Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rawkinson - enha shaman PRIJAT

+2
Dandelion
Rawkinson
6 posters

Goto down

Rawkinson - enha shaman PRIJAT Empty Rawkinson - enha shaman PRIJAT

Příspěvek  Rawkinson Sat Nov 30, 2013 6:06 pm

Nick postavy:  Rawkinson
Class Shaman
Koupená nebo vyexpená postava: koupená
Zkušenosti s progresem: Na této postavě to bohužel není nijak slavné - ICC 10 11/12 (2xHC) a ICC25 8/12 a jen jedno HC, na minulé jsem měl KS z 10 a na 25 10/12. Ostatní raidy jsem zatím za shamana nešel, ale projité mám asi všechny WOTLK raidy celé, až na UD, to jsem celé nikdy neprošel. :-)
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: No, takže wow hraji už asi 5 let, ale měl jsem mezitím pauzy, na twinu jsem asi 2 roky. :-)  
Shamana jsem hrával asi před půl rokem, ale ne enha, nicméně teď hraji enha a opravdu mě to baví a myslím si, že už vše potřebné umím a vím. :-)
Stav tvého equipu: Mám 6055gs, 4/5 setu z toho 3 omarkované. Wrist je z ICC 25 HC, jinak je snad vše z normalu.
http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&cn=Rawkinson
Mám samozřejně cap jak hit ratingu (359), tak expertise rating (26). Dále mám 30% haste ratingu, 47% crit. ratingu a 5.6k attack poweru. :-)
Talenty:  http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Phobos&cn=Rawkinson&gn=Aeternum+Vale
Screen ui (idealně s FPS v raidu:  FPS v raidu mam okolo 35-40. Bohužel screen z raidu momentálně nemám.
http://postimg.org/image/tih65t1ul/
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Tak enha shaman mě baví asi nejvíce ze všech postav, co jsem zkusil. :-)
No rotace, enháč má spíše než rotaci pririty spellů. Položím totemy (až na fire totem). Fight začnu Flame shockem, poté pustím vlky. Stormstrike, Lava Lash, Magma totem, Fire Nova, když se nastackuje 5x Maelstorm Weapons dám instant Lightning Bolt. Pokud mám okolo 50% many dám Shamanic Rage. (Používám raději než magna totem fire elemental totem, ale má 10 minut CD, takže se nedá používat pořád.)
Staty - Enha se musí rozhodnout jestli po tom co capne hit a expertise pojede full haste, nebo bude staty rozprostírat mezi prakticky všechno Very Happy(agi, crit, haste, ar pen), já se to znažil rozložit, ale teď už budu nejspíš gemovat pouze haste. :-)
Mumble. Mikrofon. Povinné addony: Vše mám i mikrofon. :-)
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Chci se stát kvalitním DPS v kvalitní guildě. :-)
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Aeternum Vale - na desítky se nedostanu, protože mají už zavedené party a v 25 se zabije jen 8/12.
Znáš někoho z EXALTED? O nikom nevím.
Něco o sobě  Jmenuju se Patrik, je mi 18 let a studuji 3. ročník na gymplu. Hraji aktivně lední hokej. Nic víc mě nenapadá. :-)

Snad se vám bude přihláška líbit, kdyžtak se ještě ptejte. :-)

Rawkinson
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 30. 11. 13

Návrat nahoru Goto down

Rawkinson - enha shaman PRIJAT Empty Re: Rawkinson - enha shaman PRIJAT

Příspěvek  Dandelion Sun Dec 01, 2013 12:53 am

Prihlašká celkom nejasná/nejednoznačná. Expertise rating a Expertise (skill) sú dve odlišné veci, dúfam, že hodnota 26 platí pre Expertise (skill). Osobne si počkám na screen z raidu, pretože prvotný dojem z toho čo máš zabraté v Dalarane mám pocit, že by si "uhorel na trashi".
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Rawkinson - enha shaman PRIJAT Empty Re: Rawkinson - enha shaman PRIJAT

Příspěvek  Rawkinson Sun Dec 01, 2013 12:58 am

Ano, platí pro expertise. :-) A můžu se zeptat z čeho si usoudil, že bych uhořel na trashi? Very Happy

Rawkinson
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 30. 11. 13

Návrat nahoru Goto down

Rawkinson - enha shaman PRIJAT Empty Re: Rawkinson - enha shaman PRIJAT

Příspěvek  Dandelion Sun Dec 01, 2013 1:04 am

Rawkinson napsal:Ano, platí pro expertise. :-) A můžu se zeptat z čeho si usoudil, že bych uhořel na trashi? Very Happy
Pretože vidím, že tretinu obrazovky ti zaberá chat, Action Bary(proti gustu žiaden dišputát, ale tie vyhodené spelly, by sa imho dali nahádzať aj na 3 bary), Recount. Na mieste kde sú zvyčajne buffy máš bagy, Buffy v pohode šmarené pod HP&Mana Bary. A teda som zvedavý, kde máš Raid UI, Debuffy a zároveň aj očakávam, že máš dosť priestoru nato, aby si sa vedel orientovať vo fighte, teda dosť voľného fleku na obrazovke.
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Rawkinson - enha shaman PRIJAT Empty Re: Rawkinson - enha shaman PRIJAT

Příspěvek  Rawkinson Sun Dec 01, 2013 1:27 am

Ok, kapku jsem si s tím pohrál, snad to bude lepší. Wink  Až půjdu nějaký raid hodím to sem.

Rawkinson
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 30. 11. 13

Návrat nahoru Goto down

Rawkinson - enha shaman PRIJAT Empty Re: Rawkinson - enha shaman PRIJAT

Příspěvek  Tekan Sun Dec 01, 2013 2:54 am

Enchant na off hande - Black Magic - fail todle už se nechodí, profky na enha na nic ale ok, glyphy + talenty se dají doladit s tímto nevytáhneš max, zajímalo by mě na kolik jedeš haste + proč tolik a to samé s hitem a expem to na armorech není moc poznat.

Tekan
Knight
Knight

Počet príspevkov : 61
Join date : 01. 12. 12
Age : 27
Bydlisko : Třinec

Návrat nahoru Goto down

Rawkinson - enha shaman PRIJAT Empty Re: Rawkinson - enha shaman PRIJAT

Příspěvek  -Jowan- Sun Dec 01, 2013 3:41 am

ma bis tabard sem pro Smile
-Jowan-
-Jowan-
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 190
Join date : 11. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Rawkinson - enha shaman PRIJAT Empty Re: Rawkinson - enha shaman PRIJAT

Příspěvek  Rawkinson Sun Dec 01, 2013 6:25 pm

http://postimg.org/image/x5eghx6xt/ - upravené UI, jinak na enha jsem si našel tyto talenty, ale pokud se v tom vyznáš lépe, tak nehledě na to jestli mě příjmete bych ti napsal ingame, jestli si mi poradil :-) , na změnu profek farmím goldy, vím, že jsou na nic.

Rawkinson
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 30. 11. 13

Návrat nahoru Goto down

Rawkinson - enha shaman PRIJAT Empty Re: Rawkinson - enha shaman PRIJAT

Příspěvek  Forestly Sun Dec 01, 2013 7:51 pm

sice nejsi healer, ale po zkouknutí screenu a hledání všech grup, doporučuji raid UI - Grid... a focus / target si mlžeš vytahnout třeba z xperlu Smile
Forestly
Forestly
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 339
Join date : 26. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Rawkinson - enha shaman PRIJAT Empty Re: Rawkinson - enha shaman PRIJAT

Příspěvek  Terrenas Tue Dec 03, 2013 1:19 pm

Prihláška stručná, vše čo potrebujem vedieť tam je. Čo sa týka gearu, tak z tejto stránky to až taká katastrofa nieje i keď na progres LK HC by to už chcelo dačo lepšie. V podstate nik nebol proti až na pár múch čo sa týka tvojho UI, ale to už je tvoja vizitka a štýl hrania, pokiaľ ti to takto vyhovuje, nebudeš failovať a predovšetkým točiť, tak ja s tým problém nemám, ak tak jedine   ako bolo spomínané, raid UI by sa patrilo mať poriadne. S Tekanom som sa o tebe bavil a nemal žiadne námietky na to otestovať ťa. Tak si už len poriaď potrebné addony PLAGUED a hlavne DBM ak náhodou nemáš (v čo ale dúfam, že máš, keď sa k nám hlásiš). Tak teraz je už len na tebe, ukáž nám čo v tebe je. Prijatý na test. V hre si napíš o inv (mám poobednú ak nebudem zrovna online ja, skús iného oficiera, prípadne leadra). Lock prosím.
Terrenas
Terrenas
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 154
Join date : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Rawkinson - enha shaman PRIJAT Empty Re: Rawkinson - enha shaman PRIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru