Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Verbatix- Arms/Fury - PRIJATY

+3
Morby
Tiine
Verbatix
7 posters

Goto down

Verbatix- Arms/Fury - PRIJATY Empty Verbatix- Arms/Fury - PRIJATY

Příspěvek  Verbatix Thu Jun 25, 2015 8:03 pm

Dobrý deň, kedysi pred 4 mesiacmi som býval členom guildy Exalted, tích, čo si ma pamätajú, zdravím, ostatným sa predstavím pár riadkami Wink
Volám sa Tomáš, mám 19 rokov, nedávno som úspešne zmaturoval. Keď som už konečne vytriezvel, povedal som si, že by som sa zase dal na túto drogu menom wowko, a tak som teda tu. Pochádzam z mestečka Turčianske Teplice (kúsok od Martina).
Momentálne mám prázdniny, avšak po skončení nasleduje štúdium na Palackého univerzite v Olomouci. Záujmy- hry (ofc)- mám rád veľa druhov hier.... (RPG- WoT, WoW, LoLko....), survival (DayZ, L4D....) + aby som nezabudol, žeriem lore warcraftu a wowka (hlavne wotlk a LK) a aj keď mám veľké vedomostné diery o ňom, dosť ma zaujíma a postupne zbieram aj knihy (zatiaľ mám zrod Hordy a Arthasa, v blízkej budúcnosti plánujem ďalšie), ďalej rád skuknem dobrý film či seriál (WD,Vikings, Severská mytológia obecne a filmy s ňou), cyklistika, turistika. Teraz niečo o mojom "hernom ja" :
Nick postavy: Verbatix
Class Warrior
Koupená nebo vyexpená postava: Darovaná- avšak s menším háčikom. Vyexpil som si vlastného warriora, ale vďaka jednému chlapíkovy som dostal permáč, keďže je to čestný človek, dal mi svojho warriora, ktorého som trošku, povedzme, vytunil.
Zkušenosti s progresem: Wotlk- ICC,ToGC- full clear, nikdy som ale nebol funkčný ulduar ( /cry) , Cata- len to čo som zažil v Exalted, a teda- BoT HC po Theraliona a Valionu, To4W bez úspechu, BWD 4/6 (u omno som nebol, nef v mojich časoch ešte nepadol.)
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: WoW celkovo niečo cez 6 rokov to bude, Cata moc odohrané nemám, niečo na Ice-wow, ale len PvP a veľmi krátko....nevedel som sa adaptovať z wotlku. Warriora hrám skoro tak dlho ako wow, možno o 2 mesiace kratšie.
Stav tvého equipu: 358 avg ilvl, chýba tak 200 Valorov do 4/5 setu, vymeniť wristy, finger. https://2img.net/h/s15.postimg.cc/5kqualmdn/Wo_WScrn_Shot_062515_190701.jpg pre predstavu Wink
Talenty: 31/7/3 arms, bez Throwdown, bez Blitz. http://postimg.org/image/ubbgr3suf/
Screen ui (idealně s FPS v raidu: UI vidieť pri talentoch, screen z raidu bohužiaľ nemám, fps je ale 40+.
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: rotácia? pls. zoznam priorít u warriora:
Rend- musí byť aj keby traktory z neba padali. Aplikujem aj na sekundárny target, ak je ich viac.
Colossus Smash- na CD vždy, ale tak aby neprekryl ten starý.
Mortal Strike- najsilnejšia dmg abilita warra-> na CD (na twine viac dáva Slam, no aj tak mortal>slam.)
Overpower- na proc Taste for Blood, sem tam počkám kým je až ku koncu, a tak môžem OP 2x po sebe na gcd. Stackuje %AP z 4/5 setu.
HS- 50+ rage. a pri procnutí Battle Trance ( mám na to krásnu power auru :3 )
Slam- fill, nikdy nie viac ako 2 po sebe- neumožňuje AA swing počas castu.
Execute- ofc až v exetuce fázi- nahrádza Slam. (teoreticky. Prakticky na twine dáva slam strašné prdy, takže sem tam aj v exe fázi so zaplým recklessness dávam, keď nie je dosť rage na to, aby dal exe poriadnu prdu)
no a ďalšie CD a procy-
Incite- 100% crit na HS-> netreba komentovať.
Battle Trance- free spell- Slam/HS
Sweeping strikes- vždy keď sú 2 targety pri sebe, zapínať s ohľadom na aggro, tanka nasrať nechceš Very Happy
Bladestorm- 3+ targety, bez sweeping.
Recklessness- pri zapnutí trinketu/flašky/hero.....
Deadly Calm- pokial je dohoda nechať hero na neskôr, dávam na začiatku pullu, aby mi ku koncu vyšiel ešte raz. Ability spam ftw.
Inner Rage- v tomto contente takmer bez využitia, nie je dostatok rage ani na 3s CD HS, nie to na 1,5..... sadface.
samozrejme čo potrebuješ, ak chceš točiť bomby? Stancedance- Majkl vie, že používam, no aj tak zhrniem.... Preskakovanie battle/berserking stance- battle pre spelly, ktoré v bers. nejdú- OP,rend, clap... všetko ostatné v bers. stance (+10% dmg, vraví ža všetko).
Ak som na niečo zabudol,ospravedlňujem sa, spýtajte sa, doplním....
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: TS je, mikrák je, povinné addony- mám ich aj viac nie len tie Wink inak wow mám teraz na novo, takže ak mi niečo chýba, pozriem to, doplním . Here you go: https://2img.net/h/s14.postimg.cc/hrnjqsr9t/addony.jpg
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš přes náš raid time ready?: No problem Razz
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: čakám progress, pohodovú atmosféru, relax a zábavu. Čo chcem dosiahnuť? Pridať svoju trošku do mlyna Razz trošku vypomôcť, ako v raide, tak mimo neho.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Bol som len u vás, dôvod odchodu- quit wow, trošku mi horelo za zadkom a musel som poriešiť školu a rodinné situácie....
Znáš někoho z EXALTED? Dosť veľa členov, celé vedenie aj raid skupiny back in the day Smile
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Neviem ako mám odpovedať na toto Very Happy teraz o nej viem, predtým od Mr. Theonlycaput, s ktorým som hral snáď už pred 4 rokmi.
Něco o sobě Hore som už čosi uviedol, som dosť jednoduchá osoba, ak niekoho zaujíma niečo viac (nebojte sa, nádeje si nerobím), spýtajte sa Smile
Ďakujem za váš čas pri čítaní týchto pár viet, pýtajte sa na čokoľvek, rád odpoviem, ak budem vedieť. (len nie prosím veci typu kečup či tatarka). Pekný zvyšok dňa. S pozdravom
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Verbatix
Verbatix
Verbatix
Scout
Scout

Počet príspevkov : 24
Join date : 17. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Verbatix- Arms/Fury - PRIJATY Empty Re: Verbatix- Arms/Fury - PRIJATY

Příspěvek  Tiine Thu Jun 25, 2015 8:36 pm

ako je možne že si mna nespomenul v prihláške:D
tak len stručne:
- radšej si daj ten blizt ako redukciu rage costu pummelu, veľa toho kickovať nebudeš
- u toho slamu je ten dmg bud či to critne alebo nie, teraz sa bežne stáva že overpover nakladá viac a ešte máš aj rage na hs
- ked už nedávaš 2x slam po sebe, sleduješ nejak swing timer?
- dlchšie si nehral ale poviem ti 3x hs niekedy neny problem ak dotoho zapojíš berseker rage
- ja radšej kremžsku horčicu, tatarku, kečum nemusím
a ináč u mna Pro na test, majkl piatky moc nemôže sem tam sa zdrží aj v nedelu a páčilo by sa mi mať worjora vedla seba
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Verbatix- Arms/Fury - PRIJATY Empty Re: Verbatix- Arms/Fury - PRIJATY

Příspěvek  Verbatix Thu Jun 25, 2015 8:45 pm

Sorry že som ťa nespomenul, mám pocit že som nespomenul nikoho Very Happy
Blitz si dať môžem, vlastne talenty môžem switchovať ako len bude vyžadovať situácia....
U Slamu práve keď máš po chargi +30% crit chance na slam/ms a k tomu reck tak to na 99% critne a dá to mordu ako prasa Very Happy
swing timer- https://2img.net/h/s4.postimg.cc/ksxn7mab1/swing_timer.jpg -> sledujem Very Happy
áno dlhšie som nehral, ale content je ten istý, rage gen tiež, nevidel som žiadny fix ani nič ohľadom rage Smile 3x HS nie je problém ale asi sme sa nepochopili Very Happy ja vravím že nie je rage na spam HS keď je CD 3 sekundy, preto nezapínam Inner rage.
Kremžskú mám rád aj ja, ale najrašej dijonskú Very Happy tatarku tiež, kečup len super extra chilli Very Happy
to je asi všetko Smile
Verbatix
Verbatix
Scout
Scout

Počet príspevkov : 24
Join date : 17. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Verbatix- Arms/Fury - PRIJATY Empty Re: Verbatix- Arms/Fury - PRIJATY

Příspěvek  Tiine Thu Jun 25, 2015 8:52 pm

ono ked je velký raid dmg a častejšie, viz chogal shadows order tak tej rage máš odtialto až to<> , to je pokokod, tak tam práve zapínam inner a berseker nech je tej rage viac
a na začiatku ja radšej dám ten mortál nech mi stakuje slauther to lambs či jak sa to vola


a jj čili je super, prípadne aj chren ale dijonsku som ešte nemal, neny to ta francuzka taka divna?
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Verbatix- Arms/Fury - PRIJATY Empty Re: Verbatix- Arms/Fury - PRIJATY

Příspěvek  Verbatix Thu Jun 25, 2015 8:55 pm

Tiine napsal:
a jj čili je super, prípadne aj chren ale dijonsku som ešte nemal, neny to ta francuzka taka divna?

Je to francúzska s chrenom Very Happy a keď si jej dáš fajne tak ťa štípe až cez nos :DD
Verbatix
Verbatix
Scout
Scout

Počet príspevkov : 24
Join date : 17. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Verbatix- Arms/Fury - PRIJATY Empty Re: Verbatix- Arms/Fury - PRIJATY

Příspěvek  Morby Thu Jun 25, 2015 9:44 pm

Tebe si matně pamatuji z dob, když jsi u nás působil.
Vím, že jsi točil slušně, ale co mě zarazilo byl tvůj leave/kick. Jak píšeš měl jsi toho dost do školy atd. atd. Podle mého to není důvod leavovat guildu, stačí napsat nějakou omluvenku nebo svému leadrovi, ať ví, že nějaký čas nebudeš.
Za další nevím, zda se tato věc u tebe nebude opakovat (přestaneš hrát aniž bys dal vědět pádný důvod)
Zda máme další místo pro warra? Maximálně tak náhradu kdy Majkl, či Tiine nebudou. Ovšem můžeš si své místo vybojovat.
K tomu se váže má otázka. Vadilo by ti zahřívat lavičku, když bude full melee stav na raidu?
Jak na tom budeš časově přes prázdniny?
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Verbatix- Arms/Fury - PRIJATY Empty Re: Verbatix- Arms/Fury - PRIJATY

Příspěvek  Verbatix Thu Jun 25, 2015 10:43 pm

časovo som na tom viac ako výborne.... "zahrievať lavičku" mi vôbec neprekáža, aj tak si potrebujem osviežiť taktiky, tak z hurhaja na TSku niečo pochytím Very Happy Vybojovať miesto si samozrejme skúsim. Leavovať neplánujem, keď už začnem tak poriadne Smile
Verbatix
Verbatix
Scout
Scout

Počet príspevkov : 24
Join date : 17. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Verbatix- Arms/Fury - PRIJATY Empty Re: Verbatix- Arms/Fury - PRIJATY

Příspěvek  Hannele Thu Jun 25, 2015 10:58 pm

Tebe si pamatuju, postupem času jsi skončil. Hráče na týden nehledáme. Jakou mám záruku, že se to nebude opakovat? Točil - netočil, nehrál.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Verbatix- Arms/Fury - PRIJATY Empty Re: Verbatix- Arms/Fury - PRIJATY

Příspěvek  Verbatix Thu Jun 25, 2015 11:09 pm

Hannele napsal:Tebe si pamatuju, postupem času jsi skončil. Hráče na týden nehledáme. Jakou mám záruku, že se to nebude opakovat? Točil - netočil, nehrál.

Pravda, mal som to napísať aj sem prečo som to postupne prestal hrať, nie len niekomu ingame. Neber to ako výhovorku, len moju blbosť. K téme- neviem celkom čo chceš počuť, takto ako to je ti nemám viac čo ponúknuť, ako moje slovo.
Verbatix
Verbatix
Scout
Scout

Počet príspevkov : 24
Join date : 17. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Verbatix- Arms/Fury - PRIJATY Empty Re: Verbatix- Arms/Fury - PRIJATY

Příspěvek  Hannele Thu Jun 25, 2015 11:11 pm

Dám ti malé pro, jako náznak dobré vůle. Další šanci ti už nedám, tahle je z mé strany poslední.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Verbatix- Arms/Fury - PRIJATY Empty Re: Verbatix- Arms/Fury - PRIJATY

Příspěvek  Destik Fri Jun 26, 2015 8:17 pm

Ja jsem Pro moc nefailoval a dmg mel Very Happy Smile
Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

Verbatix- Arms/Fury - PRIJATY Empty Re: Verbatix- Arms/Fury - PRIJATY

Příspěvek  Cobain Fri Jun 26, 2015 11:10 pm

Som za.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Verbatix- Arms/Fury - PRIJATY Empty Re: Verbatix- Arms/Fury - PRIJATY

Příspěvek  Theonlycaput Sat Jun 27, 2015 11:51 am

Za.
Theonlycaput
Theonlycaput
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 102
Join date : 01. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Verbatix- Arms/Fury - PRIJATY Empty Re: Verbatix- Arms/Fury - PRIJATY

Příspěvek  Morby Sun Jun 28, 2015 8:04 pm

Každý kdo tě pamatuje asi ví, že máš své kvality.

Tak tedy přijat na test
Jen doufám že se nebude opakovat předešlá situace a pokud nastane nějaká situace, kdy nebudeš moct hrát, tak o sobě dáš vědět.

Napiš si ingame o inv Diranda/Hannele/Sedara/Gragass/Sabersoul/Cobain
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Verbatix- Arms/Fury - PRIJATY Empty Re: Verbatix- Arms/Fury - PRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru