Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gipsydanger - NEPRIJAT

5 posters

Goto down

Gipsydanger - NEPRIJAT Empty Gipsydanger - NEPRIJAT

Příspěvek  Gypsidanger Sat Jul 09, 2016 6:31 pm

Nick postavy: Gipsydanger
Class :  human paladin
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpil som postavu
Zkušenosti s progresem: Hraval som pred Rokom na servery Ice online justice tam som progresoval  Fl 6/7n  a Bot 4/4 n a Bwd som bol na tomtom servery nemam Achiev na normal lebo sme nedali posledneho bossa tak mam 5/6 n
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Hram ho uz od 12 rokov prva postava bola shaman ale ma nebavyla tak som začal hrat paladina na servery Valhalla Patch 3.3.5a , potom ked server sa spojim tak znikol Soulwell tak tam som hral tak 1 Rok potom som prestupil na servery Planyx tak som hral tak 3 mesiace prestalo ma tam bavit tak som skusil Posterus cz tam som hrall cc 2 roky potom ked vyšlo cata tak som si ho stahol a začal som expit paladina a bdk  s paladinom som az tak nehral viac ma bavil Bdk tank mozno ma pozna Houska mal som meno Anzella Bdk FDK,.
Stav tvého equipu, ilvl: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Gypsidanger  Ivll 355 ale snazim sa dohnat lepsi
Talenty : http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Gypsidanger
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): https://2img.net/h/s31.postimg.cc/45jjjm723/Wo_WScrn_Shot_070916_163157.jpg
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: ako prve začinam spellom Guardian potm dam kridla trinket potom dam Crusader strike ked mi critne tak dam Inquisition potom dam jugdement ,crusader stike , ked critne Art of war tak dam Exorcism  potom holy wrath  potom zase 3x crusader strike  na Zealotry a zas tak isto Jugdement ked critne Art of war tak dam Inquisition potom ked mam Zealotry tak davam Crusader strike a  Templer verdirt . moje staty su Str/crit/ haste/ Hit / mastery,
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony mam Ts3 aj dbm je v Screenshote
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: cas mi vyhovuje nemam stym problem
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: dobru guildy,pohodove hrače a pomoc s Equipom,,
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Syndicate, Expiaca guilda žiadne raidy dungeony,,...
Znáš někoho z EXALTED? nepoznam,
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? naborove macro na world
Něco o sobě: Som z Slovenska , mesto prešov , moja zaluba , dobra hudba , Filmy a Atd,

Gypsidanger
Scout
Scout

Počet príspevkov : 1
Join date : 30. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Gipsydanger - NEPRIJAT Empty Re: Gipsydanger - NEPRIJAT

Příspěvek  Kucko Sat Jul 09, 2016 7:05 pm

Bosskilly nič (teda máš tam jeden raid a DPS hrozné - Occu 11k DPS), bindy na užitočné ability nič, EQ dosť zlý, herbalism na Re3.

Prepáč, proti.
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Gipsydanger - NEPRIJAT Empty Re: Gipsydanger - NEPRIJAT

Příspěvek  Goldrin Sat Jul 09, 2016 7:43 pm

Dobrý vtip Evil or Very Mad PROTI
Goldrin
Goldrin
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 109
Join date : 07. 05. 15
Age : 26
Bydlisko : Někde v horách

Návrat nahoru Goto down

Gipsydanger - NEPRIJAT Empty Re: Gipsydanger - NEPRIJAT

Příspěvek  Terorizt Mon Jul 11, 2016 1:40 pm

Keď budeš točiť 3x toľko čo teraz, možeš to skúsiť znovu,dovtedy som proti.

Terorizt
Rangedps leader
Rangedps leader

Počet príspevkov : 150
Join date : 21. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Gipsydanger - NEPRIJAT Empty Re: Gipsydanger - NEPRIJAT

Příspěvek  Morby Mon Jul 11, 2016 2:23 pm

Nemáš dostatečný gear na FL hc progress je mi líto. Těch 11k dps v BH je taky low, to myslím zvládne vytočit aj čerstvě doexpený char.
Nepřijat
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Gipsydanger - NEPRIJAT Empty Re: Gipsydanger - NEPRIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru