Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Majkl - arms warrior

+9
Anathem
Daized
Tink0
Diranda
Sabersoul
Eir
Heyerdahl
Hannele
Majkl
13 posters

Goto down

Majkl - arms warrior Empty Majkl - arms warrior

Příspěvek  Majkl Mon Dec 22, 2014 5:50 am

Nick postavy: Majkl

Class warrior

Koupená nebo vyexpená postava: vyexpená

Zkušenosti s progresem: TBC FC, ICC FC, CATA FC aktuálního contentu na Twinstaru

Jak dlouho hraješ wow/svoji class: WoW hraju 7 let, warriora 6 let

Stav tvého equipu: pve arms, pve prot 355ilvl (pvp arms/prot 364)

Talenty: arms 31/7/3

Screen ui (idealně s FPS v raidu: FPS 30+
screen je sice z BG, ale je na něm to co mám stejně i v raidu, aneb s příchodem CATA jsem začal používat raidframe integrovaný do hry od Blizzardu a žádným jiným extra addonům neholduji

Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:
staty: hit 8% + exp 26 a samozřejmě strength > crit > mastery > haste

nemám rád slovo rotace Very Happy rotace je hovadina Very Happy každý fight, každá situace, všechno vyžaduje jiný přístup a rychlé reakce, vždy jsem se tím řídil a vždy jsem s tímto přístupem byl úspěšný, ale jestli je tedy potřeba něco zde rozepsat, tak popíšu jak bych mlátil do panáka abych na screen dpska mohl dát co největší číslíčko  Twisted Evil

Single Target:
Rend - musí být na targetu 100% času
Colossus Smash - není to dmg spell, ale příšerně hustej debuff, použít okamžitě pokud na targetu debuff ještě není, pokud na něm už je, počkat až skončí a poté použít (zkrátka zajistit co největší uptime debuffu na targetu)
Mortal Strike - na CD
Overpower - 100% až 20% HP bosse, poté se nahradí Executem (rozumněj Overpower 20% HP a níž jen na udržení buffu z aktuálního setbonusu warriora)
Slam - výplň, když není MS, OP, EXE
Heroic Strike - podle situace a množství rage

Multitarget:
BLADESTORM + nahlas křičet

Mumble. Mikrofon. Povinné addony: mumble + mikrofon samozřejmost, dbm, omen, recount

Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: kvalitní progress + chci zapadnout do kolektivu + chci ožrat Anathema na chlastačce v Praze, na kterou mě lákal whispama!

Předchozí guildy  (důvod odchodu):
The Progress - TBC na serveru Spojka.cz (srdcová záležitost, nejlepší "rodinná" komunita ever) - ukončení činnosti serveru
Patronus Ignis - WotLK už na Twinstar.cz (rozpad v průběhu UD sezóny)
Dragonslayers - WotLK - moje druhá rodina Very Happy - nicméně po ICC odešla vlna lidí a nyní guilda "pozastavila/ukončila" činnost

Znáš někoho z EXALTED?
Určitě jsem o pár lidí zavadil v BT na WotLKu, nebo v ICC na CATA, co jsem skládal -> Terrenas
Z PvP si určitě spojím rozhodně taky spoustu nicků se jménem Exalted -> Sedara, Sabersoul, Hannele, ...
No a protože hraju warriora, tak samozřejmě vím o Dirandě
Ale nevím jestli se kdokoliv z toho počítá, jakože je znám. Asi možná ani ne Very Happy

Odkud ses dozvěděl o EXALTED? tak už pár let na twinstaru hraju, snažím se udržovat si přehled o guildách, hráčích, ...

Něco o sobě
Tož jsem Michal. Jsem z Trutnova. Je mi 23 a studuju v Liberci na TULce strojařinu. Ve volném čase žiju hudbou, sportem a samozřejmě přateli. Hraju na kytaru, baskytaru, aktuálně se pokouším i o bicí a poslouchám snad vážně všechno. To myslím stačí, abyste z toho poznali, že hudbou žiju Smile Rád jezdím na horském kole. Mám rád Tolkienovu Středozem a všechny příběhy s ní spjaté.

Hraju WoWko hlavně pro zábavu, hraju celou hru (pvp, pve, achievy, ...). Snažím se nad hrou nerozčilovat, ale při progressu nemám rád opakující se chyby, které stojí drahocenný čas a nesnáším nezájem hráčů, kteří se takzvaně jen "vezou" na dřině ostatních. Chci tuhle hru zároveň hrát s lidmi, které už znám (teď tím narážím právě na Cadyho a na Terora, kteří už do Exalted mají přihlášku). Asi se někdo zeptá, jak mi vyhovuje váš raidtime. Bavil jsem se o tom s Anathemem ingame a je mi moc líto, že se v případě přijetí nebudu moci účastnit pátečního progressu. Mám v pátek každý týden večer povinnosti a jsem schopný tento den dorazit až po 20. hodině nejdřív. Nicméně prý raidujete i v neděli a i jiné dny, když je potřeba. Věřím tomu, že to nějak vyřešit půjde.
Majkl
Majkl
Scout
Scout

Počet príspevkov : 23
Join date : 22. 12. 14
Age : 32
Bydlisko : U tvojí mámy

http://auto-moto-samolepky.afirma.cz/files/products/918.jpg

Návrat nahoru Goto down

Majkl - arms warrior Empty Re: Majkl - arms warrior

Příspěvek  Hannele Mon Dec 22, 2014 10:41 am

Tady máš tu rotaci trošku podrobnější i když podle macer mám pocit, že hraješ spíš za shamana Smile Pro

https://youtu.be/5zDVEZFfdSo?t=3m11s

Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Majkl - arms warrior Empty .

Příspěvek  Heyerdahl Mon Dec 22, 2014 10:55 am

+ Prihláška je sľubná
+ Som rád že pár ľudí z vašej guildy prechádza práve do Exalted
+ Ak budeš aktívny aspoň zvyšok týždňa až na ten piatok - pošleš hádam do kytiček terajších aktívnych "arms warov"

- Budeš absolútne mimo progres. Myslím si že absencia v piatok ťa posunie na vedľajšú koľaj. Toto je najväčšie mínus

Keďže aj Tiine loguje častejšie wara za alta do raidov ako sa ho zúčastňujú main "lol-áci" som ZA
Heyerdahl
Heyerdahl
Knight
Knight

Počet príspevkov : 73
Join date : 21. 11. 13
Age : 29
Bydlisko : Martin

Návrat nahoru Goto down

Majkl - arms warrior Empty Re: Majkl - arms warrior

Příspěvek  Eir Mon Dec 22, 2014 11:38 am

škoda toho piatku..  asi by si sa dostal len na alt raidy..  Question
Majkl napsal: ...chci ožrat Anathema na chlastačce v Praze, na kterou mě lákal whispama!
 cheers  cheers  cheers

...nechám to na kompetentných, ako s tebou vyriešia ten piatkový problém, ale za mňa PRO
Eir
Eir
Scout
Scout

Počet príspevkov : 45
Join date : 15. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Majkl - arms warrior Empty Re: Majkl - arms warrior

Příspěvek  Sabersoul Mon Dec 22, 2014 11:40 am

Keď začnú hcčka tak určite nestihneme vyklepať all raidy za večer, takže niečo vždy bude na nedeľu. V tom problém nevidím. Inak ZA
Sabersoul
Sabersoul
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 288
Join date : 08. 04. 14
Age : 31
Bydlisko : Orava

Návrat nahoru Goto down

Majkl - arms warrior Empty Re: Majkl - arms warrior

Příspěvek  Diranda Mon Dec 22, 2014 12:22 pm

Pro
Diranda
Diranda
Class Leader

Počet príspevkov : 413
Join date : 28. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Majkl - arms warrior Empty Re: Majkl - arms warrior

Příspěvek  Majkl Mon Dec 22, 2014 12:49 pm

Hannele napsal:Tady máš tu rotaci trošku podrobnější i když podle macer mám pocit, že hraješ spíš za shamana Smile Pro

https://youtu.be/5zDVEZFfdSo?t=3m11s


Jaj na to jsem úplně zapomněl Very Happy Promiň, určitě není problém na tom zapracovat Very Happy Jo a jestli myslíš to množství tlačitek, tak to je proto, že jsem zarytý odpůrce klikání čehokoliv a i když dělám třeba quest s nějakým itemem tak si ho nejprve někam nabinduju Very Happy Vypadá to pak podobně, jako v tom videu za shamana, ale zvykl jsem si na to Very Happy
Majkl
Majkl
Scout
Scout

Počet príspevkov : 23
Join date : 22. 12. 14
Age : 32
Bydlisko : U tvojí mámy

http://auto-moto-samolepky.afirma.cz/files/products/918.jpg

Návrat nahoru Goto down

Majkl - arms warrior Empty Re: Majkl - arms warrior

Příspěvek  Tink0 Mon Dec 22, 2014 1:48 pm

ZA
Tink0
Tink0
Knight
Knight

Počet príspevkov : 76
Join date : 14. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Majkl - arms warrior Empty Re: Majkl - arms warrior

Příspěvek  Daized Mon Dec 22, 2014 2:18 pm

len taká otázka mimo nebol by ti lepší grid ako ten raid frame od blizzu ... bo keď tam jeplný raid 25 ľudí tak to musíš mať na pol obrazovky ...

Daized
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 397
Join date : 01. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Majkl - arms warrior Empty Re: Majkl - arms warrior

Příspěvek  Anathem Mon Dec 22, 2014 2:23 pm

asi jo xD
Anathem
Anathem
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 398
Join date : 03. 03. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Majkl - arms warrior Empty Re: Majkl - arms warrior

Příspěvek  Cady Mon Dec 22, 2014 2:25 pm

( Neviem či sem môžem písať )
Ja mám podobne BLizz UI dá sa upraviť zmeniť nastaviť profilovanie ( veľkosť miesto počet hranice atd atd... ) takže asi má na raid iný profil ( na areny 2s - 3s raid 10-25 15manBG ci AV  každé jedno vlastný profil ) a vlastne v tom Blizz vidíš už i tak všetko.
( Aspoň ja to tak mám )
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Majkl - arms warrior Empty Re: Majkl - arms warrior

Příspěvek  Sedara Mon Dec 22, 2014 2:27 pm

pro
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Majkl - arms warrior Empty Re: Majkl - arms warrior

Příspěvek  Terrenas Mon Dec 22, 2014 3:14 pm

Jo jo tu som určite Pro Pamätám si ICC, dokonca ešte aj pár raidov z Wotlk Smile
Terrenas
Terrenas
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 154
Join date : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Majkl - arms warrior Empty Re: Majkl - arms warrior

Příspěvek  Hannele Mon Dec 22, 2014 3:59 pm

Jsem pro, mám s Majklem jen pozitivní zkušenosti.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Majkl - arms warrior Empty Re: Majkl - arms warrior

Příspěvek  Majkl Mon Dec 22, 2014 5:08 pm

Daized napsal:len taká otázka mimo nebol by ti lepší grid ako ten raid frame od blizzu ... bo keď tam jeplný raid  25 ľudí tak to musíš mať na pol obrazovky ...

Grid jsem používal celé ICC a měl jsem ho dost rád, ale jak už někdo psal o kousek výš, v Blizz UI se teď dá nastavit opravdu téměř vše (kdyby nebyl povinný omen, nepoužívám ani ten Very Happy ), takže 25 raid mám nastavený úplně jinak než to co je vidět na screenu. S těmi profily se tam dá opravdu hezky vyhrát a za sebe musím říct, že mi vyhovují teď mnohem víc než kdysi grid.
Majkl
Majkl
Scout
Scout

Počet príspevkov : 23
Join date : 22. 12. 14
Age : 32
Bydlisko : U tvojí mámy

http://auto-moto-samolepky.afirma.cz/files/products/918.jpg

Návrat nahoru Goto down

Majkl - arms warrior Empty Re: Majkl - arms warrior

Příspěvek  Hannele Mon Dec 22, 2014 6:49 pm

Nevím, jak to na svátky vypadá se Siem. Zkusím ho zkontaktovat a případně poprosím Dirandu (jakožto zástupce gum) o rozhodující verdikt.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Majkl - arms warrior Empty Re: Majkl - arms warrior

Příspěvek  Sio Mon Dec 22, 2014 9:00 pm

Sio sa doma prejedá a pozerá všetko čo ide na History channel... Pozerám, že nám vianočná nádielka prichádza skôr. Prijatý

PS: môj epický invite neprebehol, takže si oň napíš Sedara/Diranda/Sabersoul/Hannele/Sio etc.

Sio
Knight
Knight

Počet príspevkov : 55
Join date : 17. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Majkl - arms warrior Empty Re: Majkl - arms warrior

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru