Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rw - Arms Warrior - NEPRIJAT

5 posters

Goto down

Rw - Arms Warrior - NEPRIJAT Empty Rw - Arms Warrior - NEPRIJAT

Příspěvek  RWcko Tue May 31, 2016 2:05 am

Nick postavy: Rw
   Class Warrior
   Koupená nebo vyexpená postava: Kúpená ešte pred vyše rokom bez eq, bol som lenivý expiť po prechode z iného servera.
   Zkušenosti s progresem: BoT, BWD, ToTFW normaly zabité. Niečo na HC, ale nie všetko, kvôli tomu že som dlhšiu dobu nebol aktívny, chvíľu som bol na offi a osobný život+škola. Ale pred tým ako prišiel na twin som hrával na Ice-Wow, kde mám zabité okrem HC Ragnara všetko.
   Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Warriora konkrétne ešte na wotlku, presne to neviem ale cca 4 roky.
   Stav tvého equipu, ilvl: 358
   Talenty: Arms 31/7/3
   Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): http://postimg.org/image/jyp6yy0jf/ Bohužiaľ iné screeny nemám pretože mi zhorel disk v ntb kde toho bolo viac a toto som fotil dnes, mám tám základné addony a páči sa mi jednoduchosť a prehľadnosť a nemám ešte všetko poťahané. FPS stále 50+.
   Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Arms warrior je aspoň podľa mňa jedna z tých primitívnych clás čo sa rotácie týka. Open väčšinou začnem shoutom+chargom na rage, rend, collosus smash pre zvýšený dmg, mortal, a CD odpaľujem postupne. Na začiatok deadly calm+ruky z eng, kde si nastackujem 3x mortal a stacky na trinket. Nasleduje reck+inner rage+berseker rage(minor glyph na rage)+trinket. A tak sa to snažím nejak opakovať počas fightu, samozrejme niekedy je lepšie nejaké to CD pošetriť a prípadný burst mobiek atď. Samotná rotácia je jednoduchá - collosus smash na CD (100% redukcia armoru), mortal na CD (držať 3 stacky zvýšeného dmgu a držanie rendu), spam slamu, pri nedostatku ragu overpower, 60+ ragu heroic strike do rotačky, heroic throw na CD ako malá podpora dmgu. Priorita - collosus > mortal > slam > overpower > heroic strike. Staty: hit - 8% aby to nemissovalo, exp - 26 aby to nedodgovalo, parry sa bohužiaľ nevyhnem, potom crit > mastery > haste. Sokety full strenght červené, pri bonuse 20+ strenght z itemu to nakombinovať  (žltý - strenght+crit, modrý - strenght+hit), meta strenght+bonus na crit dmg.
   TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: TeamSpeak mám, mikrofón tiež, a addony myslím že tiež.
   Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Vyhovuje, ale zaručiť 100% účasť sa nedá, vždy sa môže niečo nečakané pritrafiť.
   Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Pohodový kolektív, nejakú tú spoluprácu, raidovanie/dungovanie, ako človek čo sa rád baví nech nie je nuda, hard progress, priateľskú atmosféru. Chcem nejakú solídnu guildu už s nejakým zázemím. O eq sa netrhám, naopak často som itemy passoval.
   Předchozí guildy  (důvod odchodu): Toto bude nadlho  Very Happy . Začínal som tu v guilde F U R Y u ali, ktorá bola poskladaná z ľudí čo odišli z ice-wowu. Tá sa však rozpadla, a s niektorými členmi sme šli k horde do The Corruption. Odvtedy som vlastne žiadny raid poriadne nebol, okrem BH, až na pár progress večerov sinestry. Guilda sa však tiež rozpadla, odvtedy už žiadna.
   Znáš někoho z EXALTED? Nepoznám.
   Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Z postov na worlde ohľadom náboru.
   Něco o sobě Volám sa Martin. Mám 23 rokov a som zatiaľ ešte študent (neviem na ako dlho). Som spoločenský, zábavný, komunikatívny a aj krásny chlapec atletickej postavy Very Happy a zaťažený na transmogy, preto som aj bez goldov Very Happy . A dobrák od kosti Very Happy .

RWcko
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 31. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Rw - Arms Warrior - NEPRIJAT Empty Re: Rw - Arms Warrior - NEPRIJAT

Příspěvek  Dyveina Tue May 31, 2016 8:55 am

Prikladám link na Armory, keďže hľadanie "rw" vyhodý 1514 výsledkov.

Aká je, resp ako sa zmení, rotácia pri aoe dmg? Napíš aj ak je rozdiel pri 2 addkách a napríklad 6 addkách.
Eng je fajn, ale minning ti dá do pve "nepoužiteľnú" Stam. Plánuješ zmeniť? Ak áno na akú profku?
Ako sleduješ trinkety? Myslím ich CD keď majú Use, ich Proc.
Dyveina
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 281
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Rw - Arms Warrior - NEPRIJAT Empty Re: Rw - Arms Warrior - NEPRIJAT

Příspěvek  RWcko Tue May 31, 2016 10:00 am

Tie armory som si neuvedomil, to sa ospravedlňujem, seba som ešte nehľadal.
A k tomu aoe, záleží práve od toho koľko mobiek tam je. Ak počítam že viac, tak nahodím rend min na jeden target, a potom čisto berseker stance, sweeping strike a mortal na CD, whirlwind na CD a cleave na CD, a po skončení sweeping prípadne bladestorm. Keď je ale treba rýchly zerg, sweeping+bladestorm rovno a až potom WW a cleave ak ešte mobky žijú. Pri 2 addkách sa neoplatí WW vôbec, nahodím rend na obe mobky, nahodím sweeping strike, a idem rotáciu na jednu mobku, akurát miesto heroic strike používam cleave.
Pri 6 mobkách idem normálnu aoe rotáciu vyššie. Osobne radšej používam sweeping samostatne nezávisle od BS, od cata mi to nejak nepasuje k sebe.
Ten mining som mal práve kvôli tomu eng, a keďže v guilde predtým som musel tankovať, tak mi tá stam neprišlá zlá, každopádne plánujem zmeniť na tailoring kvôli enchu na back a nech môžem aj niečo zarobiť a minúť chaos orby Very Happy .
A k tým trinketom, asi som trochu stará škola, ale priebežne si to sledujem z buffov, a pri tom z bwd trashu sa mi ešte nestalo, keď dobehne CD aby nebol hneď použiteľný, ale už som premýšľal že si to hodím do power auras ak to pôjde.

//edit ešte k tomu ilvl, to by sa malo časom zlepšiť, nemám totiž ešte ani repku, a začal som s MF + ak sa mi podarí niečo našetriť tak sa dá niečo aj dokúpiť.

RWcko
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 31. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Rw - Arms Warrior - NEPRIJAT Empty Re: Rw - Arms Warrior - NEPRIJAT

Příspěvek  Eveonor Tue May 31, 2016 11:40 am

Ahoj,

- Jak měníš rotaci, když target klesne pod 20% a vyplatí se hned stackovat Execute?
- Používáš stance dancing? Jaké jsou jeho výhody a nevýhody?
- Sleduješ si nějak Battle Trance proc a co dáváš, když ti procne?
- Overpower používáš, jak píšeš, jenom při nedostatku rage, nebo i jinak?
RWcko napsal:pri nedostatku ragu overpower
- Nemůžu najít nikde na barech Rallying Cry. Používáš, máš nabidnovaný? Kdy se používá?
- Jakou zbraň by sis na aktuálním contentu vybral jako bis a a proč?
- Jsi si vědom nějakého aktuálního bugu na twinu, ktery ovlivňuje game play za arms warriora?

- Pokud sleduješ trinkety a procy přímo v buffech, zkus si aspoň vypnout consolidate buffs... : )
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Rw - Arms Warrior - NEPRIJAT Empty Re: Rw - Arms Warrior - NEPRIJAT

Příspěvek  RWcko Tue May 31, 2016 12:44 pm

Ahoj.
- Rotácia sa mením v tom že do nej zakomponujem aj Execute. S talentami aké mám ho vždy nastackujem na 5 stackov a snažím sa to držať, pričom to nestackujem hneď, ale nový stack vždy tak 1-2s dokonca a pri viac ako 50 ragu nech to má aspoň väčší dmg keďže execute z toho profituje. Aj keď pri momentálnom contente sa vďaka 2-piece set bonusu vyplatí chodiť hodiť 2 pointov do redukcie shoutu, ja som zvyknutý takto. Takže rotácia ostáva v podstate moc nezmenená, len obmena slamu o Execute, mortal a collosus stále na CD, heroic strike trochu zaostáva, pretože execute žerie dosť ragu.
- Stance dancing používam, každá dmg abilita je namacrovaná. Výhoda je jednoduchá, z berseker stance má warrior väčší dmg o 5% ako v battle stance, z čoho mu profituje každá abilita. Nevýhoda je asi len v trochu menšom "delayi", predsalen je to najskôr zmena stance+použitie ability, a ako nevýhodu by som považoval že ak mám napr 100 rage, tak pri zmene stance mi ostane len 75, aj to len vďaka talentu.
- Battle trance sledujem, ale opäť akurát tak z buffov, trochu ma to irituje keby toho mám veľa, ale snažím sa používať tie "drahšie" dmg ability, ale záleží to od toho, na čo všetko mi beží cooldown, samozrejme uprednostním mortal alebo collosus pred heroic strikom, ale používanie ho na slam sa mi moc nepáči, keďže stam sám o sebe stojí len 15 ragu, to ho skôr použijem na heroic strike.
- Nie úplne len keď je málo ragu, on sa vyplatí celkovo ako lacný a pomerne silný fill, snažím sa ho používať na proc, ale v určitých prípadoch je trochu neefektívne meniť stance tam a nazad.
- Rallying Cry tam je, len je v macre s enraged regenom (trochu pvp macro, ale zvykol som si na to).
- Zbraň jednoznačne Sulfuras, a to vďaka speedu 3,8, ako to u warra chodí, pomalší speed - väčšie rany, nehovoriac o statoch mastery+crit, lepšie už byť ani nemohli, a do toho dva červené sokety s 20 strenght bonusom. Preto sa snažím vyfarmiť si aspoň ZinRokh z archeology.
- O bugu ma teda nikto neinformoval a ani som sa o ňom nedočítal, takže neviem o čo ide, ale ak by mi to niekto priblížil nebudem sa brániť.

//edit K tomu Overpower to vyzerá u mňa na 21 mega dmgi do dummy takto http://postimg.org/image/vl79wiq0r/

RWcko
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 31. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Rw - Arms Warrior - NEPRIJAT Empty Re: Rw - Arms Warrior - NEPRIJAT

Příspěvek  Eveonor Tue May 31, 2016 1:27 pm

Na tu Battle Trance doporučuji určitě sledovat třeba přes Power Auras, protože to procuje docela často a automaticky, když to procne na to dáváš Heroic Strike (protože je drahý a jinak se nevyplatí). Dle mého je nejlepší Heroic Strike používat výhradně na tento proc a v ojedinělých situacích, kdy má war kolem 90-100 rage a přibývá mu rychleji, než ji spotřebovává. Je to asi individuální, někteří, když mají nad 50 rage ho dávají do klasické rotace, já osobně si ale myslím, že se to nevyplatí.

Co se týče bugu, tak Deadly Calm občas (nejčastěji po wipu) dostane CD na 5 minut, které sdílí s Recklessness. Takže třeba při dalším pullu ho nemůžeš využít a musíš začátek fightu přežít bez něj. Jsou tam i další menší bugy, víc si o tom můžeš přečíst tady: https://cata-twinhead.twinstar.cz/?issue=11355#comments:id=46453 viz hlavně ten delší komentář od Shadowlolze.

Co se týče dpska podle bosskillů, myslím si, že by to mohlo být o něco lepší. Beru taky v potaz, že máš pvp zbraň, to samozřejmě není ideální, ale určitě by z toho warra šlo vytáhnout víc. Když to srovnám s mým warrem altem, za kterého jsem takový casual player, tak na HC Magmawovi s 359 ilvlem tam mám 34k, ty tam máš s 356 ilvlem 23k.

Máš třeba nějaké guidy, odkud čerpáš? Klidně postni link.
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Rw - Arms Warrior - NEPRIJAT Empty Re: Rw - Arms Warrior - NEPRIJAT

Příspěvek  RWcko Tue May 31, 2016 2:26 pm

Postupne už pridávam do power auras ďalšie veci, len ako bolo v prihláške, keď mi zhorel ten disk, som to tu mal čisto bez addonov okrem DBM. Ale snažím sa to battle trance triafať práve na tie 3 ability, ale pokúsim sa to hádzať práve na HS.

Ten bug, to som si všimol, len som si tak trochu neuvedomil že myslíš práve toto. A práve ten istý bol aj na predchádzajúcom serveri.

No myslím že by to mohlo byť lepšie. Ako niektoré tie pully stáli za to, keď som to musel preberať po tankovi Very Happy a vtedy som úplne zabudol na nejakú hlavu, tak som odpálil CD keď som ani nemal atď, to boli poväčšine moje chyby, a to bol zhodou náhod aj môj prvý pull od toho ako sa rozpadlo F U R Y ,aspoň myslím ale to už je dávnejšie tak som nie moc istý.

A guidy nemám žiadne, talenty, staty, rotácia všetko tak trochu self-made, iba čo mi kedysi dávno ešte na Ice-wowe jeden warr poradil čo a ako, takže čerpám akurát z hlavy Very Happy .

RWcko
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 31. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Rw - Arms Warrior - NEPRIJAT Empty Re: Rw - Arms Warrior - NEPRIJAT

Příspěvek  Eveonor Tue May 31, 2016 3:31 pm

Asi ideální by bylo, aby sis o tom warrovi ještě něco přečetl a potom zkusil jít nějaký raid Bot/BwD nebo FL pokud by tě vzali. Osobně doporučuji určitě tuto guidu, pokud teda nemáš větší problém s angličtinou. Super by bylo, abys měl zabité FL normal.
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Rw - Arms Warrior - NEPRIJAT Empty Re: Rw - Arms Warrior - NEPRIJAT

Příspěvek  Morby Tue May 31, 2016 4:24 pm

Vidím zde nějaké mezery v theorycraftu a jelikož to máš všechno ze své hlavy koukni na nějakou guidu, na netu jich je spousty nebo se poptej zkušenějších warů (/wave Tiine např.)
359 ilvl určitě není na FL HC, jak zmínila Eve, zkus si zajít nějaké BoT/BwD hc na gear. možná aj do FL tě vezmou
Sword ti někdo může udělat z bska 365, sice tam je haste/mastery ale určitě lepší jak pvp.
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Rw - Arms Warrior - NEPRIJAT Empty Re: Rw - Arms Warrior - NEPRIJAT

Příspěvek  Tiine Tue May 31, 2016 8:51 pm

tak zbežne čo som prečítal
- ten exekjut dávaš len ked máš nad 30rage, pod 30rage ti dá menšiu dmg ako slam a nad 30rage už vačší dmg nedá(ak dobre spomínam)
- tie body do shoutu sa ti nevyplatí dať lebo ti to skráti dĺžku toho bufu o par sec
- z t oho čo som prečítal tak prepisuješ si debuf z colosusu, to nerob a dosť taká dôležitá vec MORTAL>collosus, skús porozmýšlať prečo ale má to niečo spoločne s battle trance a bypassom z colloosusu
- heroic throw vyhoď z rotacie, resetuje ti swing timer takže ten dmg čo dáš ti len uberie lebo budeš čakať na na ďalší hit (bude malo rage)
- dalej, hovorí ti niečo double overpover
- meníš nejak rotáciu ked máš reckless
- ak sa ti bude dať odlogni v pve geare a aj talentoch
- ak ma niečo ešte napadne napíšem
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Rw - Arms Warrior - NEPRIJAT Empty Re: Rw - Arms Warrior - NEPRIJAT

Příspěvek  RWcko Tue May 31, 2016 11:46 pm

Odpoviem už len stručne.

Áno, ten execute sa oplatí len nad tú rage a viac, dáva potom väčšie pecky.
Buff neprepisujem, ďalší collosus až keď skončí debuff z toho predtým.
Heroic throw minimálne.
Cez reck sa snažím dať čo najviac dmgu, collosus, mortal slamy atď.
A myslím že to už nebude treba.
Môžte to myslím locknúť, stretol som tu známeho, ale vďaka aj tak Smile .
GL Smile

RWcko
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 31. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Rw - Arms Warrior - NEPRIJAT Empty Re: Rw - Arms Warrior - NEPRIJAT

Příspěvek  Morby Wed Jun 01, 2016 12:33 pm

Tak tedy uzavírám.
Nepřijat
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Rw - Arms Warrior - NEPRIJAT Empty Re: Rw - Arms Warrior - NEPRIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru