Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Razorgt - Frostfire/Fire Mage - PRIJATÝ

+3
Daenerys
Dandelion
Razorgt
7 posters

Goto down

Razorgt - Frostfire/Fire Mage - PRIJATÝ Empty Razorgt - Frostfire/Fire Mage - PRIJATÝ

Příspěvek  Razorgt Sat Jun 15, 2013 8:50 pm

[WoW]
Nick: Razorgt
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): PVE 4 EVER Very Happy
Class: Frostfire / Fire 
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Mága hraji přibližně 2 roky. Hrál sem na Anathemě kde sem killnul co se dalo Very Happy (ICC 10/25 HC vše down) a potom na Deffenderu kam sem se před wipem chodil bavit když sem měl všechna ID odchozená a nebylo co chodit Very Happy. Teď už ONLY TWINSTAR ! Very Happy

Talenty: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Phobos&cn=Razorgt&gn=CATASTROPHE&group=2
Staty: 2,5k SP - 378 Hit - 45% Crit - 769 Haste (unbuff)
Zkušenosti v dungoch: ICC 10/25 HC vše DOWN taktiky znám jako svoje boty Very Happy taky už mám něco odchozeno Very Happy To(G)C 10/25 no problem Very Happy potom UD, Naxx, OS, EoE atd. prostě vše co se dá sem už aspoň jednou byl takže mi to problém dělat nebude. 
Jak dlouho hraješ WoW: No nějakej ten pátek už to bude Very Happy. Přibližně 4-5 let Very Happy 
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište): ICC 10/25 drop něco s ToC 10/25 (http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&cn=Razorgt)

Předcházejicí guilda/y: Uncontrolled Power, CATASTROPHE
Důvod odchodu z předcházející guildy: UP - Slabá morálka více méně si každej dělal co chtěl a podle toho to taky vypadalo (dali sme sotva queenu na 25 a o profovi ani nemluvím). Proto sme se na to s pár lidma nemohli dívat a leavnuli nebo nás Superbius pokickoval protože sme se mu postavily a to u něj nejni přípustný on je pán a my ovce co musí poslouchat na slovo. Obratem sme založili guildu CATASTROPHE do který šli ti co s UP leavli a chtěli sme to rozjet. Jenže to stojí za prd nikdo nejni aktivní když se domluví že se jde ICC 10 např. v 17:00 tak je tam 5 lidí a s tim se dá odejít sotva rdf. Čekal sem od toho víc a už mě nebaví 2 ID chodit s worldem.

[Real Informace]
Věk: 17 (za 2 měsíce 18)
Znáš někoho z Exalted?: Myslím že ani ne Very Happy možná snad z nějakých world raidu Very Happy
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Jmenuji se Jirka, je mi skoro 18 let a bydlím na Vysočině. Rád jezdím na motorce, hraju fotbal a hokej. Hlavní je ale WoW :Dpřijde mi, že už na to mám trochu závislost Very Happy ale co se dá dělat Very Happy . Jinak když zrovna nehraju tak chodím na ryby nebo chodím do hospody a na zábavy popř. diskotéky. Myslím si že jsem spíš srandista a klidnej člověk co se nerad se s někým hádá pokud nějni třeba Very Happy ale svoje slovo si udržet dokážu Very Happy Taky sem prej strašně ukecanej Very Happy ale co už sranda musí béjt. Very Happy  


Předem děkuji za kladné vyřízení a budu doufat že příští ID bych mohl zajít s váma Very Happy 
Razorgt
Razorgt
Scout
Scout

Počet príspevkov : 1
Join date : 15. 06. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Razorgt - Frostfire/Fire Mage - PRIJATÝ Empty Re: Razorgt - Frostfire/Fire Mage - PRIJATÝ

Příspěvek  Dandelion Sat Jun 15, 2013 9:17 pm

ZA skúšku.
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Razorgt - Frostfire/Fire Mage - PRIJATÝ Empty Re: Razorgt - Frostfire/Fire Mage - PRIJATÝ

Příspěvek  Daenerys Sat Jun 15, 2013 9:59 pm

Zná taktiky, dostačující equip, mágů je málo

PRO
Daenerys
Daenerys
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 210
Join date : 06. 01. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Razorgt - Frostfire/Fire Mage - PRIJATÝ Empty Razorgt - Frostfire/Fire Mage

Příspěvek  Exodius Sat Jun 15, 2013 10:42 pm

Ja som PRE, čo som bol s ním bol raid tak DMG mal a aj jeho equip je slušný + je to gnome Very Happy
Exodius
Exodius
Scout
Scout

Počet príspevkov : 14
Join date : 17. 11. 12
Age : 29
Bydlisko : Beluša / Slovensko

http://martin.slavik@zoznam.sk

Návrat nahoru Goto down

Razorgt - Frostfire/Fire Mage - PRIJATÝ Empty Re: Razorgt - Frostfire/Fire Mage - PRIJATÝ

Příspěvek  Nolf Sat Jun 15, 2013 11:23 pm

Přihláška mě zaujala
pro
Nolf
Nolf
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 368
Join date : 05. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Razorgt - Frostfire/Fire Mage - PRIJATÝ Empty Re: Razorgt - Frostfire/Fire Mage - PRIJATÝ

Příspěvek  Matqa Sun Jun 16, 2013 12:00 am

Za, test ukaze

Matqa
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 106
Join date : 19. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Razorgt - Frostfire/Fire Mage - PRIJATÝ Empty Re: Razorgt - Frostfire/Fire Mage - PRIJATÝ

Příspěvek  Vrabko Sun Jun 16, 2013 9:10 am

PRE test, až na toho gnoma
PRIJATY
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Razorgt - Frostfire/Fire Mage - PRIJATÝ Empty Re: Razorgt - Frostfire/Fire Mage - PRIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru