Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Walix Arms Warrior - NEPRIJAT

+3
Eveonor
Morby
walix
7 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Walix Arms Warrior - NEPRIJAT Empty Walix Arms Warrior - NEPRIJAT

Příspěvek  walix Sun Jan 24, 2016 2:20 am

Nick postavy: Walix
Class Arms Warrior
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená, darovaná od kamaráda, který přestal aktivně hrát.
Zkušenosti s progresem: Celý Cataclysm jsem prošel na offi ( Drak'thul ) jak na Normal, tak i na Heroic Mode. To samé i na serveru Ice-wow ( kromě Dragon Soulu ). Co se týče Twinstaru koukal jsem na pár videí z HC a je to celkem dost dobře vystiženo jako offi-like takže by snad neměl být pro mě problém. Na tomto charu je položeno BoT 5/5 HC, BWD N, Tot4W zatím ne.
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: WoW hraju něco přes 7 let, začínal jsem na Sargerasu TBC ( bývalé jádro Twinstaru ), poté jsem přešel na offik až do konce Pandy. Občasně jsem i hrál na WoTLKU Twin. Warriora hraju už poměrně dlouhou dobu prošel jsem s ním celý Cataclysm.
Stav tvého equipu, ilvl: 4/5 set HC chest, většina 359 itemů kromě wristů 353 - ilvl 361
Talenty: 31/7/3 Talenty
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): http://postimg.org/image/57vi1q64x/ , http://postimg.org/image/kea52jq0f/ na trackování debuffů z aktuálního bosse používám power auras ( otázníková ikonka na pravo)  podle fightu přidávám i další důležité buffy / debuffy.
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Melee DPS Arms Warrior. Battle Stance -> Prepot -> Charge ( Podle bosse, Twinstar má pár chybiček v pathfindingu ) -> Rend - > Mortal Strike -> *Většinou Deadly Calm ( podle toho jestli hned naskočí trinket ) - > Colossus Smash, - Pod 20% Execute, ale stále držet slaughter stacky plus Colossus debuff

- Dál se řidím podle priority - Mortal, Colossus, Overpower, Heroic Strike 65+ rage, Slam jako Filler. Pod 20% Mortal, Colossus, Execute, Overpower při low rage.

- Staty : Strength -> 961 Hit -> Critical Strike -> Expertise Cap 26 -> Mastery -> Haste

Strength je jasný to je prostě main stat. Hit abych nemissoval abilitama. Critical Strike protože se vyplatí víc jak Mastery, která jen zvyšuje % na 100% attack swing, ale zase se vyplatí více jak haste. Expertise soft cap 26 ( Zabrání mi v Dodgování ).

Theorycraft podle mě zvládám v pohodě, spíš rád odpovídám na otázky než vše vypisovat na slepo.
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: TS3 mám, mikrofon taky.  DBM mám.
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Ano Raid Time mi v celku vyhovuje akorát bych občas chyběl v Neděli kdy mám hokej. Ano rozhodně můžu zaručit, že budu 100% ready.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Očekávám pohodový kolektiv. Chci dosáhnout opět full clearu Cataclysmu, dle mého názoru contenty co obsahuje jsou jedny z nejlepších.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Nějaká expící guilda, jen kvůli Mass Ressu, Portu apod.
Znáš někoho z EXALTED? Bohužel neznám.
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Náborové macro.
Něco o sobě Jsem student Střední průmyslové školy momentálně  v 3. ročníků. Dělám v celku hodně sportů jako hokej, florbal atd. Mezi moje chill aktivity patří hraní WoW, občas Diabla 3 a většinou nějaká ta hra Lolka.

walix
Scout
Scout

Počet príspevkov : 16
Join date : 24. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Walix Arms Warrior - NEPRIJAT Empty Re: Walix Arms Warrior - NEPRIJAT

Příspěvek  Morby Sun Jan 24, 2016 9:54 pm

Koukal jsem se na tvoje bosskilly a nejsem nějak moc přesvědčen dle toho, co jsem tam viděl.
Proč sis vybral právě nás?
Popiš tvojí AoE rotaci.
Říká ti něco pojem Stancedance?
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Walix Arms Warrior - NEPRIJAT Empty Re: Walix Arms Warrior - NEPRIJAT

Příspěvek  walix Sun Jan 24, 2016 10:22 pm

Na bosskilly bych se zatím moc nekoukal zatím sem tu já za tuhle postavu nic nebyl. Smile

Vybral jsem si vás protože jste 25-man guilda, 10-many mě zas tak moc neoslovily.

Více addek - Bladestorm, pokud jsou ještě živé tak sweeping strikes, popř. cleavuju
Při dvou targetech zaměním Heroic Strike za Cleave ( používám podle toho kolik mám rage, kvůli tomu aby mi hlavně nespadly slaughter stacky ), Sweeping Strikes pro další swingy.
Pak je tu ještě možnost se switchováním talentů pro Blood and Thunder a přes Thunderclap nahazovat hromadně rend, ale to se zatím na tomhle contentu podle mě moc nevyplatí maximálně tak Maloriak při Dark Magic. Možná i při Halfusovi by to bylo zajímavé, ale to si nejdřív musím otestovat. Smile

StanceDance macra používám Smile


walix
Scout
Scout

Počet príspevkov : 16
Join date : 24. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Walix Arms Warrior - NEPRIJAT Empty Re: Walix Arms Warrior - NEPRIJAT

Příspěvek  Eveonor Sun Jan 24, 2016 10:30 pm

walix napsal:Na bosskilly bych se zatím moc nekoukal zatím sem tu já za tuhle postavu nic nebyl. Smile

Cože? Takže se tady hlásíš s postavou, za kterou jsi ještě vůbec nebyl a kterou jsi ty nenaequipoval. Aha.
Doufám, že si toto IDčko odchodíš všechno, ať můžeme aspoň podle dpska posoudit, jak na to jsi. Zkušenosti z ofíku jsou krásné, nicméně tady tak na dvě věci.

Zatím proti.
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Walix Arms Warrior - NEPRIJAT Empty Re: Walix Arms Warrior - NEPRIJAT

Příspěvek  walix Sun Jan 24, 2016 10:35 pm

S world raidama nemám moc hezký zkušenosti, plus na 10 moc melee dpska nehledají . Z toho důvodu logicky hledám guildu. Smile

walix
Scout
Scout

Počet príspevkov : 16
Join date : 24. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Walix Arms Warrior - NEPRIJAT Empty Re: Walix Arms Warrior - NEPRIJAT

Příspěvek  Eveonor Sun Jan 24, 2016 10:41 pm

walix napsal:S world raidama nemám moc hezký zkušenosti, plus na 10 moc melee dpska nehledají . Z toho důvodu logicky hledám guildu. Smile

To je pěkné, ale jak máme posoudit tvůj výkon? Pokud máš fakt zájem se sem dostat, projev snahu a najdi si schopný world raid a zabij alespoň BWD a BOT. Já například minulé ID šla 5/6 BWD HC, no problem. Trochu se snaž a najdeš.
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Walix Arms Warrior - NEPRIJAT Empty Re: Walix Arms Warrior - NEPRIJAT

Příspěvek  walix Sun Jan 24, 2016 10:47 pm

Nějaký test raidy u vás nefungují nebo tak něco ? Smile Raidy s worldem jsou sice pěkný, ale většinou končí s nedokončeným IDčkem co sem tak slyšel.

walix
Scout
Scout

Počet príspevkov : 16
Join date : 24. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Walix Arms Warrior - NEPRIJAT Empty Re: Walix Arms Warrior - NEPRIJAT

Příspěvek  Eveonor Sun Jan 24, 2016 10:50 pm

Test raidy jsou až potom, co jsi přijatý.
Asi jsi slyšel špatně, drtivá většina world raidů se dojde. Ještě když určitě budou mít tak schopného wariorra v grupě, když se hlásí do jedné z nej guild na Twinu.

Edit: tohle ID bys s námi stejně už nešel, i kdybys byl přijatý, protože jsou IDčka. Takže buď zkusíš zabít aspoň něco a ohromit výkonem, nebo to ID wastneš úplně.
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Walix Arms Warrior - NEPRIJAT Empty Re: Walix Arms Warrior - NEPRIJAT

Příspěvek  walix Sun Jan 24, 2016 10:57 pm

Fajn uvidím jestli se v průběhu týdne bude něco skládat na worldu.

walix
Scout
Scout

Počet príspevkov : 16
Join date : 24. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Walix Arms Warrior - NEPRIJAT Empty Re: Walix Arms Warrior - NEPRIJAT

Příspěvek  Gingereater Sun Jan 24, 2016 11:32 pm

Doporučuju například raidy s Excupem, tak whispni jestli má toto ID něco v plánu..vždy jsem s ním vše došel
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Walix Arms Warrior - NEPRIJAT Empty Re: Walix Arms Warrior - NEPRIJAT

Příspěvek  Cady Mon Jan 25, 2016 9:18 am

Vyexpená, darovaná od kamaráda, který přestal aktivně hrát.

Sem prosím doplň že si za ten char ešte aktívne nehral a vôbec nemáš skúsenosti ( za daný char ) s encountrem na Twinstaru.
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Walix Arms Warrior - NEPRIJAT Empty Re: Walix Arms Warrior - NEPRIJAT

Příspěvek  walix Mon Jan 25, 2016 2:23 pm

Zkušenosti s encounterem na Twinu mám dříve jsem hrál na Ali ( taky za warra ) kterého jsem pak prodal dál.. možná bych ho i dohledal přes bosskilly:)

walix
Scout
Scout

Počet príspevkov : 16
Join date : 24. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Walix Arms Warrior - NEPRIJAT Empty Re: Walix Arms Warrior - NEPRIJAT

Příspěvek  Cady Mon Jan 25, 2016 2:37 pm

Ešte tam môžeš dodať že máš sklony k predaju main charakteru
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Walix Arms Warrior - NEPRIJAT Empty Re: Walix Arms Warrior - NEPRIJAT

Příspěvek  walix Mon Jan 25, 2016 2:42 pm

Ano char jsem prodal z toho důvodu že jsem končil s Wow na freečku a chtěl jsem si dokončit WoD. A jelikož jsem dostal pěknou nabídku tak jsem neodmítl:)

walix
Scout
Scout

Počet príspevkov : 16
Join date : 24. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Walix Arms Warrior - NEPRIJAT Empty Re: Walix Arms Warrior - NEPRIJAT

Příspěvek  Cady Mon Jan 25, 2016 2:47 pm

Čo keď príde dobrá ponuka znova ? Napríklad pri novom data-disku Legion ?
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Walix Arms Warrior - NEPRIJAT Empty Re: Walix Arms Warrior - NEPRIJAT

Příspěvek  walix Mon Jan 25, 2016 3:37 pm

Legion si neplánuju kupovat lidi z guildy už přestali aktivně hrát:)

walix
Scout
Scout

Počet príspevkov : 16
Join date : 24. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Walix Arms Warrior - NEPRIJAT Empty Re: Walix Arms Warrior - NEPRIJAT

Příspěvek  walix Tue Jan 26, 2016 2:11 am


http://postimg.org/image/o0vri2c0r/ Valiona HC 23600, bohužel mi to padlo protože jsem umřel na bosse ( Tank prostě byl celou dobu mimo plus jsme šli na nějaký next level tactics kde se šlo na 4 healery a stejně to prostě neuhealovali ). Jinak jsem tam držel kolem 24-27k http://postimg.org/image/l5n9oxxej/ například tu jeden z pullů ( progressoval jsem to s nima a řekněme na 20 pull to padlo ). Jinak Halfus http://postimg.org/image/dfi885nb5/ - Chogall bohužel nedopadl, ale nejspíš by to měli docházet, ale jinak tu mám taky screen z jednoho pullu
http://postimg.org/image/8qzklav4v/

walix
Scout
Scout

Počet príspevkov : 16
Join date : 24. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Walix Arms Warrior - NEPRIJAT Empty Re: Walix Arms Warrior - NEPRIJAT

Příspěvek  Cady Tue Jan 26, 2016 9:17 am

Prečo si nešiel 25man..... keď sa hlásiš do 25 man guild tak je najobjektívnejší meter tvoj výsledok v 25man encountre
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Walix Arms Warrior - NEPRIJAT Empty Re: Walix Arms Warrior - NEPRIJAT

Příspěvek  walix Tue Jan 26, 2016 1:42 pm

Pokud vim tak na worldu nikdo nesklada 25-many. A ciste teoreticky by dps mohlo byt stejne diky tomu ze je vice raid buffu, ale fight byva delsi.

walix
Scout
Scout

Počet príspevkov : 16
Join date : 24. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Walix Arms Warrior - NEPRIJAT Empty Re: Walix Arms Warrior - NEPRIJAT

Příspěvek  Cady Tue Jan 26, 2016 2:14 pm

Práve tá dĺžka encountru a počet ľudí ti spraví v dps fakt veľa ( netvrdím že 25 nemôže biť dokonca aj rýchlejšia ).
Na porovnanie Council 25hc - 10 hc to ani nie je možné.. to isté Chogal a môžeme pokračovať.
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Walix Arms Warrior - NEPRIJAT Empty Re: Walix Arms Warrior - NEPRIJAT

Příspěvek  walix Tue Jan 26, 2016 2:38 pm

Tak council 25 je rozhodne uplne neco jineho nez 10. Ten Chogal je ale podle me celkem srovnatelny akorat addka navic tam dela bordel. ~ Btw. Jen posilam screeny z raidu ktere tu po me nekdo chtel a jak jsem napsal 25-man ze by se skladal s worldem neni moc pravdepodobny proto jsem sel 10 "3/5" Hc

walix
Scout
Scout

Počet príspevkov : 16
Join date : 24. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Walix Arms Warrior - NEPRIJAT Empty Re: Walix Arms Warrior - NEPRIJAT

Příspěvek  Cady Tue Jan 26, 2016 2:44 pm

No podľa mňa sa dosť pravidelne skladajú 1 či 2 niekto aj pár HC. Takže stačí trochu striehnuť či sa popýtať. Verím tomu že aj Omnotron je úplne iný na 25 HC
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Walix Arms Warrior - NEPRIJAT Empty Re: Walix Arms Warrior - NEPRIJAT

Příspěvek  Morby Tue Jan 26, 2016 2:47 pm

Walix napsal:Vybral jsem si vás protože jste 25-man guilda, 10-many mě zas tak moc neoslovily.
Na Ali je více 25man guild tak proč právě Exalted?
Walix napsal:Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená, darovaná od kamaráda, který přestal aktivně hrát.
Máš k tomuto acc mail? Nemůže se stát, že se kamarád vrátí k aktivnímu hraní?
Walix napsal:A jelikož jsem dostal pěknou nabídku tak jsem neodmítl:)
Už jsme zde měli takový případ, kdy člověk dostal "pěknou" nabídku a rozhodl se prodat svůj char... jak se můžeš zaručit (pokud ti příjde pěkná nabídka), že se to po xy ID nebude opakovat?

Zkus si zajít/složit TotFW na kill.
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Walix Arms Warrior - NEPRIJAT Empty Re: Walix Arms Warrior - NEPRIJAT

Příspěvek  walix Tue Jan 26, 2016 4:19 pm

Na Ali je více 25man guild tak proč právě Exalted? napsal:

Přijdete mi jako dobrá guilda. Ano je tu více guild např. Six Feet Under tam jsem byl během WoTLKU, ale fakt se mi tam nelíbí ten jejich nazi systém a přístup ke všem.

Máš k tomuto acc mail? Nemůže se stát, že se kamarád vrátí k aktivnímu hraní? napsal:

Postavu mám převedenou na svůj vlastní účet, takže ne, nemůže se to stát.

Už jsme zde měli takový případ, kdy člověk dostal "pěknou" nabídku a rozhodl se prodat svůj char... jak se můžeš zaručit (pokud ti příjde pěkná nabídka), že se to po xy ID nebude opakovat? napsal:

Jak už jsem psal, že bych se vrátil zpět na Offi je v nedohlednu. A to že bych prodal svůj jediný char nehrozí jelikož plánuju zůstat na Twinstaru.. alespoň do té doby než se dokončí celý Cataclysm. Možná to bude trvat pár let a do budoucnosti co se týče mého real life moc nevidím, takže nedokážu určit jak to bude.

Zkus si zajít/složit TotFW na kill. napsal:

Totfw určitě plánuju si zajít.

walix
Scout
Scout

Počet príspevkov : 16
Join date : 24. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Walix Arms Warrior - NEPRIJAT Empty Re: Walix Arms Warrior - NEPRIJAT

Příspěvek  Morby Tue Jan 26, 2016 4:54 pm

To jestli si prodal char kvůli přechodu na offi mě nezajímá, jde mi o prodej charu samotný (důvody mi jsou u ...)
Walix napsal: A to že bych prodal svůj jediný char nehrozí jelikož plánuju zůstat na Twinstaru
Co když se rozhodneš zkusit zahrát něco jiného a bude tě to bavit více než warr?

Zkus si najít nějaký bwd run na bosskilly ať máme z čeho porovnávat
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Walix Arms Warrior - NEPRIJAT Empty Re: Walix Arms Warrior - NEPRIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru