Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sheronka - Retribution paladin - PRIJAT

+9
Kucko
Atucha
Morby
Destik
Kafu
JudgeDeath
Goldrin
Gingereater
Sheronka
13 posters

Goto down

Sheronka - Retribution paladin - PRIJAT Empty Sheronka - Retribution paladin - PRIJAT

Příspěvek  Sheronka Thu Feb 11, 2016 12:59 am

Nick postavy: Sheronka
Class Paladin Retribution
Koupená nebo vyexpená postava: Koupená na Wotlku na Cata už doexpená
Zkušenosti s progresem: 13/13 10man HC 12/13 25man HC Al akir chybí na 25 HC
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: WOW hraji asi 4 roky přes funka k twinu a na twinu vždy retribution už asi 3tím rokem.
Stav tvého equipu, ilvl: 372 ilvl Re3, Prot 370 při max HP buildu a asi 368 při full avoidance 103% s Horn of Winter + Elixir of the master + lavascale minestrone + Blessing of kings
Talenty: Retribution jako main, Prota si asi na FL změním na re3 PvP kvůli nové sezoně a chtíči po FULL PvP setu.
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): Mé FPS v raidu na 25 man se pohybuje od 20 - 50 fps dle situace, jinak hraje se mi dobře. Procy POWAS DBM Warnings
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Takže Retribution Paladin má Priority based rotaci. Priorita spellu je udržovat Inquisition po celou dobu encounteru. Dále pokud nemáte Full holy power bar tak použijete Crus strike, pokud nemáte 3 holy powery, běží vám CD na C.S. a máte inquistion se slušným časem (pro mě to je 6sec + ) a procitnul vám Talent Divine Purpose tak dáváte Templars Verdict, dále při plném stavu holy power a běžícím Inqusitionu dáváte Templars Verdict. Pokud běží CD na CS nemáte 3HP nebo neprocnul Divine purpose, tak vyplňujete dva volné Global CD  mezi 2 C.S. Fillery v této prioritě: Exorcism(AoW proc - Dávám před Hammer of wrath neboť Exo dává větší DMG i když guidy říkají něco jiné), dále Hammer of Wrath, Judgment, Holy wrath, Consecration (pouze při dostatku many 17K + kvůli možnosti že budu muset něco kicknout což také stojí manu na plošnění si Conce šetřím)
---- Plošnění ----
2 targety = snažím se udržovat dotku na obou targetech
3 targety = aspoň na dvou se snažím udržovat dotku, když se mi nechce snažit, dám Seal of Rightousness a plácám tam normálně rotaci
4 targety a více = Nahodím Seal of Righteosness a místo Crusader striku používám Divine storm.
---- Burst ----
Prepot guardian pokud s prvním Crusaderem a Judgmentem procne Divine purpose a Heart of Rage kašlu na stakování guardiana a zapínám ruce z ENG spolu s Avanging Wrathem a Zealotry a zapnu Inquisition. Pokud se nepodaří tak nastackuji 3HP čímž se mi nastackuje guardian na 20 stacku zapnu Macro na AW + Z + ENG handy nahodím Inquisition a jedu.
---- Staty ----
Str má přednost před čímkoliv. Dále 8% hit a 26 Exp capy dodržuji protože když se Crusader strike netrefí ne jen že nedá dmg a nahodí se CD ale navíc mi nedá holy power. Pak mastery které dává Holy dmg v určitých % podle vašeho mastery ratingu z Crusader striku a Templaru a Divine stormy. Crit je crit nic extra nedělá snad akorát stojí za zmínku že mastery dá pochopitelně větší dmg z critnutého templaru. Pak máme haste, krom zrychleného Auto Attacku také zkracuje CD na Crusader Strike což se může zdát fajn ale abyste se dostali na CS - Filler - CS - tedy vlastně 3sec CD na CS musíte mít obrovské množství haste - Full buff + Hero + Trinket z Ascendant Council HC a nebo Sinestra.
---- Moje classa ----
Paladin je prostě super což vám řekne každý paladin. Ne teď vážně máte tu BoMko, Kinga celkem slušné DPS a nesmím zapomenout na ty úžasné 3% které má už jen BM hunt a Arcane Mage a neboť tyto classy se moc na raidy na cata neberou tak je dobré mít aspoň jednu re3 v raidu. Samosebou tu máme hand spelly, ale já jsem celkem sobec většinou je nechávám pro sebe ale HoP nebo Freedom se podělím ale Salvu nedám.  Evil or Very Mad
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: Mám, Mám, Omen moc nepoužívám vidím threat když přejedu přes bosse myší, ale není problém ho zapnout. Jinak DBM, recount, bartender, powas classic, CLC ret (pomáhá neztrácet se v rotaci a udržovat oči na středu obrazovky i když mi procují spelly, vím že je to pro nooby, ale upřímně kdo ten addon nepoužívá si zbytečně ztěžuje práci.)
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Co jsem slyšel tak váš raid time je naprasto super a jsem teprve středoškolák takže jsem v ohledu docházky na raid celkem spolehlivý.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Zabít Al Akira 25hc, zlepšit si DPS a odprogressovat FL
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Redemption of Phobos - Vysrali se na mě + osobní důvody, Unholy(horde) - Skill hráči, ale jeden člověk mě tam upe nesnášel bo jsem si dal pauzu přes prázdniny neboť jsem měl práci v anglii a pak jsem se vrátil a on to nedokázal překousnout + hrozná neaktivita guildy zá té doby. Underrated - nejdřív to bylo skvělé ale pak přišli 25 many a ta guilda (lidi) na to nebyla stavěná, naustálé řvaní Elfusena, celkově mi to zkazilo chuť raidovat na nějaký čas, kdy jsem občas zašel s Excupem a pak šel na 5 dní off. Teď jsem v Endless neboť tu je Excupe, ale nehodlám tu být dlouho chci chodit 25 many s Full buffem (more DPS) + více itemu = nechci farmit ragnarosku 20 let
Znáš někoho z EXALTED? S Gingereaterem jsem si párkrát psal je to fajn týpek.
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Pfff to bude někdy na wotlku když jsem začínal na Twinu a kamarád mi řekl že nejlepší guildy na ali na phobosu jsou EXALTED, Endless, Cerna Ruka
Něco o sobě Mé jméno je Denis. Jsem z Nového Jičína. Je mi 18 let. Studuji IT obor. Hrával jsem 5 let basketball teď už  ho trénuji čistě rekreačně, rád si zacvičím a zahraju si LoLko nebo WoWko. Miluji krásné ženy a hudbu všeho druhu podle nálady, ale nejvíce rap a hip hop asi kvuli basketu.  

Poprosím o vynechání kontroly gramatiky je 23:00 a jsem jenom re3 paladin. Smile

Sheronka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 10. 02. 16

Návrat nahoru Goto down

Sheronka - Retribution paladin - PRIJAT Empty Re: Sheronka - Retribution paladin - PRIJAT

Příspěvek  Gingereater Thu Feb 11, 2016 1:19 am

Já jsem PRO. Druhou retrinu nemáme několik měsíců, všechny guildy ji momentálně hledají. Sheron je nejlepší retri paladin na Alianci, kterého můžeme momentálně získat pro guildu. (Umad v Sixfeet), zbytek nestojí moc za řeč. Člověk, co mě bude motivovat na raidech při full BiSu by byla příjemná změna. Minimálně bych porovnal ten crap trinket z HC councils  lol!

Doplňující otázky nemám, myslím že nejsou potřeba.

CLC ret (pomáhá neztrácet se v rotaci a udržovat oči na středu obrazovky i když mi procují spelly, vím že je to pro nooby, ale upřímně kdo ten addon nepoužívá si zbytečně ztěžuje práci.)
MUSÍŠ TO HRÁT SRDÍČKEM, JINAK TO NENÍ ONO king
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Sheronka - Retribution paladin - PRIJAT Empty Re: Sheronka - Retribution paladin - PRIJAT

Příspěvek  Goldrin Thu Feb 11, 2016 1:53 am

Jsem PRO
Goldrin
Goldrin
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 109
Join date : 07. 05. 15
Age : 26
Bydlisko : Někde v horách

Návrat nahoru Goto down

Sheronka - Retribution paladin - PRIJAT Empty Re: Sheronka - Retribution paladin - PRIJAT

Příspěvek  JudgeDeath Thu Feb 11, 2016 2:20 am

pro

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Sheronka - Retribution paladin - PRIJAT Empty Re: Sheronka - Retribution paladin - PRIJAT

Příspěvek  Kafu Thu Feb 11, 2016 2:26 am

PRO
Kafu
Kafu
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 128
Join date : 16. 04. 15
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Sheronka - Retribution paladin - PRIJAT Empty Re: Sheronka - Retribution paladin - PRIJAT

Příspěvek  Destik Thu Feb 11, 2016 12:27 pm

PRO
Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

Sheronka - Retribution paladin - PRIJAT Empty Re: Sheronka - Retribution paladin - PRIJAT

Příspěvek  Morby Thu Feb 11, 2016 3:42 pm

Proč sis vybral právě Exalted ze všech 25man guild?
Jsem rád, že se k nám konečně hlásí někdo s pořádným gearem, alespoň může Ginger začit tankovat Razz
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Sheronka - Retribution paladin - PRIJAT Empty Re: Sheronka - Retribution paladin - PRIJAT

Příspěvek  Atucha Thu Feb 11, 2016 3:46 pm

Někdo koho Ginger nevyhejtoval? V tom případě určitě PRO Very Happy

Atucha
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 233
Join date : 22. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Sheronka - Retribution paladin - PRIJAT Empty Proč Exalted

Příspěvek  Sheronka Thu Feb 11, 2016 4:21 pm

UR nechci, Soda je na hordě a tam nemám kamarády jako na Alianci SFU je SFU a tam bych se nedostal do main grupy ani za veškeré praktiky řiťolizce hodili by mě do sekundáru a GL. Pak tu máme souboj Eqvivalent a Exalted ... přijde vám to jako těžké rozhodnutí? Deset manové guildy mají svůj malý kruh kamarádů do kterého se jen tak nedostanete. Plus máte Al Akira 25HC down což je celkem třešnička na dortu za tímhle contentem tak bych ho rád zabil pro dobrý pocit před FL.

Sheronka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 10. 02. 16

Návrat nahoru Goto down

Sheronka - Retribution paladin - PRIJAT Empty Re: Sheronka - Retribution paladin - PRIJAT

Příspěvek  Morby Thu Feb 11, 2016 4:42 pm

O Ordu si neuvažoval?
Jinak já jsem Pro
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Sheronka - Retribution paladin - PRIJAT Empty ORDO?

Příspěvek  Sheronka Thu Feb 11, 2016 4:53 pm

Ordo jsem radši ani nezvažoval.

Sheronka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 10. 02. 16

Návrat nahoru Goto down

Sheronka - Retribution paladin - PRIJAT Empty Re: Sheronka - Retribution paladin - PRIJAT

Příspěvek  Kucko Thu Feb 11, 2016 5:00 pm

Nevidím dôvod ho neskúsiť, dobrú retrinu(ktorá prejde testom) hľadáme už rok. Dúfam, že to budeš ty Smile

Za test.

btw.
Používaš addon na raid frames? Ak áno aký? Pýtam sa preto, lebo nevidím MO macrá (LoH/HoP/Freedom/Salva).
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Sheronka - Retribution paladin - PRIJAT Empty Raid frames

Příspěvek  Sheronka Thu Feb 11, 2016 8:35 pm

Raid frames používám přímo blizz a Mouse over macra jsem nikdy nepoužíval, ale tak vždycky co není může být. Většinou vždy člověka natvrdo hodím do targetu a pak tabem vrátím na bosse. Ale říkám že není problém s tím začít. Very Happy

Sheronka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 10. 02. 16

Návrat nahoru Goto down

Sheronka - Retribution paladin - PRIJAT Empty Re: Sheronka - Retribution paladin - PRIJAT

Příspěvek  Sedara Thu Feb 11, 2016 9:27 pm

PRO
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Sheronka - Retribution paladin - PRIJAT Empty Re: Sheronka - Retribution paladin - PRIJAT

Příspěvek  Astia Thu Feb 11, 2016 11:44 pm

Sheronka napsal:
Znáš někoho z EXALTED? S Gingereaterem jsem si párkrát psal je to fajn týpek.

neverím Very Happy konečne si Ginger s niekým sadol Very Happy už len to samotné by stačilo na moje PRO, ale to že vyzeráš ako šikovný hráč ktorý vie čo mačkať ti k tomu tiež pridáva nejaké + Smile a re3 je nedostatkové zboží
Astia
Astia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 145
Join date : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Sheronka - Retribution paladin - PRIJAT Empty Re: Sheronka - Retribution paladin - PRIJAT

Příspěvek  Kafu Fri Feb 12, 2016 12:03 am

Ginger teď vypadá jako úplný asocial... Very Happy
Kafu
Kafu
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 128
Join date : 16. 04. 15
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Sheronka - Retribution paladin - PRIJAT Empty Re: Sheronka - Retribution paladin - PRIJAT

Příspěvek  Astia Fri Feb 12, 2016 1:50 am

Nie asociál Very Happy ale nemá parťáka na pretriasanie paladinských kecov a hlavne nemá sa s kým naháňať, porovnávať a vyšantiť v raide Very Happy
Astia
Astia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 145
Join date : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Sheronka - Retribution paladin - PRIJAT Empty Re: Sheronka - Retribution paladin - PRIJAT

Příspěvek  Cobain Fri Feb 12, 2016 2:03 am

Kde sa vidis o 5 rokov?

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Sheronka - Retribution paladin - PRIJAT Empty Re: Sheronka - Retribution paladin - PRIJAT

Příspěvek  Sheronka Fri Feb 12, 2016 10:34 am

S pěknou ženskou v náruči s prací nebo na vysce a na zádech nápis top re3 twinstar. (To poslední je jen sen)


Naposledy upravil Sheronka dne Fri Feb 12, 2016 3:58 pm, celkově upraveno 1 krát

Sheronka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 10. 02. 16

Návrat nahoru Goto down

Sheronka - Retribution paladin - PRIJAT Empty Re: Sheronka - Retribution paladin - PRIJAT

Příspěvek  Diranda Fri Feb 12, 2016 1:50 pm

Cobain napsal:Kde sa vidis o 5 rokov?
Diranda
Diranda
Class Leader

Počet príspevkov : 413
Join date : 28. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Sheronka - Retribution paladin - PRIJAT Empty Re: Sheronka - Retribution paladin - PRIJAT

Příspěvek  Sedara Fri Feb 12, 2016 8:11 pm

Btw, proc nemas dodelane profky? Vim, ze to neni potreba aby jsi mel veskere bonusy, jen me to trosku zarazi u postavy s BIS gearem atp.
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Sheronka - Retribution paladin - PRIJAT Empty Re: Sheronka - Retribution paladin - PRIJAT

Příspěvek  Sheronka Fri Feb 12, 2016 8:50 pm

Několikrát jsem je předělával a vím že příjde nová kombinace trinketu atd. a budu zase něco měnit tak mi to takto stačí na ty nejdůležitější bonusy. (profky jsem měnil asi 5x)

Sheronka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 10. 02. 16

Návrat nahoru Goto down

Sheronka - Retribution paladin - PRIJAT Empty Re: Sheronka - Retribution paladin - PRIJAT

Příspěvek  Morby Sat Feb 13, 2016 2:23 am

Přijat na test
Napiš si ve hře o inv : Diranda, Gragass, Cobain, Kucko, Destik, Sedara
Po obdržení práv na forku si pročit https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Sheronka - Retribution paladin - PRIJAT Empty Re: Sheronka - Retribution paladin - PRIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru