Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Intikam - Retribution paladin - PRIJAT

5 posters

Goto down

Intikam - Retribution paladin - PRIJAT Empty Intikam - Retribution paladin - PRIJAT

Příspěvek  Intikam Mon Apr 18, 2016 2:08 am

Nick postavy: Intikam
Class Retribution paladin
Koupená nebo vyexpená postava: vyexpená
Zkušenosti s progresem: 10 man 5/6 2/5 0/2
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: 5 let (začal jsem na wotlk)
Stav tvého equipu, ilvl: 360ilvl (vzhledem k tomu, že jsem toho paladina nehrál více než rok tak tu eq není nic moc)
Talenty: Zatím bez off specu. Podle potřeby guildy na 4.2 udělám tanka/heal - nejsem si jistý, ale nemyslím si že bych hrál PvP
http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Intikam&gn=Aurora
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): na 25 man stálých 40-60 fps
https://2img.net/h/s23.postimg.cc/ij901dny3/Wo_WScrn_Shot_041816_000558.jpg
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:
Single target:
Seal of Truth
Udržovat celou dobu Inquisition
CS vždy na cd, TV při 3HP nebo při procu Divine Purpose když je cd na CS (tedy pokud nemám 3HP), Zbytek času při cd na CS vyplňuji Judgement - Exorcism - Holy Wrath
burst - nechat nastackovat guardiana - trinket/wings/Zealotry
při dvou targetech udržuji Censure na obou
Multi target (4+):
Seal of Righteousness (někdy při třech targetech nepřepínám a nechávam si Seal of Truth)
Inquisition samozřejmostí
Stejná rotace jen CS nahrazuje Divine Storm

Za zmínku stojí tyto spelly paladina: HoSalvation, HoProtection, HoFreedom, LoH, BoK, BoM...
Concentration u mě spíše nenajde využití, protože je na ní zapotřebí hodně many, ale když vím že na 100% nebudu muset potřebovat manu, tak při 20k+ many ji použiji
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: Ano / DBM, Omen, OmniCC, Grid, Recount, Power Aura
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Ano
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Pokud možno ještě stihnout co nejvíce před příchodem Firelands. Já vím že jsou to jen 3 ID, ale i tak. Kvalitní 25 man. Progress co má smysl. Lidi kteří se nechovají jako malé děti (doufám Very Happy)
Předchozí guildy (důvod odchodu) Žádné - neměl jsem moc čas hrát, takže jsem na hordě sem tam zašel nějaké to hc s worldem, než abcyh se upínal k nějaké guildě
Znáš někoho z EXALTED? Ne
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? world
Něco o sobě je mi 20 let, Nejsem moc výřečný (proto je přihláška strohá) Momentálně bydlím v Dánsku, ale za měsíc se vracím do Čech. Teď mám, ale i to vypadá, že budu mít hodně času na wow, tak bych rád začal zase hrát na plno.
PS: nekoukejte moc na dps v bosskill - dřív jsem si moc nedokázal představit nehrát wowko zkouřenej. Teď už nekouřím tak by to mohlo být o něco lepší Very Happy

Intikam
Scout
Scout

Počet príspevkov : 14
Join date : 18. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Intikam - Retribution paladin - PRIJAT Empty Re: Intikam - Retribution paladin - PRIJAT

Příspěvek  Eveonor Mon Apr 18, 2016 2:12 am

Do Firelandů to je ale už jenom jedno ID. Je tohle originálně psaná přihláška, nebo ses hlásil někam jinam, kam tě nevzali, a jen jsi ji okopíroval?
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Intikam - Retribution paladin - PRIJAT Empty Eveonor

Příspěvek  Intikam Mon Apr 18, 2016 2:22 am

Ne nepsal jsem nikam jinam. Nerad píši přihlášky, než přihlášku preferuji osobní pohovor na TS (psát přihlášku je zdlouhavé a nudné)
Jsem myslel že vyjdou až 6. Moje chyba. btw. počítal jsem ještě tento týden jako jedno možné ID

Intikam
Scout
Scout

Počet príspevkov : 14
Join date : 18. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Intikam - Retribution paladin - PRIJAT Empty Re: Intikam - Retribution paladin - PRIJAT

Příspěvek  Gingereater Mon Apr 18, 2016 2:26 am

Theorycraft OK, nějaké bindy a trackování proců tam také je.

EQ na progress FL moc zázračný není, tvá aktivita také moc ne.

Za retri jako takovou jsem PRO, zbytek nechá posoudit na Gragovi.
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Intikam - Retribution paladin - PRIJAT Empty Re: Intikam - Retribution paladin - PRIJAT

Příspěvek  Morby Mon Apr 18, 2016 12:11 pm

Jaké máš zkušenosti s FL? Četl sis nějaké taktiky nebo koukal na videa?
Píšeš, že se za měsíc vracíš zpět do ČR, budeš mít poté nějakou dobu neaktivity? (vybalování atp.)
Mining plánuješ předělat?
Píšeš, že bys podle potřeby udělal holy/prot jaké máš zkušenosti s těmito specy?
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Intikam - Retribution paladin - PRIJAT Empty Re: Intikam - Retribution paladin - PRIJAT

Příspěvek  Kucko Mon Apr 18, 2016 1:55 pm

Čo si hral keď nie tohto paladina? (poprosím nick + link na altov)

Edit.
HoSalvation, HoProtection, HoFreedom,
Máš to cez MO? Poprípade cez raid frame addon, ktorý ma MO zabudované?
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Intikam - Retribution paladin - PRIJAT Empty Re: Intikam - Retribution paladin - PRIJAT

Příspěvek  Intikam Mon Apr 18, 2016 2:13 pm

FL - guide videa zkouknutá, s ability bossů jsem obeznámen, ale zkušenost na vlastní kůži nemám
Vracím se 20/21. května, ještě nevím přesně jak to vyjde, ale můžu říct, že s největší pravděpodobností tu v pátek večer nebudu (20.)
Jelikož to byla moje první postava na twinstaru. Samozřejmě změním profesi - nejspíše BS (já vím, že prozatím přicházím o 80str kvůli miningu, ale určitě budu předělávat)
Holy/prot na cataclysm zkušenosti nemám, vyjíma expení za tanka - takže dá se říct že žádné. Na wotlk jsem tankoval offu pouze desítku hc ICC když nebyl tank, Takže jsem spíš  retri PvE/PvP

Asi jediné co stojí za zmínku je tenhle shadow http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Ashnob&gn=PEACHY
Bohužel jsem za něj strašně marnej Sad (casteři nikdy nebyli to moje)

MO macro nemám, naklikávám v Gridu.

Intikam
Scout
Scout

Počet príspevkov : 14
Join date : 18. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Intikam - Retribution paladin - PRIJAT Empty Re: Intikam - Retribution paladin - PRIJAT

Příspěvek  Morby Wed Apr 20, 2016 4:10 pm

Přijat na test
R3 paladina potřebujeme.
Napiš si ingame o inv: Diranda, Gragass, Cobain, Kucko, Sedara
Po obdržení práv na foru si pročti https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Intikam - Retribution paladin - PRIJAT Empty Re: Intikam - Retribution paladin - PRIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru