Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Berrien - Ele Shaman - NEPRIJAT

5 posters

Goto down

Berrien - Ele Shaman - NEPRIJAT Empty Berrien - Ele Shaman - NEPRIJAT

Příspěvek  Berrien Sat Nov 28, 2015 2:29 am

Nick postavy: Berrien
Class Shaman
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená
Zkušenosti s progresem: Na Cataclysmu omezené, všechny raidy jsem prošel na normal, protože jsem zatím neměl možnost jít pořádný guildovní raid. Pokud se ale ptáte na progres raidu samotný tak na Wotlku jsem s guildou prošel celé ICC 25 HC, přičemž jsem u několika bosů sloužil jako guildovní stratég, rozdělovač rolí a udávač pokynů na TSku.
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Asi 4 nebo 5 let, ale měl jsem 3-letou pauzu, tak je možné, že jsem některé drobnosti zapoměl, ale rád a rychle se učím.
Stav tvého equipu, ilvl: momentální EQ je 360 item level, plně osocketován a oenchantován
Talenty: http://postimg.org/image/p01rdon6r/ http://postimg.org/image/6j7cmv78j/
Screen ui z raidu/dummy s dmb timerama(idealně s FPS v raidu): momentálně nemám, můžu pořídit až nějaký raid půjdu
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Rotaci i staty jsem studoval z matematického hlediska ze studie, která je má na několik desetinných míst ( http://forum.warmane.com/showthread.php?231144-Guide-Elemental-Shaman-PvE-by-Speed )
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: Mám, jestli nějaké addony, které jsou povinné nemám, rád si je nainstaluji.
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Raid time mi vyhovuje. Nemůžu říct, že 100% vždy všude budu, protože je to přece jenom hra, ale když slíbím, že někde budu, tak tam budu.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Chtěl bych projít všechny raidy na Cata stejně jako jsem to udělal na Wotlku
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Na cata žádná.
Znáš někoho z EXALTED? Bohužel ne.
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Z world chatu.
Něco o sobě Co bych vám tak pověděl.. Studuji na VŠB-TU obor nanotechnologii, strávil jsem spoustu času v zahraničí a díky mé extrovertní povaze znám lidi po celém světě Smile Jsem křesťan protestanského vyznání, mám rád lidi, přátelé o mě říkají, že jsem nekonfliktní, ale dokážu se postavit za lidi, když vím, že se s nimi jedná nečestně nebo nefér. Jsme zasnouben a v létě se budu ženit Smile Strávil jsem 5 měsíců v Singapuru, což mi ukázalo život trochu z jiné perspektivy a kde jsem si také zdokonalil angličtinu na úroveň skoro rodilého mluvčího. Momentálně pracuji na bakalářské práci na téma X-ray diffraction by rietveld method. Nevím, co bych vám ještě pověděl. Pokud mě přijmete, můžu slíbit, že budu mít perfektně nastudované všechny heroic taktiky, nejčastěji používám tankspot a řekl bych, že jsem i perspektivní vedoucí raidů do budoucna, když to bude třeba. Když jsem hrál Wow naposledy tak jsem měl asi 7 postav a skončilo to tak, že jsem musel přestat hrát úplně, protože mi to žralo moc času. Proto teď budu mít postavu jen jednu a tak to i zůstane Smile Tak jo.. To je asi vše.

Berrien
Scout
Scout

Počet príspevkov : 46
Join date : 28. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Berrien - Ele Shaman - NEPRIJAT Empty Re: Berrien - Ele Shaman - NEPRIJAT

Příspěvek  Kucko Sat Nov 28, 2015 3:07 am

Ahoj.

Screen prosím dodaj čím skôr (kľudne aj z bg).
Používaš macrá? Ak áno, hoď nám sem tvoje na Purge, kick + Thunderstorm.
Aký máš názor na Glyph of Flame Shock?
Nepríde ti Glyph of Elemental Mastery zbytočný? Za aký by si ho vymenil? (dokonca aj v tej tvojej guide z ktorej čerpáš sú inak tie glyphy)
Ako boostuješ staty? Konkrétne ma zaujíma haste vs mastery.
Unleash elementals - áno / nie ?
Tento char si doexpil pred rokom a pól . Hral si za niečo iné, alebo si nehral vôbec?
Na WotLKu si pôsobil na TS? Ak áno, aká guilda?
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Berrien - Ele Shaman - NEPRIJAT Empty Re: Berrien - Ele Shaman - NEPRIJAT

Příspěvek  Eveonor Sat Nov 28, 2015 3:18 am

Ahoj,

(s Kuckem máme některé otázky stejné, tak ty klidně vynechej)

- z přihlášky jsem se vůbec nedozvěděla, jakým způsobem za shamana vytáčíš nějaké číslíčka nebo co jiného jako ele shaman v raidu vůbec děláš. Můžeš popsat trochu svou rotaci? (Jasně, v té guidě to je a já číst umím, ale na twinstaru bohužel nefunguje všechno tak, jak to v ní popisují.) Zajímala by mě nejenom rotace, ale také jaké cooldowny a kdy zapínáš, jaký máš u bossů positioning, jestli používáš nějaké redukce/healing spelly. Jak se stavíš ke statům haste a mastery?
- dokázal bys říct jaké jiné, velmi důležité úlohy kromě dmgování, má ele shaman v raidu?
- co ele shaman raidu přináší? proč právě on a ne jiné rangedko? je to tak skvělý dmger?
- jak jsi na tom s interruptováním spellů?
- jaká máš macra? Zajímalo by mě, jak vypadá to na wind shear a thunderstorm.
- nepoužíváš glyph of flame shock. Proč ho nemáš a za co bys ho případně vyměnil?
- pojedeš časem 4 set, nebo je tohle už finální verze itemů?
- Fall of Mortality používáš do ele, nebo ti tam zůstal po swapnutí z resta? Jaký druhý trinket jezdíš?
- proč máš půlený gem intelect/mastery v botách? jak gemuješ?
- z world dropu je lepší neck a z blacksmithingu se dá craftout fajn shield.
- nemáš ani 365 věci z nedávného eventu, začal jsi zase hrát toto ID? proč jsi předtím nehrál?
- jaké máš zkušenosti s taktikami na hc bosse?

- ten screen bude třeba. zajdi třeba BHčko, ideálně aby bylo vidět dbmko/raid framy apod.
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Berrien - Ele Shaman - NEPRIJAT Empty Re: Berrien - Ele Shaman - NEPRIJAT

Příspěvek  Grillzy Sat Nov 28, 2015 2:16 pm


Grillzy
Scout
Scout

Počet príspevkov : 18
Join date : 09. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Berrien - Ele Shaman - NEPRIJAT Empty Re: Berrien - Ele Shaman - NEPRIJAT

Příspěvek  Berrien Sun Nov 29, 2015 12:08 am

Používaš macrá? Ak áno, hoď nám sem tvoje na Purge, kick + Thunderstorm: Klasika, /stopcasting /cast Wind Shear /cast Purge, na thunderstorm makra nepoužívám.
Aký máš názor na Glyph of Flame Shock? : Je to super, ale bohužel jsou prime glyphy jen 3, na některých bosech ho používám, na některých ne.
Nepríde ti Glyph of Elemental Mastery zbytočný? Za aký by si ho vymenil? (dokonca aj v tej tvojej guide z ktorej čerpáš sú inak tie glyphy): Je zbytečný, můžu vyměnit za healing totem.
Ako boostuješ staty? Konkrétne ma zaujíma haste vs mastery. : Preferuju haste, ale reforguju z critu a spiritu buď haste nebo mastery, záleží z čeho na co (ze všeho na všechno nejde), jinak jsem si jistý, že neexistuje správná odpověď na to, co je z těch dvou lepší, protože po počítačové simulaci, která byla 10 000x udělaná vyšly ty staty skoro na chlup stejně.
Unleash elementals - áno / nie ?: Zatím ne, je to pro mě na Cata nové, když mi někdo řekne, v jakých situacích to používat, rád začnu.
Tento char si doexpil pred rokom a pól . Hral si za niečo iné, alebo si nehral vôbec?: Nehrál jsem vůbec. A konkrétně tenhle char jsem nevyexpil, ale vyexpil jsem jiného Shamana před 3mi lety.
Na WotLKu si pôsobil na TS? Ak áno, aká guilda? Bohužel si nepamatuju guildu a bylo to na blizzlike serveru spojka. Chvíli jsem působil jako assistem GuM.
- z přihlášky jsem se vůbec nedozvěděla, jakým způsobem za shamana vytáčíš nějaké číslíčka nebo co jiného jako ele shaman v raidu vůbec děláš. Můžeš popsat trochu svou rotaci? (Jasně, v té guidě to je a já číst umím, ale na twinstaru bohužel nefunguje všechno tak, jak to v ní popisují.) Zajímala by mě nejenom rotace, ale také jaké cooldowny a kdy zapínáš, jaký máš u bossů positioning, jestli používáš nějaké redukce/healing spelly. Jak se stavíš ke statům haste a mastery?: Držím flame shock, na cd lava burst, na 9 stacků earth shock, na 3 a více targetů chain, na 10 a více targetů spam Fire nova. Elemental mastery příležitostně, většinou v pohybu na lava burst. Používám zatím Battle elixir na haste, jinak well feed je asi nutnost, zkrátka všechno co je k dispozici.
- dokázal bys říct jaké jiné, velmi důležité úlohy kromě dmgování, má ele shaman v raidu?
Kick, interupt, totemy nejsou k zahození Smile nejlépe v kombinaci s resto shamanem.
- co ele shaman raidu přináší? proč právě on a ne jiné rangedko? je to tak skvělý dmger?
Případá mi to trochu podobné jak přechozí otázka.
- jak jsi na tom s interruptováním spellů?
Když je potřeba něco interruptovat, tak to dělám.
- jaká máš macra? Zajímalo by mě, jak vypadá to na wind shear a thunderstorm.
Klasika, /stopcasting /cast Wind Shear /cast Purge, na thunderstorm makra nepoužívám.
- nepoužíváš glyph of flame shock. Proč ho nemáš a za co bys ho případně vyměnil?
Někdy ho používám, záleží na situaci. Už jsem to psal výše.
- pojedeš časem 4 set, nebo je tohle už finální verze itemů?
Tohle určitě není finální verze itemů, když je to resto set, když jsem toho shamana dostal tak byl full resto, tak jsem to pomalu měnil, ale držím určitě hit cap, na což je spirit dobrý u ele a balančáka.
- Fall of Mortality používáš do ele, nebo ti tam zůstal po swapnutí z resta? Jaký druhý trinket jezdíš?
Bohužel nemám žádný jiný, ale ten intel stejně není k zahození.
- proč máš půlený gem intelect/mastery v botách? jak gemuješ?
Zbyl mi, tak jsem ho tam dal.. z takového množství otázek, už mě trochu začala bolet hlava Very Happy
- z world dropu je lepší neck a z blacksmithingu se dá craftout fajn shield.
Nehraju tak dlouho, abych to zatím vyřešil, nic méně bez toho shieldu bych neměl hit cap
- nemáš ani 365 věci z nedávného eventu, začal jsi zase hrát toto ID? proč jsi předtím nehrál?
Nehrál jsem protože mě to už nebavilo a dělal jsem jiné věci, byl jsem v zahraničí atd.
- jaké máš zkušenosti s taktikami na hc bosse?
Nastudováno z youtube a projeté na normal. Tankspot je super.

Neříkám, že když mě přijmete, budu hned od začátku perfektní, ale říkám, že bych pro vás mohl být v rámci pár týdnů přínosem. Jen se do toho musím zase dostat, dokonce ani nemusím nutně být hned v nějaké main grupě nebo tak.. Každopádně bych se tam rád časem dostal. Ale zároveň jedním dechem předestírám, že jsem si 100% vědom faktu, že je to jen hra a myslím, že je fajn, když si to uvědomují všichni Smile

Berrien
Scout
Scout

Počet príspevkov : 46
Join date : 28. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Berrien - Ele Shaman - NEPRIJAT Empty Re: Berrien - Ele Shaman - NEPRIJAT

Příspěvek  Eveonor Sun Nov 29, 2015 12:19 am

Představ si situaci na Omnotronech. Arcanotron má pod 5O energy = nemůžeš ho dmgovat a Toxitron má 100 = toho právě dmguješ. Mezitím je však třeba stále interruptovat Arcanotrona. Jak to budeš dělat?

Zatím mě to moc nepřesvědčilo. Připadá mi, že by ses musel ze začátku ještě hodně učit a nevím, jestli je právě teď třeba ele shaman, co neví přesně co a jak. I když bych za kvalitního ele shamana opravdu byla ráda... zatím neutral.
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Berrien - Ele Shaman - NEPRIJAT Empty Re: Berrien - Ele Shaman - NEPRIJAT

Příspěvek  Eveonor Sun Nov 29, 2015 12:42 am

Ještě maličkost: v přihlášce píšeš, že je postava vyexpená. Je tím myšleno, žes ji ty sám vyexpil. V odpovědi jsi ale napsal "když jsem toho shamana dostal tak byl full resto". Tak jak tedy, vyexpená/darovaná/koupená? Když jsi ji dostal full resto a ještě ani nestihl vyměnit equip, s čím jsi chodil na tom wotlku?
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Berrien - Ele Shaman - NEPRIJAT Empty Re: Berrien - Ele Shaman - NEPRIJAT

Příspěvek  Berrien Sun Nov 29, 2015 1:22 am

Eveonor: Tohohle konkrétního Shamana jsem dostal, ale úplně stejného shamana jsem vyexpil na servru, který se jmenoval spojka a byl blizzlike, takže to prakticky znamená, že to je stejné jak kdyby byla vyexpená, protože jestli ne, tak nechápu důvod té otázky jestli je koupená nebo vyexpená vůbec. Na wotlku jsem chodil s postavou, kterou jsem samozřejmě měl na Spojce, když jsem tam hrál. K těm Omnotronům bych dal Arcanotrona do focusu a interuptoval to, vždyť ten dbm je tak blbuvzdorný, že to dokonc ještě všechno hlásí. Myslím, že možná právě teď nevím úplně u všech bosů 100% co a jak, ale jednou bych to s vámi prošel a už bych to věděl.

Berrien
Scout
Scout

Počet príspevkov : 46
Join date : 28. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Berrien - Ele Shaman - NEPRIJAT Empty Re: Berrien - Ele Shaman - NEPRIJAT

Příspěvek  Eveonor Sun Nov 29, 2015 1:29 am

Takže Arcanotrona máš ve focusu a Toxitrona v targetu. Přiblížím tu otázku tak, aby byla už úplně detailní: překlikával bys z Toxitrona na Arcanotrona a rychle interruptnul a zase překlil zpátky na Toxitrona? Nebo jak PŘESNĚ bys to dělal, abys mohl udržovat aspoň nějaké dps a zároveň interruptovat?
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Berrien - Ele Shaman - NEPRIJAT Empty Re: Berrien - Ele Shaman - NEPRIJAT

Příspěvek  Berrien Sun Nov 29, 2015 1:33 am

Víš co.. kašlem na to, já věřím, že jsi v reálu určitě milá holka a všechno, ale aby to někdo bral takhle vážně ještě předtím než v té guildě vůbec jsem.. Nějak mě to úplně přestalo lákat Smile Aspoň jsem si ujasnil, že chci hrát fakt pro radost a relax.. ještě abych se pak stresoval a měl strach s váma někam jít Very Happy Třeba někdy v budoucnu až to teda budu všechno ovládat, tak s vámi nějaký raid klidně zajdu.. a rád. Ale tohle na nějakou dlouho dobější spolupráci nevidím Smile

PS: Ještě odpovím na poslední otázku tvou, pro klid našich duší. Mám makro na interupt, mám makro na focus, klikl bych dvě tlačítka najednou a ani bych nemusel překlikávat. Hlavně když moje makro využívá faktu, že ten kick nebo purge (už přesně nevím) nevyužívá global cd. Takže by mi trvalo pak přesně jen GCd abych dmgoval toxitrona. Easy as pie.

Mějte se krásně.

Berrien
Scout
Scout

Počet príspevkov : 46
Join date : 28. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Berrien - Ele Shaman - NEPRIJAT Empty Re: Berrien - Ele Shaman - NEPRIJAT

Příspěvek  Eveonor Sun Nov 29, 2015 1:37 am

To je dobře, po tomhle bych ti dala proti.

Měj se pěkně!
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Berrien - Ele Shaman - NEPRIJAT Empty Re: Berrien - Ele Shaman - NEPRIJAT

Příspěvek  Berrien Sun Nov 29, 2015 1:47 am

Už jsem si dokonce i vzpomněl, něco podobného bylo na bossech v ICC, napsal bych si další makro, říkal jsem, že bych se do toho zase musel jen dostat.

#showtooltip Wind Shear
/stopcasting
/cast [target=Arcanotron] Wind Shear

Berrien
Scout
Scout

Počet príspevkov : 46
Join date : 28. 11. 15

Návrat nahoru Goto down

Berrien - Ele Shaman - NEPRIJAT Empty Re: Berrien - Ele Shaman - NEPRIJAT

Příspěvek  Eveonor Sun Nov 29, 2015 2:50 am

Škoda, že jsi nepopřemýšlel hned, to macro vypadá určitě lépe než dvojité kliknutí. Já si myslím, že by ses časem určitě zlepšil, že si to potřebuješ zopakovat a zažít, ale moc odhodlaný nejsi. Very Happy Nemysli si, že bych to brala nějak že "wowko je můj život", jen jsem chtěla vidět, jak bys na takovou situaci zareagoval a prostě ty odpovědi byly moc strohé a nekonkrétní. Tak jsem se to z tebe takovými doplňujícími otázkami snažila prostě dostat, abych věděla, jak to myslíš.
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Berrien - Ele Shaman - NEPRIJAT Empty Re: Berrien - Ele Shaman - NEPRIJAT

Příspěvek  Morby Sun Nov 29, 2015 3:36 am

Ber v potaz, že nejsme guilda co dává 4/13hc ale máme dole 13/13hc a určitě nemáme místo pro nějaké "loupáky" co si chtějí po dlouhé době zahrát a dát hned všechno down. Otázky tipu jak kickuješ atp. dáváme záměrně, aby bylo vidět, že to ten člověk umí (dostaneš se do raidu, nebudeš to umět a co potom?).
Na žádost uzavírám.
GL jinde
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Berrien - Ele Shaman - NEPRIJAT Empty Re: Berrien - Ele Shaman - NEPRIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru