Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Majunka - survival hunter - PRIJATY

+3
worent
Hannele
Majunka
7 posters

Goto down

Majunka - survival hunter - PRIJATY Empty Majunka - survival hunter - PRIJATY

Příspěvek  Majunka Thu Jun 25, 2015 7:29 pm

Nick postavy: Majunka

Class: Hunter

Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená

Zkušenosti s progresem:
Začal jsem raidovat už na naxxu a pokračuju dodnes, teď na cata mam BoT, BWD a TOTW normal full clear, co se tyce HC, tak BOT 2/5, BWD 5/6 a  TOTW 0/2.

Jak dlouho hraješ wow/svoji class:
WoW sem začal hrát na Wotlku,a to s timhle huntem,  no uz to bude skoro 6 let  

Stav tvého equipu:
http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Majunka

Talenty:
http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Majunka&gn=Ordo+Satanas&group=2

Screen ui (idealně s FPS v raidu):
http://postimg.org/image/gmsqywj7r/c68a16a1/

Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:
Class: Hunter
Rotace: 1)single target:  marka, nastrel, serpent sting, black arrow, dál 3x cobru pak explosive shot   při procnutí lock and load střídat explosive shot s arcane shot
2) multi target: nastrel, explosive trap, spam multi shot, při procu lock and load použít explosive shot  na střídačku s multishotem a regenerovat focus přes cobru
3)Staty: hlavní stat agilita, kdy ignoruju i soket bonus pokud z něj není +20 agility, další důležitá věc je hit cap ( 8%), haste potreba na to, aby se vešly 3 cobry do cd na explosive shot, další pořadí je crit, mastery, přebytečný haste reforg do critu

Mumble. Mikrofon. Povinné addony:
Mumble i mikrofon mam, jako hlavní addon používám jen DBM

Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout:
Očekám chození kvalitních 25man raidů po kterejch se mi uz stejska, pohodový kolektiv,  zabavu a případně i rady co zlepsit ci zmenit u my classy abych zapad do kolektivu ( raidu ). Dosáhnout bych chtěl ještě dalšího zlepší  co se týče mé classy a zlepšení v aktuálním progresu a následně přechodu na farmu tohohle conectu.

Předchozí guildy  (důvod odchodu):
EFAE – tam se byl něco kolem roku, nakonec se guilda rozpadla, tak byl čas na změnu, proto sem přešel do Ordo Satanas, kde sem setrval něco kolem půl roku, ale i tady došlo k odchodu či neaktivitě některých hlavních lidí, kteří měli chod guildy na starosti, což vedlo k velmi obtížnému skládání raidů 10m ( 25 nemožný složit ), o případném složení docházky se radši ani zmiňovat nebudu.

Znáš někoho z EXALTED?
Znám lidi co k vám přešli v nedávné době od nás z guildy ( Goldrin, Kriplex, Karnas .. ) a asi se najde i někdo ještě z předchozích guild, což je už dost dávno.

Odkud ses dozvěděl o EXALTED?
EXALTED je všeobecně známá guilda, s kvalitním kolektivem a raidováním.

Něco o sobě:
Jmenuju se Michal. Je mi 28 let, už nějakou dobu musim pracovat    . Ve volnu rád sportuju ( fotbal, tenis … ), hraju wow nebo práce na zahradě, kde se práce vždycky najde. Jinak raid time vyhovuje, jen jednou za čas mi vyjde šichta, kdy teda nemůžu. Mám ještě alta ele samana PVE 359.


Ještě sem dam odkaz na moji první přihlášku, která byla locknuta z kapacitních důvodů:
https://exalted.forumotion.net/t3068-majunka-survival-hunter-nepoijaty
od té doby se nic zásadního nezměnilo, jen sem trochu rozjel toho ele samana, ma uz 362 a mackat uz to taky umim lip 

Majunka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 09. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Majunka - survival hunter - PRIJATY Empty Re: Majunka - survival hunter - PRIJATY

Příspěvek  Majunka Thu Jun 25, 2015 7:32 pm

PS: na polozeny dotazy odpovim v sobotu, zitra mam 24ku, tak se sem asi nedostanu

Majunka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 09. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Majunka - survival hunter - PRIJATY Empty Re: Majunka - survival hunter - PRIJATY

Příspěvek  Hannele Thu Jun 25, 2015 7:48 pm

The Fire Clan jsi ani nezmínil. Proč?

Jsem pro z jediného důvodu. Přijali jsme druhého kolegu, poperete se tak o flek v guildě - lepší zůstane!

Odlogni prosím v PvE gearu.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Majunka - survival hunter - PRIJATY Empty Re: Majunka - survival hunter - PRIJATY

Příspěvek  worent Thu Jun 25, 2015 7:50 pm

Hanel mi to teraz ukradol...Very Happy

Nedávno sme prijali Huntra na test bolo by zaujímave sledovať jak sa pobijete o miesto v guilde.
worent
worent
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 193
Join date : 08. 04. 14
Age : 35
Bydlisko : Praha

Návrat nahoru Goto down

Majunka - survival hunter - PRIJATY Empty Re: Majunka - survival hunter - PRIJATY

Příspěvek  Sabersoul Thu Jun 25, 2015 8:16 pm

ZA
Sabersoul
Sabersoul
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 288
Join date : 08. 04. 14
Age : 31
Bydlisko : Orava

Návrat nahoru Goto down

Majunka - survival hunter - PRIJATY Empty Re: Majunka - survival hunter - PRIJATY

Příspěvek  Majunka Thu Jun 25, 2015 10:00 pm

co se tyce TFC, tak nedavno odeslo nekolik dulezitejch lidi co raidovali na hordu, a vzhledem k tomu ze se chodi 10ka, tak se ted neda slozit ani ta

Majunka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 09. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Majunka - survival hunter - PRIJATY Empty Re: Majunka - survival hunter - PRIJATY

Příspěvek  Hannele Thu Jun 25, 2015 10:59 pm

Guildu jsi ale ve zmíněném neuvedl. Proč?
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Majunka - survival hunter - PRIJATY Empty Re: Majunka - survival hunter - PRIJATY

Příspěvek  Gingereater Thu Jun 25, 2015 11:48 pm

Já jsem pro už jen z toho důvodu že si se po měsíci rozhodl to zkusit znovu. 1) Se to cení 2) to potěší

Jak psal Hannele, jeden test tady už je, bylo by hezké vás vidět poprat se o místo v guildě -> poznáme kdo je ten lepší -> PROFIT jak pro nás tak pro tebe.

PRO
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Majunka - survival hunter - PRIJATY Empty Re: Majunka - survival hunter - PRIJATY

Příspěvek  Sedara Fri Jun 26, 2015 10:53 am

Až na ten conect budiž.
Já jsem relativně pro, máme jednoho nového kolegu huntera tak ať se ukážete oba naráz.
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Majunka - survival hunter - PRIJATY Empty Re: Majunka - survival hunter - PRIJATY

Příspěvek  Majunka Sat Jun 27, 2015 10:34 am

novinky co se mezitim zmenilo sem chtel dat nakonec prihlasky , kdy sem tam pusobeni v TFC zapomel pridat, ale neni to nic co bych tajil nebo za co bych se mel stydel

Majunka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 09. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Majunka - survival hunter - PRIJATY Empty Re: Majunka - survival hunter - PRIJATY

Příspěvek  Cobain Sat Jun 27, 2015 4:17 pm

Ako tu uz bolo spomenute, mame uz jedneho huntra na ranku test. Nechcem z toho robit vzajomnu sutaz medzi vami, je mozne ze testom prejdete obaja, alebo nikto. 

Prijaty na TEST.

Napis si v hre o invite do guildy na jeden z nickov: Cobain, Sio, Gragass, Sedara, Hannele, Diranda, Sabersoul.
Az dostanes prava na forum pozri sa na https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov .

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Majunka - survival hunter - PRIJATY Empty Re: Majunka - survival hunter - PRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru