Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lalaya - Survival Hunter - PRIJATY

+5
Sabersoul
Cobain
worent
Hannele
Lalaya
9 posters

Goto down

Lalaya - Survival Hunter - PRIJATY Empty Lalaya - Survival Hunter - PRIJATY

Příspěvek  Lalaya Sat Jun 20, 2015 11:15 pm

Nick postavy: Lalaya
Class Survival Hunter
Koupená nebo vyexpená postava: Kúpená ( prechod na ali z hordy )
Zkušenosti s progresem: BoT HC 3/5 , BwD 5/6 HC , Totwf 10 N
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Cata AA 2 roky , Twinstar wotlk , cata
Stav tvého equipu: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Lalaya
Talenty: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Lalaya
Screen ui (idealně s FPS v raidu: Lalaya - Survival Hunter - PRIJATY Exalted
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:  Theorycraft :  Stats : Agi > Hit 8 % > Haste ( na 3x CS medzi CD ES ) > Crit > Mastery > Haste , Rotacia --> Open :  Mark >pre pot >pre cast CS >SS >BA >ES > CS > proc ( LnL = ES > AS > ES > AS / CS > ES ) od 25 % prioritne Kill Shot na druhú pre pot odpaľujem CD ...
AOE --> MD > ET > MS > Proc LnL ( ES > MS > ES > MS > CS > MS )
Gem : Gemujem prioritne 40 Agi ... set bonus dodržujem len keď tam je 20 Agi .
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: Mikrofón mám , TS tak isto som na ňom skoro stále Smile
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš přes náš raid time ready?: ˇÁno váš raid mi vyhovuje , budem na raide vždy ( výnimka len dôležitá rodinná udalosť )
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Kvalitný progress , 25m , Dobrý kolektív Smile
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Ordo Satanas : odchod  kvalitných hráčov  , Deathsquad  : rozpad guildy  > Einherjove : Rozpad , Limited Edition : nepravidelné chodenie hráčov na  R2
Znáš někoho z EXALTED? Poznám veľa hračov ako z videnia Smile Saber , Worent
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Od začiatku cataclysm na twine patrí medzi TOP guildy ( Ali )
Něco o sobě Volám sa Štefan mám 17 rokov brigádujem v kaviarni , som komunikatívny človek čo sedí pri wowku od rána do večera a bol som na koncerte PIL C-ho Very Happy Prešov okolie môžem prísť  navariť študujem Hotelovú akadémiu xD
Lalaya
Lalaya
Scout
Scout

Počet príspevkov : 42
Join date : 20. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Lalaya - Survival Hunter - PRIJATY Empty Re: Lalaya - Survival Hunter - PRIJATY

Příspěvek  Hannele Sun Jun 21, 2015 1:52 am

Ten gear je ve stylu "co dům dal"? Řešíš nějak haste? Proč ano, proč ne? Kolikrát jsi ty IDčka progressu byl, že máš z raidů pouze luk - a to v normálové verzi? Cítíš se na to, aby jsi se v tomhle stavu zapojil na progress 25m HC Councilů?
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Lalaya - Survival Hunter - PRIJATY Empty Re: Lalaya - Survival Hunter - PRIJATY

Příspěvek  Lalaya Sun Jun 21, 2015 9:29 am

Hannele napsal:Ten gear je ve stylu "co dům dal"? Řešíš nějak haste? Proč ano, proč ne? Kolikrát jsi ty IDčka progressu byl, že máš z raidů pouze luk - a to v normálové verzi? Cítíš se na to, aby jsi se v tomhle stavu zapojil na progress 25m HC Councilů?


Za ten gear bohužiaľ nemôžem ako som spomínal prešiel som z hordy na ali je kúpený ... Tento char bol ako tak poskladaný na PvE už 3 ID mi ani v BwD , ani BoT nič nepadlo okrem HC luku ( asi zase Armory Powa keď ukazuje normalový ) a trinket ktorý som si kúpil za valory . Okrem toho z eq je to dosť ťažké lebo world raidy na ali sú uplne mimo od hordy na ali dáš 2/6 HC na horde 5/6 HC ale budiš prišiel som sem kvôli tejto guilde takže urobím všetko preto aby som sa sem dostal Smile
Teraz Haste ... Haste na tomto equipovom kontente vôbec neriešim nemá to cenu je to zbytočný stat idem ho na minimum ako som spomínal v THC keď budem mať 4x set pôjde ešte nižšie ... Ak Haste tak možno až na 4.2.0./ 4.3.4 Skúšal som to veľa krát nevyhovuje mi to ...
HC councilov sa nebojím je to vskutku o progresse taktiky naštudované mám no nemôžem z toho čerpať kedže toto je neoficialny server a nijaký server ešte nebol rovnaký takže tak :-)
Lalaya
Lalaya
Scout
Scout

Počet príspevkov : 42
Join date : 20. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Lalaya - Survival Hunter - PRIJATY Empty Re: Lalaya - Survival Hunter - PRIJATY

Příspěvek  worent Sun Jun 21, 2015 10:17 am

Nebudem ta zaťažovať otázkami ohľadne rotáci na to máme Haneleho.

Pravda je že posledný mesiac je hunter na raide rarita a preto by som videl možnosť získať si u nás miesto.
V guilde su prevažne starší hráči 20+ tak snad tvoj vek nebude robiť problémy /wawe Franklos.

Más obrovské + za to že ši od Prešova.../na vychodze najľepše hrače   Twisted Evil  Razz /


Som za Test rank
worent
worent
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 193
Join date : 08. 04. 14
Age : 35
Bydlisko : Praha

Návrat nahoru Goto down

Lalaya - Survival Hunter - PRIJATY Empty Re: Lalaya - Survival Hunter - PRIJATY

Příspěvek  Cobain Sun Jun 21, 2015 10:42 am

Napada ma jedina otazka: Prechadzas od hordy, predpokladam, ze tam mas slusneho huntra... Preco si si ho nepreviedol namiesto kupi novej postavy?

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Lalaya - Survival Hunter - PRIJATY Empty Re: Lalaya - Survival Hunter - PRIJATY

Příspěvek  Lalaya Sun Jun 21, 2015 10:47 am

Cobain napsal:Napada ma jedina otazka: Prechadzas od hordy, predpokladam, ze tam mas slusneho huntra... Preco si si ho nepreviedol namiesto kupi novej postavy?

Mal som tam síce full gear ale nebolo tam nič také vzácne ( mounti , achiev ) aby som kvôli tomu kupoval 300 hv ... :/


Naposledy upravil Lalaya dne Sun Jun 21, 2015 12:03 pm, celkově upraveno 1 krát
Lalaya
Lalaya
Scout
Scout

Počet príspevkov : 42
Join date : 20. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Lalaya - Survival Hunter - PRIJATY Empty Re: Lalaya - Survival Hunter - PRIJATY

Příspěvek  Sabersoul Sun Jun 21, 2015 10:53 am

Mal si rovnaký nick na horde?
Sabersoul
Sabersoul
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 288
Join date : 08. 04. 14
Age : 31
Bydlisko : Orava

Návrat nahoru Goto down

Lalaya - Survival Hunter - PRIJATY Empty Re: Lalaya - Survival Hunter - PRIJATY

Příspěvek  Lalaya Sun Jun 21, 2015 10:59 am

Sabersoul napsal:Mal si rovnaký nick na horde?
Nie nick na horde bol Naithyx lenže keď som ho predal ten nick sa zmenil a neviem ho nájisť na armory ani pod tým novým menom asi ho predal ten dotyčný.
Lalaya
Lalaya
Scout
Scout

Počet príspevkov : 42
Join date : 20. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Lalaya - Survival Hunter - PRIJATY Empty Re: Lalaya - Survival Hunter - PRIJATY

Příspěvek  Hannele Sun Jun 21, 2015 12:06 pm

Lalaya napsal:Haste na tomto equipovom kontente vôbec neriešim nemá to cenu je to zbytočný stat idem ho na minimum..
Theorycraft : Stats : Agi > Hit 8 % > Haste ( na 3x CS medzi CD ES ) > Crit > Mastery > Haste

Tohle myslíš smrtelně vážně? Proč tedy potom zmiňuješ theorycraft, když se ho absolutně nedržíš? Hádám, že tenhle řádek je pouze ctrl+c a ctrl+v z nějakého webu, pouze s přidáním textu ohledně Cobra Shot. Jinak pro tebe nemá žádný hlubší význam.

Tobě se nevyplatilo investovat 300 hvězd do převodu postavy s full gearem, tak jsi investoval xxx hvězd na koupení nový postavy? Mám tomu rozumět tak, že jsi prodal svého stávajícího huntera na hordě za méně než 300 hvězd? Buď jsi hodně špatnej matikář nebo nás tady krmíš pohádkama.

Co Ordo Satanas? Píšeš, že právě přecházíš z hordy kvůli Exalted, ale na alianci už jsi v jedné guildě byl. Proč?

Podle čeho se budeš řídit enchantem na rukách (mastery vs agility)? Jak řešíš trapy? Switchuješ nějakým způsobem aspecty? Když už jsi sem dal screen z draků, dmguješ pouze jednoho nebo dotkuješ oba? Jak?
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Lalaya - Survival Hunter - PRIJATY Empty Re: Lalaya - Survival Hunter - PRIJATY

Příspěvek  Lalaya Sun Jun 21, 2015 12:46 pm

Hannele napsal:
Lalaya napsal:Haste na tomto equipovom kontente vôbec neriešim nemá to cenu je to zbytočný stat idem ho na minimum..
Theorycraft :  Stats : Agi > Hit 8 % > Haste ( na 3x CS medzi CD ES ) > Crit > Mastery > Haste

Tohle myslíš smrtelně vážně? Proč tedy potom zmiňuješ theorycraft, když se ho absolutně nedržíš? Hádám, že tenhle řádek je pouze ctrl+c a ctrl+v z nějakého webu, pouze s přidáním textu ohledně Cobra Shot. Jinak pro tebe nemá žádný hlubší význam.

Tobě se nevyplatilo investovat 300 hvězd do převodu postavy s full gearem, tak jsi investoval xxx hvězd na koupení nový postavy? Mám tomu rozumět tak, že jsi prodal svého stávajícího huntera na hordě za méně než 300 hvězd? Buď jsi hodně špatnej matikář nebo nás tady krmíš pohádkama.

Co Ordo Satanas? Píšeš, že právě přecházíš z hordy kvůli Exalted, ale na alianci už jsi v jedné guildě byl. Proč?

Podle čeho se budeš řídit enchantem na rukách (mastery vs agility)? Jak řešíš trapy? Switchuješ nějakým způsobem aspecty? Když už jsi sem dal screen z draků, dmguješ pouze jednoho nebo dotkuješ oba? Jak?

Ešte raz Agi > Hit > Haste ( soft cap 757 ) - na 3x CB pocas CD na ES > Crit > Mastery ( celé císlo ) >Haste ( ak mám napr Item crit haste nechám haste lebo sa mi to do mastery neoplatí  ak sa nedostanem na dalšie čislo) Smile

K tým hviezdam mal som char nemal som 300* predal som huntera za 1K hv . ostalo mi 900 (10% dan )  kúpil som huntera za 800 * . ( som zlý v matike ja si to priznám )  ak si to myslel inak prosím o vysvetlenie : /

V Ordo Satanas som bol keď začalo cata hral tam Wose , Slivo , Tacpad a další mne dobrý hráći potom sa to rozpadlo začali odchádzať ľudia odišiel som aj ja ... Išiel som na Hordu kde som mal dobré zázemie lenže 10 man ma nebavía ... SODA ma nelákala dosť Hunterov  , sediet na lavičke a robiť maskote v OG s guildou Source of Divinity A ma neurobí štastným. Smile  Rozhodol som sa že idem do Exalted tak som zobral kufre a šiel som rovno a jedine k vám s prihláškou

Mastery VS Agility ? Agility názoru môjho aj iných skúsených huntrov  na horde je lepšie  ( zatial čo mastery zvišuje len magical dmg agility mi ATP + Crit ) , trapy cez macro ( #showtooltip Ice Trap
/castsequence [nomod] reset=3 Trap Launcher,!Ice Trap ) , to isté ET , AoF switch macro s CS , Multi dot využivam udržujem SS cez Focus
Lalaya
Lalaya
Scout
Scout

Počet príspevkov : 42
Join date : 20. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Lalaya - Survival Hunter - PRIJATY Empty Re: Lalaya - Survival Hunter - PRIJATY

Příspěvek  Kriplex Sun Jun 21, 2015 12:59 pm

Tvrdíš že si byl v Limited Edition, jak dlouho si tam hrál a za jaké další postavy?

Kriplex
Knight
Knight

Počet príspevkov : 67
Join date : 07. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Lalaya - Survival Hunter - PRIJATY Empty Re: Lalaya - Survival Hunter - PRIJATY

Příspěvek  Lalaya Sun Jun 21, 2015 1:03 pm

Kriplex napsal:Tvrdíš že si byl v Limited Edition, jak dlouho si tam hrál a za jaké další postavy?
Taraniel = vrátená postava kamošovi ktorý bol neaktivný
Lalaya
Lalaya
Scout
Scout

Počet príspevkov : 42
Join date : 20. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Lalaya - Survival Hunter - PRIJATY Empty Re: Lalaya - Survival Hunter - PRIJATY

Příspěvek  Eveonor Sun Jun 21, 2015 1:20 pm

Equip je sice horší a tomu obchodování s tvými postavami taky moc nerozumím Very Happy Ale myslím si, že by nebyl problém equip dobrat a zapojit se. Já jsem v tomto PRO dalšího huntera, ale ráda bych tě ještě chvilku viděla odpovídat Hannelemu na otázky a další věci, zda mu opravdu rozumíš Smile
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Lalaya - Survival Hunter - PRIJATY Empty Re: Lalaya - Survival Hunter - PRIJATY

Příspěvek  Frenkee Sun Jun 21, 2015 1:37 pm

Mohl bych se zeptat, za jaký char jsi byl v Ordu? (class + nick)
Předpokládám, že jsi leavnul za Bobsyho "vlády" Very Happy
Frenkee
Frenkee
Scout
Scout

Počet príspevkov : 26
Join date : 30. 07. 13
Age : 27
Bydlisko : Opava

Návrat nahoru Goto down

Lalaya - Survival Hunter - PRIJATY Empty Re: Lalaya - Survival Hunter - PRIJATY

Příspěvek  Lalaya Sun Jun 21, 2015 1:48 pm

Frenkee napsal:Mohl bych se zeptat, za jaký char jsi byl v Ordu? (class + nick)
Předpokládám, že jsi leavnul za Bobsyho "vlády" Very Happy

Naithy presne tak za Bosbyho vlády neznašal som toho človeka bol vždy najmudrejší nikdy si nevedel pripustiť že nemá pravdu Smile často si zamienal ofiik s twinstarom
Lalaya
Lalaya
Scout
Scout

Počet príspevkov : 42
Join date : 20. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Lalaya - Survival Hunter - PRIJATY Empty Re: Lalaya - Survival Hunter - PRIJATY

Příspěvek  Hannele Sun Jun 21, 2015 5:13 pm

Lalaya napsal:( ak mám napr Item crit haste nechám haste lebo sa mi to do mastery neoplatí  ak sa nedostanem na dalšie čislo)
V první reakci jsi psal, že na haste kašleš. Jak to tedy je? Mám v tom zmatek.

Pokud bych se tedy enchantem mastery na rukavicích dostal přes celé číslo, stále se vyplatí více agilita než mastery?

Podruhé se ptám, jak používáš aspecty? Stejně tak zopakuji otázku, zda v případě dvou draků (viz. screen) využíváš nějak dmg do obou zároveň.
Jiné ability, než máš na baru nepoužíváš?
Máš nějaký addon, který zakrývá bindy?
Kterého peta zvolíš v případě, že v raidu bude s tebou feral, arms i fury warrior a dk? Který pet je pro tebe nejlepší, co se damage týče?
Jak využíváš glyph na kill shot v případě, že jsi od bosse 45yd vs 10yd? Bude tam nějaká změna?
Čím chceš být v tuhle chvíli v tomto stavu přínosem pro guildu?
Pokud v raidu dostaneš mínus EP za fail způsobený lagem tvého internetu, jak se zachováš?

Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Lalaya - Survival Hunter - PRIJATY Empty Re: Lalaya - Survival Hunter - PRIJATY

Příspěvek  Tiine Sun Jun 21, 2015 5:57 pm

ja len stručne:
- ako znášaš kritiku?
a dal by som ti pro na test ale kedže riadim sa rovnakým metrom všade, za mňa Nie, kúpená postava
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Lalaya - Survival Hunter - PRIJATY Empty Re: Lalaya - Survival Hunter - PRIJATY

Příspěvek  Lalaya Sun Jun 21, 2015 6:37 pm

Hannele napsal:
Lalaya napsal:( ak mám napr Item crit haste nechám haste lebo sa mi to do mastery neoplatí  ak sa nedostanem na dalšie čislo)
V první reakci jsi psal, že na haste kašleš. Jak to tedy je? Mám v tom zmatek.

Pokud bych se tedy enchantem mastery na rukavicích dostal přes celé číslo, stále se vyplatí více agilita než mastery?

Podruhé se ptám, jak používáš aspecty? Stejně tak zopakuji otázku, zda v případě dvou draků (viz. screen) využíváš nějak dmg do obou zároveň.
Jiné ability, než máš na baru nepoužíváš?
Máš nějaký addon, který zakrývá bindy?
Kterého peta zvolíš v případě, že v raidu bude s tebou feral, arms i fury warrior a dk? Který pet je pro tebe nejlepší, co se damage týče?
Jak využíváš glyph na kill shot v případě, že jsi od bosse 45yd vs 10yd? Bude tam nějaká změna?
Čím chceš být v tuhle chvíli v tomto stavu přínosem pro guildu?
Pokud v raidu dostaneš mínus EP za fail způsobený lagem tvého internetu, jak se zachováš?


Uzavriem to haste idem ho na soft cap potom ho bud reforgnem do critu alebo mastery a keď sa nedá reforgnut do critu a mastery už nedám na cele číslo nechám to tak

Keby mi to malo ísť do ďalšieho čísla tak si dám mastery.

Záleží podľa encountru zvyčajne mám Aspect of the Hawk , pri enc ako Chogall Hc 2 fáza používam Aspect of the Fox mám namacrované s CS
#showtooltip Cobra Shot
/startattack
/castsequence reset=1 !Aspect of the Fox, null
/cast Cobra Shot
/script UIErrorsFrame:Clear();

Keď je viac targetov multidotujem SS pomocou Focus target a pri LnL by som striedal ES

Nie iné ability nepoužívam . Žiaden addon na zakrytie bindov nemám  Smile

Serpenta na 8% spell dmg to targetu , inak mačka na Cotw

Nebude tam žiadna zmena Glyph of kill shot ti resetuje CD pokiaľ target nazabiješ použivam ho často s procom LnL ES - KS - ES - KS

Hunter dáva v každom stave dobrý dmg narozdiel od nejakeho SH priesta / Bala druida

Bol by som naštvaný na svoj internet  a ospravedlnil by som sa raidu za to že som failol ... ( to že by som dostal mínus EP je pochopiteľné )
Lalaya
Lalaya
Scout
Scout

Počet príspevkov : 42
Join date : 20. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Lalaya - Survival Hunter - PRIJATY Empty Re: Lalaya - Survival Hunter - PRIJATY

Příspěvek  Lalaya Sun Jun 21, 2015 6:42 pm

Tiine napsal:ja len stručne:
- ako znášaš kritiku?
a dal by som ti pro na test ale kedže riadim sa rovnakým metrom všade, za mňa Nie, kúpená postava

Kritika ma posúva ďalej :-)
Lalaya
Lalaya
Scout
Scout

Počet príspevkov : 42
Join date : 20. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Lalaya - Survival Hunter - PRIJATY Empty Re: Lalaya - Survival Hunter - PRIJATY

Příspěvek  Tiine Sun Jun 21, 2015 6:49 pm

ako som písal, dal by som ti pro na test ale bolo by dvojí meter, chápeš snáď

Všetko je na ranged leadrovi ako sa rozhodne
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Lalaya - Survival Hunter - PRIJATY Empty Re: Lalaya - Survival Hunter - PRIJATY

Příspěvek  Cobain Mon Jun 22, 2015 2:26 pm

Prijaty na TEST.

Napis si v hre o invite do guildy na jeden z nickov: Cobain, Sio, Gragass, Sedara, Hannele, Diranda, Sabersoul.
Az dostanes prava na forum pozri sa na https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov .

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Lalaya - Survival Hunter - PRIJATY Empty Re: Lalaya - Survival Hunter - PRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru