Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Missis - Arms warrior - NEPŘIJATÝ

+7
Gingereater
Destik
Kucko
Cady
Hannele
Tiine
Missis
11 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Missis - Arms warrior - NEPŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Missis - Arms warrior - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Missis Wed Sep 30, 2015 12:48 am

tak nějaký konečný rozsudek by se hodil, at ví jestli tu má vůbec psát

Missis
Scout
Scout

Počet príspevkov : 12
Join date : 27. 09. 15

Návrat nahoru Goto down

Missis - Arms warrior - NEPŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Missis - Arms warrior - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Kucko Wed Sep 30, 2015 12:52 am

Missis napsal:tak nějaký konečný rozsudek by se hodil, at ví jestli tu má vůbec psát
Ak sa hlásite iba spolu tak by bolo slušné, aby ste ju napísali najprv obaja nie?
Pochop, že pre nás nemá zmysel rozhodnúť tvoju prihlášku, keďže nevieme čo je "ten druhý" zač.
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Missis - Arms warrior - NEPŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Missis - Arms warrior - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Missis Wed Sep 30, 2015 3:27 pm

jo to chápu, ale většina tu říká že dvě meelečka jsou zbytečná, tak to rovnou můžeš říct, že tím bude jenom ztrácet čas nebo, že je nějaká šance

Missis
Scout
Scout

Počet príspevkov : 12
Join date : 27. 09. 15

Návrat nahoru Goto down

Missis - Arms warrior - NEPŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Missis - Arms warrior - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Diranda Thu Oct 01, 2015 12:34 am

Missis napsal: Dirand od toho/té jsem opisoval talenty na tanka a ještě mi s nimi radil/a
Ale to bolo ešte na wotlku nie? lebo na cata si nespomínam a ani pod tie talenty čo máš teraz by som sa nepodpísal/a.
Osobne si myslím, že by sme nad rámec náborového plagátu uživili skôr viac ranged damagerov než ďalšie meleečka. Hlavne keď jeden bez druhého nechcete hrať a zrovna ďalšieho ferala si myslím že nie je potreba.
Ja som skôr proti.

PS. Kľudne ste si mohli tú prihlášku napísať spoločne, neboli by ste ani prví, takto my čakáme na jeho prihlášku, a on čaká na naše vyjadrenie...
Diranda
Diranda
Class Leader

Počet príspevkov : 413
Join date : 28. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Missis - Arms warrior - NEPŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Missis - Arms warrior - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Missis Thu Oct 01, 2015 12:56 am

Jo to bylo uplne na začátku cata a možní i na wotlku někdy, ale tyto talenty už nevím ani na co mám, nějak rychle jsem to naházel, možná to je pvp nevím Very Happy

Dobré, myslím, že tuto přihlášku už můžete uzavřít, at to zbytečně neprodlužujeme, díky za rychle odpovědi a měj te se

Missis
Scout
Scout

Počet príspevkov : 12
Join date : 27. 09. 15

Návrat nahoru Goto down

Missis - Arms warrior - NEPŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Missis - Arms warrior - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Hannele Thu Oct 01, 2015 9:50 am

Na žádost staženo.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Missis - Arms warrior - NEPŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Missis - Arms warrior - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru