Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goldrin - Fire mage - PRIJATY

+2
Soulburn
Goldrin
6 posters

Goto down

Goldrin - Fire mage - PRIJATY Empty Goldrin - Fire mage - PRIJATY

Příspěvek  Goldrin Thu May 07, 2015 9:43 pm

Nick postavy: Goldrin
Class Mage
Koupená nebo vyexpená postava: Koupená
Zkušenosti s progresem: BOT 2/5 HC, BWD 5/6 HC, TotFW 0/2 HC (normály FC samozřejmě )
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Wow hraji celkově něco kolem 4 let, mága asi 2 roky. Před mágem jsem hrával druida, ale moc mi to za něj nešlo, tak jsem přešel právě na mága Smile
Stav tvého equipu: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Goldrin
Talenty: 6/32/3 a 5/33/3 - http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Goldrin&gn=Ordo+Satanas&group=1
Obojí talenty mám do PVE, 6/32/3 jsou na single target, 5/33/3 jsou na Maloriaka, Halfuse a Sinestru (jsou to bosové, na který můžu "plně" využít talent Pyromaniac (10% haste)
Screen ui (idealně s FPS v raidu: http://tinypic.com/view.php?pic=qmyt6c&s=8#.VUuqP5PoqLM
Když bude třeba, tak udělám screen přímo ve fightu aby jste viděli co kde mám a tak Smile
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Jelikož jsem mage, tak jedu hlavně na intelcet Smile. Moje rotace začíná odpálením pre-potky a Flame capu, následuje cast Pyroblastu, díky kterému mám o 5 % zvednutý crit na bossovi (critical mass), dále pak mirror a LB (je docela jedno, který z těchto 2 spellu dáte dřív), dále následuje spam FB, popř proc insta Pyroblastu, když mám dostatečný Ignite na bossovi tak na něj hodím Combustion (na tento spell mám addon Combustion helper, který je vážně super Smile díky němu  můžu házet dobré Cumbustiony a hlavně mi ukazuje aktuální tick Ignitu od kterého se pak odvíjí ticky Combustionu).
Mumble. Mikrofon. Povinné addony: Mumble a mikrák samozřejmě mám. Co se týče addonu, tak DBM je samozřejmostí. Pak mám další, které vidíte na mém screenu.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: od Exalted čekám aktivitu, dobrý kolektiv a soudržnost. Budu se snažit vám poskytnou snad kvalitního mága a aktivitu. V této guildě bych chtěl dosáhnout kvalitního progressu a spokojenosti všech členů guildy.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Ordo Satanas - v této guildě jsem byl něco málo přes půl roku, od té doby, co jsem k nim přišel se do teď hodně věci změnilo. Na začátcích se skládali kvalitní 2x 25many, teď je docela problém složit kvalitní 10 a o docházce tohoto raidu ani nemluvě. Co se týče kolektivu tak na začátku byl fajn, sranda, vtípky atd, ale po odchodech některých hráčů jinam a strkání se některých lidí do jejich přihlášek mi přišlo docela dost hloupé. Od té doby, to šlo s touto guildou skopce, bohužel Sad.
Znáš někoho z EXALTED? Z vaší guildy znám jenom Jitřenku, se kterým jsem hrál ve své staré guildě.
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? O Exalted jsem se dozvěděl díky náboru přes world a tky díky vaším skvělým úspěchům, co se týče raidování Smile
Něco o sobě Jmenují se Tomáš, je mi 17 let a chodím na Obchodní akademii v Českém Těšíně. Mezi mé záliby patří sport (basketbal, florbal, softbal a tenis). Mé nejoblíbenější jídlo je PIZZA Smile

Doufám, že se vám bude má přihláška líbit Smile
Nedostatky v této přihlášce můžu doplnit v komentářích, zatím děkuji za přečtení Smile
Goldrin
Goldrin
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 109
Join date : 07. 05. 15
Age : 26
Bydlisko : Někde v horách

Návrat nahoru Goto down

Goldrin - Fire mage - PRIJATY Empty Re: Goldrin - Fire mage - PRIJATY

Příspěvek  Soulburn Thu May 07, 2015 11:02 pm

Co Fire orb, koukám, že ho máš nabindovaný na 7. používáš?
Rozepiš se prosim aoe rotaci. třeba na addkach u chogala - s tim souvisi i volba glyphu, ktery nemas ani v jednom buildu
Raid time ti vyhovuje? po, ne - 19-23; ut -20-23
Jinak se mi přihlaška libi, jsem pro test.
Soulburn
Soulburn
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 206
Join date : 22. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Goldrin - Fire mage - PRIJATY Empty Re: Goldrin - Fire mage - PRIJATY

Příspěvek  Shadowkick Thu May 07, 2015 11:09 pm

mne sa to paci.... a maga potrebujeme ako SOL!!!! Very Happy

jitrenka ti asi poradil ako napisat prihlasku co? Very Happy

hmmm ja som hral maga len PvP fire takze tie rotacie nech zhodnoti niekto kto sa tomu viac rozumie Smile

som urcite ZA nevidim nic co by som ti mal vytknut akurat to ze WORGEN???? FAKT WORGEN?? ved sa pozri na armory vyzeras ako vlk z Cervenej Karkulky xDDD / Power of GNOME!!! ) Very Happy


Naposledy upravil Shadowkick dne Thu May 07, 2015 11:12 pm, celkově upraveno 1 krát
Shadowkick
Shadowkick
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Goldrin - Fire mage - PRIJATY Empty Re: Goldrin - Fire mage - PRIJATY

Příspěvek  JudgeDeath Thu May 07, 2015 11:10 pm

proti
Koupena postava

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Goldrin - Fire mage - PRIJATY Empty Re: Goldrin - Fire mage - PRIJATY

Příspěvek  Goldrin Thu May 07, 2015 11:27 pm

Soulburn napsal:Co Fire orb, koukám, že ho máš nabindovaný na 7. používáš?
Rozepiš se prosim aoe rotaci. třeba na addkach u chogala - s tim souvisi i volba glyphu, ktery nemas ani v jednom buildu
Raid time ti vyhovuje? po, ne - 19-23; ut -20-23
Jinak se mi přihlaška libi, jsem pro test.

Za ten Fire orb se omlouvám, zapomněl jsem ho zmínit Smile. Používám ho hned po nahození LB.
Co se týče AOE rotace tak začínám nahozením LB na target, nejlepší je, když mi procne i Pyroblast, který právě nahodím na target co má i LB na sobě, pak hodím na addky flamestrike nebo Blast Wave po kterém mi procne Impact ten si musím udržet do té doby, než mi procne nějaký pěkný Ignite abych mohl hodil Combustion. Pak mám na addce dotky od LB, Pyroblast a Combustion, použuji Impact a rozhážu tyto dotky na další addky Smile Co se týče LB tak ta se přesune na max 3 targety, což je škoda, ale i tak má mage dost služný AOE dmg Smile. Vím proč mi právě píšeš o addkách u Chogala, kvůli Dragon Breathu, ten glyph si přehazuju až u bosse.
Co se týče raid timu tak jsem slyšel že je v Pá a NE od 19 -23 s tím problém nemám, co se týče toho úterka tak jsem se ptal člena vaší guildy, jestli by nevadilo, kdybych tam byl do 22:00 říkal že to není až takový problém takže tak.

Shadowkick: Co se týče přihlášky, s tou  mi neporadil Jitřenka, ale dal jsem si fakt záležet, ať to nějak vypadá Smile jsem rád, že se vám libí a s tím WORGENEM se už hold budeš muset nějak smířit no Smile

JudgeDeath: Když jsme u té postavy tak je to spíš DOEXPENÁ, koupil jsem ji totiž na 74 lvlu. Promiň, špatně jsem to napsal Smile
Goldrin
Goldrin
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 109
Join date : 07. 05. 15
Age : 26
Bydlisko : Někde v horách

Návrat nahoru Goto down

Goldrin - Fire mage - PRIJATY Empty Re: Goldrin - Fire mage - PRIJATY

Příspěvek  Morby Fri May 08, 2015 12:22 am

Shadowkick napsal:WORGEN???? FAKT WORGEN?? ved sa pozri na armory vyzeras ako vlk z Cervenej Karkulky xDDD / Power of GNOME!!! ) Very Happy

+1% crit podle mě dobrá volba na mága Smile
k přihlášce: tady snad ani není co vytknout, maximálně snad proč máš tolik hastu? na armory vidím 24%
a když už jsem u toho hastu, víš jaké jsou u fire mága haste breakpointy?
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Goldrin - Fire mage - PRIJATY Empty Re: Goldrin - Fire mage - PRIJATY

Příspěvek  Goldrin Fri May 08, 2015 12:27 am

Morby napsal:k přihlášce: tady snad ani není co vytknout, maximálně snad proč máš tolik hastu? na armory vidím 24%
a když už jsem u toho hastu, víš jaké jsou u fire mága haste breakpointy?
Armory ukazují blbě, mám 12,31% hastu.
Haste Breakpointy jsou:
   At 5% spell haste, you get 11 ticks on Combustion, instead of 10.
   At 12.5% spell haste, you get 5 ticks on Living Bomb and Pyroblast, instead of 4.
   At 15% spell haste, you get 12 ticks on Combustion, instead of 10.
   At 25% spell haste, you get 13 ticks on Combustion, instead of 10.
   At 37.5% spell haste, you get 6 ticks on Living Bomb and Pyroblast, instead of 4.
Goldrin
Goldrin
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 109
Join date : 07. 05. 15
Age : 26
Bydlisko : Někde v horách

Návrat nahoru Goto down

Goldrin - Fire mage - PRIJATY Empty Re: Goldrin - Fire mage - PRIJATY

Příspěvek  Cobain Fri May 08, 2015 1:29 pm

Prijaty na test.

Napis si v hre o invite do guildy na jeden z nickov: Cobain, Sio, Sedara, Hannele, Diranda, Sabersoul.
Az dostanes prava na forum pozri sa na https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov .

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Goldrin - Fire mage - PRIJATY Empty Re: Goldrin - Fire mage - PRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru