Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Verbatix- Arms warrior - PRIJATY

+8
Sabersoul
Eir
Astia
Anathem
Enelia
Sedara
Theonlycaput
Verbatix
12 posters

Goto down

Verbatix- Arms warrior - PRIJATY Empty Verbatix- Arms warrior - PRIJATY

Příspěvek  Verbatix Sun Jan 18, 2015 12:21 am

Nick postavy: Verbatix
Class Warrior
Koupená nebo vyexpená postava: Darovaná
Zkušenosti s progresem: Wotlk ICC 12/12 (aj na 25 HC), funkčný Ulduar som bohužiaľ nikdy nešiel (free servery), RSko rovnako ako Uld, ToC Insanity na oboch módoch. Bohužiaľ všetko na free, na offi som sa nikdy nedostal, v časoch mojich začiatkov som nemal moc peňazí, keď prišli tie, odišiel z offi Wotlk Sad Twinstar progress- BOT 3/4- bohužiaľ som nemal šťastie na partu ktorá by bola schopná dodržiavať taktiky natoľko aby sme to dali, Cho'gall ostal vždy tak na 1 mega. BwD 5/6- nápodobne ako BoTko, s rozdielom že v BwD som bol pri progresse asi 3x, takže sa ešte nevedelo ako na to, nikdy sme nedali 1. fázu. *sadface*
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: WoW hrám niečo cez 5 a pol roka, dostal som sa k tomu ešte za čias posledného ročníka na ZŠ na podnet svojich spolužiakov, moja 1. postava bola feral druid, ale len čo som doexpil a videl ako ma warriori rozsekávajú na kašu, tak som si povedal že warra musím mať tiež, odvtedy ho mainujem až doteraz, a stále ma baví ako na wotlk-u, tak na cata.
Stav tvého equipu: 2/5 T11 [Chest, Hands], Vici finger (nemal som šťastie na iný), 346 ilvl wrist, shoulders, 2. ring, 353 ilvl back (ahune), zvyšok 359.
Talenty: Arms, 31/7/3, http://postimg.org/image/wtw6vj4ud/
Screen ui (idealně s FPS v raidu: V raide som nebol už pár piatkov, takže ľutujem, mám len obyč. Smile http://postimg.org/image/lku5pjigh/
Áno, warrior je u hordy, nie je žiadny problém switchnúť to Wink Ale nechcem to robiť bez toho že by som sa sem dostal.
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: takže Armsa hrám preto, že ma baví, točí viac ako fury, a hlavne nemám druhú 2hand zbraň. Môj warrior disponuje profesiami Eng [525], Ench [535], Fishing [290], Cooking [455], First Aid [450 ostalo po wotlku som lenivy to ťahať, nie je to tak podstatné], ďalej 6 stránok mountov,8 stránok companionov, 7060 Ach. points, full PvP eq a little bit of transmog.
Staty podľa priority: Hit (8%)=expertise (26) > Strength > Crit > Mastery > Haste
Používam techniku "stance-dance", tzn. som primárne v berserker stance, do Battle stance idem len pri chargovaní, nahadzovaní rendu a používaní Overpoweru.

Základná single target rotácia warriora = priority spellov:
Charge (záleží od bossa, ak viem že ma odkopne alebo sa budem musieť inak presúvať po "bojisku" tak si charge nechám na ten čas)
Rend (100% uptime)
Colossus Smash (ak na targete debuff nie je)
Mortal Strike (vždy na CD)
OverPower (vždy na CD, osobne dávam niekedy aj pri execute fázi keď vidím, že nemám dostatok rage na to aby dal execute poriadnu pecku)
Heroic Strike (snažím sa dávať na CD, ale len pri 50+ rage čo je tu mať dosť problém asi tak 60% času fightu, o používaní Inner Rage ani nehovorím....)
Slam (keď je CD na všetky vyššie uvedené spelly)
Execute (náhrada za OP pri boss HP< 20%)

multitarget: snažiť sa využiť Sweeping Strikes, Heroic Leap (ak viem že nebudem potrebovať neskôr a môžem vyplýtvať CD), zapnúť všetky CD a roztočiť sa tam štýlom kašlem na to budem helikoptéra....

Mumble. Mikrofon. Povinné addony: Mumble nemám, ale nie je problém zadovážiť, odskúšať, rozbehať.... Mikrofón mám funkčný, rád si pokecám, akurát pri situáciách, keď je navôkol moc ľudí u mňa doma sa snažím len to najnutnejšie, nie každý je asi zvedavý na moju rodinku Wink Addony používam DBM, Quartz, OmniCC, Platebuffs, Power Auras, Doom Cooldown Pulse, sem tam pre zaujímavosť si zapnem Recount či som "nezhrdzavel". Ostatné pre PvE nepodstatné (bagnon,Inspect Eq, Nice Damage, SantaUI textures.)
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Hlavne pohodový a zábavný kolektív spojený s kvalitným poraidováníčkom, Hard fighty pre RF. Chcem dosiahnuť status jedného z najlepších warrov ak nie na serveri tak aspoň u alli .
Předchozí guildy  (důvod odchodu): UBL (Guilda pána Caputa), dôvod odchodu hádky medzi členmi, násl. rozpad guildy
Znáš někoho z EXALTED? poznám pána Theonlycaput, poznáme sa už nejaký ten rok zo serveru Posterus konkrétne.
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Od Caputa, z legiend a báji od horďákov (závisť a nadávanie Very Happy )
Něco o sobě Moje meno je Tomáš. Mám 19 rokov. Som asimetrickej postavy (asi meter vysoký, asi meter široký (jk). Bývam na vidieku cca 32km od mesta Martin. Študujem Strednú školu Priemyselnú v Martine už 4. rokom, odbor elektrotechnika, budúci rok by som sa rád dostal na Fakultu IT VUT v Brne. počúvam Metalovú hudbu (najlepšie Viking Razz), jazdím na bicykli, no teraz asi najviac na aute (však komu by sa chcelo šlapať Very Happy ), chodím s priateľmi na všemožné akcie (nohomo). Mám rád fantastické filmy a RPG hry.
Raid time mi vyhovuje v piatok, v nedeľu by som musel končit max. o 22hej hodine, dôvodom je budíček o pol 6 ráno. WoW ma veľmi baví ako také, Lore Wotlku som zbožňoval.... v Cata lore sa neorientujem a tak dobre, dôvodom bude aj nie moc dlhé pôsobenie na tomto datáči. (rok cca). Ak ste to dočítali až sem, máte môj obdiv, a želám príjemný zvyšok dňa/noci. Ďakujem, a dúfam že sa uvidíme v hre Smile
Verbatix
Verbatix
Scout
Scout

Počet príspevkov : 24
Join date : 17. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Verbatix- Arms warrior - PRIJATY Empty Re: Verbatix- Arms warrior - PRIJATY

Příspěvek  Theonlycaput Sun Jan 18, 2015 1:58 am

Nevím jestli sem můžu psát, ale asi bych se měl vyjádřit, když ho znám =)

Pokud si dobře pamatuji, zde na cata byl v širším vedení mé guildy. Kvalita a znalost warra na velmi vysoké úrovni . Jediná věc, která ho trochu sráží, je, že občas vybouchne, když se wipuje kvůli zbytečným failům/nesoustředěnosti. Na druhou stranu, je schopný pomoci/poradit, takže tak ...


Včera mě kontaktoval s tím, že se vrací hrát. Dnes jsme se bavili proč jsem u Ali atd., na to jsem mu nabídl, že si může napsat přihlášku =)

Verbatix napsal: (Guilda pána Caputa)
Embarassed Cool

Já jsem pro, i když je to samozřejmě dost subjektivní =)


Naposledy upravil Theonlycaput dne Sun Jan 18, 2015 2:03 am, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : pro)
Theonlycaput
Theonlycaput
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 102
Join date : 01. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Verbatix- Arms warrior - PRIJATY Empty Re: Verbatix- Arms warrior - PRIJATY

Příspěvek  Sedara Sun Jan 18, 2015 2:51 am

pro
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Verbatix- Arms warrior - PRIJATY Empty Re: Verbatix- Arms warrior - PRIJATY

Příspěvek  Enelia Sun Jan 18, 2015 4:21 am

Pokud budes aktivni a pri kazdem lognuti do hry se nebudes ptat,jestli uz jsou HC mody v raidech, tak jsem pro Smile
Enelia
Enelia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 148
Join date : 28. 09. 14
Age : 28
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Verbatix- Arms warrior - PRIJATY Empty Re: Verbatix- Arms warrior - PRIJATY

Příspěvek  Anathem Sun Jan 18, 2015 5:57 pm

Působíš na mě dojmem fajn člověka co umí svojí class.PRO
Anathem
Anathem
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 398
Join date : 03. 03. 14
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Verbatix- Arms warrior - PRIJATY Empty Re: Verbatix- Arms warrior

Příspěvek  Astia Sun Jan 18, 2015 6:34 pm

šikovný hráč sa vždy hodí, myslím že by si zapadol Smile PRO
Astia
Astia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 145
Join date : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Verbatix- Arms warrior - PRIJATY Empty Re: Verbatix- Arms warrior - PRIJATY

Příspěvek  Eir Sun Jan 18, 2015 6:58 pm

bind aj na jedlo FTW Very Happy
som ZA, pekné prihláškové počteníčko Smile
Eir
Eir
Scout
Scout

Počet príspevkov : 45
Join date : 15. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Verbatix- Arms warrior - PRIJATY Empty Re: Verbatix- Arms warrior - PRIJATY

Příspěvek  Sabersoul Sun Jan 18, 2015 6:59 pm

za
Sabersoul
Sabersoul
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 288
Join date : 08. 04. 14
Age : 31
Bydlisko : Orava

Návrat nahoru Goto down

Verbatix- Arms warrior - PRIJATY Empty Re: Verbatix- Arms warrior - PRIJATY

Příspěvek  Verbatix Sun Jan 18, 2015 7:05 pm

Eir napsal:bind aj na jedlo FTW Very Happy

tak a ? musí byť Very Happy snáď nebudem klikať Very Happy
Verbatix
Verbatix
Scout
Scout

Počet príspevkov : 24
Join date : 17. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Verbatix- Arms warrior - PRIJATY Empty Re: Verbatix- Arms warrior - PRIJATY

Příspěvek  Hannele Sun Jan 18, 2015 7:25 pm

60%

Uplně přesvědčenej ale nejsem.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Verbatix- Arms warrior - PRIJATY Empty Re: Verbatix- Arms warrior - PRIJATY

Příspěvek  Verbatix Sun Jan 18, 2015 7:53 pm

Hannele napsal:60%

Uplně přesvědčenej ale nejsem.

Dovoľ mi teda spýtať sa, čo by ťa presvedčilo ? Wink
Verbatix
Verbatix
Scout
Scout

Počet príspevkov : 24
Join date : 17. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Verbatix- Arms warrior - PRIJATY Empty Re: Verbatix- Arms warrior - PRIJATY

Příspěvek  Tiine Sun Jan 18, 2015 8:10 pm

asi sa toho pomenilo dosť za tu dobu čo som hral wara, v execute fazy sa nahradzal slam executom a daval sa len nad 30rage, inner rage spolu s hs vždy a overpover na cd nie vždy sa oplati niekedy aj ho trošku oneskoriť nech možeš dať dva po sebe, anyway ja som Pro na test, tam sa ukáže ako to viešSmile
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Verbatix- Arms warrior - PRIJATY Empty Re: Verbatix- Arms warrior - PRIJATY

Příspěvek  Franklos Tue Jan 20, 2015 8:57 am

PRO na test
Franklos
Franklos
Scout
Scout

Počet príspevkov : 48
Join date : 28. 09. 14
Bydlisko : Shattrath city

Návrat nahoru Goto down

Verbatix- Arms warrior - PRIJATY Empty Re: Verbatix- Arms warrior - PRIJATY

Příspěvek  Sio Tue Jan 20, 2015 5:22 pm

Prijatý na test. Napíš si o inv Sio/Sedara/Hannele/Sabersoul/Diranda/...

Akonáhle dostaneš práva na fóre prečítaj si prosím https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov?highlight=kutik

Sio
Knight
Knight

Počet príspevkov : 55
Join date : 17. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Verbatix- Arms warrior - PRIJATY Empty Re: Verbatix- Arms warrior - PRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru