Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poc - Arms War - PRIJATY

+2
Tiine
Poc
6 posters

Goto down

Poc - Arms War - PRIJATY Empty Poc - Arms War - PRIJATY

Příspěvek  Poc Sun Jul 19, 2015 2:13 pm

Nick postavy: Poc
Class Warrior
Koupená nebo vyexpená postava: Koupená (wara jsem zde vyexpil, ale u hordy)
Zkušenosti s progresem: BH, BOT, BWD, TOFW full clear na normalu, na HC jsem byl pouze BWD (Magmaw, ODS, Arta, Chim)
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Wowko hraji od TBC, Warriora od WOTLKu
Stav tvého equipu, ilvl: Armory, 358 ilvl, nejvíce mě štve, že mám pouze RHC zbraň a ještě k tomu 3.6 AS, jinak HC chesta a zbytek 359 kromě bracerů a té zbraně
Talenty: Raid main spec, Raid aoe spec
Screen ui (idealně s FPS v raidu): UI, v raidu jsem na této postavě ještě nebyl, ale fps mám v pohodě na ultra přes 60, na horší okolo 130
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:
Staty:
Strength > Expertise cap (26) > Hit cap (8%) > Crit > Mastery > Haste, doufám že brzo seženu 3.8 zbraň ať už od TB vendora nebo z BWD (RIP archeology, je tu dojebaná  Sad  )
Na reforge mám Reforgenator, kde jsem si udělal profil, takže mi to vždy vypočítá ať mám max statů podle priorit
Rotace:
Na targetu držím CS a Rend (přes MS), jinak MS>OP>Slam priority, když mám přebytečnou rage tak HS + Inner Rage
Když je potřeba mám AOE spec přes Rend (TC, Whirl, BS, Cleave)
Cooldowny používám podle encounteru, ale většinou začínám s Deadly Calmem, protože se dostane na CD aspoň 2x, Recklessness podle toho, jestli ho stihnu použít 2x, když ne tak v Execute fázi
Moje execute fáze je v podstatě nastackování 5 Exec stacků a poté Mortal Strike>OP>Execute (pořád držet CS), případně Deadly Calm a HS spam / Recklessness
Class addony:
RageBar
KickBot
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: Mám
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš přes náš raid time ready?: Čas mi vyhovuje, budu ready.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Pohodové raidy, chtěl bych dále progresovat s guildou (firelands atd..)
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Dříve jsem hrával u hordy, ale to bylo dávno před HC raidama, postavu jsem prodal aby se zachovala hodnota a teď jsem se rozhodl, že se podívám jak se raiduje u aliance, guildy si nepamatuju, raidy jsem chodil spíš s worldem nebo kámošama
Znáš někoho z EXALTED? Ne, jen jsem si všiml že často někdo z Exalted afkuje na bance.
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Z worldu
Něco o sobě Je mi 18, studuji na gymplu, tento školní rok budu maturovat. Hraju CSGO (Global Elite), Rocket League když nemám co dělat nebo sleduju youtube/twitch. Jestli jsem něco vynechal nebo vás něco zajímá klidně se zeptejte.

Poc
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 19. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Poc - Arms War - PRIJATY Empty Re: Poc - Arms War - PRIJATY

Příspěvek  Tiine Sun Jul 19, 2015 2:38 pm

tak len stručne:
- čo tak pvp zbran? ked už lepšie neny?
- viem že máš zatial lou weapon ale čo tak na nu dať berserking alebo executioner, myslím že lepšie ako 85 ap
- možno si to písal len tak ale ak sa nemýlim tak hit>expertise
- meniš glyphy podľa encountru
- podľa talentov súdim že si behal 10man raidy, ak by ťa gragas vzal na test rýchlo by si to menil
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Poc - Arms War - PRIJATY Empty Re: Poc - Arms War - PRIJATY

Příspěvek  Kucko Sun Jul 19, 2015 2:43 pm

Ahoj.
Rád by som videl screen v raide (bg) a ideálne s DBM (timery).
Kedy si túto postavu kúpil? Prečo si predal minulú postavu - prestal si hrávať alebo si hral za dačo iné?
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Poc - Arms War - PRIJATY Empty Re: Poc - Arms War - PRIJATY

Příspěvek  Poc Sun Jul 19, 2015 3:04 pm

Kucko napsal:Ahoj.
Rád by som videl screen v raide (bg) a ideálne s DBM (timery).
Kedy si túto postavu kúpil? Prečo si predal minulú postavu - prestal si hrávať alebo si hral za dačo iné?
Postavu jsem koupil před 2 dnama (byla za 1050 což se mi zdálo na 359 celkem dobrá cena, nevím proč je na twinu war tak levný)
Minulou postavu jsem prodal, protože jsem měl 359 BIS, kámoši přestali hrát a já si řekl, že jestli někdy začnu hrát, tak až bude HC a 359 BIS by ztratil hodnotu, tak sem ho prodal za +-2k a teď koupil "zpět" za 1050
Snad stačí DBM test mode v combatu, range check mám vpravo dole, přesunul sem ragebar, protože hlavní alert byl pod cannot cast ability alertem


Tiine napsal:tak len stručne:
- čo tak pvp zbran? ked už  lepšie neny?
- viem že máš zatial lou weapon ale čo tak na nu dať berserking alebo executioner, myslím že lepšie ako 85 ap
- možno si to písal len tak ale ak sa nemýlim tak hit>expertise
- meniš glyphy podľa encountru
- podľa talentov súdim že si behal 10man raidy, ak by ťa gragas vzal na test rýchlo by si to menil

Spis ta 3.8 z tol baradu, delam daily a brzo ju budu mit, PVP by mi dps nezvysila si myslim
Pravda, to bych mohl, včera večer mi padla tak sem tam rychle něco hodil (byl tu sorrows end, lol)
Jo, máš pravdu, derp, ale v podstatě jak je soft exp cap a hit cap tak je to jedno
Neměním, glyphy mám všechny, ale nějak nevidím co by se dalo měnit moc, prime glyphy jsou v podstatě nutné, možná tak nějaký major, ale to bych spíš změnil talenty protože tam mám upravené glyphy, ale rád se přiučím jestli máš nějaké vychytávky
Chodil jsem převážně 25, ale teď jsem chtěl vyzkoušet trochu upravený spec, protože mi připadá, že ta rage z blitzu není zas tak mandatory a když se dostanu k interuptu tak se to vyplatí

Poc
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 19. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Poc - Arms War - PRIJATY Empty Re: Poc - Arms War - PRIJATY

Příspěvek  Tiine Sun Jul 19, 2015 3:46 pm

- tak ta pvp burstne hodne, sám si pametám ked sme začínali zbierať equip tak kým mi nepadol sword z archelogoy som behal snou
- ten expertise nieje až tak dôležití ako hit, samozrejme treba ho mať ale či máš 24-25 alebo 26 v dmg nepoznáš, ked dogneš máš overpover čo nieje až taký dmg loss ako ked misneš
- čo sa týka glyphov, tak na counciloch a všade možne kde ideš len jeden target sa ti glyph os ss nevyplatí skorej ta redukcia cd na charge a long charge, ke to skobinuješ s bliztom tak to poznať
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Poc - Arms War - PRIJATY Empty Re: Poc - Arms War - PRIJATY

Příspěvek  Poc Sun Jul 19, 2015 3:54 pm

Tiine napsal:- tak ta pvp burstne hodne, sám si pametám ked sme začínali zbierať equip tak kým mi nepadol sword z archelogoy som behal snou
- ten expertise nieje až tak dôležití ako hit, samozrejme treba ho mať ale či máš 24-25 alebo 26 v dmg nepoznáš, ked dogneš máš overpover čo nieje až taký dmg loss ako ked misneš
- čo sa týka glyphov, tak na counciloch a všade možne kde ideš len jeden target sa ti glyph os ss nevyplatí skorej ta redukcia cd na charge a long charge, ke to skobinuješ s bliztom tak to poznať

Mám tu 1920 CP tzn, že bych mohl mít tu 2handu už toten přepočet, ale asi nedokážu odehrát s full pve warem, protože pvp tu není žádné
A udělám si teda 1 AOE spec se ss a druhej single target jak má být, a snad to něco přidá do DPS, díky za rady Smile

Poc
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 19. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Poc - Arms War - PRIJATY Empty Re: Poc - Arms War - PRIJATY

Příspěvek  Cady Mon Jul 20, 2015 8:47 am

Z pohľadu prínosu pre g Proti. Potrebujeme ľudí schopných zapojiť sa do progresu a nie equipovať stále ďalších a ďalších....
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Poc - Arms War - PRIJATY Empty Re: Poc - Arms War - PRIJATY

Příspěvek  Anathem Mon Jul 20, 2015 11:37 am

Souhlasím s Cadym.
Anathem
Anathem
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 398
Join date : 03. 03. 14
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Poc - Arms War - PRIJATY Empty Re: Poc - Arms War - PRIJATY

Příspěvek  Morby Mon Jul 20, 2015 12:40 pm

Poc napsal:Předchozí guildy  (důvod odchodu): Dříve jsem hrával u hordy, ale to bylo dávno před HC raidama, postavu jsem prodal aby se zachovala hodnota a teď jsem se rozhodl, že se podívám jak se raiduje u aliance, guildy si nepamatuju, raidy jsem chodil spíš s worldem nebo kámošama

Toto se mi vůbec nelíbí, chceš si zkusit jak se raiduje u aliance tak proč se hlásíš právě k nám?
Kvůli čemu jsi přestal hrát předtím? Nenastane ta situace znova?

Poc napsal:Zkušenosti s progresem: BH, BOT, BWD, TOFW full clear na normalu, na HC jsem byl pouze BWD (Magmaw, ODS, Arta, Chim)

Jaké máš zkušenosti s Nefarianem HC a BoT HC?

Jak píše Cady, jaký přínos bys měl pro naší guildu?
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Poc - Arms War - PRIJATY Empty Re: Poc - Arms War - PRIJATY

Příspěvek  Poc Mon Jul 20, 2015 8:58 pm

Morby napsal:
Poc napsal:Předchozí guildy  (důvod odchodu): Dříve jsem hrával u hordy, ale to bylo dávno před HC raidama, postavu jsem prodal aby se zachovala hodnota a teď jsem se rozhodl, že se podívám jak se raiduje u aliance, guildy si nepamatuju, raidy jsem chodil spíš s worldem nebo kámošama

Toto se mi vůbec nelíbí, chceš si zkusit jak se raiduje u aliance tak proč se hlásíš právě k nám?
Kvůli čemu jsi přestal hrát předtím? Nenastane ta situace znova?

Poc napsal:Zkušenosti s progresem: BH, BOT, BWD, TOFW full clear na normalu, na HC jsem byl pouze BWD (Magmaw, ODS, Arta, Chim)

Jaké máš zkušenosti s Nefarianem HC a BoT HC?

Jak píše Cady, jaký přínos bys měl pro naší guildu?

Proč ne? Vypadáte jako slušná guilda... Když se nedostanu skusím to jinde..
Už jsem psal proč jsem přestal hrát, jestli najdu slušnou guildu, plánuju zde hrát trvale
Znám offi verzi, nevím jak je to tady, ještě jsem nebyl
Píšete, že hledáte hráče.. tak asi nějaký důvod máte... Netuším, jestli chodíte aj 10tky navíc nebo máte jen 1 25.. War má slušný dps (i když dříve to bylo lepší), hlavní armor shred etc etc..

Poc
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 19. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Poc - Arms War - PRIJATY Empty Re: Poc - Arms War - PRIJATY

Příspěvek  Morby Tue Jul 21, 2015 8:18 pm

No hráče hledáme, ale takové, kteří nebudou přítěží. Dobrý pocit z tebe nemám, jelikož píšeš, že se chceš podívat jak se raiduje u Ali.
Pokud se ti to nebude zamlouvat tak prostě leavneš?
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Poc - Arms War - PRIJATY Empty Re: Poc - Arms War - PRIJATY

Příspěvek  Poc Wed Jul 22, 2015 12:22 am

Morby napsal:No hráče hledáme, ale takové, kteří nebudou přítěží. Dobrý pocit z tebe nemám, jelikož píšeš, že se chceš podívat jak se raiduje u Ali.
Pokud se ti to nebude zamlouvat tak prostě leavneš?

Asi jsi mě nepochopil, znamená to něco jako "teď budu hrát u aliance", akorát trochu obarvené.
Navíc jsem odpověděl v předchozím postu. ._.

Poc
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 19. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Poc - Arms War - PRIJATY Empty Re: Poc - Arms War - PRIJATY

Příspěvek  Morby Wed Jul 22, 2015 1:21 pm

Tak jsem se rozhodl dát ti šanci, už na testu máme jednoho armse tak se poperete o místo

Přijat na test
Napiš si ingame o inv: Diranda, Hannele, Gragass, Sabersoul, Cobain

Po obdržení práv na foru si přečti https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Poc - Arms War - PRIJATY Empty Re: Poc - Arms War - PRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru