Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ

+22
fidget
Sedara
shinnobi
-Jowan-
samity
Matqa
Daenerys
Shayo
Tekan
Forestly
JudgeDeath
Bonesharper
Yetty
Dandelion
general
Fryter
Daized
goris
Socrates
Vrabko
Diranda
Terrenas
26 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ Empty Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ

Příspěvek  Terrenas Mon Aug 19, 2013 1:53 pm

Nick: Terrenas
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): PvE - > Main: Retri, Off Prot:. Off off: Holy ; PvP (aj keď už iba sporadicky) Main: Holy, Off: Retri, Off off: Prot; skrátka mám všetko :Dale od konca Furi sezóny sa aktívnejšie venujem PvE, PvP ma už moc neláka 
Class: Paladin
Jaké máš zkušenosti s touto class?: To fakt nie :Dv skratke od čias jak hrám wow znám pala, všetko čo bolo, čo sa menilo, čo je a dokonca aj čo bude (Cata, MoP)

Talenty: Podľa potreby, ale zväčša klasický build na každom specu (
Staty: Taaaak prevažne strenght ( som odporca agi !! Very Happy), ale nepohrdnem ani intelektom Very Happy
Zkušenosti v dungoch: Tak normal dungeony, pár heroic runov a progress HoR Lich King run ( stále sa nedarí dať :/ ) :Da teraz seriózne, mám odprogresované vše  (a vlastne Halion HC až tak nie Very Happy) takže čo sa tohto týka, v tom problém nebude, ale určite sa rád k nieočmu novému priučím Smile
Jak dlouho hraješ WoW: Hanebné číslo nato, aby som ho zverejňoval Very Happy
Equip: Equipovo je jednoznačne retrina na vrchole soft BiS normal Icc 25 a prár Hero itemov z 25ky, v prote je to zatiaľ čo padlo do bisu a nik nechcel + niečo z ToGc ešte, a holy to je fakt len čo padlo zo spel haste crit a nik nechcel Very Happy

Předcházejicí guilda/y: Sanctuary, The Fire Clan
Důvod odchodu z předcházející guildy: Viac menej príbeh je už známy, po mojom pochybení sa tu skrížilo viacero názorov a dobrovoľne som odišiel. Viac k tomu písať nebudem Smile

Věk: 20
Znáš někoho z Exalted?: Daenerys, Generaal, Tekan, Frytak, Forestly, fúú hádam som na nikoho nezabudol Smile
Pár věcí o sobě: Vek už som spomenul, takže volám sa Pepan, keci o tom čo som študoval a tak asi nikoho nezaujímajú, spomeniem len, že mám maturu aby som zas nebol nejaký lajdák  Very Happy momentálne žijem v Liberci, kde aj pracujem. Tým, že som pracujúci človek toho času na wow nie je až tak veľa, preto to tu radšej napíšem, lebo sa môže stať, že sa mi nepodarí dostať na raid aj 3 týždne pokiaľ nezmením job.  Patrím rádovo k achiev huntrom, ako aj mnoho jedincov z vás a preto ma to k vám láka z ostatných guild najviac  Smile  Neviem čo by som ešte mohol napísať, skôr ak máte nejaký dotaz napíšte a rád zodpoviem Smile
/edit: Možno ste si všimli precpaných smajlíkov, ale to u mňa býva zvykom, z toho si nič nerobte Very Happy
Terrenas
Terrenas
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 154
Join date : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ Empty Re: Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ

Příspěvek  Diranda Mon Aug 19, 2013 2:00 pm

PRO
Diranda
Diranda
Class Leader

Počet príspevkov : 413
Join date : 28. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ Empty Re: Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ

Příspěvek  Vrabko Mon Aug 19, 2013 2:04 pm

Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ Approved
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ Empty Re: Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ

Příspěvek  Socrates Mon Aug 19, 2013 2:23 pm

What a Face  tak pro retrina je nedostatkove zboží
Socrates
Socrates
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 394
Join date : 17. 01. 12
Bydlisko : Novy Jicin

Návrat nahoru Goto down

Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ Empty Re: Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ

Příspěvek  Terrenas Mon Aug 19, 2013 2:26 pm

Socrates napsal:pepan nebo michal?
Jozef takže Pepan Smile hmm si to stihol aj zrušiť Very Happy ale neva, zákerná otázka ;,,;
Terrenas
Terrenas
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 154
Join date : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ Empty Re: Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ

Příspěvek  goris Mon Aug 19, 2013 2:31 pm

viditelne skuseny a schopny clovek, plus velmi dobre odporucania od ludi co ta poznaju. shayo je uz mesiac nezvestny takze miesto by sa aj naslo, pricom treba ale pocitat s tym ze (hlavne od oktobra) sa pravdepodobne nedostanes do uplne kazdeho raidu. Snazim(e) sa to vsak striedat co mozno najspravodlivejsie, takze ani dlhodobe zahrievanie laviciek v Dalanare urcite nehrozi.
Ja som zatial pro


Este ti ozrejmim ako u nas prihlasky prebiehaju.. pockam kym sa tu vyjadri dalsich par ludi, medzi inymi aj Dandelion ktory ta sprdne ze mas zly equip, zle gemy, zle glyphy, zle talenty a urcite aj zlu farbu vlasov(Very Happy) a ked sa tym nenechas odradit tak to zajtra/pozajtra definitivne uzavriem.
goris
goris
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 973
Join date : 25. 05. 10
Age : 34
Bydlisko : Poprad

Návrat nahoru Goto down

Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ Empty Re: Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ

Příspěvek  Daized Mon Aug 19, 2013 3:43 pm

momentálne sme retriny 3 blíži sa koniec prázdnin takže to bude s miestom na raidoch horšie, nevidím dôvod naberať ďalšiu retrinu navyše 3 offspec paladini s retri buildom
tvoj príbeh mi známi nieje, v prihláške popísané dosť ale to podstatné tam nie je čo sa statov týka ani jeden ani link na armory ani nič vlastne ... čo sa buildu týka aj profky tak je to klasická retrina takže dande ktomu nebude mať námietky ... možno tak to čo ja, že odporca agility dobre budiš no v niektorých prípadoch z toho čo padá to musíš nahrádzať arp vecami čo si myslím, že je horšie ako to tlačiť cez agi, ale budiš každého osobná voľba zamňa Proti čo sa protu týka neviem prečo tam nemáš glyph na sense of undead (najlepší minor glyph na palu ktorý by nemal chýbať asi nikde)

Daized
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 397
Join date : 01. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ Empty Re: Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ

Příspěvek  Terrenas Mon Aug 19, 2013 4:18 pm

Daized napsal:momentálne sme retriny 3 blíži sa koniec prázdnin takže to bude s miestom na raidoch horšie, nevidím dôvod naberať ďalšiu retrinu navyše 3 offspec paladini s retri buildom
tvoj príbeh mi známi nieje, v prihláške popísané dosť ale to podstatné tam nie je čo sa statov týka ani jeden ani link na armory ani nič vlastne ... čo sa buildu týka aj profky tak je to klasická retrina takže dande ktomu nebude mať námietky ... možno tak to čo ja, že odporca agility dobre budiš no v niektorých prípadoch z toho čo padá to musíš nahrádzať arp vecami čo si myslím, že je horšie ako to tlačiť cez agi, ale budiš každého osobná voľba zamňa Proti čo sa protu týka neviem prečo tam nemáš glyph na sense of undead (najlepší minor glyph na palu ktorý by nemal chýbať asi nikde)
to podstatné tam nieje no jo linky na armory dávať tam 3 specy je fakt luxus, preto to riešim ingame :)a k tomu Agi, je to môj názor, paladina nehrám druhý deň a tak výrazný dps burst ( 200 dps up bis gear ? :O ) to nieje a zasahuješ tým do bisu iných clas čo mi príde ujeté, preto plate bis priority, aby ti bolo zrejmé, že viem o čo sa jedná. Keď to nik nebude chcieť prečo nie, ale prezatiľa je každý item dobrý a kradnúťho druidom, warom či rogunam fakt nie dík :)a ten prot, je to môj off spec, áno minor glyph tam chýba, ale ak sa nane pozrieš lepšie pochopíš, že sú to holy pvp glyphy a keďže ten spec mením podľla potreby, tak nie vždy si spomeniem na minory Very Happy (takže dí za pripomenutie Razz ) No takže, ak chcete vidieť gear stačí si zažiadať, pretože na armory čakať kým sa mi tam aktualizuje r3 z holy pvp čo som mal neviem na ako dlho to je, moc tomu armory neverím Very Happy + samozrejme díky za pohotovú reakciu Wink
Terrenas
Terrenas
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 154
Join date : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ Empty Re: Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ

Příspěvek  Terrenas Mon Aug 19, 2013 4:27 pm

http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&cn=Terrenas tu dodávam link na char, je to aktualizované už Smile
Terrenas
Terrenas
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 154
Join date : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ Empty Re: Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ

Příspěvek  Fryter Mon Aug 19, 2013 4:37 pm

Kvalitní hráč... v TFC sem s ním nikdy neměl problém. Docela nechápu tvůj odpor k agilitě. Na ICC season je prostě blbost jet full str. Ale záleží na každém... Dá se v tom sice točit ale počty hovoří za vše. Co se počtu retrin v guildě týče tak si nejsem jistý. Já sem tu skoro na každý raid, když teda nepracuju. Deized je taky hodně aktivní a eště je tu možnost, že začne hrát shayo. Jinak 3 retri v offu. Kdybych tě neznal tak se z přihlášky dozvím maximálně to, že si paladin. Souhlasím s Deizedem PROTI

Fryter
Knight
Knight

Počet príspevkov : 71
Join date : 06. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ Empty Re: Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ

Příspěvek  general Mon Aug 19, 2013 4:52 pm

PRO

general
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 126
Join date : 10. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ Empty Re: Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ

Příspěvek  Dandelion Mon Aug 19, 2013 6:15 pm

Peťo tak je teraz nechápem, že načo si mi včera v noci volal, aby som za vami došiel? Bo nevyzeráš nato, že by bolo zle Very Happy I keď neviem prečo som vtedy nemal signál.
Ale ta keď ho už mám zdrbať, tak som si predsa len jednu prkotinu našiel... enchant na rukaviciach by ako Eng mal mať Hyperspeed Acc(ten Haste) a nie +44 AP... takže ho roztrhajte Very Happy
Inak by sme mali mať dve Retriny na MainSpec + mesiac neaktívneho Shaya + dvoch striedajúcich sa Protov do Retri ak je nutnosť. Vzhľadom na aktuálnu aktivitu a podľa mňa vysokú kvalitu daného uchádzača som ZA.
Pozadie odchodu nepoznám, som zvedavý človek, takže možno sa neskôr spýtam. Čo sa týka Plate Priority, vie veľmi dobre o čom hovorí a teda aspoň budem mať skorej itemy na OffSpec.
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ Empty Re: Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ

Příspěvek  Yetty Mon Aug 19, 2013 6:32 pm

Daized napsal:momentálne sme retriny 3 blíži sa koniec prázdnin takže to bude s miestom na raidoch horšie,
momentálně jste re3 dva a pokud někdo sledujete aktivitu lidí, tak vám dojde, že s koncem prázdnin nás o tolik víc nebude ->pro
Terrenas napsal:Důvod odchodu z předcházející guildy: Viac menej príbeh je už známy, po mojom pochybení sa tu skrížilo viacero názorov a dobrovoľne som odišiel. Viac k tomu písať nebudem
Pro mě příběh neznámý. Odcházíš od jedné z top guild aniž bych věděl důvod. Většinou jsou to důvody k nepřijetí. Proti

Nemáš náhodu alta mága, na kterém jsem tě zažil neskutečně nechutným stylem QQčkovat, když DFO dostal balance druid co sice točil bačok, ale...?  proti

PS:
Goris napsal:plus velmi dobre odporucania od ludi co ta poznaju
rly?
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ Empty Re: Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ

Příspěvek  Terrenas Mon Aug 19, 2013 6:41 pm

Terrenas napsal:Důvod odchodu z předcházející guildy: Viac menej príbeh je už známy, po mojom pochybení sa tu skrížilo viacero názorov a dobrovoľne som odišiel. Viac k tomu písať nebudem
Yetty napsal:Pro mě příběh neznámý. Odcházíš od jedné z top guild aniž bych věděl důvod. Většinou jsou to důvody k nepřijetí. Proti
Kľudne na mumble, nieje to na 2 riadky písania Smile

Yetty napsal:Nemáš náhodu alta mága, na kterém jsem tě zažil neskutečně nechutným stylem QQčkovat, když DFO dostal balance druid co sice točil bačok, ale...?  proti
Mága alta nemám, ale mohol som byť za mága čo má Forestly, nepamätám si či to bol druid a QQ ? len som rázne podotkol, že nič netočí a má dostávať itemy Smile
Terrenas
Terrenas
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 154
Join date : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ Empty Terrenas

Příspěvek  Bonesharper Mon Aug 19, 2013 6:47 pm

Tento člověk s námi chodil ICC 25. Skládal s Forestly raid, nabral polovinu top guild a druhou polovinu worldu. Vždy se složilo max 8/12 a pokaždé si brali jeden FL. V konečném důsledku nám pustili HM na loď a Saurfanga a podle lootu si brali HC marky. Všechno by to bylo fajn, ale ...
Z těchto akcí vám jedno. Terrenas je velice vznětlivý člověk. Vím, že není jednoduché leadrovat raid a skládat některé bosse s PUGem. Bohužel se ale choval dosti neadekvátně. Aby si tam na o stupeň hůř nagearované lidi otevíral hubu, že točí hovno ... Většina lidí si ho hned druhé ID dávala na mumble do mute. Oprávněně.
Nejsem tu sice dlouho, ale pokud tu mám nějak raidovat, myslím, že jedinců udržujících chaos a nepřiměřený hluk tu máme dost.
Nevšiml jsem si, že bychom trpěli na raidech na nedostatek paladinů. Proto za mě Proti.

Bonesharper
Scout
Scout

Počet príspevkov : 27
Join date : 29. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ Empty Re: Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ

Příspěvek  JudgeDeath Mon Aug 19, 2013 6:56 pm

proti
Nesnáším lidí co skladaj raid na freeloot.

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ Empty Re: Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ

Příspěvek  Terrenas Mon Aug 19, 2013 6:56 pm

Bonesharper napsal:Tento člověk s námi chodil ICC 25. Skládal s Forestly raid, nabral polovinu top guild a druhou polovinu worldu. Vždy se složilo max 8/12 a pokaždé si brali jeden FL. V konečném důsledku nám pustili HM na loď a Saurfanga a podle lootu si brali HC marky. Všechno by to bylo fajn, ale ...
Z těchto akcí vám jedno. Terrenas je velice vznětlivý člověk. Vím, že není jednoduché leadrovat raid a skládat některé bosse s PUGem. Bohužel se ale choval dosti neadekvátně. Aby si tam na o stupeň hůř nagearované lidi otevíral hubu, že točí hovno ... Většina lidí si ho hned druhé ID dávala na mumble do mute. Oprávněně.
Nejsem tu sice dlouho, ale pokud tu mám nějak raidovat, myslím, že jedinců udržujících chaos a nepřiměřený hluk tu máme dost.
Nevšiml jsem si, že bychom trpěli na raidech na nedostatek paladinů. Proto za mě Proti.
Som rád, že si sa tu vyjadril čakal som to od teba Smile nemám proti tebe nič ani proti nikomu inému Smile zaži lsi ma zrova v jednom raide ( vaic som ich s tebou nebol) kde som bol rozčúleny, pretože ste si z toho robili viac srandu ako sme sa venovali bosom. Pokiaľ srandujeme počas trashu ok super rád sa zabavím, ale treba vedieť, kedy dosť a venovať sa raidu. To je všetko čo ti k tomuto napíšem Smile
Terrenas
Terrenas
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 154
Join date : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ Empty Re: Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ

Příspěvek  Forestly Mon Aug 19, 2013 7:13 pm

Bonesharper napsal:Tento člověk s námi chodil ICC 25. Skládal s Forestly raid, nabral polovinu top guild a druhou polovinu worldu. Vždy se složilo max 8/12 a pokaždé si brali jeden FL. V konečném důsledku nám pustili HM na loď a Saurfanga a podle lootu si brali HC marky
Oprava 9/12 a progress bossu, upřímně asi si neskládal opravdu každý týden World raidy a nenechal si na tom tunu nervů... je to vidět... poněkud si mě s tímto zarazil, a já tě nenutila ať chodíš... jinak 1x FL item na HC item => marka minimální ztráta (nikdo jiný ani HM pouštět z těch lidí nemohl a ani by jej nikde jinde nešel) = mohli získat hc item z lodi + saurfanga (mimo HC tokenu) - o nic nebyl nikdo ošizen a všichni to věděli dopředu.... zkoušel se progress Vali (na tu bohužel chyběl heal), Proffesor 12% hp, progress Rotface.... měl si něco proti Bone?? měl si to říct... +++ za celou dobu co jsme to skládali (v řadě měsíců), jsme si vzali 2x item na FL co si pamatuji O.o

Dále... vim že jsem teprve v testu, ale mám tak nějak potřebu se vyjádřit..:

To že je Terrenas vznětlivý je pravda, proto se už taky automaticky sám od sebe mutoval aby raději nic neříkal, na WoW je takových lidí daleko více, co to citově prožívají při raidech, já osobně to také nesnáším, když někdo začne vřískat, proto se nedivím že to nějací lidé řešili mute, ale jelikož si byl i on vědom své chyby dělal to pak později automaticky sám.
Naopak na druhou stranu, je to člověk který svojí classu perfektně ovládá a rotuje. Snaží se v raidu udělat maximum a při main raidech TFC nikdy nebyl problém. Tudíž ano.. na World raidech se choval nepřístupně.. to potvrzuji.. (neměl nervy na tamnější hráče jako oni na něj), ale Main raid.. byl main raid...

Důvod odchodu z TFC byl stejný jako u mne.. ( ale Terrenas neni citlivější osoba jako já a zůstal tam, dokud se nenaskytl TFC sraz a nedozvěděli jsme se co tam pan Crossic prezentoval).

Každopádně abych to shrnula... Je to investice do kvalitního dmg/tanka, do člověka který ovládá taktiky.. jenom je jeho chabou stránkou vznětlivost a výbušnost, kterou se naučil poslední dobou řešit tím, že se zamutuje a odpovídá pouze, když se ho někdo na něco zeptá.
Forestly
Forestly
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 339
Join date : 26. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ Empty Re: Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ

Příspěvek  Terrenas Mon Aug 19, 2013 7:20 pm

Forestly napsal:
Důvod odchodu z TFC byl stejný jako u mne.. ( ale Terrenas neni citlivější osoba jako já a zůstal tam, dokud se nenaskytl TFC sraz a nedozvěděli jsme se co tam pan Crossic prezentoval)
a ešte správa o tom, že niekomu v guilde vadím a lezem do pr...e a mal potrebu to rozprávať na world raidoch...
Terrenas
Terrenas
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 154
Join date : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ Empty Re: Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ

Příspěvek  Tekan Mon Aug 19, 2013 7:44 pm

Proti

Tekan
Knight
Knight

Počet príspevkov : 61
Join date : 01. 12. 12
Age : 27
Bydlisko : Třinec

Návrat nahoru Goto down

Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ Empty Re: Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ

Příspěvek  Shayo Mon Aug 19, 2013 7:59 pm

Shayo sa aktivne vrati od septembra (za cca 2tyzdne) proti i ked si kamos Smile
Shayo
Shayo
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 114
Join date : 12. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ Empty Re: Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ

Příspěvek  Daenerys Mon Aug 19, 2013 8:09 pm

Terrenas je v pohodě člověk, to že někdo vybouchne na world raidu, moc se tomu nedivím, já sice na worldu jen tiše poslouchám leadera a odchodím si to své,
ale jestě jsem neviděl, že by jakýkoliv leader zůstal po celou dobu raidu klidný, ještě když má ukočírovat lidi z worldu...
O tamtom raidě, co mluví Bone nevím, já s Terrem nikdy žádný problém neměl, občas je prostě den blbec. Někdy prostě člověk ztratí nervy...
Na free lootu nevidím nic špatné Andri.

Hráč je to kvalitní, equip má dobrý,
jsem pro na zkoušku...
Daenerys
Daenerys
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 210
Join date : 06. 01. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ Empty Re: Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ

Příspěvek  Matqa Mon Aug 19, 2013 9:28 pm

proti, k comu nam bude 974297 retrin?

Matqa
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 106
Join date : 19. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ Empty Re: Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ

Příspěvek  samity Mon Aug 19, 2013 9:33 pm

Ak je misto pro dalsiho paladina..tak PRO

samity
Knight
Knight

Počet príspevkov : 76
Join date : 10. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ Empty Re: Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ

Příspěvek  Daized Mon Aug 19, 2013 9:52 pm

Terrenas napsal:
to podstatné tam nieje no jo linky na armory dávať tam 3 specy je fakt luxus, preto to riešim ingame :)a k tomu Agi, je to môj názor, paladina nehrám druhý deň a tak výrazný dps burst ( 200 dps up bis gear ? :O ) to nieje a zasahuješ tým do bisu iných clas čo mi príde ujeté, preto plate bis priority, aby ti bolo zrejmé, že viem o čo sa jedná. Keď to nik nebude chcieť prečo nie, ale prezatiľa je každý item dobrý a kradnúťho druidom, warom či rogunam fakt nie dík :)a ten prot, je to môj off spec, áno minor glyph tam chýba, ale ak sa nane pozrieš lepšie pochopíš, že sú to holy pvp glyphy a keďže ten spec mením podľla potreby, tak nie vždy si spomeniem na minory Very Happy(takže dí za pripomenutie Razz) No takže, ak chcete vidieť gear stačí si zažiadať, pretože na armory čakať kým sa mi tam aktualizuje r3 z holy pvp čo som mal neviem na ako dlho to je, moc tomu armory neverím Very Happy+ samozrejme díky za pohotovú reakciu Wink
no ide oto, že sme 2 aktívne retriny + shayo preto som to chcel rozviesť do hlbších čísel a statov u retri mi tam chýbali exp + hit ratingy či už v % alebo číslach u prota tie základné staty je to robota možno na 5 minut holy netrebalo takže by som to luxusom nenazýval ... a práve preto, že armory funguje ako funguje tak tie staty treba

v zásade proti tebe nič nemám, ide mi len o 2 veci vyváženie raidu chýbajú nám iné specy a classy už keby sme nejak do hĺbky pátrali, a o moje Frytákove a o 2 týžťdne aj Shayove miesto v raide ... goris si aj tak spraví po svojom ide len oto aby tu niekto nemal nejakú svetobornú námietku točiť môžeš ale povedzme si rovno retrina nebude topovať dmg v ICC a preto je každé dps čo vieš vytrieskať z equipu len vítaný bonus a to, že zasahuješ do bis listu iných class sa dá povedať aj inak ony zasahujú do tvojho ...

veci týkajúce sa leadrovania worldu no neviem koľkí z vás si prešli časmi, že museli equipovať nie svoj main ale všetky svoje chary s worldom nie je to také ľahké ako by sa zdalo, pamätám si to ešte z hordy ... takže tu by som zásadný problém nevidel a keby si sa moc dvíhal jak neohlásená cunami tak ťa proste pustíme cez otvorený prepad Wink...

Forestly napsal:
Každopádně abych to shrnula... Je to investice do kvalitního dmg/tanka, do člověka který ovládá taktiky.. jenom je jeho chabou stránkou vznětlivost a výbušnost, kterou se naučil poslední dobou řešit tím, že se zamutuje a odpovídá pouze, když se ho někdo na něco zeptá.
čo sa tohto týka tak ide presne oto či sa preňho nájde miesto v raide som zato aby sa naberali kvalitný hráči viac ako ktokoľvek iný od toho pokoj ak Goris vidí miesto tak ho zoberie a ja asi budem musieť prestať piť aby som lepšie videl : D

Daized
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 397
Join date : 01. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ Empty Re: Terrenas - Retribution Paladin PŘIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru