Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miakhaliffa - survival hunter - PRIJATY

+4
Hannele
Lalaya
Morby
Miakhaliffa
8 posters

Goto down

Miakhaliffa - survival hunter - PRIJATY Empty Miakhaliffa - survival hunter - PRIJATY

Příspěvek  Miakhaliffa Fri Oct 30, 2015 10:39 pm

Nick postavy: Miakhaliffa
Class hunter
Koupená nebo vyexpená postava: vyexpena
Zkušenosti s progresem: BWD 6/6 HC; BoT 3/5 HC; TotFW 1/2 HC
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: wow hraju od jeho zacatku, bohuzel uz nevim, jak dlouho Smile; huntera na twinstaru jsem zacal hrat nekdy konecem cervna pred prazdninami 2015
Stav tvého equipu, ilvl: 368 ilvl, zaklad mam, zbyva mi uz jen par heroic veci na full
Talenty: surv main, offspec podle potreby a encounteru
Screen ui z raidu/dummy s dmb timerama(idealně s FPS v raidu): http://imgup.cz/image/0p8 (takhle narychlo nemam jak poridit screen z raidu, ale: DBM mam klasicke nastaveni, pustil jsem tam nejaky test at vidite, kde to mam; FPS zvladam vpohode, uz jsem nejake 25 many byl; na raidy si zmensuju chat, mam tam blizzardovske grupy, kde sleduju raid a debuffy)
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: rotace: staty: agilita>8% hit>crit>mastery; co se tyce haste, ten se dava tak, abych mel cast cobra shotu minimalne 1,66 (tak se vejdou 3 cobra shoty mezi 2 explosiv shoty); na tomhle contentu mam tuhle hodnotu ze set bonusu; da se jeste jet na 4 cobra shoty, ale to se podle me zatim nevyplati, ztratil bych hodne dalsich statu; samozrejmosti je mit nejlepsi dostupnou wepku

pred pullem nahodim marku, zjistim kdo bere prvni a na toho pak nastrelim.
Pull: Prepot - Serpent Sting - explosive shot (ES) - black arrow (BA)
Behem fightu: prioritu ma ES, drzim ho na CD, taky drzim BA na main targetu; mezi explosiv shotama davam cobra shoty, jako focus dump pouzivam arcane shot (v extremnim pripade - behem LnL dam kill comand); pod 20% ma kill shot prioritu pred cobra shotem; serpent sting se refreshuje cobra shotem, pokud spadne, tak ho je treba okamzite nahodit
Proc  LnL - tady se podle me dela survival DPS; pokud mam nad 90 focus - ES-AS-ES-AS-ES; pokud mam kolem 60 tak ES-AS-ES-CS-ES; low focus - ES-CS-ES-CS-ES; zjednodusene, delam tak, abych mezi explosivama dal nejakou abilitku aby mi vysel focus na 3. ES
Zminil jsem kill command, ten davam hlavne kdyz je zaplne hero nebo rapid fire + mam LnL; podle toho co jsem testoval tak dava vic dmg nez arcane shot
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: mam, nevim jake mate povinne addony ale pouzivam DBM, tellmewhen a recount
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: raid time mi vyhovuje vse, krome utery, to jsem na skole a notebook mi nezvladne 25 tak, abych byl pouzitelny na neco jineho, nez ciste dmg bosse
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Jedine co od guildy chci, je ferovy pristup a pravidelne raidy. Na oplatku nabizim snad vse, co jde. Od pravidelne dochazky, skillu, velmi dobreho vykonu v raidu az po svoje alty (pro equivalent jsem expil druida; ted brzy doexpim warlocka). Dosahnout bych chtel vycisteni celeho contentu na HC, v budoucnu pak snad i firelandy.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Zatim jsem pusobil pouze ve 2 guildach: Equivalent a Endless agony. V equivalent jsem byl celou dobu od zalozeni postavy, leavnul jsem asi pred 2 tydny. Duvodu bylo nekolik: po prazdninach hodne lidi prestalo hrat, dalsim nevyhovoval raid time; dalsim (u me hlavnim) duvodem bylo to, ze se leader rozhodl nabrat kazdeho, kdo mu napsal a potom z toho logicky neslo poskladat nic, nez halfus HC a taky tomu odpovidala komunikace. Rozesli jsme se ale v dobrem. No a ted jsem v endless agony, kde jsem sel kvuli 25 manu (bylo to na worldu), shodou nahod jsem pravdepodobne prisel na prvni 25 man po dlouhe dobe, neuspel. Dalsi se uz ani neslozil.
Znáš někoho z EXALTED? snad jen s destikem jsem byl zul'aman na mounta, jinak nikoho
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? hlavne z worldu
Něco o sobě Jmenuju se Honza, je mi 21 a studuju 2. rokem VS. Krome wowka me zajimaji hlavne serialy (vikings, GoT a south park), krav maga a jidlo. Jsem clovek spravedlivy, peclivy a moc toho nenamluvim.  Do exalted se hlasim hlavne kvuli (pravdepodobne stabilnim) 25 manum, ktere me bavi mnohem vice nez 10 many.

doufam ze jsem na nic nezapomel, na pripadne dotazy pokud mozno rad odpovim
diky za vas cas
Miakhaliffa
Miakhaliffa
Knight
Knight

Počet príspevkov : 94
Join date : 30. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Miakhaliffa - survival hunter - PRIJATY Empty Re: Miakhaliffa - survival hunter - PRIJATY

Příspěvek  Morby Sat Oct 31, 2015 12:52 am

Pěkně sepsaná přihláška.
Nevadí ti sedět na lavičce?
Dokážeš komunikovat na TS počas pullu?
A poslední dotaz odemne. Jak si na tom se znalostí BM specu, nedělalo by ti problém na něj switch pokud nebude +3% dmg aura?
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Miakhaliffa - survival hunter - PRIJATY Empty Re: Miakhaliffa - survival hunter - PRIJATY

Příspěvek  Miakhaliffa Sat Oct 31, 2015 1:28 am

Morby napsal:Pěkně sepsaná přihláška.
Nevadí ti sedět na lavičce?
Dokážeš komunikovat na TS počas pullu?
A poslední dotaz odemne. Jak si na tom se znalostí BM specu, nedělalo by ti problém na něj switch pokud nebude +3% dmg aura?

zalezelo by asi, jak dlouho bych tam byl...ale kdyz ne s hunterem, tak bych nejak mohl prispet altama
jo uplne v pohode
BM spec jsem sel poprve minuly tyden, a to na rohashe HC a slo to v pohode, neco tam s tim vytocim Smile
Miakhaliffa
Miakhaliffa
Knight
Knight

Počet príspevkov : 94
Join date : 30. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Miakhaliffa - survival hunter - PRIJATY Empty Re: Miakhaliffa - survival hunter - PRIJATY

Příspěvek  Lalaya Sat Oct 31, 2015 2:26 am

PRO
Lalaya
Lalaya
Scout
Scout

Počet príspevkov : 42
Join date : 20. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Miakhaliffa - survival hunter - PRIJATY Empty Re: Miakhaliffa - survival hunter - PRIJATY

Příspěvek  Hannele Sat Oct 31, 2015 2:35 am

Boots of Vertigo vs Moccasins of Verdurous Glooms? A proč?
Luk vs kuše? Proč?
Který nesetový item v BiS hodláš použít? A proč?
Proč dáváš prvně serpent? Proč ne explosivku?
Entrapment talent? Kde ano a kde ne? Proč se třeba u Nefariana tenhle talent nehodí?

Zkus se prosím rozepsat ohledně Beast Mastera. Zajímá mě to.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Miakhaliffa - survival hunter - PRIJATY Empty Re: Miakhaliffa - survival hunter - PRIJATY

Příspěvek  Miakhaliffa Sat Oct 31, 2015 3:24 am

Hannele napsal:Boots of Vertigo vs Moccasins of Verdurous Glooms? A proč?
Luk vs kuše? Proč?
Který nesetový item v BiS hodláš použít? A proč?
Proč dáváš prvně serpent? Proč ne explosivku?
Entrapment talent? Kde ano a kde ne? Proč se třeba u Nefariana tenhle talent nehodí?

Zkus se prosím rozepsat ohledně Beast Mastera. Zajímá mě to.

boty hlavni rozdil je v agilite, HC ji maji vic; pri mem soucasnem gearu, kdybych sundal HC boty, tak nemam hit cap a mit hit cap je zaklad

Luk vs kuše: tohle by me taky zajimalo, plusy vidim v tom, ze kuse ma o 70 vetsi average dmg (DPS x attack speed) a ma mensi rozpeti DMG, je na ni ale taky zbytecny stat (haste); bavil jsem se o tom s nekteryma hunterama a zaslechl jsem, ze crit se pocita z maximalniho dmg a to same taky pet dmg, coz dela bow lepsi wepkou; nemam ale zadne oficialni info o ktere bych to mohl oprit; planuju tu wepku sehnat a otestovat

Nesetovy item: hodlam pouzit legy ze sinestry, kdyz to vymenim za setovky tak vymenim zbytecny haste za 230 mastery, navic v nich jsou 3 diry na socket a +30 agi set bonus, takze mi pridaji 116 agility (a to nepocitam bonusy na agi ze specu); alternativa by byla snad chesta, kde vymenim haste za hit (a pak reforge trinket z hitu na crit), ale agilita je main stat a 110+ agi je obrovsky rozdil

Serpent: serpent zvysuje ranged dmg o 10%, takze nasledujici explosive shot je silnejsi, navic kdyz zacnu serpentem, dam 2 CS + BA nez nabehne talsi ES; takhle bych mohl jen 1 CS + BA

entrapment urcite na chogala, kde dobra trapa muze zastavit vsechny slimaky najednou hned jak se spawnou; na magmawa je ale treba lepsi no escape, tam ty addky nejdou zastavit; u nefa jsem byl jen 1 a tam jsem trapu davat nemusel, takze uprimne nevim (nebyly ale bany za nejaky CC na addky u nefa??) - jo napada me snad, kdybych je trapnul tak by do nich mohl napalit ohen?

co se tyce beast mastery, asi te zklamu, jak jsem uvedl, sel jsem ho poprve minuly tyden a to jen na 1 bosse navic stylem mackej tohle kdyz da tohle; hlavni rozdil od surv ale vidim v tom, ze ma aspon nejaky burst, surv ma jen dotky nic vic, ma ale taky ze vsech 3 specu nejslabsi aoe dmg; dava taky raid buff na 3% dmg

doufam ze jsem nic neopomel
Miakhaliffa
Miakhaliffa
Knight
Knight

Počet príspevkov : 94
Join date : 30. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Miakhaliffa - survival hunter - PRIJATY Empty Re: Miakhaliffa - survival hunter - PRIJATY

Příspěvek  Soulburn Sat Oct 31, 2015 4:25 am

Já to vidím na pěknou přihlášku a zájem. Do theorycraftu se míchat nebudu. Pokud vydržis na lavičce když bude plno, tak jsem jen a jen pro.
Soulburn
Soulburn
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 206
Join date : 22. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Miakhaliffa - survival hunter - PRIJATY Empty Re: Miakhaliffa - survival hunter - PRIJATY

Příspěvek  Kafu Sat Oct 31, 2015 2:08 pm

PRO
Kafu
Kafu
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 128
Join date : 16. 04. 15
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Miakhaliffa - survival hunter - PRIJATY Empty Re: Miakhaliffa - survival hunter - PRIJATY

Příspěvek  Hannele Sat Oct 31, 2015 2:12 pm

Miakhaliffa napsal:Luk vs kuše: tohle by me taky zajimalo, plusy vidim v tom, ze kuse ma o 70 vetsi average dmg (DPS x attack speed) a  ma mensi rozpeti DMG, je na ni ale taky zbytecny stat (haste); bavil jsem se o tom s nekteryma hunterama a zaslechl jsem, ze crit se pocita z maximalniho dmg a to same taky pet dmg, coz dela bow lepsi wepkou; nemam ale zadne oficialni info o ktere bych to mohl oprit; planuju tu wepku sehnat a otestovat
Jde o jediné - dmg zbraně. Ta je vždy nadřazená ostatním statům. Luk má sice vyšší horní hranici, ale také nižší tu dolní. Dmg z kuše je více konstantní, tudíž lepší. Testováno zde na TwinStaru, kuše je lepší. Ne o moc, ale je lepší.

Miakhaliffa napsal:entrapment urcite na chogala, kde dobra trapa muze zastavit vsechny slimaky najednou hned jak se spawnou; na magmawa je ale treba lepsi no escape, tam ty addky nejdou zastavit; u nefa jsem byl jen 1 a tam jsem trapu davat nemusel, takze uprimne nevim (nebyly ale bany za nejaky CC na addky u nefa??) - jo napada me snad, kdybych je trapnul tak by do nich mohl napalit ohen?
Trapa u Nefariana je k jedinému - snižuje movement speed (toho času nefunkční). Pokud trapu položíš a dostaneš dominion, znehybníš tím hráče, kteří se v případě potřeby nemohou hýbat.

Miakhaliffa napsal:co se tyce beast mastery, asi te zklamu, jak jsem uvedl, sel jsem ho poprve minuly tyden a to jen na 1 bosse navic stylem mackej tohle kdyz da tohle;  hlavni rozdil od surv ale vidim v tom, ze ma aspon nejaky burst, surv ma jen dotky nic vic, ma ale taky ze vsech 3 specu nejslabsi aoe dmg; dava taky raid buff na 3% dmg
S tímhle si dovolím nesouhlasit. Samozřejmě záleží na typu bosse, nicméně na některých zdaleka není tak špatný. Ani plošný dmg není tak špatný, jak ho popisuješ. Koukni do boss killů, sám občas BM chodím.

___________________________________________________________________

Jak používáš Misdirection? Klikáš? Macra? Jaké?
Widow Venom - k čemu je a kde ho využiješ?
Kterého peta si zvolíš pro sebe samého a proč?
Jak u survival huntera funguje mastery, čím se řídíš + co ovlivňuje a co nikoliv?
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Miakhaliffa - survival hunter - PRIJATY Empty Re: Miakhaliffa - survival hunter - PRIJATY

Příspěvek  Miakhaliffa Sat Oct 31, 2015 3:50 pm

Hannele napsal:
Miakhaliffa napsal:Luk vs kuše: tohle by me taky zajimalo, plusy vidim v tom, ze kuse ma o 70 vetsi average dmg (DPS x attack speed) a  ma mensi rozpeti DMG, je na ni ale taky zbytecny stat (haste); bavil jsem se o tom s nekteryma hunterama a zaslechl jsem, ze crit se pocita z maximalniho dmg a to same taky pet dmg, coz dela bow lepsi wepkou; nemam ale zadne oficialni info o ktere bych to mohl oprit; planuju tu wepku sehnat a otestovat
Jde o jediné - dmg zbraně. Ta je vždy nadřazená ostatním statům. Luk má sice vyšší horní hranici, ale také nižší tu dolní. Dmg z kuše je více konstantní, tudíž lepší. Testováno zde na TwinStaru, kuše je lepší. Ne o moc, ale je lepší.

Miakhaliffa napsal:entrapment urcite na chogala, kde dobra trapa muze zastavit vsechny slimaky najednou hned jak se spawnou; na magmawa je ale treba lepsi no escape, tam ty addky nejdou zastavit; u nefa jsem byl jen 1 a tam jsem trapu davat nemusel, takze uprimne nevim (nebyly ale bany za nejaky CC na addky u nefa??) - jo napada me snad, kdybych je trapnul tak by do nich mohl napalit ohen?
Trapa u Nefariana je k jedinému - snižuje movement speed (toho času nefunkční). Pokud trapu položíš a dostaneš dominion, znehybníš tím hráče, kteří se v případě potřeby nemohou hýbat.

Miakhaliffa napsal:co se tyce beast mastery, asi te zklamu, jak jsem uvedl, sel jsem ho poprve minuly tyden a to jen na 1 bosse navic stylem mackej tohle kdyz da tohle;  hlavni rozdil od surv ale vidim v tom, ze ma aspon nejaky burst, surv ma jen dotky nic vic, ma ale taky ze vsech 3 specu nejslabsi aoe dmg; dava taky raid buff na 3% dmg
S tímhle si dovolím nesouhlasit. Samozřejmě záleží na typu bosse, nicméně na některých zdaleka není tak špatný. Ani plošný dmg není tak špatný, jak ho popisuješ. Koukni do boss killů, sám občas BM chodím.

___________________________________________________________________
prave z toho duvodu tu wepku pouzivam; jen mi nasadili brouka do hlavy kdyz se me zeptali, proc nemam bow ze je pry lepsi tak jsem to chtel vyzkouset

ta trap u nefariana - chapu to tak ze se nehybou hraci v dominionu? muzou se v tom pak vic stackovat? jen at vim pro priste Very Happy nebo to je tak, ze polozim trapu ja dostanu CC a tim padem jsou vsichni hostile a zamrazim raid

Jak používáš Misdirection? Klikáš? Macra? Jaké?
Widow Venom - k čemu je a kde ho využiješ?
Kterého peta si zvolíš pro sebe samého a proč?
Jak u survival huntera funguje mastery, čím se řídíš + co ovlivňuje a co nikoliv?

misdirection mam mouseover makro; jedine dalsi makra jsou snad mouseover masters call, burst, focus serpent sting a makro na aspekty (fox->hawk->fox....)

WW - debuff co snizuje healing taken, zatim jsem ho nemusel nikde pouzit, snad na maloriakovi na remedy nebo anshal?

peta pro sebe: jenom pro sebe jako solo asi kocku, dava agilitu a ma buff do burstu; jinak me napada jeste dragonhawk pokud nemenim targety, netestoval jsem ale co mi prida vic dmg jestli + agi nebo +8% spell dmg; vlk ma jen 5% crit a to je RNG, cisty buff je podle me lepsi; samozrejme do raidu ma ale prioritu nejvetsi vlk

mastery: zvysuje spell dmg; kazdy bod o 1%; ovlivnuje to v podstate vsechno co pouzivam krome auto attacku a peta; podle ceho se ridim? zatim jsem tomu nejak specialne nevenoval vetsi pozornost masterka u surv je podle me velice slaba, ale vzdycky, kdyz mi trosku chybelo do celeho cisla tak jsem se ho snazil dosahnout (treba zmenou gemu)


Naposledy upravil Miakhaliffa dne Sat Oct 31, 2015 3:51 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : quote)
Miakhaliffa
Miakhaliffa
Knight
Knight

Počet príspevkov : 94
Join date : 30. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Miakhaliffa - survival hunter - PRIJATY Empty Re: Miakhaliffa - survival hunter - PRIJATY

Příspěvek  Hannele Sat Oct 31, 2015 4:11 pm

Miakhaliffa napsal:nebo to je tak, ze polozim trapu ja dostanu CC a tim padem jsou vsichni hostile a zamrazim raid
Proto.

Miakhaliffa napsal:WW - debuff co snizuje healing taken, zatim jsem ho nemusel nikde pouzit, snad na maloriakovi na remedy nebo anshal?
U Maloriaka nemá remedy co dělat, na Anshalovi to využiješ určitě.

Jsem pro, chtěl bych vidět tvůj výkon v raidu.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Miakhaliffa - survival hunter - PRIJATY Empty Re: Miakhaliffa - survival hunter - PRIJATY

Příspěvek  Kucko Sat Oct 31, 2015 4:20 pm

Miakhaliffa napsal: zvysuje spell dmg; kazdy bod o 1%; ovlivnuje to v podstate vsechno co pouzivam krome auto attacku a peta
Vynechal si jednu dôležitú vec -> Kill Shot.


P.S.: Ak by dakoho zaujímalo -> https://cata-twinhead.twinstar.cz/?character=Miakhaliffa&realm=Artemis

Miakhaliffa napsal:moc toho nenamluvim
Si schopný odpovedať(keď treba) na TS?


Naposledy upravil Kucko dne Sat Oct 31, 2015 6:34 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : doplnená otázka)
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Miakhaliffa - survival hunter - PRIJATY Empty Re: Miakhaliffa - survival hunter - PRIJATY

Příspěvek  Miakhaliffa Sat Oct 31, 2015 9:35 pm

Kucko napsal:
Miakhaliffa napsal: zvysuje spell dmg; kazdy bod o 1%; ovlivnuje to v podstate vsechno co pouzivam krome auto attacku a peta
Vynechal si jednu dôležitú vec -> Kill Shot.


P.S.: Ak by dakoho zaujímalo -> https://cata-twinhead.twinstar.cz/?character=Miakhaliffa&realm=Artemis

Miakhaliffa napsal:moc toho nenamluvim
Si schopný odpovedať(keď treba) na TS?


j zapomel jsem na kill shot to je taky physical a nevztahuje se na to masterka

na to se uz ptal morby, ano uplne v pohode reaguju Very Happy
Miakhaliffa
Miakhaliffa
Knight
Knight

Počet príspevkov : 94
Join date : 30. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Miakhaliffa - survival hunter - PRIJATY Empty Re: Miakhaliffa - survival hunter - PRIJATY

Příspěvek  Cobain Sun Nov 01, 2015 4:46 pm

Prijata na TEST.

Napis si v hre o invite do guildy na jeden z nickov: Cobain, Gragass, Sedara, Hannele, Diranda.
Az dostanes prava na forum pozri sa na https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov .

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Miakhaliffa - survival hunter - PRIJATY Empty Re: Miakhaliffa - survival hunter - PRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru