Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kiash - Survival Hunter - PRIJAT

5 posters

Goto down

Kiash - Survival Hunter - PRIJAT Empty Kiash - Survival Hunter - PRIJAT

Příspěvek  Kiash Thu Apr 17, 2014 3:57 pm

Nick postavy: Kiash

Class: Hunta

Kazda z mojich postav je vyexpena. (Nikdy som ziadnu nekupil/nemenil/nepredal)

Progres - Vanilla: Full okrem nax (ako Tankadin, Hunta), TBC (Grull,Mag,SSC a TK ako Disco, BT a MH ako Shadow, WoTLK (Full, ale viac menej achiev hunting na cata ako Hunta, Shadow) Cata : Full (Survival, Shadow, Cement)

WOW hram od novembra 2004, cize od uplneho zaciatku striedavo na Offiku a Free. Hral som uz myslim vsetko, ale najpouzivanejsie classy : Shadow, Hunta, Disco, Cement, Tankadin

Equip: Prisiel som na Twinstar tesne pred spustenim cata, takze equipom som sa nezaoberal.

Talenty: Armory stale nefunguje, takze talenty priamo z postavy nemozem link, ale na progers idem kalsicky 3/7/31 survival (Jedina vyraznejsia odchylka je ze idem Entrapment miesto Survival Tactic, pretoze na niektorych encounteroch je na cata nuke spawnov velmi dvolezity + to dviha control pre tanka)

Rotacia + staty : Tu niet velmi co riesit, kedze statsy a rotacia je na hunta viac menej dana, ale neda sa nijako obmienat. Za zmienku stoji tak maximalne ze sa po priorite na agi a samozrejme hit cape, budem snazit o  haste cap, aby sa mi vosli 3 cobra shoty madzi explosive shot. Rotacia : 1Explosive Shot 2Kill Shot 3Black Arrow 4Serpent Sting 5Cobra Shot 6Arcane Shot (ale rad si necham poradit ak sa mylim).

Profky: Enchanting(na perma 80agi z ringov), Engeneering ( na  480agi kazdu minutu)

Pouzivam Mumble aj TS uz niekolko rokov, a zatial som ziadne problemy nezaregistroval Smile. Mikrofon mam priamo na notase, funkcny a cisty zvuk. Na Pve Hunta pouzivam snad najmenej addonov zo vsetkych class ktore som hral, ale DBM a Omen je samozrejmost (+ recount, progress nieje DPS race, ale aj tak je stale dobre vediet ako si classa stoji na trashy a jednotlivych encounteroch v porovnani s priemerom)

Dlhsi cas som rozmyslal kam si podat na Twinstare prihlasku, a Exalted bola moja prva, a zatial jedina a najprijatelnejsia moznost (ak by som nebol prijaty, musim sa samozrejme obzerat inde). Schema vasej guildy (aspon co som odpozoroval z fora) vyzera presne ako guildy na ktore som zvyknuty. Stredne velka guilda so zdravim pristupom k progresu, od ktorej mozno ocakavat i nejaky ten first realm. Ocakavam prijemny kolektiv, pripravenost ludi na raid a zabavny progres.

Vacsinu casu som stravil v Guilde O F F L I N E ako officir a priest class leader. Hrali sme na viacerych free ale aj na offiku. Dalej to na offe boli guildy Rise Of Elders ci Noir na na servri Shdow Moon. Reborn of O F F L I N E (a tiez fakt ze pandy ma teda velmi nenadchly) boli hlavne dovody preco som prisiel na Twinstar. Nakoniec sa nam ale nepodarilo nazbierat dost ludi zo stareho zakladu na zalozenie guildy podla predstav. Cize ako dovod odchodu by sa najviac hodil "rozpad guildy".

Poznam niekoho z Exalted? No, nebol by som prekvapeny ak by sa u vas nasiel nejaky "stary offlinak" (boli to skoro vsetci kvalitni wowkari Smile) , ale zatial neviem o nikom.

Volam sa Richard, mam 26 rokov a moja praca mi zarucuje vacsie mnozstvo volneho casu, ktory treba nejako vyplnit. V reale mam, ako kazdy pravny Hunta taktiez peta, anglickeho kokra, ktory urcite oceni vase 10 minutove pauzy na raidoch.

Kiash
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 17. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Kiash - Survival Hunter - PRIJAT Empty Re: Kiash - Survival Hunter - PRIJAT

Příspěvek  fidget Thu Apr 17, 2014 7:14 pm

Full stav proti
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Kiash - Survival Hunter - PRIJAT Empty Re: Kiash - Survival Hunter - PRIJAT

Příspěvek  Hannele Thu Apr 17, 2014 8:10 pm

A já bych byl i pro. Sice jsme před pár dny huntera nabrali, ale zatím se ranky z testu na membera měnit nebudou, protože není možnost hráče někde otestovat. Takže bych počkal na Cata a toho lepšího bychom si nechali ;-) Alespoň bude nějaká motivace!
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Kiash - Survival Hunter - PRIJAT Empty Re: Kiash - Survival Hunter - PRIJAT

Příspěvek  Maselnik Thu Apr 17, 2014 8:42 pm

Takového zkušeného hráče nemůžem pustit po vodě. Samozřejmě Huntů je dost, ale jak říká Hanele. Můžeme je zkusit na Cata testnout a jelikož z tohoto playera kvalita a zkušenosti přímo sálají jsem pro na test.
Maselnik
Maselnik
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 287
Join date : 16. 07. 13
Age : 30
Bydlisko : Olomóc

Návrat nahoru Goto down

Kiash - Survival Hunter - PRIJAT Empty Re: Kiash - Survival Hunter - PRIJAT

Příspěvek  Sedara Thu Apr 17, 2014 11:33 pm

Jsem velmi rad ze jsi si podal prihlasku zrovna k nam. Z me strany jsem i pro prijeti, kolegu hutnera jsme sice tedka nabrali, ale jak jiz bylo receno, misto v raidu si bude muset zaslouzit kazdy a kazdy dostane prilezitost ukazat co v nem je.

No vzhledem k tomu, ze osudu teto prihlasky budu rozhodovat s velkou pravdepodobnosti ja, tak me zkus prosim odchytit ingame, pripadne mi posli nejake PM / ingame msg kdy jsi online. Dekuji
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Kiash - Survival Hunter - PRIJAT Empty Re: Kiash - Survival Hunter - PRIJAT

Příspěvek  Kiash Fri Apr 18, 2014 9:58 am

Dakujem. Urcite sa ozvem.

Kiash
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 17. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Kiash - Survival Hunter - PRIJAT Empty Re: Kiash - Survival Hunter - PRIJAT

Příspěvek  Sedara Sat Apr 19, 2014 6:23 pm

prijat
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Kiash - Survival Hunter - PRIJAT Empty Re: Kiash - Survival Hunter - PRIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru