Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sendence - Arms Warrior - PRIJAT

5 posters

Goto down

Sendence - Arms Warrior - PRIJAT Empty Sendence - Arms Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Sendence Sat Apr 09, 2016 7:50 pm

Nick postavy: Sendence
Class Arms Warrior
Koupená nebo vyexpená postava: Veľmi dávno vyexpená
Zkušenosti s progresem: Skúsenosti s try hard progressom mám čiastočne z Vanilly, na TBC som bol v elitnej raid grupe, Na Wotlku som mal štastie na super guildu len prvé dve sezóny potom to už bolo ťažšie a progress bolestivejší. Na cate som s mojou guildou "The Den" dosiahol bohužial len 3/6 a 2/5 v 10 man raide.
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: WoWko hrám v podstate s prestávkami od jeho vzniku. Warriora hrám aktívne od roku 2010
Stav tvého equipu, ilvl: V PvE je to bohužial len 360
Talenty: 31/7/3 (V poradí arms/fury/prot samozrejme)
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): https://2img.net/h/s17.postimg.cc/42xcvvcr3/Ui2.png
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Staty idem tak, aby som mal v prvom rade capnutý expertise a hit a potom reforge na crit. Po crite ako druhý stat uprednostňujem mastery. V rotácii je to u mňa nasledovné : Charge (ojedinele Leap)- rend-smash-mortal-OP- Následne idem podľa priority rageu s tým, že sa snažím aby mi nespadol colossus smash. Keď je target pod 20% tak zapnem Recklessness a vyhodím z rotácie Heroic Strike a nahradím ho Executeom. Pred encounterom samozrejme prepotnem a hodím si Deadly Calm
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: Mikrofón mám, z addonov mám DBM, DrDamage, OmniCC, Recount
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Raid Time je, ak mám byť úprimný jeden z dôvodov prečo si podávam prihlášku. Skorej ako o 20:00 ten raid jednoducho nestíham a mám aj nejaké povinnosti a koníčky ale o tom nižšie
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: V prvom rade by som sa chcel prebojovať do raidu a zakúsiť progress, ktorý som v tej pravej podobe už roky nezažil Smile Ďalej by som bol rád ak by som sa v guilde posunul čo sa týka PvE skills s Warriorom na vyššiu úroveň (nejdem hovoriť, že som top skill, za každú radu sa pekne poďakujem a kritiku beriem)
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Od začiatku Cataclysmu tu, na servery som založil a viedol guildu The Den spočiatku sme mali veľmi dobrý progress a slušnú partiu. Partia sa však časom rozpadla a ja už nemám po rokoch energiu a ani chuť znovu stavať projekt na nohy.
Znáš někoho z EXALTED? Úprimne len z "videnia" poznám Cobaina ktorého mam zafixovaného od začiatku WoTLKu ako špičkového PvPčkara, ktorého som v aréne nechcel stretnúť Very Happy ale od 3. sezóny na WoTLK moj rating už stál za prd takže mi to nehrozilo potom.
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Dozvedel som sa z worldu, vedel som, že patríte k tým špičkovejším guildám na aliancii. Možno z BG ešte.
Něco o sobě Mám čoskoro 24 rokov, som z Bratislavy, študent  VŠ (dokonca 2  Sleep ) Som fanatický fanúšik športu, aktívneho aj pasívneho hlavne teda aktívneho). Aj preto ten neskorší raid time mi maximálne vyhovuje. Nepohrdnem dobrým filmom, seriálom, ženou, šteniatkom ani mačiatkom. Rád čítam historickú a sci-fi literatúru. Wowko hrám už minimálne 10 rokov. Inak voľný čas trávim rád aj spánkom alebo s priateľkou. Som fanúšikom dobrého a kvalitného jedla a ako každý si rád vyjdem von s kamarátmi.

Sendence
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 09. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Sendence - Arms Warrior - PRIJAT Empty Re: Sendence - Arms Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Wolus Sat Apr 09, 2016 8:20 pm

Ahoj.

1) Recklessness používáš pouze pokud je boss pod 20%?
2) Podobně Deadly Calm jenom před encounterem? Co další cooldowny?
3) "sa snažím aby mi nespadol colossus smash" - Co tímto myslíš? Říká ti něco pojem "CS(Colossus smash) window"?
4) Rozepiš se prosím trošku víc o "priority rageu"
5) Co ty enchanty na ramenech a headce? PvE nemáš?

EDIT: BTW takhle přiblíženou kameru jak je vidět na screenu máš pořád? Shocked
Wolus
Wolus
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 135
Join date : 22. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Sendence - Arms Warrior - PRIJAT Empty Re: Sendence - Arms Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Sendence Sat Apr 09, 2016 10:02 pm

Wolus napsal:Ahoj.

1) Recklessness používáš pouze pokud je boss pod 20%?
2) Podobně Deadly Calm jenom před encounterem? Co další cooldowny?
3) "sa snažím aby mi nespadol colossus smash" - Co tímto myslíš? Říká ti něco pojem "CS(Colossus smash) window"?
4) Rozepiš se prosím trošku víc o "priority rageu"
5) Co ty enchanty na ramenech a headce? PvE nemáš?

EDIT: BTW takhle přiblíženou kameru jak je vidět na screenu máš pořád? Shocked

Ahoj
1, Nie, ak viem, že ho pretočím za fight 2x tak ho použijem 2x
2, Nie, idem ho na CD, resp vtedy keď je treba boostnut rage
3, Mám addon, ktorý mi vyhodí zakaždým jeho proc. (Ak som správne pochopil čo myslíš tým CS Window)
4, Striedanie HS so Slamom napríklad a poradie abilít. Teda aspoň ja som bol v tom, že warrior pevnú rotáciu nemá
5, To som si teraz všimol, ďakujem za upozornenie mám to tam zrejme od úplného začiatku caty. Pozriem sa či mám potrebné reputácie na PvE
Kameru nemám takto stále, to som len stál za panákom, ktorý je hneď pri stene a nezdvihol som ju Smile

Sendence
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 09. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Sendence - Arms Warrior - PRIJAT Empty Re: Sendence - Arms Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Wolus Sat Apr 09, 2016 11:12 pm

Sendence napsal:
2, Nie, idem ho na CD, resp vtedy keď je treba boostnut rage
Co další Cooldowny, které by mohl warrior využít v raidu? Máš někde podmakrovaný po ruce War Cry? Shield wall? Napadne tě kdy to využít?
Sendence napsal:
3, Mám addon, ktorý mi vyhodí zakaždým jeho proc. (Ak som správne pochopil čo myslíš tým CS Window)
4, Striedanie HS so Slamom napríklad a poradie abilít. Teda aspoň ja som bol v tom, že warrior pevnú rotáciu nemá
CS Window je myšleno "okno" 6 sec kdy je aplikován debuf z CS => tj. je potřeba do okna nacpat co nejvíce abilit.
Ano nemá pevnou rotaci, proto jsem psal ať se o tom více rozepíšeš kdy má jaká abilita přednost Wink
Popřemýšlej co ideálně nacpat do "okna", aby si maximalizoval DPS.
"Striedanie HS so Slamom" - Toto určitě nejde takto jednoduše říct. HS se používá pouze ve 2 situacích. Napadne tě v jakých?

Sendence napsal:
Kameru nemám takto stále, to som len stál za panákom, ktorý je hneď pri stene a nezdvihol som ju Smile
To se mi ulevilo Very Happy
Wolus
Wolus
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 135
Join date : 22. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Sendence - Arms Warrior - PRIJAT Empty Re: Sendence - Arms Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Sendence Sat Apr 09, 2016 11:29 pm

HS idem pokiaľ je rage minimalne 60% alebo spustený deadly calm, V tom okne šiestich sekúnd pretočím snáď Mortal, Slam, OP, Mortal. Z abilít ktoré som možno zabudol spomenúť tak pri multi samozrejme cleave+ sweeping, sweeping vynechávam  keď je tých creep veľa ako na Maloriakkovi a hodím tam BS, a jeden WW ak ešte sú nažive. Taký Inner rage sa ale priznám, že v PvE používam veľmi málo skoro vôbec. Shield Wall mám samozrejme namacrovaný som aj PvPčkar a myslím, že celkom solídny. Smile a pokiaľ si War cryom myslel Rallying Cry tak ho mám nabindovaný Smile

Za každú dobrú radu čo zvýši moju efektivitu sa, ale pekne poďakujem

Sendence
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 09. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Sendence - Arms Warrior - PRIJAT Empty Re: Sendence - Arms Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Wolus Sun Apr 10, 2016 12:01 am

1. Pardon tak 3 situace kdy využiješ HS: Deadly Calm, 75+ rage a procnutý talent Battle Trance. Sleduješ nějak proc Battle Trance?

2. Vyzkoušej si co výjde lépe v CS window. Jesli 2x OP, 2x Mortal nebo 2x Slam => podle toho bys to měl maximálně využít např. při Deadly Calmu. Když ti procne další CS použiješ ho už v okně nebo počkáš až okno spadne a vytvoříš nové?

3. No stále jsem z tebe nedostal jak se řídíš při mačkání jednotlivých abilit. Chtěl bych od tebe něco jako jasnou prioritu (samozřejmě, že je to závislé na rage, ale to teď není úplně podstatné). Jsou 3 různé situace => doplň prosím:
Normal rotace: ? > ? > ? > ? > (75+ rage/proc BT) HS
Execute rotace: ? > ? > ? > ?
Recklessness rotace: ? > ? > ? > ? > (75+ rage/proc BT) HS
(počítej, že rend už je aplikovaný)

4. Jop pardon Rallying Cry Very Happy Napadá tě kdy ho využít? Nějaká konkrétní situace?

5. Využíváš Stance Dancing?

EDIT: 6. Ještě jsem si všiml. Plánuješ vyměnit Minning? Případně za co?
Wolus
Wolus
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 135
Join date : 22. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Sendence - Arms Warrior - PRIJAT Empty Re: Sendence - Arms Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Sendence Sun Apr 10, 2016 12:36 am

Wolus napsal:1. Pardon tak 3 situace kdy využiješ HS: Deadly Calm, 75+ rage a procnutý talent Battle Trance. Sleduješ nějak proc Battle Trance? Na toto som zabudol, áno pri BT hodím HS (ak je tam CD tak SLam)

2. Vyzkoušej si co výjde lépe v CS window. Jesli 2x OP, 2x Mortal nebo 2x Slam => podle toho bys to měl maximálně využít např. při Deadly Calmu. Když ti procne další CS použiješ ho už v okně nebo počkáš až okno spadne a vytvoříš nové? Noo OP nemusíš použiť hneď jak chytíš proc ak ti dojde GCD na Mortal ide tam ten to je priorita a tiež ak procne CS a do konca okna zostávajú dajme tomu 4 alebo aj 3 sekundy tak ho nedám hneď

3. No stále jsem z tebe nedostal jak se řídíš při mačkání jednotlivých abilit. Chtěl bych od tebe něco jako jasnou prioritu (samozřejmě, že je to závislé na rage, ale to teď není úplně podstatné). Jsou 3 různé situace => doplň prosím:
Normal rotace: ? > ? > ? > ? > (75+ rage/proc BT) HS Normálnu rotáciu som popísal myslím už v prvom poste, teda ideálny stav, s tým, že prioritu má u mňa mortal aj z dôvodu, že refreshuje rendku a stackuje Slaughter
Execute rotace: ? > ? > ? > ? Čo najskúr nastackovať execute, držať slaughter a rendku mortalom vtedy točím v podstate Mortal, Execute, OP
Recklessness rotace: ? > ? > ? > ? > (75+ rage/proc BT) HS Toto je veľmi podobné bodu vyššie s tým, ze Reck. používam mimo toho keď je boss pod 20% myslím len na neffovi a Chimovi. Ako som písal v úvodnom poste, tak 25m som bol len párkrát normál a neviem jak je to s dĺžkou súboja na HC. Ale keď ho tam teda hodím tak sa snažím vyťažiť čo najviac HS počas tých 12 sekúnd
(počítej, že rend už je aplikovaný)

4. Jop pardon Rallying Cry Very Happy Napadá tě kdy ho využít? Nějaká konkrétní situace? Na chimovi som to zvykol použiť aby som raid zdvihol o pár % alebo pri progresse keď potreboval tank pomôcť, v PvP som ho zvykol používať Very Happy

5. Využíváš Stance Dancing? Ano

EDIT: 6. Ještě jsem si všiml. Plánuješ vyměnit Minning? Případně za co?
Mining som si držal kvôli goldom a tiež PvP, ale ak bude treba môžem ho vymeniť za JWC , alebo ench

Sendence
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 09. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Sendence - Arms Warrior - PRIJAT Empty Re: Sendence - Arms Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Eveonor Sun Apr 10, 2016 2:02 am

- Vyplatí se v execute fázi dávat Execute vždy, když máš na cooldwonu Mortal strike, nebo se někdy vyplatí s Executem počkat? Klidně se rozepiš.
- Jakým způsobem sleduješ Battle trance proc a stacky Executioner buffu?
- Z jakých abilit máš na bossovi největší dmg? Napiš pět prvních, postupně od největší dmg po nejnižší.
- Jsi zvyklý kickovat? V UI máš Pummel na 8 a bez nějakého speciálního macra.
- Jsi si vědomý nějakých aktuálních bugů u arms warriora na twinstáru, které ovlivňují jeho výkon?
- Psal jsi, že v execute fázi nepoužíváš Heroic strike. Proč právě ten? Slam stále používáš?
- Když ti v execute fázi procne Battle trance, jakou abilitu použiješ na ten proc?
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Sendence - Arms Warrior - PRIJAT Empty Re: Sendence - Arms Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Sendence Sun Apr 10, 2016 12:35 pm

Eveonor napsal:- Vyplatí se v execute fázi dávat Execute vždy, když máš na cooldwonu Mortal strike, nebo se někdy vyplatí s Executem počkat? Klidně se rozepiš. Ja to robím tak, že naspamujem execute aby som nabral stacky asap. Potom idem Mortal vždy na CD. V prípade, že ti padá slaughter alebo rendka, musíš počkať s executeom, ale to nie je zas tak horúce
- Jakým způsobem sleduješ Battle trance proc a stacky Executioner buffu? BT sledujem len svojím okom, čiže ak poradíš nejaký addon čo mi to vyhodí budem rád. Executioner stacky pokiaľ nútene neprerušíš súboj ti nespadnú.
- Z jakých abilit máš na bossovi největší dmg? Napiš pět prvních, postupně od největší dmg po nejnižší. 1. Zrejme Mortal, 2. Slam 3. OP 4. Opportunity strike 5. Melee Toto bolo ale v HC na krátkom fighte
- Jsi zvyklý kickovat? V UI máš Pummel na 8 a bez nějakého speciálního macra. Som aj PvPčkar, čiže sa stane niekedy, že kicknem aj to, čo nemám, ale pracujem natom
- Jsi si vědomý nějakých aktuálních bugů u arms warriora na twinstáru, které ovlivňují jeho výkon? V PvP sú problémy tipu charge vs cc od maga/druida vPvE som si nebol vedomý u armsa nejakých obmedzení
- Psal jsi, že v execute fázi nepoužíváš Heroic strike. Proč právě ten? Slam stále používáš? Primárne idem asi colossus, execute, mortal, OP
- Když ti v execute fázi procne Battle trance, jakou abilitu použiješ na ten proc?
Colossus smash/Mortal

Sendence
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 09. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Sendence - Arms Warrior - PRIJAT Empty Re: Sendence - Arms Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Eveonor Sun Apr 10, 2016 2:46 pm

A odkud čerpáš informace o classe, máš nějaké guidy? : ) klidně hoď odkaz
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Sendence - Arms Warrior - PRIJAT Empty Re: Sendence - Arms Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Sendence Sun Apr 10, 2016 3:00 pm

Eveonor napsal:A odkud čerpáš informace o classe, máš nějaké guidy? : ) klidně hoď odkaz
Nepamätám si, že by som čerpal z nejakej guide. Kedysi som pozerával Gforceove videá a keď som na cate prešiel v pve z Fury na Arms tak ma učil rotáciu Shadowlolz

Sendence
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 09. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Sendence - Arms Warrior - PRIJAT Empty Re: Sendence - Arms Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Eveonor Sun Apr 10, 2016 3:09 pm

No jako Shadowlolz ale podle bosskillů opravdu netočíš Very Happy to nemyslím zle, kdybys točil jako on asi bychom se tu o ničem nemuseli bavit.
Já nejsem úplně arms profík ale myslím, že s některými tvými výroky ohledně rotace by nesouhlasil. Zkus si prostudovat nějakou arms pve 4.3.4 guidu (Gforce je pvpčkař, ne?) a možná narazíš na nějaké rozdíly.

Jinak na sledování proců je dobrý addon Power auras : )
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Sendence - Arms Warrior - PRIJAT Empty Re: Sendence - Arms Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Sendence Sun Apr 10, 2016 3:25 pm

Eveonor napsal:No jako Shadowlolz ale podle bosskillů opravdu netočíš Very Happy to nemyslím zle, kdybys točil jako on asi bychom se tu o ničem nemuseli bavit.
Já nejsem úplně arms profík ale myslím, že s některými tvými výroky ohledně rotace by nesouhlasil. Zkus si prostudovat nějakou arms pve 4.3.4 guidu (Gforce je pvpčkař, ne?) a možná narazíš na nějaké rozdíly.

Jinak na sledování proců je dobrý addon Power auras : )

Shadowlolz mi akurát vysvetloval princíp na TS keď som mal ledva 360 a on full HC. Dovtedy som armsa v PvE nidky nehral, hej Gforce je pvpčkar

Sendence
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 09. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Sendence - Arms Warrior - PRIJAT Empty Re: Sendence - Arms Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Wolus Sun Apr 10, 2016 3:49 pm

Za wariora asi hrát umíš, nicméně nemáš některé věci úplně vychytané i v rotaci, aby si z toho dostal maximum.

Záleží na Gragovi jestli máme místo v raidu pro další meleečko. Smile
Wolus
Wolus
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 135
Join date : 22. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Sendence - Arms Warrior - PRIJAT Empty Re: Sendence - Arms Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Sedara Sun Apr 10, 2016 8:41 pm

PRO
Btw jak jsi na tom s tank offspecem? Mas / nemas, umis / neumis, bavi / nebavi?
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Sendence - Arms Warrior - PRIJAT Empty Re: Sendence - Arms Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Sendence Sun Apr 10, 2016 8:50 pm

Sedara napsal:PRO
Btw jak jsi na tom s tank offspecem? Mas / nemas, umis / neumis, bavi / nebavi?
Mám gear, skúsenosti sú však biedne skôr nie ako áno musel by sa mi s tým niekto povenovať lebo naposledy som progress tankoval na TBC s paladinom Very Happy

Sendence
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 09. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Sendence - Arms Warrior - PRIJAT Empty Re: Sendence - Arms Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Morby Tue Apr 12, 2016 12:48 pm

Proč sis vybral právě Exalted?
Jaké máš zkušenosti s nadcházejícím kontentem 4.2 (Firelands)?
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Sendence - Arms Warrior - PRIJAT Empty Re: Sendence - Arms Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Sendence Tue Apr 12, 2016 12:57 pm

Morby napsal:Proč sis vybral právě Exalted?
Jaké máš zkušenosti s nadcházejícím kontentem 4.2 (Firelands)?

V prvom rade to bolo preto, že som videl, že hľadáte warriora, potom som si prečítal, že máte RT od 20:00 čo mi vyhovuje a v neposlednom rade som vedel, že patríte k topu v PvE a chcel by som sa postupne prebojovat do zostavy na raid Smile

Skúsenosti s contentom nemám, mimo teda bossov ako Majordomo a Ragnaros, ktorých som progressoval pred vyše 10 rokmi Very Happy ale pochybujem, ze budú fungovať podobne

Sendence
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 09. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Sendence - Arms Warrior - PRIJAT Empty Re: Sendence - Arms Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Morby Tue Apr 12, 2016 1:14 pm

Sendence napsal:potom som si prečítal, že máte RT od 20:00 čo mi vyhovuje
Při příchodu FL se nám bude měnit v Neděli z 20:00 na 19:00 (bude ti to nadále vyhovovat?)
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Sendence - Arms Warrior - PRIJAT Empty Re: Sendence - Arms Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Sendence Tue Apr 12, 2016 1:17 pm

Morby napsal:
Sendence napsal:potom som si prečítal, že máte RT od 20:00 čo mi vyhovuje
Při příchodu FL se nám bude měnit v Neděli z 20:00 na 19:00 (bude ti to nadále vyhovovat?)

V nedeľu mi je to v podstate jedno, išlo mi skôr o ten týždeň trénujem 5x do týždňa a v nedelu mám zrovna volno Smile

Sendence
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 09. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Sendence - Arms Warrior - PRIJAT Empty Re: Sendence - Arms Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Morby Tue Apr 12, 2016 1:24 pm

Dáme ti tedy šanci abys nám ukázal, co v tobě je.
Přijat na test
Napiš si ve hře o inv: Diranda, Gragass, Cobain, Kucko, Sedara
Po obdržení práv zde na fóru si pročti >info<
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Sendence - Arms Warrior - PRIJAT Empty Re: Sendence - Arms Warrior - PRIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru