Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aristaeus - Survival/Beast Mastery Hunter

3 posters

Goto down

Aristaeus - Survival/Beast Mastery Hunter Empty Aristaeus - Survival/Beast Mastery Hunter

Příspěvek  Lukáš Brigant Sat May 02, 2015 8:53 pm

Nick postavy:Aristaeus
Class: Hunter
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená
Zkušenosti s progresem:Classic - Všetko zabité, BC - Všetko zabité, Wotlk - Všetko zabité, Cata - Bot 25 normál - full clear BWD 25 normal - full clear, BoT 25 Heroic len Halfusa BoT 10 HC - 2/5, BWD 10 3/6 poznám taktiky na všetkých zvyšných HC bosov na tomto contentu takže by nemal byť problém.
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Wow hrám priblžne 7 rokov s menšími pauzami práca frajerka s toho za Huntera 5 rokov
Stav tvého equipu: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Aristaeus
Talenty: Survi spec http://freecode.hu/wowtal/eng/?HU#03.17-2302.16-3203023023022121311!12,20,23,4,26,11,14,13,27 Bm spec http://freecode.hu/wowtal/eng/?HU#2330230311320112121230202.14-1.18-!12,5,29,26,4,11,25,19,27
Screen ui (idealně s FPS v raidu: Nerobím si často screeny ale minulý týždeň som spravil tak tu je http://postimg.org/image/jjz2qv09f/
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Survival spec - Idem hlavne Crit/Haste/Mastery hit cap mám presne 8% a haste mám už nad 22%. Survi Rotácia - Serpent shot, Black arow hodím Ice trap na bosse aktivuje se Lol 3x explozive shot, Rapid fire a točím cobra shot a na CD vždy explozive shot, Black arow a strielam trapky. (Trapku si samozrejme hodím pred bossa už pri začiatku pochopitelne a potom sa snažím trapu strielať aj počas fightu  Arrow ) Bm spec - priorita crit/mastery/haste aky pri survi 8% hit reforge Haste na Mastery, BM rotácia  - Bestial wrath serpent shot, kill command dalej arcane shot na cd znova Kill command, Focus fire , fervor rapid fire cobra shot a idem na cd znova Kill command cobra shot a čakám na CD abilitiek. Neviem aký spec budete odomňa vyžadovať ale prispôsobím sa.
Mumble. Mikrofon. Povinné addony: Všetko mám.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Chcem dosiahnuť čo najlepších výsledkov v oblasti PVE a progresu HC Raidou. A samozrejme pomôcť ostatným.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Knights of Czech jednoduchý dôvod nemám miesto na raide chodím teraz  už 3 tiždeň z worldom kde to vyzerá kadejako a ja potrebujem stálu guildu a využiť s ňou každé ID.
Znáš někoho z EXALTED? Len zopár členov na ktorých som narazil v RHC ale osobne nikoho takže by som vás rád spoznal  Razz
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Z world chatu a vašej guild stránky.
Něco o sobě Mám 22 rokov 7.5 mám 23 som znamenie Taurus(Býk). Občas zložím nejakú skladbu lebo sa venujem hudbe, občas si prečítam nejakú dobrá kniha alebo si pozriem film, seriál alebo vybehnem s kamarátmi na pivo. Ináč hrám WoW a dám vám sem aj fotku http://postimg.org/image/vcrtry94n/ Wink

Lukáš Brigant
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 02. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Aristaeus - Survival/Beast Mastery Hunter Empty Re: Aristaeus - Survival/Beast Mastery Hunter

Příspěvek  Hannele Sat May 02, 2015 9:03 pm

Na co Point of No Excape? Je nezbytně nutné dávat trapu pod každého bosse? U některých se to zrovna nehodí. Proč?
Proč máš (ne)setovky rozhozené právě takhle?
Je nezbytně nutné kazit si výhled Xperlovou partou a tou tunou nepřehledných buffů?
Jaké máš macro na trapy? Máš vůbec nějaké macro (bindy)?
Jak a podle čeho měníš aspecty?
Jak používáš misdirection?
Jaké žánry četby jsou tvé oblíbené?
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Aristaeus - Survival/Beast Mastery Hunter Empty Re: Aristaeus - Survival/Beast Mastery Hunter

Příspěvek  Lukáš Brigant Sat May 02, 2015 9:28 pm

Hannele napsal:Na co Point of No Excape? Je nezbytně nutné dávat trapu pod každého bosse? U některých se to zrovna nehodí. Proč?
Proč máš (ne)setovky rozhozené právě takhle?
Je nezbytně nutné kazit si výhled Xperlovou partou a tou tunou nepřehledných buffů?
Jaké máš macro na trapy? Máš vůbec nějaké macro (bindy)?
Jak a podle čeho měníš aspecty?
Jak používáš misdirection?
Jaké žánry četby jsou tvé oblíbené?

Pod každého bossa nie hlavne nie pod takého ktorý spawnuje addky ktoré tank musí ťahať preč od bossa zbytočne by ich to spomaľovalo.
Iné nemám, samozrejme keby mám napr opasok z Chogala v ktorom je crit a hase mám ten a aj zvyšok equipu lebo mastery je na survi zbytočné. A to čo sa dalo som z mastery reforgol na haste :-) (všetko závisi od toho čo by som mal momentálne v bagli)
Myslím že na survi huntera je to zbytočne keď iba spamuješ cobra shot a explozive shot a black arow a pri hádzaní trapi som dosť rýchly aby som to stíhal hádzať. (ak mi poradíš s macrom na trapu budem rád + pomôže mi to)
Aspecty somozrejme mám stále zapnutý Aspect of the Hawk keď sa parta presúva dám Aspect of the Pack ( aby sa rýchlejšie presunuli) Alebo pri chimaeronovi na fázu Natural resist auru ak samozrejme nie je v party nikto kto by ten resist dal..
Misdicerction nastreľujem na tanka pri začiatku fightu a samozrejme počas keď mám zvýšene agro alebo dám jednoducho feign death.
Môj obľúbený žáner - preferujem romány od Maxim E Matkin alebo knižky Haruki Murakamiho od neho teraz čítam Norské dřevo alebo nejaká Ezoterika a Clasica.

Lukáš Brigant
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 02. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Aristaeus - Survival/Beast Mastery Hunter Empty Re: Aristaeus - Survival/Beast Mastery Hunter

Příspěvek  Hannele Sat May 02, 2015 10:29 pm

Sepiš BiS list tak, jak, si ho představuješ.
Čeho vlastně dosahuješ vyšším haste? Co ti haste vše ovlivňuje?
Takže trapy klikáš, ok?
Jakým způsobem používáš (pokud používáš) misdirection na tanka během encounteru? Např. u Chogala, kdy přicházejí addky a musejí být nastřeleny..? Klikneš na tanka, klikneš na MD?
Vážně v raidu, při encounteru, používáš pack aspect? Říká ti něco Aspect of the Fox? Jak ho používáš?
Podle čeho dodržuješ gem bonusy?
Jaký cast time máš momentálně na Cobra Shot?
Jak používáš enchant na rukou z engineeringu?
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Aristaeus - Survival/Beast Mastery Hunter Empty Re: Aristaeus - Survival/Beast Mastery Hunter

Příspěvek  Lukáš Brigant Sat May 02, 2015 11:25 pm

Hannele napsal:Sepiš BiS list tak, jak, si ho představuješ.
Čeho vlastně dosahuješ vyšším haste? Co ti haste vše ovlivňuje?
Takže trapy klikáš, ok?
Jakým způsobem používáš (pokud používáš) misdirection na tanka během encounteru? Např. u Chogala, kdy přicházejí addky a musejí být nastřeleny..? Klikneš na tanka, klikneš na MD?
Vážně v raidu, při encounteru, používáš pack aspect? Říká ti něco Aspect of the Fox? Jak ho používáš?
Podle čeho dodržuješ gem bonusy?
Jaký cast time máš momentálně na Cobra Shot?
Jak používáš enchant na rukou z engineeringu?

Haste ovplyvňuje cast time cobra shotu a ako je známe aj na všetky spelly (ktoré treba castit) samozrejme aj rýchlosť streľby.
Ano trapky klikám zatiaľ.
Dám si do Fokusu tanka na ktorého mám nastreľovať addky a zvyčajne si stiahnem jeho ikonu nad misdirection blísko aby som mohol hneď nastreliť (viem že na to existuje makro Arrow )
Fialové gemi z hit ratingom mám pre to aby som mal presne 8%hit a ostatné gemi mám spravené tak ako to mne pasuje ak je lepšia možnosť nechám si poradiť ale myslím že takto to mám dobre
Pri encuteru aspect of the pack nepoužívam, ako som povedal používam ho len na presun, Aspect of the Fox teraz si ma dostal obnovuje focus a pri caste cobra shotu sa môžeš pohybovať ale stratíš tým bonus atack power s Hawka ale na druhú stranu fuha dostal si ma teraz riadne affraid to vnáša do rotácia ten šmrnc že aj pri vyhýbani pri veškerom pohybe ho zapneš popritom si strielaš cobra shot a dopĺňaš si fokus to musím poriešiť nejakým chytrým makrom. (myslel som si že všetko ovládam a dostaneš ma takouto banalitou)
Cast time na cobra shot mám 1,6 sec
A bonus s Eng na rukaviciach používam hneď ako začne fight a potom keď nemám CD.

Lukáš Brigant
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 02. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Aristaeus - Survival/Beast Mastery Hunter Empty Re: Aristaeus - Survival/Beast Mastery Hunter

Příspěvek  Hannele Sat May 02, 2015 11:41 pm

Těch 5 focusu se regeneruje jen a pouze v  případě, že jsi hitnutý melee hitem - to se v PvE zpravidla nestává, respektive nemělo by se stávat.
Zajímal by mě tvůj pohyb na obyčejným Omnotronu, když jsi doteď AoF nepoužíval. Bonus sice ztratíš, ale minimální. Pokud běžíš a nedmguješ, je ztráta daleko vyšší, než když dmguješ za běhu s méně AP. A pokud si to šikovně nabinduješ, můžeš switchovat AoF a AoH podle potřeby.

Dále ve zkratce:
Vyšší haste se nevyplatí nejen kvůli auto shotu, ale ani kvůli castu Cobra Shoty. Čtvrtou tam prostě nenacpeš. Ve výsledku zjistíš, že ta mastery není až tak hrozným statem. Pokud ti přidá 20% magical dmge, je to znát. Nejdůležitějším stále zůstává dostatek hitu (zmíněných 8%), z main statů agilita, dále pak crit, haste potřebný na 3 cobra shoty mezi CD explosive shotou a na konec mastery. Další nadbytečný haste je až za mastery. Účinnost haste a mastery jsme testovali se Sedarou za stejných podmínek s objektivními výsledky ve prospěch mastery.

Na misdirection doporučuji udělat macro:
/#showtooltip
/cast [@xxxxxx] Misdirection
(xxxxx = nick hráče)
Nepotřebuješ ani focus, MD půjde automaticky na nick vepsaný do hranaté závorky. Focus tak můžeš použít o trochu lépe.

Macra na trapy jsou různé, já mám následující:
#showtooltip Explosive Trap
/castsequence [nomod]reset=9 Trap Launcher, !Explosive Trap, nil
(!Ice Trap, !Snake Trap) - další možnosti

Můžeš si podmacrovat jednotlivé shoty:
#showtooltip Cobra Shot
/cast !Aspect of the Fox
/cast Cobra Shot

#showtooltip
/cast Explosive Shot
/use Lightning-Charged Gloves
(včetně použití enchantu na rukavicích, zde konkrétně setových - název upravíš dle itemu)

Mám takový pocit, že ti tam některé věci (mnohdy důležité) chybí. Z toho důvodu ti své pro zatím nedám. Huntera bychom asi uživili, ale určitě ne první, který se přihlásí. Své proti ti dávám z jediného důvodu - kvůli tobě samému. Pokud budeš mít zájem se zlepšit a dostat se do naší guildy, půjde to. Klidně se ptej ve hře, zkoušej. Záleží na tobě, jak dlouho to potrvá. A kdo ví, třeba si za měsíc podáš přihlášku znovu a vyjde to. Jisté je jedno - tak dobrý hunter, aby předběhl ostatní zájemce, jen tak nepřijde Smile
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Aristaeus - Survival/Beast Mastery Hunter Empty Re: Aristaeus - Survival/Beast Mastery Hunter

Příspěvek  Lukáš Brigant Sun May 03, 2015 1:17 am

Hannele napsal:Těch 5 focusu se regeneruje jen a pouze v  případě, že jsi hitnutý melee hitem - to se v PvE zpravidla nestává, respektive nemělo by se stávat.
Zajímal by mě tvůj pohyb na obyčejným Omnotronu, když jsi doteď AoF nepoužíval. Bonus sice ztratíš, ale minimální. Pokud běžíš a nedmguješ, je ztráta daleko vyšší, než když dmguješ za běhu s méně AP. A pokud si to šikovně nabinduješ, můžeš switchovat AoF a AoH podle potřeby.

Dále ve zkratce:
Vyšší haste se nevyplatí nejen kvůli auto shotu, ale ani kvůli castu Cobra Shoty. Čtvrtou tam prostě nenacpeš. Ve výsledku zjistíš, že ta mastery není až tak hrozným statem. Pokud ti přidá 20% magical dmge, je to znát. Nejdůležitějším stále zůstává dostatek hitu (zmíněných 8%), z main statů agilita, dále pak crit, haste potřebný na 3 cobra shoty mezi CD explosive shotou a na konec mastery. Další nadbytečný haste je až  za mastery. Účinnost haste a mastery jsme testovali se Sedarou za stejných podmínek s objektivními výsledky ve prospěch mastery.

Na misdirection doporučuji udělat macro:
/#showtooltip
/cast [@xxxxxx] Misdirection
(xxxxx = nick hráče)
Nepotřebuješ ani focus, MD půjde automaticky na nick vepsaný do hranaté závorky. Focus tak můžeš použít o trochu lépe.

Macra na trapy jsou různé, já mám následující:
#showtooltip Explosive Trap
/castsequence [nomod]reset=9 Trap Launcher, !Explosive Trap, nil
(!Ice Trap, !Snake Trap) - další možnosti

Můžeš si podmacrovat jednotlivé shoty:
#showtooltip Cobra Shot
/cast !Aspect of the Fox
/cast Cobra Shot

#showtooltip
/cast Explosive Shot
/use Lightning-Charged Gloves
(včetně použití enchantu na rukavicích, zde konkrétně setových - název upravíš dle itemu)

Mám takový pocit, že ti tam některé věci (mnohdy důležité) chybí. Z toho důvodu ti své pro zatím nedám. Huntera bychom asi uživili, ale určitě ne první, který se přihlásí. Své proti ti dávám z jediného důvodu - kvůli tobě samému. Pokud budeš mít zájem se zlepšit a dostat se do naší guildy, půjde to. Klidně se ptej ve hře, zkoušej. Záleží na tobě, jak dlouho to potrvá. A kdo ví, třeba si za měsíc podáš přihlášku znovu a vyjde to. Jisté je jedno - tak dobrý hunter, aby předběhl ostatní zájemce, jen tak nepřijde Smile

Riadne si mi pomohol všetko som si Namacroval reforgol a ešte to musím otestovať niekde v raide nie len na dummy Smile

Za dva dni čo som sa teraz venoval Makrovaniu a všetkému okolo toho som vymyslel lepšie Macro na prepínanie Aspectov tu ho máš jednodúchým koliesom na myši skús ho
/cast Aspect of the Hawk
/cast [aspect] Aspect of the Fox
Potom dáš esc klikneš na Key Bindings podla toho kde si umiestniš to macro ja ho má úplne v pravo hore čiže to mám na Right Action Bottom 1 (BottomRight Action Button alebo Right Action Bottom - neviem na aké číslo si to dáš)
(Key 1) Klikneš na červené políčko a prepíšeš Not Bound kde dáš kobináciu Shift + potočenie kolečkom miši do hora na (Key 2) Shift + potočenie do dola. Treba v tom mať len cit a pár krát si to potom odskúšať ak by to nefungovalo kontaktuj ma ingame mám ešte aj ďalšie Macra ktoré som porobil na Všetky shoty a aj podmacroval som jednotlivé pasce. PS: Podmacroval som si aj celí BM spec Smile

Lukáš Brigant
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 02. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Aristaeus - Survival/Beast Mastery Hunter Empty Re: Aristaeus - Survival/Beast Mastery Hunter

Příspěvek  Cobain Mon May 04, 2015 8:25 pm

Je tu uz istu dobu ticho, takze uz z toho asi konstruktivna debata nevznikne. Uzatvaram teda prihlasku s verdiktom NEPRIJATY.
Dovod: Z prihlasky usudzujem, ze by si v konkurencii tunajsich hunterov neobstal.

Prosim o lock.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Aristaeus - Survival/Beast Mastery Hunter Empty Re: Aristaeus - Survival/Beast Mastery Hunter

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru