Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Morrowind - HOLY /retri paladin - prijat

+8
JudgeDeath
Soulburn
Terrenas
Hannele
Forestly
Augik20
Tiine
Morrowind
12 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Morrowind - HOLY /retri paladin - prijat Empty Morrowind - HOLY /retri paladin - prijat

Příspěvek  Morrowind Wed Jul 16, 2014 8:03 pm

Nick postavy: Morrowind
Class Paladin
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená
Zkušenosti s progresem: Všechny 5 man  cata HC dungy, BH 10, BoT 1 boss (Draky jsme dělali snad 2 hoďky a nic).
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Celkem dost dlouho. Začínal jsem už na Vanille
Stav tvého equipu: HC PvE, Epicy z repek / profek, Vicious (Back, Ring, Wrist brzo relic) / BS (Feet, Trinket) - Enchanty, gemy
Talenty: Holy / Retri  http://postimg.org/image/fu2ric0pr/
Screen ui (idealně s FPS v raidu: FPS tak 39-50, skáče ale většinou se drží na 40.  http://postimg.org/image/6kuok09xj/
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:  Intellect > Spirit > Haste > Crit/Mastery Rotace - BoL na tanka, Divine Light občas Flash když je třeba, Holy Radiance nebo Light of Dawn když je potřeba. WoG samozřejmost.
Beru EQ se spiritem a pokud to jde tak gemy +40 intell nebo 20/20 spirit/intell. haste, enchenty hlavně intell,mastery, haste

Profky: Ench + Tail full. Archeology, fishing, cooking, FA non-full
Mumble. Mikrofon. Povinné addony: Mumble sem ještě nepoužíval, ale to se naučím, Addony na UI nepoužívám, jsem zvyklý na originál. DBM mám. Co bude třeba stáhnu. (zkoužím Grid)
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Určitě si udělat nějáké dobré jméno v guildě, dostat dobrý EQ. Očekávám dobrou komunitu, vedení. Aktivitu přes den na RHC (doufám že alespoň 1x denně se najde někdo kdo zajde), TB daily questy, a všeobecná výpomoc.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Syndicate - Nic moc vedení, komunikace vázne
Znáš někoho z EXALTED? Neznám, rád poznám
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? World
Něco o sobě 16 (dost lidí typuje víc kvůli chování). Více kdyžtak poznáte později.
Os. pozn. - Pokud máte něco proti rozložení spellů, alespoň tedy 1-= tak upozorňuju, že mám Razer Naga myš.
Díky za názory, přijetí/nepřijetí. Smile


Naposledy upravil Morrowind dne Fri Jul 18, 2014 11:55 am, celkově upraveno 2 krát

Morrowind
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 16. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Morrowind - HOLY /retri paladin - prijat Empty Re: Morrowind - HOLY /retri paladin - prijat

Příspěvek  Tiine Wed Jul 16, 2014 8:28 pm

tak len stručne
1.k talentom sa moc vyjadriť nemožem vidím tam retri prot na armory ak je možne poprosím ťa nejak likni Smile
2. vidím ti pvp trinket resp insigniu spiritovu, zaujímama iny trinket nemáš alebo ho máš schválne?
3. v headke nevidím meta a ench, pravdepodobne je nová tak ma zaujíma aky meta gem tam budeš dávať a prečo
4.staty, píšeš že bereš veci zo spiritom čo je pochopitelne zaujíma ma ako kladieš prioritu ostatným statom. haste do nejakeho capu, crit kolko už je moc, mastery?
5. reforge, ktore staty reforguješ ked nejakeho máš malo
6. vyhovuje ti náš raid time?, píšeš že máš 16rokov nebudeš mať problem ak by sa raid natiahol do neskoršej hodiny?
7. piše: Určitě si udělat nějáké dobré jméno v guildě, dostat dobrý EQ. to stým equipom dufam že sa ku nám nehrnieš len equipnuť, či?
8. poprosím ta sprav screen z nejakeho encounteru prípadne v dbm sa dá zapnuť nech ti cvične prebehne nejaký ten timer warning (to je ta dosť doležita časť toho screenu, chceme vidieť či nemáš bordel v ui), tak isto sleduješ nejak svoje debuffy proc trinektov/či už niečoho z talentov, icd trinketov a pod.
9. ešte som zabudol ako si na tom v raide s manou, pisal si že ste po dvoch hodinach neprešli cez drakov bolo to kvoli tomu že ste kapali na manu alebo problem bol niekde inde
10. ak by som napísal členom guildy syndicate ake referencie by som na teba dostal?
tod asi vše:)
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Morrowind - HOLY /retri paladin - prijat Empty Re: Morrowind - HOLY /retri paladin - prijat

Příspěvek  Morrowind Wed Jul 16, 2014 8:52 pm

Takže, talenty: http://postimg.org/image/uk4dxkb9b/ . Trinket - schválně není, mám Every man a ti jednak sdílí CD a druhak je stejně dlouhej...čekám na drop HC trinketu na intell a nebo z archeology Tyrande's doll(nejraději bych měl Trinket Tsunami, ale 24-30k goldů fakt nemám), Headka - ench samozřejmě z Hyjalu, meta.. hmm asi intel a 3% crit
Mastery dává shield, ale ten reforguju protože si myslím že to není třeba. Staty Intellect > Spirit > Haste > Crit/Mastery
Ten raid time teďka o prázdninách problém nebude a o víkendech taky ne. Přes týden se možná taky čas najde Smile
EQ potřebuje každý. Já hledám guildu trvalou. takovou která se jen tak nerozpadne a bude aktivní. Což tady vypadá slibně Smile
S manou je to jak kdy. záleží jaký EQ mají spoluhráči ale ustojím to. A s těma drakama nebyla mana problém.. jen se něják nestíhlo utíkat dechu Valiony.
Poreferovat? No, můžeš se zeptat Auvris / Elisabethar - Elisabethar je blood DK a sním jsem chodil a pokaždé jsme to dali. Dokonce nám to šlo lépe ve dvou na minách v Lost City Smile
S tím DBMkem se přiznám moc neumím. Tak snad časem doplním nebo něco.  Rolling Eyes


Naposledy upravil Morrowind dne Wed Jul 16, 2014 8:56 pm, celkově upraveno 2 krát (Reason for editing : info o trinketu)

Morrowind
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 16. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Morrowind - HOLY /retri paladin - prijat Empty Re: Morrowind - HOLY /retri paladin - prijat

Příspěvek  Tiine Wed Jul 16, 2014 9:42 pm

no ešte si mi neodpovedal na ako ti vyhovuje náš raid time a či nemáš problem potiahnuť do neskorších hodin na raide. pytal som sa na teba par ludí zo syndicate a povedali mi že si sa nenahlasoval na raidy a že si nebol ani jeden, mal si problem s pustením ts. u nás vyžadujeme mumble na riade(s inštalaciu tolko vieme pomocť) ale budu situacie kde budeš musieť rozpravať, nebudeš mať stým problem?
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Morrowind - HOLY /retri paladin - prijat Empty Re: Morrowind - HOLY /retri paladin - prijat

Příspěvek  Morrowind Wed Jul 16, 2014 9:45 pm

"Ten raid time teďka o prázdninách problém nebude a o víkendech taky ne. Přes týden se možná taky čas najde Smile " - Toto jsem ti psal Smile
Chtěl jsem s nima ICC a TS jsem neměl, teď už mám. BoT jsem nešel s guildou ale s Heart of Winter, dobírali World.
S guildou sem nic nebyl protože nebylo místo nebo zrovna nebyl čas. Na BoT se můžeš zeptat Numerona, ten healoval semnou. Tankoval to Mapleleaf či jak se to jmenuje. DMG si pamatuju Shuky / Schuky nevím přesně
S mumble problém nebude, a odpovídat.. Snad taky ne. Jsem stydlivější typ, ale to se poddá.

Morrowind
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 16. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Morrowind - HOLY /retri paladin - prijat Empty Re: Morrowind - HOLY /retri paladin - prijat

Příspěvek  Tiine Wed Jul 16, 2014 9:54 pm

no nevšimol som si poriadne, no ok počkam na nazory ostatný ludi z guildy, poprosím ťa odpovedaj na ich dotazy ako na tie moje a no pak uvidíme:)
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Morrowind - HOLY /retri paladin - prijat Empty Re: Morrowind - HOLY /retri paladin - prijat

Příspěvek  Augik20 Wed Jul 16, 2014 10:04 pm

- příhlášku předělej, pak se ktomu možná vyjádřím, díky
Augik20
Augik20
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 105
Join date : 09. 12. 13
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Morrowind - HOLY /retri paladin - prijat Empty Re: Morrowind - HOLY /retri paladin - prijat

Příspěvek  Forestly Wed Jul 16, 2014 10:10 pm

Někdo hodnej bejt musí.... jak budeš aktivní a zodpovíš otázky, tak jsem PRO.. rozhodně lepší přihláška, než měl kolega
Forestly
Forestly
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 339
Join date : 26. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Morrowind - HOLY /retri paladin - prijat Empty Re: Morrowind - HOLY /retri paladin - prijat

Příspěvek  Hannele Wed Jul 16, 2014 10:20 pm

Proti
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Morrowind - HOLY /retri paladin - prijat Empty Re: Morrowind - HOLY /retri paladin - prijat

Příspěvek  Terrenas Thu Jul 17, 2014 8:59 pm

Tak ja mám konkrétne skôr dotaz na štýl healovania. Gear gemovanie atď sa dá nájsť na hocijakom guide o h paladinovy.. Píšeš spely kt. používaš č je síce pekné, ale absolútne z toho nič nevyčítať, ako a kedy. Bol by som rád, ak by si sa vyjadril ako, kedy a v akej situácii je čo lepšie použiť. ako zaobchádzaš s CD a hlanve ťa poprosím o link talentov/glyfov na holy. Zatiľ si ma nepresvedčil, takže PROTI.
Terrenas
Terrenas
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 154
Join date : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Morrowind - HOLY /retri paladin - prijat Empty Re: Morrowind - HOLY /retri paladin - prijat

Příspěvek  Morrowind Thu Jul 17, 2014 9:37 pm

Talenty tam jsou. Healování? Pod 50% Flash, jinak Divnice / WoG - když není potřeba a má ubráno většina tak Light of Dawn. Když má ubráno celá parta tak Holy Radiance.
Cooldawny: Většinou počkám na bosse, nebo když jsou potřeba. Přece jenom Divine Favor a Avenging Wrath mají CD jen 2 a 3 minuty.
Glyphyx: WoG, Holy Shock,seal of Insight, Divinity, Plea, Divine protection. Minory nezáleží takže mám jen Insight.

Morrowind
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 16. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Morrowind - HOLY /retri paladin - prijat Empty Re: Morrowind - HOLY /retri paladin - prijat

Příspěvek  Tiine Fri Jul 18, 2014 12:19 am

Morrowind napsal:Talenty tam jsou. Healování? Pod 50% Flash, jinak Divnice / WoG - když není potřeba a má ubráno většina tak Light of Dawn. Když má ubráno celá parta tak Holy Radiance.
Cooldawny: Většinou počkám na bosse, nebo když jsou potřeba. Přece jenom Divine Favor a Avenging Wrath mají CD jen 2 a 3 minuty.
Glyphyx: WoG, Holy Shock,seal of Insight, Divinity, Plea, Divine protection. Minory nezáleží takže mám jen Insight.
tie cd trošku rozved ak ta možem poprosiť. To že ich použije na bosovi nám je jasné, ale zaujíma más kedy je podla teba idealna doba ich dať (netuším čo tie ability robia tak mi to možeš vysvetliť ako neznalcovi), ak sa nemylím to niesu tvoje jedine ability s vačšim cd, tak iisto máš divine pleu, aura mastery, hand of dačo. Na toto všetko rozpíš kedy idealne použiť , ako použiť aby som maximalizoval učinok a pod.
P.S. daj si načas pekne rozpíš nech máme čo čítaťSmile
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Morrowind - HOLY /retri paladin - prijat Empty Re: Morrowind - HOLY /retri paladin - prijat

Příspěvek  Soulburn Fri Jul 18, 2014 1:14 am

No, ze ani neuvedes aura mastery jako uzitecny raid cd mi napovedelo, ze jsem proti.
Soulburn
Soulburn
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 206
Join date : 22. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Morrowind - HOLY /retri paladin - prijat Empty Re: Morrowind - HOLY /retri paladin - prijat

Příspěvek  Morrowind Fri Jul 18, 2014 12:01 pm

Pff, takže.
Divine Favor i "křídla" zapnu když začíná být problém s HP a nebo když vím že problém příjde - Velké + je podle mě že nemají GCD.
Divine favor - 20% spell haste a crit
Avenging Wrath - heal a DMG zvýšený o 20%
Ancient Kings - Healuje 5x stejný počet HP na target jako já + 10% z toho na 5 okolních memberů
Pokud už dochází mana, tak Plea super, jenže o 50% méně healu je problém. Takže se jí snažím zapnout v době kdy nebude třeba heal a nebo se to dá dorovnat andělem.
Aura Mastery, se přiznám vím co dělá ale nevím přesně kdy používat.
Hand of Sacrifice - no, 30% z dmg z targetu do mě. Někdy užitečné, někdy ne. Takže používám jen podle potřeby.
.. Jen dodám že NEJSEM top hráč a trochu sem doufal že když se dostanu do guildy tak mi s hraním a vším potřebným trochu pomůžete.

Morrowind
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 16. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Morrowind - HOLY /retri paladin - prijat Empty Re: Morrowind - HOLY /retri paladin - prijat

Příspěvek  JudgeDeath Fri Jul 18, 2014 12:46 pm

Ja jsem pro Smile

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 35
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Morrowind - HOLY /retri paladin - prijat Empty Re: Morrowind - HOLY /retri paladin - prijat

Příspěvek  -Jowan- Fri Jul 18, 2014 3:05 pm

Jsem taky PRO .
-Jowan-
-Jowan-
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 190
Join date : 11. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Morrowind - HOLY /retri paladin - prijat Empty Re: Morrowind - HOLY /retri paladin - prijat

Příspěvek  Morrowind Fri Jul 18, 2014 3:18 pm

Děkuji.

Morrowind
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 16. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Morrowind - HOLY /retri paladin - prijat Empty Re: Morrowind - HOLY /retri paladin - prijat

Příspěvek  Hannele Fri Jul 18, 2014 3:22 pm

Doposud jsem doufal, že u nás se lidi hrát neučí. Nevidím důvod někoho naučit a pak ho pustit do konkurenční guildy. Zřejmě s novou dobou přicházejí i nová pravidla.
Ještě bych dodal, že se nám sem přihlásili teprve dva paladinové, není nutností z nich jednoho vybrat. Za týden může přijít další, lepší. Nelíbí se mi ani tvůj věk. Chápu, že se můžeš vyjadřovat jako leckterý 20ti letý, ale při jistých situacích budeš jednat pořád jako náctiletý.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Morrowind - HOLY /retri paladin - prijat Empty Re: Morrowind - HOLY /retri paladin - prijat

Příspěvek  Morrowind Fri Jul 18, 2014 3:32 pm

Tak je to tvůj názor. Ale nesouhlasím s tím že bych odcházel do konkurenční guildy.. proč? Budu se tu 2 a více dní snažit dostat a pak leavnu? TO není moc logické, ne?

Morrowind
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 16. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Morrowind - HOLY /retri paladin - prijat Empty Re: Morrowind - HOLY /retri paladin - prijat

Příspěvek  Hannele Fri Jul 18, 2014 4:48 pm

Nezlob se na mě, ale slovo cizího člověka na internetové diskuzi pro mě nemá žádnou váhu. Mimo to máš asi na bindy alergii, když máš jeden jediný a zbytek klikáš. Před případným přijetím / nepřijetím bych chtěl vidět tvůj výkon na raidu. Bojím se zeptat, ale zkusím to: Jakým stylem healuješ? Klikáš myškou na hráče v UI a pak healuješ? Nevidím Healbot, VuhDo, nic :-(
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Morrowind - HOLY /retri paladin - prijat Empty Re: Morrowind - HOLY /retri paladin - prijat

Příspěvek  Morrowind Fri Jul 18, 2014 5:08 pm

Healuju tak jak říkáš. HealBota jsem zkoušel a něják mito nevyhovuje. Ale taky mám myš s 12 bočníma tlačítkama, takže kliknu a hned instant holy shock nebo cast, nemusím se dívat na klávesnici.
Na addony moc nejsem, ale momentálně zkouším alespoň Grid

Morrowind
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 16. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Morrowind - HOLY /retri paladin - prijat Empty Re: Morrowind - HOLY /retri paladin - prijat

Příspěvek  Lukasek Fri Jul 18, 2014 5:40 pm

Jo, to my kdysi taky někdo vycital ze nemam zadne bindy, tak sem pak posilal co mam za krysu a screen addonu ze hry :-)

Lukasek
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 457
Join date : 05. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Morrowind - HOLY /retri paladin - prijat Empty Re: Morrowind - HOLY /retri paladin - prijat

Příspěvek  worent Fri Jul 18, 2014 5:58 pm

Morrowind napsal:
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Syndicate - Nic moc vedení, komunikace vázne


Podle informací co jsem dostal od Syndicate si se na raidy nikdy neplat, nehlásil a ani nijak nezapájal.
Takže skús presnejšie definovat čo myslím tým že vázne kominikace. Nebo čekáš že ked si v g nový že te budu všichni prosit aby si šel raid???

Když si typ hráče co čeká port pred boose a pak hned loot tak si na špatnej adrese...nekdy pro to treba taky neco udelat.
No možná se mýlim tak ma skús presvedčit o opaku Smile
worent
worent
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 193
Join date : 08. 04. 14
Age : 35
Bydlisko : Praha

Návrat nahoru Goto down

Morrowind - HOLY /retri paladin - prijat Empty Re: Morrowind - HOLY /retri paladin - prijat

Příspěvek  Morrowind Fri Jul 18, 2014 6:16 pm

V té guildě sem byl dost dlouho. Chodil jsem s nima alespoň RHC. Do raidu jsem se přihlásil ale nedostal sem se.
To že je přímo upozorním na blbýho ninju kterej needuje totál všechno co může v dungu i po upozornění, je vůbec neštve, ještě mi napíšou že mám dělat to samé. Needovat vše mi nepříjde jako dobrý nápad. Někdo z vedení i když byl online se vůbec nevyjádřil, prostě nezájem. Navíc, raidy v guildě se nechodili zas tak moc často.
"Když si typ hráče co čeká port pred boose a pak hned loot tak si na špatnej adrese...nekdy pro to treba taky neco udelat." - To nevím proč píšeš když si vůbec můj styl hraní neviděl. Když chcu raid, napíšu do worldu. Několikrát sem psal i do guildy jestli se nejde BoT nebo BH - bez odezvy.

Morrowind
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 16. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Morrowind - HOLY /retri paladin - prijat Empty Re: Morrowind - HOLY /retri paladin - prijat

Příspěvek  Daized Fri Jul 18, 2014 8:00 pm

zoberte ho na test začína z toho byť off topic predsa len poznám pár ľudí ktorý sa v predchádzajúcich guildách nenašli a tiež sa onich hovorilo, že na raidy nechceli a prišli k nám a bolo to celé o inom rank test je presne o tomto, nebude chcieť ísť na raid spraví to 2x a na 3tí adios ...

Tiež si myslím, že sa sem chce dostať nikto nevraví že mu máte dávať equip hneď uvidí sa ako bude healovať uvidíte aj podľa vyjadrovania na mmbli aj podľa ochoty či si zaslúži zdvihnúť rank ak áno dostane itemy a bude rovnocenným hráčom .... nechápem niektorých z vás čo ste sa sem dostali tiež nie s najlepším equipom a už vobec ste neboli úplne presväčujúci a šancu ste dostali a teraz máte iný meter ... why is that Question
samozrejme ak nebude vedieť healovať a nebude sa schopný naučiť taktiky tiež adios

môj názor tu už v súvislosti s hraním nemá veľkú váhu, ale poviem vám mňa zatiaľ presvedčil ... so YeS pick him up to the test rank Wink

Daized
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 397
Join date : 01. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Morrowind - HOLY /retri paladin - prijat Empty Re: Morrowind - HOLY /retri paladin - prijat

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru