Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ele/enha/resto shaman: Valuela - PRIJAT

+2
Nonysak
Valuela
6 posters

Goto down

Ele/enha/resto shaman: Valuela - PRIJAT Empty Ele/enha/resto shaman: Valuela - PRIJAT

Příspěvek  Valuela Sat May 31, 2014 12:54 pm

Nick postavy:
Valuela
Class
 Enha Shaman (později Ele, mám i Resto gear)
Koupená nebo vyexpená postava:  
Vyexpená, měl jsem aji paladina. Hodně jsem hrál buď shamany nebo paladiny. Pořád ho mám, ale věnoval jsem ho Asaessimu Smile
Zkušenosti s progresem:  
Complet TBC, na wotkl jsem se nějak věnoval více PvP, ale to jenom občas a to za Paladina. (Občas jsem chytl flek do ICC na 9/12 ve zpřátelené guildě Guardians of Faith (opět paladin).
Jak dlouho hraješ wow/svoji class:  
 Od sedmé třídy :)nyní jsem v prváku na vysoké, ten čas ale letí  Very Happy 
Stav tvého equipu:  
http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Valuela . Z Dungu, aji HC + od vendora za pointy.
Talenty:
↑ v armorech Smile. Jinak si je dělám teď už podle sebe (anglicky umím), ale vždycky si je zkonzultuji nebo zkontroluji s internetem.
Ele: Glyph of Flame shock, Lava Burst,  Lightning bolt + Chain lightning
Enha: Glyph of Stormstrike, Lava Lash, windfury
Resto: Glyph of Earthliving weapon, Riptide, Earth Shield + Healing stream totem, Healing wave a Chain heal (vím že se teďka moc nepoužívá už Smile)
Screen ui (idealně s FPS v raidu:
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t35.0-12/10433393_10202133208949963_1268200950_o.jpg?oh=2cee5cd34db864411563869b2c6a48cf&oe=538B1D06&__gda__=1401666135_20b447c1daec4043aab28bbc63ff9619
ALE chystám se to ale předělat na něco takovýho
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t35.0-12/10404614_10201149580261880_172026265_o.jpg?oh=1eb794f9585e184f3b6ba8de3072cfbd&oe=538B7E23&__gda__=1401642647_c706f76dd98ab50d6397da5217637a5b
(Omen se ukazuje na mobech Smile)
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:
  Ehna: Staty - 17% hit, 26 exp. rat. Agi>Mastery>Crit>haste
           Rotace pro single: Searing totem, Stormstrike, Lava Lash, L. Bolt (nastackovaný Mealstorm w.), Flame Shock, Unleas elements, Eearth Shock. Občas si hodím psy na začátku a hero a shamanic rage a pre potky a windfury a flametongue
 
Ele: Staty - Hit>intel>spirit>haste>mastery>crit
     : rotace:  searing totem, Lava burst, earth shock, lightning bolt
 
Resto: staty- intel>spirit>crit>haste=mastery
             rotace: podle potřeb, Healing wave, Healing surge, healing stream totem, heal of rain a ták.
Mumble. Mikrofon. Povinné addony:
Mám, používám. DBM, Omen, Recount. O healovacím adonu ještě přemýšlím, líbí se mi to od Blizzardu
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout:
Dobrý progress, zlepšování sebe i ostatních, výpomoc kde bude potřeba, celkem dost toho vím, ale až teď jsem si našel čas kde to uplatit a vyzkoušet si to.
Předchozí guildy  (důvod odchodu):
 Bylo jich hodně, ale tahle je první taková známější, Jak jsem říkal, měl jsem dobré vztahy s GoF Smile
Znáš někoho z EXALTED?
 Asaessi (shodou náhod jsme sourozenci)
Odkud ses dozvěděl o EXALTED?
 Od něj Smile
Něco o sobě
  Takže jsem student Mezinárodních vztahů a místního rozvoje na Mendelově univerzitě v Brně, je mi 20 let. Mám rád lidi v pohodě. A jméno Valuela mi vygeneroval wow name generator Very Happy[/size]

Valuela
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 31. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Ele/enha/resto shaman: Valuela - PRIJAT Empty Re: Ele/enha/resto shaman: Valuela - PRIJAT

Příspěvek  Valuela Sat May 31, 2014 1:00 pm


Valuela
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 31. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Ele/enha/resto shaman: Valuela - PRIJAT Empty Re: Ele/enha/resto shaman: Valuela - PRIJAT

Příspěvek  Nonysak Sat May 31, 2014 2:55 pm

Enhacu je dosti. Theorycraft pokulhava, postava na me pusobi nevymazlene. Venuj vice casu ui a guidum na netu. Proti
Nonysak
Nonysak
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 110
Join date : 04. 02. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Ele/enha/resto shaman: Valuela - PRIJAT Empty Re: Ele/enha/resto shaman: Valuela - PRIJAT

Příspěvek  Valuela Sat May 31, 2014 3:43 pm

Nonysak napsal:Enhacu je dosti. Theorycraft pokulhava, postava na me pusobi nevymazlene. Venuj vice casu ui a guidum na netu. Proti

"Enhacu je dosti." - V přihlášce je uvedeno že později (tzn. v nejblizší době - dnů/týdnů respecnu na Ele  Very Happy .
"Theorycraft pokulhava / venuj vice casu guidum na netu" - kde pokulhává? Mám nastudované vše, je jen otázka času než toho dosáhnu.
"postava na me pusobi nevymazlene" - toto je moje osobní věc  Smile 
"Venuj vice casu ui" - opraveno podle Asaessiho

Valuela
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 31. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Ele/enha/resto shaman: Valuela - PRIJAT Empty Re: Ele/enha/resto shaman: Valuela - PRIJAT

Příspěvek  Tiine Sat May 31, 2014 11:58 pm

Valuela napsal:
Nonysak napsal:Enhacu je dosti. Theorycraft pokulhava, postava na me pusobi nevymazlene. Venuj vice casu ui a guidum na netu. Proti

"Enhacu je dosti." - V přihlášce je uvedeno že později (tzn. v nejblizší době - dnů/týdnů respecnu na Ele  Very Happy .
"Theorycraft pokulhava / venuj vice casu guidum na netu" - kde pokulhává? Mám nastudované vše, je jen otázka času než toho dosáhnu.
"postava na me pusobi nevymazlene" - toto je moje osobní věc  Smile 
"Venuj vice casu ui" - opraveno podle Asaessiho
no ak možeš ui si uprav a postni link kde ti ukáže nejaký ten timer, plus nejaký ten debuf kde ti zobrazí, nebolo by na zahodenie aj proc trinketov cd abilit a pod(screen z boss)
nejak nás nezaujíma niekoho iná guide ale to čo ovládaš ty, na twine je dosť bugov čo ovplyvňuje rotaciu, prioritu abilit/spelow tak nebolo by zlé postnúť aj niečo z toho( ovládanie svojej class)
ináč za mna zatial PROTI
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Ele/enha/resto shaman: Valuela - PRIJAT Empty Re: Ele/enha/resto shaman: Valuela - PRIJAT

Příspěvek  Valuela Sun Jun 01, 2014 1:24 pm

Tiine napsal:
Valuela napsal:
Nonysak napsal:Enhacu je dosti. Theorycraft pokulhava, postava na me pusobi nevymazlene. Venuj vice casu ui a guidum na netu. Proti

"Enhacu je dosti." - V přihlášce je uvedeno že později (tzn. v nejblizší době - dnů/týdnů respecnu na Ele  Very Happy .
"Theorycraft pokulhava / venuj vice casu guidum na netu" - kde pokulhává? Mám nastudované vše, je jen otázka času než toho dosáhnu.
"postava na me pusobi nevymazlene" - toto je moje osobní věc  Smile 
"Venuj vice casu ui" - opraveno podle Asaessiho
no ak možeš ui si uprav a postni link kde ti ukáže nejaký ten timer, plus nejaký ten debuf kde ti zobrazí, nebolo by na zahodenie aj proc trinketov cd abilit a pod(screen z boss)
nejak nás nezaujíma niekoho iná guide ale to čo ovládaš ty, na twine je dosť bugov čo ovplyvňuje rotaciu, prioritu abilit/spelow tak nebolo by zlé postnúť aj niečo z toho( ovládanie svojej class)
ináč za mna zatial PROTI

Provedl jsem pár úprav, na večer to sem hodím pro posouzení. Doufám že to obstojí více  study

Valuela
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 31. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Ele/enha/resto shaman: Valuela - PRIJAT Empty Re: Ele/enha/resto shaman: Valuela - PRIJAT

Příspěvek  Jandaph Sun Jun 01, 2014 4:08 pm

Hoj,
enha cata theorycraft nieje na 100%, ak chces postni sem prosim nejak talenty v armory sa to ukazuje na wotlk talentoch, je to mess,
no myslim si a dufam ze so mnou budu guild veterani suhlasit, ze by si sa u nas uzivil ako ele/resto, cementov mame aktivnych 3, takze sa asi zameraj na to.

S pozdravom,
Jandaph
Jandaph
Jandaph
Scout
Scout

Počet príspevkov : 19
Join date : 24. 03. 14

Návrat nahoru Goto down

Ele/enha/resto shaman: Valuela - PRIJAT Empty Re: Ele/enha/resto shaman: Valuela - PRIJAT

Příspěvek  Jandaph Sun Jun 01, 2014 7:19 pm

Tak, Valuea ma kontaktoval ingame s ele specom, na equipe maka, su tam iba pozostatky resto specu, co sa da rychlo zmenit,
talenty ok, pristup tiez, osobne si myslim ze na test by nikomu neublizil a ele moc nemame
Jandaph
Jandaph
Scout
Scout

Počet príspevkov : 19
Join date : 24. 03. 14

Návrat nahoru Goto down

Ele/enha/resto shaman: Valuela - PRIJAT Empty Re: Ele/enha/resto shaman: Valuela - PRIJAT

Příspěvek  Benedictus Sun Jun 01, 2014 9:29 pm

V ele rotaci mi nejak chybi dulezity flame shock.
Benedictus
Benedictus
Scout
Scout

Počet príspevkov : 21
Join date : 12. 11. 13

Návrat nahoru Goto down

Ele/enha/resto shaman: Valuela - PRIJAT Empty Re: Ele/enha/resto shaman: Valuela - PRIJAT

Příspěvek  Valuela Sun Jun 01, 2014 11:39 pm

Benedictus napsal:V ele rotaci mi nejak chybi dulezity flame shock.

To byla chybka, flame shock samozřejmě používám.

Valuela
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 31. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Ele/enha/resto shaman: Valuela - PRIJAT Empty Re: Ele/enha/resto shaman: Valuela - PRIJAT

Příspěvek  Valuela Sun Jun 01, 2014 11:57 pm

Ahoj tak po ingame konzultaci s Jandaph jsem začal intenzivně pracovat na odstranění všech zásadních nedostatků. Musím mu taky hodně poděkovat  cheers  . No a pro ostatní, kterým vadilo UI a nedostatek addonů tak se mrkněte na novej screen. Je to z odpoledne. Každopádně za Ele už budu moct během zítřka jezdit HC, protože jsem dnes nasbíral dost gearu a zítra to ještě doladím.

Myslím že už víc asi udělat momentálně pro svoji přihlášku nemohu. Znovu opakuji, že se k vám hlásím na místo Elemental Shaman v budoucnu popřípadě druhé talenty hodím na Resto pokud bude potřeba. Nabízím spolehlivost, umím se nechat vést, vždy dorazím na předem sjednané události (dungy raidy atd.). Tak dík !

Veluela

https://2img.net/r/ihimizer/a/img834/4446/saz2.jpg

Valuela
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 31. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Ele/enha/resto shaman: Valuela - PRIJAT Empty Re: Ele/enha/resto shaman: Valuela - PRIJAT

Příspěvek  Sedara Tue Jun 03, 2014 11:35 pm

Za prve se omlouvam ze mou neaktivitu na foru v poslednich par dnech.
Za druhe off topic s Enha jsem mo nepochopil, ten me vubec nezajima.
Za treti prijat na test jako Ele. Napis si nekomu z vedeni o inv do guildy (Andriana, Volrine, Terrenas, Sedara, ..)
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Ele/enha/resto shaman: Valuela - PRIJAT Empty Re: Ele/enha/resto shaman: Valuela - PRIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru