Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Emorvian - Resto Druid/Elorfiend - Protect Warr - STAŽENO

4 posters

Goto down

Emorvian - Resto Druid/Elorfiend - Protect Warr - STAŽENO Empty Emorvian - Resto Druid/Elorfiend - Protect Warr - STAŽENO

Příspěvek  Elorfiend Sun Jul 13, 2014 12:31 am

Nick postáv: Elorfiend,Emorvian
Classy Resto Druid a Protect Warrior
Koupené nebo vyexpené postavy: Obidve sú vyexpené
Zkušenosti s progresem: BoT 10/25 - 4/4 BH 10/25 1/3 a čo sa týka ICCčka a Wotlk raidov tak na iných serveroch máme full clear.
Jak dlouho hrajete wow/svoje classy: Elorfiend - WoWko hrávam 6 rokov a PWarra zhruba rok a pol. Emorvian - WoWko hrávam 5 rokov a RDruida 2 roky.
Stav vášho equipu: Obidvaja máme full repky okrem Baradin Wardens ktoré dorobíme v najbližších dňoch takže máme všetky epické itemy  ktoré sú za repku + niake itemy z craftu Elorfiend - 352 iLvL a Emorvian - 350.
Talenty: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Elorfiend&gn=Endless+Agony.Elorfiend : talenty mám viac menej podľa seba čerpal som ale aj z videii z youtube. Bod v Last Stand nemám preto pretože to zdieľa CD z Rallying Cry a myslím si že sa to neoplatí a viacej pomôžem raidu a healerom ako sebe .Emorvian : http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Emorvian&gn=Endless+Agony.
Screen ui (idealně s FPS v raidu): Elorfiend : http://prntscr.com/41zbex Emorvian : http://prntscr.com/41zffn
Naše classy. Naše rotace. Proč stackujeme tyto staty: Elorfiend : Rotáciu na tanka snáď nemusím písať ale ak na to dbáte tak : Charge - Shockwave - Thunder Clap - Cleave - Revenge a ak je to boss tak viac menej používam iba Shield Slam a Devastate na Sunder Armor. Stackujem primárne Parry + mastery dodge si držím na 10 - 11% socketujem Parry + Mastery + Stamina. Parry a Mastery idem prioritne preto lebo si myslím že je to viac výhodnejšie ako mať viacej dodge. Emorvian :  V základe udržiavanie Hotiek na Tankovy ( Lifebloom 3x stack, Rejuwanation ) plus Healing alebo Regrowth podla situácie, Wild Growth v prípade AOE Dmg parte... Primárne stakujem intel na SP , Haste ako druhý hlavný stat kôli počtu tikov hotiek, a spirit kôli zvýšeniu Mana regen
Mumble. Mikrofon. Povinné addony: Máme obidvaja Mumble aj funkční mikrofón nemáme problém rozprávať na raide. Povinné addony máme a používame ich.
Co čekáte od EXALTED a čeho chci dosáhnout:  Čakáme určite veľa raidovania a srandy. Žiadne hrotenie ako to bolo v EA.Určite tvrdý progress.Chceme dosiahnúť aby sme boli platnými členami guildy a aby sme neboli len tak do počtu Very Happy
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Endless Agony - Odchádzame preto lebo sme nemali miesto na Main raide. Keď sme sa konečne dostali a Elorfiend bol potvrdený ako tank tak mu v raide pred prvý bossom povedali že má ísť do dmg a celý raid musel dmgovať. To by mu ani nevadilo pretože využíva off spec v prospech guildy ale keď Raid leader povedal že málo točím a som mu povedal že som bol potvrdený ako tank a teraz mi nadáva že málo točím( Nemám eq na dmg osocketovaný) tak sa urazil. Strašné slackovanie pred raidom a neúcta k hráčom z nižším rankom. Radšej vzali do raidu 3x Prot pala namiesto 1x PWarr a Blood DK. Namiesto Emorviana ktorý bol v guilde asi cca 1 - 2 mesiace pred tým než pustili raidy vzali RDruida ktorý prišiel do guildy týžden pred pustením raidov z horším eq a vzali ho iba preto lebo bol na Wotlku v Ordo Satanas.
Znáte někoho z EXALTED?Elorfiend : Terrenas Emorvian : Nikto.
Odkud ste se dozvěděli o EXALTED?  z World náboru.
Něco o sobě Elorfiend - Volám sa Samo mám 15 rokov a bývam pri Trenčíne. Hrávam futbal a LoLko Very Happy. WoWko hrávam už od TBCčka. Hned po spustení Wotlku som prešiel na wotlk kde som hrával na rôznych Fun serveroch ako je Giga Fun alebo Psycho Fun. Potom sme dlho hrávali s kamarátmi na Czechdream až sme prešli na Twinstár. Skúsenosti mám aj z Ice WoW kde mám vyexpeného 85tku Protect Paladina na ktorom mám odtankované pár bossov z BWD a full BoT. Emorvian : Volám sa Jano. Mám 19 rokov som chalan kľudnej povahy zo zmyslom pre humor. WoW beriem ako záľubu a okrem toho mám rád ešte šport a samozrejme spanie Very Happy Nemám problém sa s kýmkoľvek dať do reči ale neznesiem ľudskú sprostosť hlavne čo sa hordy týka.

PS - Prepáčte za gramatické chyby
PS 2 - Alti : Elorfiend -  Elorka 85 Draenei Resto Shaman (iLvL 347) Emorvian -  Shadowbullet Hunter Worgen 85 (Nedávno doexpený)

Elorfiend
Scout
Scout

Počet príspevkov : 2
Join date : 12. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Emorvian - Resto Druid/Elorfiend - Protect Warr - STAŽENO Empty Re: Emorvian - Resto Druid/Elorfiend - Protect Warr - STAŽENO

Příspěvek  Tiine Sun Jul 13, 2014 3:38 am

tak len stručne pre elorfiend
1. píšeš že máš 15rokov tak ma zaujíma či nebudeš mať problem ak by sa natiahli raidy do neskoršej hodiny
2. soketuješ parry mastery stam a píšeš že si myslíš že je to vyhodnejšie, zaujímama či je to len tvoj pocit alebo si to niekde videl alebo proste vieš že to tak ma byť a aj vieš prečo to je vyhodnejšie?
tak len stručne to emorvian
1. ako si na tom s manou v raidoch, mavaš problem?, vidím že máš na sebe bugnuty trinket z hoo ktory bude čoskoro fixnuty, maš ho schválen alebo nič ine zatial nemáš?
2. tlačiš haste a pokial sa nemýlim (ak hej oprav ma:)) a podla armory ho máš 29,9% + 5% čo sa dá zohnať v raide ti robí 34,9% a to ti myslim nestači na dalši tik hotky či už wildgrowth alebo reju (chyba sice malo ale pokial tu hranicu nedokažeš prekonať nieje to zbytočne tlačenie nejakeho statu na ukor ineho) ak nahodou armory ukazuje zle prosím napíš prečo tlačiš tolko hastu
tak len stručne pre vás oboch
situacia u nás je taká že máme jedneho velmi aktívneho protwara a kopec dalšich tankov, a dvoch druidov ktory jeden je oniečo aktivnejší ako druhy tak moja otázka na vás nemáte problem ak by ste nahodou sedeli na lavičke ak by sa vám v raide miesto neušlo prípadne by ste doplnili alt raid, elorfiend ty píšeš že máš offspec dmg a nevadilo ti isť dmgovať( my ta za low dmg až tak nezdusime), a emorvian čo tvoj offspec. ešte jedna maličkosť vidím že sa hlasite obaja čo ak by nastala situacia že jeden by sa dostal a druhy nie vadilo by vám to?
snad som na nič nezabudol
ešte ak možem poprosiť dirandu a forestly aby sa vyjadrili:)
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Emorvian - Resto Druid/Elorfiend - Protect Warr - STAŽENO Empty Re: Emorvian - Resto Druid/Elorfiend - Protect Warr - STAŽENO

Příspěvek  Diranda Sun Jul 13, 2014 5:22 pm

Vyjadrím sa len k Elorfiendovi nakoľko do druida nevidím.
1. Last stand. S tým ako si to poňal aboslútne nesúhlasím. V raide nebudeš jediný warrior. Čo sa priority týka tak prvý rallying cry používa dmg warrior aby si si ty mohol ušetriť ten svoj, prípadne LS.
1.1. Načo používať +20%hp pre celý raid ktorý je v pohode, keď jediný kto tie hpčka potrebuje si ty a môžeš si dať rovno 30%?
2. Talenty: Prečo máš napríklad 3 body v deep wounds, alebo 2 v Gag order? Oberáš sa tým o Incite, Shield spec alebo Impending victory. (odvôvodni prosím)
3. Stackuješ Mastery, Parry, Stamina. Akú majú pre teba tieto staty prioritu (v prihláške uvádzaš že stakuješ hlavne parry).
3.1. Prečo zrovna parry? V prihláške uvádzaš "že si myslíš že je to lepšie ako dodge". Prečo to tak je?
3.2. A čo ofenzívne staty? Ako to u teba vyzerá s nimi?
4. Rotácia: Pri Aoe rotácii používaš zbytočne zlé poradie abilít a oberáš sa o zbytočne vela bonusov.
4.1. Aoe rotácia vyzerá nasledovne: Charge, Rend, Thunder Clap (blood and thunder + thunderstruck (aoe rend, shockwave dmg +10%)), Shockwave, Revenge, Cleave, Thunder...
4.2. Single target ozaj iba SS a Devastate?!? (Ak nie tak to prosím doplň)
5. Skinning nie je zrovna vhodná profesia pre tanka, ale cez to sa dá preniesť.
6. Na screene tvojho UI nevidím nikde na baroch Intercept ani Demoralizing shout... Používaš ich vôbec?

No myslím že tu je na čom popracovať.
Diranda
Diranda
Class Leader

Počet príspevkov : 413
Join date : 28. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Emorvian - Resto Druid/Elorfiend - Protect Warr - STAŽENO Empty Re: Emorvian - Resto Druid/Elorfiend - Protect Warr - STAŽENO

Příspěvek  Elorfiend Sun Jul 13, 2014 6:54 pm

Prihlášku sťahujeme

Prepáčte a GL v progresse

Elorfiend
Scout
Scout

Počet príspevkov : 2
Join date : 12. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Emorvian - Resto Druid/Elorfiend - Protect Warr - STAŽENO Empty Re: Emorvian - Resto Druid/Elorfiend - Protect Warr - STAŽENO

Příspěvek  Hannele Sun Jul 13, 2014 7:44 pm

Proti
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Emorvian - Resto Druid/Elorfiend - Protect Warr - STAŽENO Empty Re: Emorvian - Resto Druid/Elorfiend - Protect Warr - STAŽENO

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru