Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zokyo/Enhacement Shaman - NEPRIJAT

+3
Morby
Gingereater
Zokyo
7 posters

Goto down

Zokyo/Enhacement Shaman - NEPRIJAT Empty Zokyo/Enhacement Shaman - NEPRIJAT

Příspěvek  Zokyo Mon May 23, 2016 9:53 pm

Nick postavy: Zokyo
Class Shaman
Koupená nebo vyexpená postava: Koupená
Zkušenosti s progresem: Progress BWD HC full clear, BoTHC 4/5 HC, Firelands Normal full clear Heroic Shannox down... Taktiky znám..
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Wow hraju od roku 2010, Začínal jsem na Wotlku na serveru Equilibrium, po jehož rozpadnutí jsem se přesunul na Molten wow (cataclysm) a poté na Offi...Na ofiku jsem přestal hrát jakmile na Twinu otevřeli Cataclysm. Cementa hraju od  Molten wowu.
Stav tvého equipu, ilvl: Mám 360il je to bouhžel způsobeno tím, že v 10man raidech bylo potřeba vždy max 2 meelečka, tak jsem radši tankovals druidem , ale teď na Firelandech bych se rád zase vrátil k Shamanovi
Talenty: Enhacement + screen z UI
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): https://imgur.com/AC3C04c  https://imgur.com/fmfNlKZ
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Windfury+Flametongue, Lightning shield>Totemy podle situace>Stormstrike>UnleashElements>Flame Shock>LavaLash(5x stack searing flames)>LB(5x maelstorm)... Vlci,potky,hero situačně...
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: Ts mám, mluvím... Addony... DBM bez něj ani krok, Omen, Maelstorm Maestro, Event alert, Quartz, Recount
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: S raid timem nemám sebemenší problém. Pokad bych se nemohl dostavit dám předem vědět, ne že v 19:00 se jde raid a já zavolám 18:55 že nepřijdu ...
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Tak čekám příjemnou přátelskou komunitu s chutí progressovat, nejsem člověk co leavne po několika wipech... vytrvám dokad RL neřekne že se končí... Rád bych začal chodit 25ky,
Předchozí guildy  (důvod odchodu): The Burning Legion  Chodí se 1 -2 10many týdně  a s Shamanem nemám šanci se tam dostat protože meelecka chcou max 2 a jsou radši když tankuju...  Mám tam pořád druida, doufám že to není problém Raidy timy se nepřekrývají takže by to neměl být problém, Všechny progressy mám na druidovi, ale toto by neměla být překážka mám Cataclysm Odprogresovaný až po 5tého bosse v DS...
Znáš někoho z EXALTED? Nikoho neznám
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? World chat
Něco o sobě Ahoj, jmenuju se Martin, je mi 21... a wow hraju už 6 let. Jak jsem už psal začínal jsem na Equilibriu po jeho rozpadu jsem šel hrát na Molten, Offi a poté jsem přišel tady... Jsem vytrvalý, neleavuju raidy když se nedaří... Chtěl bych rád rozjet toho Enhacementa ale dosavadní guilda mi nedovolila tuto akci provést. Vím gear není nic moc... ale to hodlám změnit. Budu rád když bych dostal šanci. . Díky

Zokyo
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 23. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Zokyo/Enhacement Shaman - NEPRIJAT Empty Re: Zokyo/Enhacement Shaman - NEPRIJAT

Příspěvek  Gingereater Tue May 24, 2016 1:19 pm

Enha věci zřejmě pořeší Cady - (staty, weapony!!!, weapon buffy)

Uvažoval si někdy o jiném trackovacím addonu než je MM nebo Event alert?
Říkáš, že znáš taktiky -> Na jakých encounterech enha shaman ztrácí oproti ele shamanovi a kde naopak dominuje?
Které VŠECHNY tvé buffy a totemy nahrazují paladinské aury a buffy? (Příklad: Flametongue totem nahrazuje Crusader auru)

Co se týče hraní v druhé guildě, za mě rozhodně Proti. Pokud je tvůj main shaman, tak není důvod aby si chodil s jinou guildou se svým altem, když by si mohl chodit s námi. Pokud raději tankuješ za druida, měl si podat přihlášku za něj. Jsi ochotný přestat hrát v BL a naplno se věnovat Exalted?
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Zokyo/Enhacement Shaman - NEPRIJAT Empty Re: Zokyo/Enhacement Shaman - NEPRIJAT

Příspěvek  Morby Tue May 24, 2016 2:02 pm

Vypiš prioritu statů, kterou se ty řídíš.
Popiš mi open rotaci a aoe fight
Volba talentu Call of Flame nad Elemental Precision?
Jméno alta?
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Zokyo/Enhacement Shaman - NEPRIJAT Empty Re: Zokyo/Enhacement Shaman - NEPRIJAT

Příspěvek  Zokyo Tue May 24, 2016 5:30 pm

Gingereater napsal:Uvažoval si někdy o jiném trackovacím addonu než je MM nebo Event alert?
Ne, nemám rád moc addonů, pro mě čím méně tím lépe... nemám rád jak to poskakuje na obrazovce a zabírá to 75% screenu....
Gingereater napsal: Říkáš, že znáš taktiky -> Na jakých encounterech enha shaman ztrácí oproti ele shamanovi a kde naopak dominuje?
Kde ztrácí, neztrácí je idividuální... Hraju NH proto, že mě baví ne proto, že je dobrý tam , tam zase ne ...
Gingereater napsal:Které VŠECHNY tvé buffy a totemy nahrazují paladinské aury a buffy?
 Stoneskin = devo, Unleashed rage - mana = BOM, Healing stream(s glyphem) nebo elemental rezist = rezist aura, tranquil totem= concetracka,
Gingereater napsal:Co se týče hraní v druhé guildě, za mě rozhodně Proti. Pokud je tvůj main shaman, tak není důvod aby si chodil s jinou guildou se svým altem, když by si mohl chodit s námi. Pokud raději tankuješ za druida, měl si podat přihlášku za něj. Jsi ochotný přestat hrát v BL a naplno se věnovat Exalted?
Tak tato otázka je taková složitější... Nemyslím si že je problém být ve dvou guildách... nejde o raidy ale jde o komunitu ... mám tam plno kámošů a jeden raid za týden se dá v pohodě zvládnout.... Samozřejmě za shamana budu online značně více než za druida ... Nevím jak to jinak popsat...


Morby napsal:Vypiš prioritu statů, kterou se ty řídíš.
Agi>Hit>Epertise>Mastery>Crit>Haste
Morby napsal:Popiš mi open rotaci a aoe fight
weapony>shield>totemy>ss>UE>FS>LL>LB...snad je to co si chtěl vědět... jinak single rotaci jsem psal nahoře... a aoe vesměs to samé krom searing totemu magma totem ... flame shock se roznese Lashem a potom fire novy.... prokládané chain lightningama ...
Morby napsal:Volba talentu Call of Flame nad Elemental Precision?
Kdyby nebylo potřeba shearovat, tak bych dal misto Revebaration i do Elemental precision... Výjde to +- nastejno  s tím, že Call of Flame je na lepší aoe dmg...
Morby napsal:Jméno alta?
Eriidian

Zokyo
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 23. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Zokyo/Enhacement Shaman - NEPRIJAT Empty Re: Zokyo/Enhacement Shaman - NEPRIJAT

Příspěvek  Kafu Tue May 24, 2016 6:36 pm

Haste řadíš na poslední místo ale přitom máš trinket co ho spíná a zbraně co spínají taky haste a jednu str na úkor agi z offhand sekery z trashe.

Hraní ve dvou guildách najednou mi taky nepřijde jako dobrý nápad.

Z mého pohledu nedostatečná znalost classy, celkově nedoladěná postava a herbalism.

Spíše PROTI
Kafu
Kafu
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 128
Join date : 16. 04. 15
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Zokyo/Enhacement Shaman - NEPRIJAT Empty Re: Zokyo/Enhacement Shaman - NEPRIJAT

Příspěvek  Zokyo Tue May 24, 2016 6:45 pm

Kafu napsal:Haste řadíš na poslední místo ale přitom máš trinket co ho spíná a zbraně co spínají taky haste a jednu str na úkor agi z offhand sekery z trashe.
Tak když ti nic nepadne a potom s tím nejsi delší dobu raid tak asi nebuddeš mít heroické bisovky co? Smile

Zokyo
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 23. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Zokyo/Enhacement Shaman - NEPRIJAT Empty Re: Zokyo/Enhacement Shaman - NEPRIJAT

Příspěvek  Atucha Tue May 24, 2016 6:49 pm

Kafu napsal:Haste řadíš na poslední místo ale přitom máš trinket co ho spíná a zbraně co spínají taky haste a jednu str na úkor agi z offhand sekery z trashe.

Atucha
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 233
Join date : 22. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Zokyo/Enhacement Shaman - NEPRIJAT Empty Re: Zokyo/Enhacement Shaman - NEPRIJAT

Příspěvek  Kafu Tue May 24, 2016 7:00 pm

Zokyo napsal:
Kafu napsal:Haste řadíš na poslední místo ale přitom máš trinket co ho spíná a zbraně co spínají taky haste a jednu str na úkor agi z offhand sekery z trashe.
Tak když ti nic nepadne a potom s tím nejsi delší dobu raid tak asi nebuddeš mít heroické bisovky co? Smile

To sem ani nečekal ale normal trinket za VP/JP který je mnohem lepší ano.
Kafu
Kafu
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 128
Join date : 16. 04. 15
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Zokyo/Enhacement Shaman - NEPRIJAT Empty Re: Zokyo/Enhacement Shaman - NEPRIJAT

Příspěvek  Eveonor Tue May 24, 2016 7:21 pm

Armory mi ukazuje hodně zvláštní čísla u tvého hit ratingu a expertise ratingu. Kolik čeho máš a jaké jsou capy? Předpokládám, že je dodržuješ, viz to jak jsi popsal tvou prioritu statů:
Zokyo napsal:Agi>Hit>Epertise>Mastery>Crit>Haste
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Zokyo/Enhacement Shaman - NEPRIJAT Empty Re: Zokyo/Enhacement Shaman - NEPRIJAT

Příspěvek  Morby Tue May 24, 2016 7:26 pm

Píšeš agi>hit>exp> .... a když se podívám na armory vidím, že máš málo hitu, málo exp a minimální reforge gearu
Str offhand, když padá 359 agi axina z trashy opravdu?
Jak zmínil Kafu, za JP se dá sehnat stackovací trinket a ten tě boostne rozhodně lépe jak ten haste proc.
Kickování ve FL je pouze u 2 bossů a není na to potřeba reverbation talent, takže 2 body můžeš dát jinam.
Vidím zde více nedostatků ohledně gearu (360 ilvl opravdu na progres hc není), chápu, že chodíš tankovat, ale pokud chceš mainovat jeden char, tak nemůžeš upřednostnit alta jen proto, že je dostatek melee.
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Zokyo/Enhacement Shaman - NEPRIJAT Empty Re: Zokyo/Enhacement Shaman - NEPRIJAT

Příspěvek  Gingereater Tue May 24, 2016 7:50 pm

Zokyo napsal:Kde ztrácí, neztrácí je idividuální... Hraju NH proto, že mě baví ne proto, že je dobrý tam , tam zase ne ...

Jsou encountery, kde některý spec nepřetočíš i kdyby čert na koze jel. A na FL takové jsou, proto jsem se tě na to ptal.
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Zokyo/Enhacement Shaman - NEPRIJAT Empty Re: Zokyo/Enhacement Shaman - NEPRIJAT

Příspěvek  Cobain Tue May 24, 2016 7:51 pm

Proti. Nevidim prinos pre guildu.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Zokyo/Enhacement Shaman - NEPRIJAT Empty Re: Zokyo/Enhacement Shaman - NEPRIJAT

Příspěvek  Morby Thu May 26, 2016 12:08 pm

Žádné nové příspěvky, uzavírám to tedy.
Nepřijat, slabší gear na FL HC
Pokud budeš mít zájem později s lepším gearem a více vyladěným charem zkus to znova GL.
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Zokyo/Enhacement Shaman - NEPRIJAT Empty Re: Zokyo/Enhacement Shaman - NEPRIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru