Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Snahulo - Arms warrior - NEPRIJATY

+10
Destik
Cady
Majkl
Hannele
Anathem
Gingereater
Morby
Cobain
Theonlycaput
Snahulo
14 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Snahulo - Arms warrior - NEPRIJATY Empty Snahulo - Arms warrior - NEPRIJATY

Příspěvek  Snahulo Sat May 02, 2015 12:54 am

Nick postavy: Snahulo
Class Warrior
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená v roku 2010
Zkušenosti s progresem: Progresoval som a aj zdolal full Naxx 10/25, UD10/25, TOC10/25, TOGC 10/25
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Začínal som na začiatku WOTLKU keď na Twine bolo login queue v roku 2010. Warra som hrával až po TOC kde som pre dostatok warrov začal hrať huntu. V roku 2013 som začal hrať Catu na ICEWOW kde som si osvojil warra ale vrátil som sa sem.
Stav tvého equipu: 359 arms/356 prot
http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Snahulo&gn=HornyHeadHunters
Talenty: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Snahulo&gn=HornyHeadHunters
Asi najlepší skill tree aký sa dá urobiť. Throwdown je skôr pvp talent ale je využiteľní aj v PVE.
Screen ui (idealně s FPS v raidu: http://postimg.org/image/bs3z4qm6v/
Nemám screen z raidu ale dokážem si ho cez deň urobiť Very Happy
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Warrior patrí k TOP melee DPS. Jeho sustain dmg, survivalita, AoE dmg a taktiež prepínanie stance ktoré mu umožnuje nahodiť shield a odpáliť def CD z neho robí plechovku, ktorá sa hodí do každého raidu.
Single rotácia - Charge - Rend (spúšta Taste of Blood), Colossus Smash, Mortal Strike (refresh Rendu a 10% + dmg na Overpower), Overpower, Heroic Strike, a ako filler Slam, Mortalom udržujem Rend a stackujem si dmg Overpoweru na + 30%, Overpowerom si vďaka T11 4/4 setu stackujem 1% AP (max 3%), CS používam pri proci pretože ďalší spell má zvýšení dmg. Taktiež sledujem proc 100% critu Heroic Striku. Ako mile padne boss na 20% mením Slam za Execute ktoré mi každým použítím zvyšuje melee attack speed o 5% (25% max). Na začiatku fightu odpalujem Deadly Calm pretože môžem nahadzovať všetky spelly a stackovať ich navzájom bez spotreby ragu a s jeho 2min CD ho dokážem použiť vo fighte aj 3 krát. Recklessnes používam len pri Hero pre vysoký burst.
Multirotácia - Sweeping Strikes, Bladestorm, Whirlwind, Cleave (Thunderclap sa mi zdá nepoužiteľný pre nízky dmg)...... vďaka funkcii Sweapingu používam aj Rend, Overpower a Mortal aby som mal selfbuffy.
Rotáciu by som ale radšej vysvetľoval cez mmble ak by to šlo Smile
8% hit cap lebo ak všetko missnem som useless > 26 expertise cap pre dodge a parry reduction > Strenght > Crit > Mastery > Haste
Môj eq reforgujem na crit pretože sa mi to zdá najlepší stat pre warra. Mastery je dobrá kvôli svojmu 100% attacku ale radšej budem mať crit 50k ako 2x ranu 20k.
V prípade ďalších otázok rád zodpoviem ak som tu dačo zabudol uviesť.
Mumble. Mikrofon. Povinné addony: Mumble mám kedže ho používam ja teraz pri raidovaní, mikrofón je samozrejmosť, mám aj TS a skype.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Čakám, že sa dostanem do guildy, v ktorej má človek schpopnosť sebazdokonalenia a kde sa nachádza v kolektíve schopných hráčov. Myslím si že členovia Vašej guildy sú spoľahliví, nápomocní, a taktiež loajálni voči iným. Ak sa dostanem do Vašej guildy mám v pláne využiť svoje skúsenosti z Caty a napomôcť vašej guilde aby sa stala úplnou elitou serveru a mohla sa píšiť First kill on the realm.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): 2010- 2013 Cilmelya - bol som spoluzakladateľ a boli sme aktívny až po TOGC s príchodom ICC guilda zanikla pretože sme odišli (zakladatelia guildy ) na IceWoW. Na Ice som som sa naučil hrať Warra ale ani tam som nezostal pretože sme sa rozdelili na 2 prúdy - 1. šiel na ofik a 2. prestal alebo sa vrátili sem.  2014-2015 HornyHeadHunters - všetko bolo v poriadku až do doby, pokiaľ sa moja raidovacia grupa nerozpadla a zostali sme tam len polovia zo základu (druhá hrá CS GO). Nový členovia grupy sú nedisciplinovaní a nevedia zložiť raid skôr než o 21.00. To je dôvod prečo odchádzam - zlá morálka a nulová tolerancia.
Znáš někoho z EXALTED? Zatiaľ nie.
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Z vášho náborového macra.
Něco o sobě Volám sa Miroslav, mám 18 rokov, sivooký blonďáčik, pochádzam zo Slovenska - Žilinský kraj. Vo voľnom čase hrám WoW, LoL, Skyrim, Diablo3 , COD MW2, HOTS. Taktiež hrám futbal a počúvam metal a rock.
Ak som niečo zabudol v prihláške uviesť napomeňte ma a doplním to.

Snahulo
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 01. 05. 15
Age : 27

Návrat nahoru Goto down

Snahulo - Arms warrior - NEPRIJATY Empty Addony

Příspěvek  Snahulo Sat May 02, 2015 12:57 am

Zabudol som uviesť addony Very Happy
Používam DBM, OmniCC, Bagnon, Postal, Sexy map, Carbonite, TinyDPS, Platebuffs - pre dotky na bossovi, v zálohe aj ELvUI.

Snahulo
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 01. 05. 15
Age : 27

Návrat nahoru Goto down

Snahulo - Arms warrior - NEPRIJATY Empty Re: Snahulo - Arms warrior - NEPRIJATY

Příspěvek  Shadowkick Sat May 02, 2015 1:25 am

celkom sebavedome to pises to sa musi nechat ... Smile na sebavedomii nieje nic zle ale netreba to prehanat Smile

k tomu sa viaze moja prva otazka... ako si myslis ze nam pomozes aby sme boli "uplnou elitou" na twinstare??

mozno sa mylim ale vidim na armory ze mas 23 expertise....

dalej by som rad vedel ako sa spravas v kolektive... ked hovoris ze druha polka raidovacej groupy v HHH bola nedisciplinovana a odchadzas kvoli  zlej morálke a nulovej tolerancii.
pocitam s tym ze kazda strana ma svoju pravdu takze oni mozu tvrdit nieco ine o tebe ... daj mi nejaky priklad teda ak sa k tomu chces vyjadrit ak nie tak kasli na tu otazku....

a prosim este dopln screen z raidu kludne BH ... niekde pred koncom fightu najlepsie.... rad by som videl kolko tocis a ci dokazes prezit takeho easy bossa

zatim vsetko dik Smile
Shadowkick
Shadowkick
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Snahulo - Arms warrior - NEPRIJATY Empty Re: Snahulo - Arms warrior - NEPRIJATY

Příspěvek  Snahulo Sat May 02, 2015 1:40 am

Myslím tým, že keď sa niekto pozrie na hráča, ktorý je členom vašej guildy, tak si povie že musí byť skilla a chcel by byť na jeho mieste. A byť progresívny ako je Method na ofiku Very Happy

No mne ingame ukazuje 26 exp takže neviem kde je chyba.

No do nedávna asi tak 2 mesiace dozadu sa nám rozpadla základná 10. Túto zostavu sme doplnili ľudmi z guildy. Boli sme naučený že sme v nedeľu prišli, o 6 sme si zložili raid a do 22.00 si už každý válal šunky. Lenže noví hráči chceli raidovať od 20.00. Nebol by v tom vôbec žiadny problém, lenže keď tam som a padne 8 hodina večerná a sme tam 5 tak niečo nie je v poriadku. Niekto príde o 20.45 a niekto vôbec. Toto je dôvod ak si sa na to pýtal.

Moje správanie v kolektíve - ak myslíš mimo raidu tak vždy som bol ochotný pomôcť s q alebo čosi vycraftiť nafarmiť a pod, v raide som vždy ticho, nehovorím, hlásim iba keď sa napichuje magmavovi hlava, mám control od cho gala, hlásim % bossov.


Snahulo
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 01. 05. 15
Age : 27

Návrat nahoru Goto down

Snahulo - Arms warrior - NEPRIJATY Empty Re: Snahulo - Arms warrior - NEPRIJATY

Příspěvek  Shadowkick Sat May 02, 2015 1:48 am

myslim skor v komunikacii s ludmi skaknie do reci hadanie sa az agresivny pristup ragequit atd ... Smile

ostatne je u mna v poho pockaj si este na vyjadrenie nasich warrov pripadne otazky....
Shadowkick
Shadowkick
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Snahulo - Arms warrior - NEPRIJATY Empty Re: Snahulo - Arms warrior - NEPRIJATY

Příspěvek  Snahulo Sat May 02, 2015 1:53 am

nie ani jedno z toho nie je môj štýl Smile

Snahulo
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 01. 05. 15
Age : 27

Návrat nahoru Goto down

Snahulo - Arms warrior - NEPRIJATY Empty Re: Snahulo - Arms warrior - NEPRIJATY

Příspěvek  Shadowkick Sat May 02, 2015 2:11 am

Ok všetko čo ma zaujímalo viem počkaj si na vyjadrenie A doplňujúce otázky našich warrov...

Plus ten screen Z BH

Aj keď ešte K mojej prvej otázke nepýtal som sa čo chceš aby guilda dosiahla ale ako nám chceš pomôcť aby sme boli "úplne elity" na twinstare ako nám chceš pomôcť ako chceš dosiahnuť aby sa ľudia ktorých najväčšia denná zábava je na worlde spamovat anal niečo alebo nadávať na Slovákov A opačne aby na nás vzhliadali ako na úplnú elitu Smile celkom ma to zaujíma Smile
Shadowkick
Shadowkick
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Snahulo - Arms warrior - NEPRIJATY Empty Re: Snahulo - Arms warrior - NEPRIJATY

Příspěvek  Eveonor Sat May 02, 2015 2:41 am

Ahoj Smile

1. Píšeš, že Throwdown je spíš pvp talent. Vyplatí se ho do pve zaměnit za Blitz?
2. Proč Glyph of Long Charge? Btw, chybí ti jeden minor glyph (vím, že je hodně lidí považuje za podřadné ale... dokonalost hledej v detailech).
3. Proč oranžový gem v botách? Považuješ socket bonusy za důležité, popřípadě jak socketuješ?
4. Fungují v současnosti na Twinstaru všechy warrovi spelly a mechaniky správně? Víš třeba o něčem, co nefunguje?
5. Říká ti něco pojem stance dancing? Jak funguje, využíváš ho? Jaké má výhody či nevýhody?


Naposledy upravil Eveonor dne Sat May 02, 2015 4:42 pm, celkově upraveno 1 krát
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Snahulo - Arms warrior - NEPRIJATY Empty Re: Snahulo - Arms warrior - NEPRIJATY

Příspěvek  Theonlycaput Sat May 02, 2015 4:14 am

Metal, rock, fotbal. Im sold.
Theonlycaput
Theonlycaput
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 102
Join date : 01. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Snahulo - Arms warrior - NEPRIJATY Empty Re: Snahulo - Arms warrior - NEPRIJATY

Příspěvek  Cobain Sat May 02, 2015 1:57 pm

Nevidim na tom screene bindy, predpokladam, ze mas nejaky addon, ktory ich skryva.(?)

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Snahulo - Arms warrior - NEPRIJATY Empty Re: Snahulo - Arms warrior - NEPRIJATY

Příspěvek  Morby Sat May 02, 2015 4:00 pm

Zkušenosti z wotlk raidů jsou myslím nepoužitelné, jak jsi na tom se zkušenostmi BoT/BwD/TotFW hc?
Vyhovuje ti náš raid time?
Neměl bys problém dávat zavčas vědět, že se nedostavíš na raid?
Jak jsi na tom s offspecem? Byl by jsi ochoten dogearovat a případně tankovat?
Taky mě docela zajímá jak by jsi chtěl této guildě napomoct, aby se z nás stala elita serveru?
Dále vidím že na rukavicích máš pouze 35str, 50str hodláš dát až na HC ruce? Na wristech +50critu, nevyplatí se víc +50str?
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Snahulo - Arms warrior - NEPRIJATY Empty Re: Snahulo - Arms warrior - NEPRIJATY

Příspěvek  Gingereater Sat May 02, 2015 5:31 pm

Jak už zmínila má "žena"... v přihlášce neuvádíš mechaniku stance dance. Kdybych se hlásil za warra, tak ji uvedu především, protože tato mechanika dělí warry na ty co jí neznají, znají ale neumí efektivně používat a ty, kteří ji umějí načasovat a tím zvýšit průměr svého dps o 4-5%. Nějak mi to prostě nesedí dohromady s větou,
Ak sa dostanem do Vašej guildy mám v pláne využiť svoje skúsenosti z Caty a napomôcť vašej guilde aby sa stala úplnou elitou serveru a mohla sa píšiť First kill on the realm.
.  Každopádně věřím že si část o stance dance vynechal a považuješ ji za samozřejmost Wink

Nicméně se zeptám a snaž se být sebekritický. Která classa tě zde na twinu přetáčí, popřípadě na jakém encounteru zaostáváš v dmg? (mluvíme čistě o číslíčkách)

Zbytek přihlášky OK.

Za mě NEUTRAL. Meleeček je hodně a rozhodně nejsou v dmg těsně nad tanky, spíš naopak. Kvalitní arms by určitě místo našel, průměrný u nás dle mého nenajde uplatnění.

Věřím, že obhájíš svojí přihlášku a budeš dalším přírůstkem do Exalted. GL
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Snahulo - Arms warrior - NEPRIJATY Empty Re: Snahulo - Arms warrior - NEPRIJATY

Příspěvek  Anathem Sat May 02, 2015 8:45 pm

na stupnici od 1 do 10 ( 10 nejvic) ...jak si myslis ze si dobry za warra ?
Anathem
Anathem
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 398
Join date : 03. 03. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Snahulo - Arms warrior - NEPRIJATY Empty Re: Snahulo - Arms warrior - NEPRIJATY

Příspěvek  Hannele Sat May 02, 2015 9:07 pm

Nevidím některý důležitý macra. Facerolluješ zprava doleva nebo zleva doprava?
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Snahulo - Arms warrior - NEPRIJATY Empty Re: Snahulo - Arms warrior - NEPRIJATY

Příspěvek  Snahulo Sat May 02, 2015 10:04 pm

Shadow - dosiahnuť to chcem tým že budem užitočným hráčom v raide
s tými ľudmi - domnievam sa že ak má nejaká guilda First kill alebo naeq hráčov, ostatný predpokladajú že to nie sú nejaké lamy a ak aj oni sami progresujú tak vedie že to nie je len tak zadarmo

Eveonor - áno je to pvp talent, ale v niektorých encounteroch sú istotne mobky ktorým dať treba stun, zaďalšie blitz je tiež dobrý talent ale bod ktorý mi zostane môžem investovať aj Drums of War ktoré mi zníži rage cost na pummel
v niektorých encounteroch ide o pohyb po miestnosti a odbehávaní od bossa, a tento glyph mi dáva možnosť rýchlejšieho návratu k bossovi a prípadnému rýchlemu kicku nejakého spellu. Viem a si perfekcionalista Very Happy
áno v botách mám 20 str + 20 crit a bonus mi pridá 10 crit, pre niekoho nepodstatné ale crit je môj kamarát takže why not, socket bonusy sú diskutabilbné pretože niektoré sa oplatia a niektoré nie. Príklad moja chesta -
(40 str a 20 str+ 20 hit + bonus 20 str zo socket bonusu ) celkovo mi to dáva 80 str a 20 hit, takže sa mi oplatí dať lomený gem pretože ak by som dal čisto 2 gemy 40 str dostanem len 80 str. Takže ak mi socket bonus
vykryje stratu statu tak toho bonusu využijem. Preto mám v legoch 2x 40 str pretože mať bonus na 20 haste je mi k ničomu. Ak ide o gemy 40str > 20str+20crit, 20str+20hit (podľa farby diery).
No v tejto dobe by mala byť pokazená mechanika Rendu. Niekedy dokáže NPC Rend absorbovať a má zle nastavené tikanie čož ovplyvňuje aj proc Taste of Blood pre Overpower
Áno poznám, pretože ho sám využívam. Ide o využívanie zmien medzi Battle a Berserker stance pre zvýšenie dmg spellov. Väčšina spellov sa využíva v Berserker stance pretože dáva +10% dmg, ale spelly ako
rend,OP,charge fungujú iba v Battle stance, preto musím prehadzovať stance. Na to samozrejme musím využívať macrá. Výhody má vo zvýšenom dmg pre spelly, ale ak má hráč vysokú latenciu neoporúčam túto metódu.
Donedávna som hral bez stance dance a dá sa hrať aj tak ale predsa len táto metóda robí svoje.
Cobain - nie som clicker, kedže spelly používam cez numerický horný rad mám voľnú ruku na manuálne stláčanie spellov a po určitej dobe má človek v tom už cvik.
Morby - takže killy mám 1/5 BOT hc, 4/6 BWD hc a 0/2 ToTFW hc + teoretické valiona, cho gall, a aj sinestra ale nikdy som ich nevidel, omnotrony a taktiež som videl guide na neffa.
Ak ho dodržujete tak áno.
V tom by istotne nebol problém, kedže nemám až tak moc dynamický život
S offspecom som na tom celkom dobre a doeq nie je problém ale nepokladám sa za good tanka musel by ma niekto zaučiť.
Tento bod som popísal už predtým Very Happy
Máš pravdu čakám na hc verziu, hej je lepší pretože str mi dáva väčší dmg boost ale tak myslím si že zatiaľ stačí aj 50 crit.
Gingereater - záleží to aj na hráčovi ale pretáča ma často unholy, surv, fire a enha.
IstotneAtramedes, kedže pri 2. fázy nemôžem robiť nič iba utekať, neff ak sa pushuje počas 2. fáze tak tiež ako melee som useless, taktiež mám menšie dps pri magmavovi keď ranged plošnia červov
Anathem - fú tak táto otázka je celkom na zamyslenie, ale asi by som si dal 7. Viem že očakávate 10 ale tak ako bolo povedané skromnosť nezaškodí.
Hannele - durchom, macrá mám väčšinou na stance dance

Snahulo
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 01. 05. 15
Age : 27

Návrat nahoru Goto down

Snahulo - Arms warrior - NEPRIJATY Empty Re: Snahulo - Arms warrior - NEPRIJATY

Příspěvek  Cobain Sun May 03, 2015 12:46 am

Snahulo napsal:nie som clicker, kedže spelly používam cez numerický horný rad mám voľnú ruku na manuálne stláčanie spellov a po určitej dobe má človek v tom už cvik.
Prepac, ale nerozumiem tomu co si napisal. Na jednej strane hovoris, ze "niesi clicker", ale zaroven ze "manualne stlacas volnou rukou". Mam si to vysvetlit, ze taky Pummel kliknes niecim inym ako kurzorom na obrazovke?
Snahulo napsal:áno v botách mám 20 str + 20 crit a bonus mi pridá 10 crit, pre niekoho nepodstatné ale crit je môj kamarát takže why not
Crit je tvoj kamarat, ale predpokladam, ze strength je este vacsi kamos a otazka stoji, ci je [30crit > 20str]?

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Snahulo - Arms warrior - NEPRIJATY Empty Re: Snahulo - Arms warrior - NEPRIJATY

Příspěvek  Majkl Sun May 03, 2015 1:40 am

Hmmmm, vypadáš, že to docela chápeš Smile Ale neodpustím si pár poznámek.

Charge díky talentu v arms stromu je použitelný ve všech stancích (jestli kvůli němu přepínáš stanci = waste).

To by byl detail, ale děsí mě ty tvoje lišty spellů nad hlavním barem komplet bez bindů, nevidím macra na wallu, na cry , na heroic leap, a na mraky dalších. Dokud to neuvidím, nepodpořím tvé přijetí. Rallyin Cry prostě musíš hodit ještě dřív než to tank dořekne (Náš tank stačí když křikne: Majkl hoď... a v tu chvili tam prostě je), Heroic Leap (nejenom abilita, která dělá warra zábavnějším než dřív, ale dělá warra mobilnějším než jakoukoliv jinou classu, proč to nemáš nabindované, vždyť to je lifesaver, uskakovat se dá z čehokoliv, nevěřím, že to stihneš nakliknout z lišty a pak ještě na místo dopadu, to prostě nejde, nebo tam budeš pozdě), a další a další a další, Shield Wall předpokladám schováváš pod tím macrem defense vlevo, taktéž bez bindu - nechápu. Meleečka jsou o rychlosti (bušení do klávesnice si jen tak někdo nevymyslel). Bez bindů rychlej nebudeš = nebudeš nikdy top. Kdyby to bylo jen na mě, tak bych tě vypíckal za jeden jedinej spell bez bindu, ale máš asi štěstí, že to na mě není Very Happy Protože moje filosofie je taková, že meleečko ke svižnému a kvalitnímu pohybu v raidu potřebuje kombinaci myš+úkrok. O opaku mě nepřesvědčí nikdo a nikdy. Ale k tomu aby to šlo docílit, potřebuješ mít všechno nabindované Very Happy Pfff, to jsem se nějak rozvášnil, snad chápeš co tím mám namysli Very Happy

Ještě pár otázeček na závěr:
Psal si, že Slam je filler rotace. Myslíš to tak, že to je úplně useless spell, kterej dávaš fakt když není nic jinýho, nebo ne? Zkoušel si třeba porovnávat dps Slam vs Heroic Strike apod.? Já jsem totiž momentálně přesvědčen o tom, že glyph na Slam na crit (kterého je na této sezóně opravdu zoufale málo) dělá Slam opravdu silným spellem a nebojím se ho používat "víc než jen filler."

Ten "stancedance." Jen si popsal, proč že se to vlastně dělá (kvůli těm 5% dmg navrch, to všichni vědí) Ale kdy se to vyplatí, kdy ne? Byl si v situaci, že si stancedance nepoužíval z nějakého důvodu? Z jakého důvodu?

Jo a úplně na závěr trocha povzbuzení Smile

Někdo tu zmiňoval Throwdown - jsem rád že ho používáš! Very Happy já ho používám taky (ať si kickujou roguny, warr je od toho aby mlatil hlavou do klavesnice a klavesnicí o hlavu protivníka)

Armse bychom využili, jelikož já jsem momentálně jediný a všichni vědí jak to v pátky mám, že nemůžu dorazit na main raid. Takže tak. Zkus potunit ty bindy no Very Happy To za mě Very Happy Když mě přesvědčíš, napíšu sem tak velké a tučné zelené pro, že melee leader snad ani nebude mít jinou možnost něž tě přijmout na test Very Happy
Majkl
Majkl
Scout
Scout

Počet príspevkov : 23
Join date : 22. 12. 14
Age : 32
Bydlisko : U tvojí mámy

http://auto-moto-samolepky.afirma.cz/files/products/918.jpg

Návrat nahoru Goto down

Snahulo - Arms warrior - NEPRIJATY Empty Re: Snahulo - Arms warrior - NEPRIJATY

Příspěvek  Snahulo Sun May 03, 2015 5:21 pm

Cobaine - zle napísané Very Happy malo to byť "nie nemám bindy, som clicker" sory za zle skonštruovanú odpoveď
No máš pravdu str mi dáva viac ale že by som sa kvôli tým 20 str plus stal viac OP nepredpokladám. Do bôt z Chima HC by som ale už istotne zakomponoval skôr 40 str gem.
Majkl - vidíš ďakujem za poznámku s Charge, kedže som si macrá bral z jednej stránky a bolo tam aj toto macro tak som si to privlastnil - áno je to moja chyba
Áno s tými bindami máš pravdu že je to rýchlejšie a efektívnejšie a kedže som ťa už videl aký si warr trochu sa hanbím. Áno na pravo schovávam Shield Wall. Pochopil som čo máš na mysli a viem že to všetko či si napísal ma má nakopnúť k činom a nabindovaniu.
To som nepovedal - keby som si to myslel nemám ho vytalentovaný a vyglyphovaný. Vďaka jeho short cast timu (0,468 sec u mňa) je to užitočný spell ale mám prioritnejšie spelly (mortal, OP, CS). Tak v porovnaní s HS ho používam častejšie, a u warra slovo filler je relatívne slovo vďaka jeho low cooldownom. A vďaka jeho low cost je tiež výhodný s 15 rage oproti 30 rage HS ale taktiež nemôžem zavrhnúť HS kvôli talentu na 100% crit next HS po úspešnom crite. Ale mám odskúšané že po spustení tohto talentu a vyčerpaní ho mi následne ďalší HS tento talent nespustí a vtedy tam dávam Slam.
Tak ako som už pretým vypísal ide o latenciu daného hráča - ak má hráč počas raidu lagy je to neúčinné a hlavne mätúce lebo rage, procy a podobne budú neprehľadné. Pretože som mal sračkový internet, a potom pretože som raidoval s warrom ktorý ju používal a točil som to čo on takže som ju bral za nepodstatnú v takom prípade. Ale po určitých testoch som si rozdiel všimol a začal som ju používať (ale viem žiť aj bez nej).
Ďakujem aspoň viem že nie som sám a necítim sa blbo.

A ide sa do bindovania Very Happy a končím správu ako som sa naučil tu v HHH
Stay horny!

Snahulo
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 01. 05. 15
Age : 27

Návrat nahoru Goto down

Snahulo - Arms warrior - NEPRIJATY Empty Re: Snahulo - Arms warrior - NEPRIJATY

Příspěvek  Gingereater Sun May 03, 2015 5:41 pm

No máš pravdu str mi dáva viac ale že by som sa kvôli tým 20 str plus stal viac OP nepredpokladám.

OP hráč a průměr se PRÁVĚ rozlišují tím, že kladou důraz na maličkosti
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Snahulo - Arms warrior - NEPRIJATY Empty Re: Snahulo - Arms warrior - NEPRIJATY

Příspěvek  Majkl Sun May 03, 2015 5:58 pm

Děkuji za odpovědi, jsem spokojen Very Happy
Majkl
Majkl
Scout
Scout

Počet príspevkov : 23
Join date : 22. 12. 14
Age : 32
Bydlisko : U tvojí mámy

http://auto-moto-samolepky.afirma.cz/files/products/918.jpg

Návrat nahoru Goto down

Snahulo - Arms warrior - NEPRIJATY Empty Re: Snahulo - Arms warrior - NEPRIJATY

Příspěvek  Cobain Sun May 03, 2015 6:06 pm

Normalne by som hracovi, ktory nema bindy hned dal nie, ale u teba mam pocit, ze sa vyznas a paci sa mi ako reagujes na kritiku. Ked si to dobre nabindujes a naucis sa tie bindy pouzivat (co sa urcite neda za jeden vecer), dalo by sa s tym nieco robit. Takze za mna neutral.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Snahulo - Arms warrior - NEPRIJATY Empty Re: Snahulo - Arms warrior - NEPRIJATY

Příspěvek  Eveonor Sun May 03, 2015 7:33 pm

Pokud vylepšíš ty bindy, tak jsem pro test.
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Snahulo - Arms warrior - NEPRIJATY Empty Re: Snahulo - Arms warrior - NEPRIJATY

Příspěvek  Morby Sun May 03, 2015 10:59 pm

No, jak to vypadá tak s ohledem zkušeností toho warra víš.
Takže si dodělej ty bindy, sice dá zabrat se s tím naučit hrát, pokud nějakou dobu klikáš, ale boostne tě to. Dobinduj > ukaž screen že máš a přijal bych tě.
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Snahulo - Arms warrior - NEPRIJATY Empty Re: Snahulo - Arms warrior - NEPRIJATY

Příspěvek  Cady Mon May 04, 2015 9:18 am

Po dlhej dobe som si našiel trochu času.

PROTI


1. Nemáš bindy ( to je ako by som ja behal v raide  s 2H zbraní a klikal 2-3 spel... dokola ) U Chogala to ani nie je možné ......
2. Hodnotíš sa úrovňou 7, podľa mňa to je tak 5 .
3. Je mi jasné že všetko čo píšeš o pohybe v raide kickovani atd.... je asi zaujímavé, ale hlásiš sa do 25 man HC  a nie na useless 10 man party.
4. Ja si ťa nedokážem predstaviť u Maloriaka 25m.... kde beháš a klikáš spelly v Black faz.

Prišiel čas na pár otázok.

Máš skúsenosti s Totfw HC ?
Pre čo práve BS / mining... dajú ti tieto profky dostačujúci benefit ?
Dočítal som sa, že sa odvolávaš na pumel. Na 25 hc to určite nie je o tom, že tu bars kto interuptuje.
Chcem sa opýtať máš skúsenosti s Cata ( tvrdíš že si Cata hral na Icewow ) aká je tvoja znalosť HC encountru na práve dostupnom contente.

Sebavedomie máš ale treba si uvedomiť , že ty chceš nás  nie mi teba. O opaku nás musíš presvedčiť!
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Snahulo - Arms warrior - NEPRIJATY Empty Re: Snahulo - Arms warrior - NEPRIJATY

Příspěvek  Destik Mon May 04, 2015 3:20 pm

Za me zatim NEUTRAL potencial nejaky mas ale chtelo by to dodelat jeste ty bindy na normalech si to mozna zvladal bez nich, ale na vetsinu bossu jako je treba Omnotron kde kdyz se rekne musis hned dat cry kdyz se ti stane nejaky blby combo......
Tak zkuz to dodelat hod sem screen UI Smile
Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

Snahulo - Arms warrior - NEPRIJATY Empty Re: Snahulo - Arms warrior - NEPRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru