Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tiine fury war(prot,arms off spec) - PRIJAT

+5
Sedara
Fryter
fidget
Forestly
Tiine
9 posters

Goto down

Tiine fury war(prot,arms off spec) - PRIJAT Empty Tiine fury war(prot,arms off spec) - PRIJAT

Příspěvek  Tiine Tue Dec 03, 2013 2:16 am

Nick postavy: Tiine
Class fury warior 6k gs,offspec prot 5,7k gs, pripadnie viem dať arms pve 6k gs
Koupená nebo vyexpená postava: vyexpena
Zkušenosti s progresem: prejdene nax10 cely/25 asi 2quartery chybju a vrch eoe os ud10 cele nemam/25 vše až na algalona togc10 5/5 25 4/5, icc 10hc vše až na lk a 25normal fc a hc mi chyba prof sindra lk
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: fury wara 4ty rok
Stav tvého equipu: tak chybaju marky trinkety lepšie ring ruky a zbrane http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&cn=Tiine
Talenty: talenty http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Phobos&cn=Tiine&gn=Refuge&group=2 improved rend nemam lebo stance dance neovladam až tak aby to bolo vidno v recounte pak piercing howl na valkyri a adky u sarufanga a reset interceptnu kvoli pohyblivosti
Screen ui (idealně s FPS v raidu: cca 25fps 25kovom raide http://postimg.org/image/mh5kb1tyh/ dps by bolo aj vačšie len ako jedine melle som sa viacej ubehal ako nadmgoval aj ked mam take talnety
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: tak začnam bt ww bt nad 60rage hs pri procu slamu kuknem kedy mi doojde cd na bt a podla toho použijem hned alebo počkam bt oneskorím len ak by som mal o ten slam prisť ked mam volno v rotacii nahadzujem sunder, cd odpalujem zvyčajne na začiatku fightu nech na hero su znova pripadne execute fazu(death wish davam hned jak procnu trinkety reckless chvilku neskor ), stava sa že tank ma problem s agrom tak si počkam s cd pripadne na profakovi odpalujem cd na ozy tak aby som mal všetky cd na tretiu fazu ready heroic throw využivam ked dobieham ku targetu pripadne target odomna odlieta, u takeho festra hc nevyuživam lebo nestiham všimať či mi už prebehol hsa mam aj volne miesto v rotaci......čo sa tyka stavov chyba mi do armorpene capu dbw a sokety som riešil tak aby som vždy ked prehodim amrs nemusel presoketovať, tam jeden soket by sa dal prehodiť z ringu do bot ale maly rozdiel v dps a  talenty som poslednu dobu menil každy tyžden 2x, pak mam v plane soketovať strenght +crit,profky som volil kvoi statom a možnosti sa chargovať na lk ked ma unesie valkyra pripadne ked nejaky tank nevie spomaliť orandžovu ozu a nahodou treba utiect:)
Mumble. Mikrofon. Povinné addony: mumble mam aj mikrofon aj viem rozpravaťSmile
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: chcem sa dopracovať ku konikovy z lk:) raidovať na urovni s ludmi ktory ovladaju clasu vedia čo robia a prečo to robia
Předchozí guildy  (důvod odchodu): tak 10man raidy sa neskladaju a 25kovy sa chodi lfg pug kde ten progres nestoji za zmienku
Znáš někoho z EXALTED? nikoho
Něco o sobě tak volam sa andrej študujem v žiline mam 23rokov
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Tiine fury war(prot,arms off spec) - PRIJAT Empty Re: Tiine fury war(prot,arms off spec) - PRIJAT

Příspěvek  Forestly Tue Dec 03, 2013 3:24 am

Přihláška se mi líbí, neni to odfláklé (pořádně rozepsané) a tak to má být. Další + máš za mě, že si k dispozici dokonce se 3 speckama. cheers 
Posouzení správné rotace na maximum udělají určitě naši warrové. Předchozí Guilda je?? (hádám Mizerové.. dle recountu) ?

Ten nový warrior co byl nabrat - ještě jsem ho neviděla na raidu....

Takže za mě PRO
Uvidí se, kterej bude na testu lepší a zaslouží si ten post Smile(s tím spojena i docházka raidů a chození na ně)


Individuální otázka: si připraven na progress LK HC? (wipovat třeba i víckrát za sebou) :)každý na to nemá povahu cat



Edit: Ted jsem si všimla, že sis už přihlášku jednou podával.. a taky jsem si všimla doby než se uzavřela... takže to kompenzuju tim, že tutu přihlášku hodnotim, jako kdybys jinou neměl.
Forestly
Forestly
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 339
Join date : 26. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Tiine fury war(prot,arms off spec) - PRIJAT Empty Re: Tiine fury war(prot,arms off spec) - PRIJAT

Příspěvek  fidget Tue Dec 03, 2013 10:07 am

pro na test
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Tiine fury war(prot,arms off spec) - PRIJAT Empty Re: Tiine fury war(prot,arms off spec) - PRIJAT

Příspěvek  Tiine Tue Dec 03, 2013 11:01 am

mizerove ne ale refuge, s mizerami chodim ten lfg pug aj ked vačšina je tam odnas(sklada to triza cez ten jej web) a no ona ma donutila ktomu armsu lebo combat roguna nebola a fury warov tam ma dosť
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Tiine fury war(prot,arms off spec) - PRIJAT Empty Re: Tiine fury war(prot,arms off spec) - PRIJAT

Příspěvek  Fryter Tue Dec 03, 2013 11:57 am

Sem Pro test.

Fryter
Knight
Knight

Počet príspevkov : 71
Join date : 06. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Tiine fury war(prot,arms off spec) - PRIJAT Empty Re: Tiine fury war(prot,arms off spec) - PRIJAT

Příspěvek  Sedara Tue Dec 03, 2013 1:39 pm

PRO, snad se roztocis
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Tiine fury war(prot,arms off spec) - PRIJAT Empty Re: Tiine fury war(prot,arms off spec) - PRIJAT

Příspěvek  Nolf Tue Dec 03, 2013 4:32 pm

7,2K prof HC na desítce není moc velké dps, každopádně kill tam je.

Jsem pro za test

aspoň máš jedny z těch lepších talentů do ICC Smile
Nolf
Nolf
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 368
Join date : 05. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Tiine fury war(prot,arms off spec) - PRIJAT Empty Re: Tiine fury war(prot,arms off spec) - PRIJAT

Příspěvek  rytoska Wed Dec 04, 2013 11:45 pm

prihláška pekná, výkon posúdia kompetentní. Tak si počkaj na rozhodnutie melle leadra.

rytoska
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 505
Join date : 07. 05. 10
Age : 37
Bydlisko : Turzovka

Návrat nahoru Goto down

Tiine fury war(prot,arms off spec) - PRIJAT Empty Re: Tiine fury war(prot,arms off spec) - PRIJAT

Příspěvek  goris Thu Dec 05, 2013 12:27 am

pro
goris
goris
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 973
Join date : 25. 05. 10
Age : 34
Bydlisko : Poprad

Návrat nahoru Goto down

Tiine fury war(prot,arms off spec) - PRIJAT Empty Re: Tiine fury war(prot,arms off spec) - PRIJAT

Příspěvek  Terrenas Thu Dec 05, 2013 12:58 am

Už ťa ďalej naťahovať nebudem, mám tu dostatok vyjadrení aj od členov guildy a teraz moje Smile V prvom rade prihláška pekná, aj keď o sebe si nám mohol napísať viac, taký Nolfíček by to určite ocenil Very Happy A teraz k veci. Chcem ti iba podotknúť to púšťanie CD na začiatku fightu pri proce trinketov. Už sme tu mali jedného experta, ktorý to robil a dopadalo to zväčša jeho úmrtím v prvých 10 sekundách. Odporúčam radšej stratiť pár desiatok DPS a sekúnd triknetu, ako umrieť hneď na začiatku a stratiť dmg úplne, čím aj samozrejme oslabíš celý raid. Čo sa týka wariora ako clasy, zdá sa že mu rozumieš, do toho ti špárať nebudem Smile A ešte ako sa má vec u nás momentálne. V guilde máme 2 aktívnych wariorov, čo naozaj vedia rotovať a jednoho nedávno nabraného v teste, ale na raide som ho od tej doby ešte nevidel. Z toho hľadiska by som povedal, že warov máme dosť, ale v prihláške samo o sebe nebol proti nikto a takisto si zaujal aj mňa a nebudem proti. Týmto svoju šancu dostaneš, a preto nám ukáž čo v tebe je. Na skúšku PRIJATÝ, tak teraz sa pobi o svoje miestečko Smile Napíš si v hre o inv mne, alebo hocikomu inému z vedenia. Lock prosím.
Terrenas
Terrenas
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 154
Join date : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Tiine fury war(prot,arms off spec) - PRIJAT Empty Re: Tiine fury war(prot,arms off spec) - PRIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru