Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mouse - protadin/retri, Glamdring - Enha/resto - PRIJAT

+4
Sedara
Tiine
Gigant
Mouse
8 posters

Goto down

Mouse - protadin/retri, Glamdring - Enha/resto - PRIJAT Empty Mouse - protadin/retri, Glamdring - Enha/resto - PRIJAT

Příspěvek  Mouse Mon Aug 15, 2016 11:15 pm

Nick postavy: Mouse, Glamdring
Class Paladin, Shaman
Koupená nebo vyexpená postava: Obě postavy jsou vyexpené od TBC
Zkušenosti s progresem: Na Twinstaru hraju od roku 2007, za tu dobu jsem odprogresaoval všechny raidy a dungy (většinou s Exalted) až po Firelandy. Po přechodu na Cata jsem měl delší pauzu a začal jsem znovu aktivně hrát, je to tak dva měsíce zpátky. Po rozpadu Endless Agony jsem s mou nynější guildou stihl odprogresovat z cata raidů BWD+hc, BOT normal, BH, ZG, ZA a FL 5/7
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Od roku 2007 hraju enha/resto, o rok později jsem založil paladina
Stav tvého equipu, ilvl: Momentálně mám na Mousovi, kterého nyní považuji za maina il 370 prot, retri nic moc mám asi 5 částí z fl a zbytek PvP, takže primárně protadina, který mě i víc baví a na Glamovi mám 359 enha gear, za toho jsem začal hrávat tak měsíc zpátky. Rád bych si slozil gear na resto a spíše hrál resto ale podřídím se RL.
Talenty: Talenty mám u Paladina Prot a Retri, U Shamana enha a resto
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): Screen z dummy
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty::
Moje rotace s Protem:
Držím na sobě SoT, devo auru nebo resist, dle potřeby, RF
Při pullu, odpálím AW, pulluju AS, cestou dám judgment pokud je to singl dávám crusader strike, pokud je víc targetů HotR, koncekračka, pokud procne Grand Crusader hážu zase AS, nahazuju Holy shield, čekám na tři HP a dávám SotR, pokud je target nemrtvý, točím HW, dle potřeby jedu redukce 20% 50% trinkety, raciálku atd

Moje rotace za enhu:

Držím si WF na main a FT na offhandě, lightning shield na sobě
Nahodim flame shock cestou, stormstrike, lava lesh, když procne 5x maelstorn weapon tak sázím lightning bolt, když je třeba plošnit tak chain a na cd firenovu, jinak earthshock
feral spirity a fire elementala pouštím před herem a jinak mam nahozeny totemy na str, wf searing nebo magma podle plošnění a healing.

S enhou teďka točím 15-18k na singl

TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: TS nebo mumble běžně používám, mikrofon mám aktivní a jsem docela výmluvný, poviné addony pro tanka jako je omen DBM používám, mám i xpearl QH, bartender, titanbar atd....
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Nevím kdy máte raid time ale jsem ready na raid každý den od 19,15, protože už nejsem nejmladší a mám malého syna a v 19,00 ho denně koupu.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: S exalted jsem toho již v dobách minulých dosáhl dost, ať už to byl na TBC progress hyjalu nebo black temple a kill Illidiana s Tasíkem a dalšíma old Exalted tak po First ream na wotlku. V Exalted byl vždy dobrý kolektiv pohodových lidí a věřím, že tomu je tak i doteď. Pár starších hráčů ještě z mích dob tu pořád hraje a myslím si, že si na mě i vzpomenou. Rád bych pokračoval v progressu raidů a zlepšování se ve hře ale i se zúčastňoval reál srazů, jako kdysi.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): TBC jsem byl Protektors of Light, TWoS, Exalted až do půlky woltku, potom jsem šel k Endless Agony a momentálně jsem u Unlimited Edition, kde se mi nelíbí styl skládání raidu a neaktivita RL. Z Exalted jsem tehdy odešel i s Amnestym do EA protože jsem tam viděl větší snahu o RF a tehdy jsem je chtěl za každou cenu získat. EA se rozpadlo s Cata.
Znáš někoho z EXALTED? Bohužel nevím kdo přesně ze starých hráčů, Vídám Ungolianta, Jowana, jinak jsem znal všechny kdo hráli na tbc nebo wotlku a to osobně i z realu. Ať už byl GM Silverleaf, nebo Tasik nebo Ungo nebo Gigant nebo Yetty atd.
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Z dřívějška samozřejmě a teď jsem se díval na wolrd že sháníte lidi.
Něco o sobě Je mi 30 let, bydlím v Praze, kde podnikám a koupil jsem dům, mám malého 7mi měsíčního syna, jsem flegmatik, jsem dost sebevědomý, většinou nejdu spát dokud to nepadne Very Happy Jinak wowko hraju nesmysl let a myslím, že ti co mě znají ví, že jsem docela nekonfliktní a pohodový člověk. Někdo mi může mít za zlé, že jsem tehdy odešel ale je to už dlouhá doba a myslím že už na tom nezáleží. Rád bych se opět přidal k Exalted.
Pár screenů, co jsem vyhrabal:
Mamuti
Illidan
Medvědi

Mouse
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 15. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Mouse - protadin/retri, Glamdring - Enha/resto - PRIJAT Empty Re: Mouse - protadin/retri, Glamdring - Enha/resto - PRIJAT

Příspěvek  Gigant Mon Aug 15, 2016 11:40 pm

Ahoj Smile pro (ale uz nehraju tak je to jen symbolicke)

Gigant
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 649
Join date : 25. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Mouse - protadin/retri, Glamdring - Enha/resto - PRIJAT Empty Re: Mouse - protadin/retri, Glamdring - Enha/resto - PRIJAT

Příspěvek  Tiine Tue Aug 16, 2016 12:06 am

ja som Pro pokiaľ budeš mať lepšiu účasť na raide ako ja Very Happy
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Mouse - protadin/retri, Glamdring - Enha/resto - PRIJAT Empty Re: Mouse - protadin/retri, Glamdring - Enha/resto - PRIJAT

Příspěvek  Sedara Tue Aug 16, 2016 12:55 am

PRO
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Mouse - protadin/retri, Glamdring - Enha/resto - PRIJAT Empty Re: Mouse - protadin/retri, Glamdring - Enha/resto - PRIJAT

Příspěvek  Kucko Tue Aug 16, 2016 10:41 am

To klikáš tie spelly alebo nemáš zobrazené bindy?
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Mouse - protadin/retri, Glamdring - Enha/resto - PRIJAT Empty Re: Mouse - protadin/retri, Glamdring - Enha/resto - PRIJAT

Příspěvek  Mouse Tue Aug 16, 2016 11:37 am

Kucko napsal:To klikáš tie spelly alebo nemáš zobrazené bindy?
Nabindovaný mám taunty, interupt, kladívko, všechny záchranky a trinkety, jinak to mám na číslech, jsem na to tak zvyklý.

Mouse
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 15. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Mouse - protadin/retri, Glamdring - Enha/resto - PRIJAT Empty Re: Mouse - protadin/retri, Glamdring - Enha/resto - PRIJAT

Příspěvek  Cady Tue Aug 16, 2016 11:57 am

Prot / retri
Ele / resto

Myslím že najideálnejšia kombinácia do raidu.
Problém vidím v pozbieraní eq na tanka ( bez toho to ide na 25 HC ťažko )
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Mouse - protadin/retri, Glamdring - Enha/resto - PRIJAT Empty Re: Mouse - protadin/retri, Glamdring - Enha/resto - PRIJAT

Příspěvek  Mouse Tue Aug 16, 2016 12:00 pm

25 Man jsem ještě netankoval ale s tím co mám dávám 10man v pohodě. Sbírám kde to jde...

Mouse
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 15. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Mouse - protadin/retri, Glamdring - Enha/resto - PRIJAT Empty Re: Mouse - protadin/retri, Glamdring - Enha/resto - PRIJAT

Příspěvek  Cady Tue Aug 16, 2016 12:03 pm

Ja rozumiem no si Paladin a nie vždy máš v ruke shield druhá strana je že nie vždy sú tu main healery a robiť ten raid ešte ťažším nie je dobrá voľba.
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Mouse - protadin/retri, Glamdring - Enha/resto - PRIJAT Empty Re: Mouse - protadin/retri, Glamdring - Enha/resto - PRIJAT

Příspěvek  Mouse Tue Aug 16, 2016 12:57 pm

Cady napsal:Ja rozumiem no si Paladin a nie vždy máš v ruke shield  druhá strana je že nie vždy sú tu main healery  a robiť ten raid ešte ťažším nie je dobrá voľba.
asi bych se zatim klidně spokojil s 10man altovskym pokud se bude chodit pravidelně než naberu eq nebo popřípadě zaskočil za tanka do r1 když bude chybět. Rozhodně u Vás nechci dělat main tankadina. (zatím) Very Happy Cool

Mouse
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 15. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Mouse - protadin/retri, Glamdring - Enha/resto - PRIJAT Empty Re: Mouse - protadin/retri, Glamdring - Enha/resto - PRIJAT

Příspěvek  Danyy Wed Aug 17, 2016 9:52 pm

kľudne za, o 3 id začnem mať pochybnú dochádzku

Danyy
Tank leader
Tank leader

Počet príspevkov : 89
Join date : 20. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mouse - protadin/retri, Glamdring - Enha/resto - PRIJAT Empty Re: Mouse - protadin/retri, Glamdring - Enha/resto - PRIJAT

Příspěvek  Kucko Wed Aug 17, 2016 10:09 pm

Btw. nechceš začať hrať poriadneho tanka? (čítaj Blood DK)

To by som ti dal pro aj ja.
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Mouse - protadin/retri, Glamdring - Enha/resto - PRIJAT Empty Re: Mouse - protadin/retri, Glamdring - Enha/resto - PRIJAT

Příspěvek  Mouse Thu Aug 18, 2016 12:30 am

Kucko napsal:Btw. nechceš začať hrať poriadneho tanka? (čítaj Blood DK)

To by som ti dal pro aj ja.

Nechci expit další postavu, chci se naplno věnovat tomu co mě baví a to je paladin. S full fl eq to budu dávat,sbírám retri gear abych ho kdyžtak nabral za retrinu ale paladin mě fakt baví. Hraju to jen for fun takže proste až  naberu gear třeba v  rg3 tak to prostě budu mít a nebudu se zatím hrnout do rg1...

Mouse
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 15. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Mouse - protadin/retri, Glamdring - Enha/resto - PRIJAT Empty Re: Mouse - protadin/retri, Glamdring - Enha/resto - PRIJAT

Příspěvek  Morby Sat Aug 20, 2016 12:17 am

Za paladina přijat na test, shamu dořešíme později ingame.
napiš si ve hře o inv: Gragass, Teroriztt, Dyveina, Zanny, Sedara, Dany
po obdržení práv zde na forku si pročti prosímtě https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Mouse - protadin/retri, Glamdring - Enha/resto - PRIJAT Empty Re: Mouse - protadin/retri, Glamdring - Enha/resto - PRIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru