - Fire mage - PRIJATY

Příspěvek  Kafu Fri Apr 17, 2015 10:08 pm

Haste ovlivnuje počet tiků jen u LB, Pyro DoT, Combustion. LB a Pyro mají stejný koeficient, další tik přichází na 12.5% a další následující na 37,5%
Combustion má hodnoty ovlivnující další tik na 5% +1, 15% +2, 25% +3
Tedy soft cap, protože přidá +2 Combustionu a +1 LB a Pyro DoT
Na momentálním EQ co mám bych velice těžko dosahoval 25% proto je pro mě hranice jasná a to 10% unbuff.
Kafu
Kafu
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 128
Join date : 16. 04. 15
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Kafu - Fire mage - PRIJATY Empty Re: Kafu - Fire mage - PRIJATY

Příspěvek  Enelia Fri Apr 17, 2015 10:16 pm

Ouk a posledni otravna otazka.. Jak plosnis?
Enelia
Enelia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 148
Join date : 28. 09. 14
Age : 28
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Kafu - Fire mage - PRIJATY Empty Re: Kafu - Fire mage - PRIJATY

Příspěvek  Atucha Fri Apr 17, 2015 10:19 pm

Já bych si dovolil ještě jednu otravnou otázku, vzhledem k tomu že nemáš úplně klasický talenty, jak dmguješ za běhu?

Atucha
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 233
Join date : 22. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Kafu - Fire mage - PRIJATY Empty Re: Kafu - Fire mage - PRIJATY

Příspěvek  Kafu Fri Apr 17, 2015 10:27 pm

FS kvuli procu Impact, LB na jeden target, spread LB, FS, FS, Blizzard. pokud neprocne Impact na první FS spreadnu později částečně odtikanou LB. Opakuji potom jen spread LB po vybuchnutí předchozích a FS, FS, Blizzard. Pokud procne Pyro samozřejmně spreaduji Pyro DoT případně i ignite.
Kafu
Kafu
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 128
Join date : 16. 04. 15
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Kafu - Fire mage - PRIJATY Empty Re: Kafu - Fire mage - PRIJATY

Příspěvek  Kafu Fri Apr 17, 2015 10:32 pm

Běh vyplňuji Fire Blastem, resp. uhnutí. Např u Halfuse. Pokud si situace vyžaduje překonání větší vzdálenost, blink mi to umožní na GC. Uvědomuju si, že někde by se to mohlo hodit a asi by nebyl problém jeden talent z AC ušetřit na tento talent. V HC modech se asi běhá více, takže se to bude hodit Smile
Kafu
Kafu
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 128
Join date : 16. 04. 15
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Kafu - Fire mage - PRIJATY Empty Re: Kafu - Fire mage - PRIJATY

Příspěvek  Enelia Fri Apr 17, 2015 10:43 pm

Kdyz zmenis ten talent, tak jsem pro test.
Enelia
Enelia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 148
Join date : 28. 09. 14
Age : 28
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Kafu - Fire mage - PRIJATY Empty Re: Kafu - Fire mage - PRIJATY

Příspěvek  Cobain Fri Apr 17, 2015 11:06 pm

Mam zopar otazok iba k eq. :
Pozeram, ze dodrzujes farbu socketov, nemyslis si, ze sa niekde oplati propagovat +40 intell?
Co enchant +50 intell na wristy?
Preco mas na legoch spirit na ukor staminy?

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Kafu - Fire mage - PRIJATY Empty Re: Kafu - Fire mage - PRIJATY

Příspěvek  Kafu Fri Apr 17, 2015 11:32 pm

Talent přehozen, trinket koupen, CombustionHelper stažen a jdu se s ním seznámit.
To Cobain: Určitě se vyplatí pokud je bonus +20 int nedodržovat barvu, na vážkách jsem u bot kde je bonus +10crit a po konzultaci s Enelia určitě změním i ench na botách a handech + gem v hands.
80stam zachrání život jen člověku co udělá chybu a zázrakem přežije, mana na last man fireball u HC Nefariana se vyplatí více. (Very Happy) Vzhledem k tomu že mám tailoring tak si nechám poradit a během sekundy bez remcání přehodím. Smile
Je to zajímavý, ten ench jsem si dal ještě před podáním přihlášky. Pravděpodobně se gemy a enchy aktualizují na armory jinak než eq, protože trinket tam už vidim co mám eqpnutý ale ench na *wristu a gem v pásku stále stejný jako ráno. Smile


Naposledy upravil Kafu dne Fri Apr 17, 2015 11:55 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : edit několika překlepů)
Kafu
Kafu
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 128
Join date : 16. 04. 15
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Kafu - Fire mage - PRIJATY Empty Re: Kafu - Fire mage - PRIJATY

Příspěvek  Atucha Sat Apr 18, 2015 12:04 am

Mage nemá mana regen ze spiritu, pokud je v combatu, takže ta stamina je přeci jen o kousíček užitečnější než spirit, ale tohle je drobný detail

Atucha
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 233
Join date : 22. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Kafu - Fire mage - PRIJATY Empty Re: Kafu - Fire mage - PRIJATY

Příspěvek  Kafu Sat Apr 18, 2015 12:10 am

Atucha napsal:Mage nemá mana regen ze spiritu, pokud je v combatu, takže ta stamina je přeci jen o kousíček užitečnější než spirit, ale tohle je drobný detail

303 mp5 while not casting, pokud to platí i pro combat tak je moje výmluva na last man FB asi tak platná jako automat na kondomy ve Vatikáně. Very Happy
Kafu
Kafu
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 128
Join date : 16. 04. 15
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Kafu - Fire mage - PRIJATY Empty Re: Kafu - Fire mage - PRIJATY

Příspěvek  Destik Sat Apr 18, 2015 12:29 am

++PRO++ potrebujem maga a docela si me zaujal a docela slusne podana prihlaska
Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

Kafu - Fire mage - PRIJATY Empty Re: Kafu - Fire mage - PRIJATY

Příspěvek  Morby Sat Apr 18, 2015 12:57 am

Pro
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Kafu - Fire mage - PRIJATY Empty Re: Kafu - Fire mage - PRIJATY

Příspěvek  Gingereater Sat Apr 18, 2015 2:10 am

Sice Combustion helper uvidíš zřejmě poprvé, ale chápeš mechaniku. To je důležité. Ochotný a vstřícný. Fire určitě soft haste cap > crit > haste >>>>> mastery

První dojem dobrý ---> PRO TEST
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Kafu - Fire mage - PRIJATY Empty Re: Kafu - Fire mage - PRIJATY

Příspěvek  Franklos Sat Apr 18, 2015 10:29 am

Byl jsem s ním pár raidů (za rogunu) a nebylo to ták hrozné.
PRO
Franklos
Franklos
Scout
Scout

Počet príspevkov : 48
Join date : 28. 09. 14
Bydlisko : Shattrath city

Návrat nahoru Goto down

Kafu - Fire mage - PRIJATY Empty Re: Kafu - Fire mage - PRIJATY

Příspěvek  Sabersoul Sat Apr 18, 2015 11:16 am

ZA
Sabersoul
Sabersoul
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 288
Join date : 08. 04. 14
Age : 31
Bydlisko : Orava

Návrat nahoru Goto down

Kafu - Fire mage - PRIJATY Empty Re: Kafu - Fire mage - PRIJATY

Příspěvek  Theonlycaput Sun Apr 19, 2015 5:23 am

Hm... Řekl bych znalosti na úrovni mága z předchozí přihlášky, ale me jsi přesvědčil vyjadřováním.

Mastery ano, ale musíš mít 10% haste self buff. (Nerikejte tomu prosím soft cap, protože to není)

Jinak CMB helper, um... Je to na tobě. Neviděl bych to jako podminku l přijetí.

Minus za neznalost jak funguje spirit na cata, ale čert to vem, stane se.

Já jsem pro.

Otázka mimo -Co arcane, popis co o něm víš. (Neprohlizej ted žádný guidy, poznam to. Jen to co vis z hlavy).

Theonlycaput
Theonlycaput
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 102
Join date : 01. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Kafu - Fire mage - PRIJATY Empty Re: Kafu - Fire mage - PRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru