Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Artoan - Retribution / Holy Paladin - PRIJAT

+4
Eveonor
Goldrin
Kucko
Artoan
8 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Artoan - Retribution / Holy Paladin - PRIJAT - Stránka 2 Empty Re: Artoan - Retribution / Holy Paladin - PRIJAT

Příspěvek  Artoan Sun Jun 26, 2016 5:49 pm

Sledoval jsem spoustu videí, jak kdo hraje Holy paladina, jaké mají UI. Abych pravdu řekl, spoustu věcím v nastavení těch addonů nerozumím, zas takový expert v Aj nejsem. Spousta věcí je takřka jen doplnkových, které nepotřebuji. prozatím mi vždy stačilo blizz frame, jen jsem si je přetáhnul k spell barům, abych měl pohodlnější ovládání, vidím buff/debuffy, což je pro healera důležité. Doplněk používám DBM ( nutný doplněk), takže kdy uhnout a kdy necastit potažmo spoustu věcí stejně už znám nazpaměť.. Mě spíše připadá, že pokud prostě nemám nějaký "cool frame", tak nejsem in tím jsem skončil... Zkoušel jsem i healbot, ale stejně ne vždy potřeuji healovat tím, čím si nastavím healbot, aby healoval po daném kliku, ale vadí mě to, healovat se s tím dá, ale za chvíli si odrovnám zápěstí. zkrátka pro mě je nejpohodlnější takové jak to mám a jsem na to už už zvyklý. Nevím co ještě navíc by mě to mohlo přinést k užitku. Ale názor respektuji. Ohledně EQ, to je poněkud už přehnaný řešit můj EQ, který si tak můžu zkoušet akorát farmit dosud jen s Worldem = akorát víc starostí a práce. Enchanty a reforge mám snad takové jak jen mohli nejlíp vyjít až na bár non - BiS enchů, které ale jak již bylo výše uvedeno mám dočasně.

Artoan
Knight
Knight

Počet príspevkov : 67
Join date : 23. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Artoan - Retribution / Holy Paladin - PRIJAT - Stránka 2 Empty Re: Artoan - Retribution / Holy Paladin - PRIJAT

Příspěvek  Dyveina Sun Jun 26, 2016 5:59 pm

Som rád že to neberieš negatívne. Na mňa pôsobíš ako pohodový a ochotný zlepšovať sa.
Diskusia mi pripadala, že keby sme mali o teba záujem ako main Holy, bol by si ochotný ju hrať ako main spec. Verím, že časom by si mohol byť dobrý holadin.

U Retri som ZA TEST.
Dyveina
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 281
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Artoan - Retribution / Holy Paladin - PRIJAT - Stránka 2 Empty Re: Artoan - Retribution / Holy Paladin - PRIJAT

Příspěvek  Morby Sun Jun 26, 2016 11:44 pm

Já tě tedy na test Přijmu a uvidíme, co v tobě je.
Napiš si ve hře o inv: Diranda, Gragass, Teroriztt, Dyveina, Sedara, Cobain
Po obdržení práv zde na forum si pročti https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov a všechny přidružené odkazy
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Artoan - Retribution / Holy Paladin - PRIJAT - Stránka 2 Empty Re: Artoan - Retribution / Holy Paladin - PRIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru