Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alghoul - Survival Hunter-PRIJATÝ

+2
Alghoul
Morby
6 posters

Goto down

Alghoul - Survival Hunter-PRIJATÝ Empty Alghoul - Survival Hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Alghoul Sat Sep 10, 2016 3:29 pm

Nick postavy: Alghoul
Class Survival Hunter
Koupená nebo vyexpená postava: Koupená na 80lvlu
Zkušenosti s progresem: FL 3/7HC BwD ; 4/6HC ; BoT4/5 HC.  Poslední dobou jsem nebyl moc aktivní, protože jsem měl problémy s lagy a HW.
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: WoW hraji od roku 2012, hrával jsem na pinneapple(instant), ice-wow, TS(paladina), DeffenderBG(PvP Warra,huntera),offik a poté jsem se opět vrátil na TS zhruba 14dní před spuštěním Cataclysmu, v tuto chvíli hraji ještě na offiku, ale to by aktivitu nemělo ovlivnit . Huntera od spuštění Cataclysmu zde na TwinStaru
Stav tvého equipu, ilvl: 375
Talenty: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Alghoul&gn Main spec: Survival / Off spec: Marksman
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): https://imgur.com/a/OcHvp
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:  Priorita statů: Agilita > Hit(8%-961) > Crit > Mastery (Mastery se snažím držet na celých číslech)  > Haste

Single Target- Před pullem: Nahodím marku ;1s do pullu: Misdirection(Nástřel) > Prepot > Ench z rukavice > Serpent Sting (SS) > Explosive Shot(ES) > Black Arrow(BA) > 3x Cobra shot(CS) > ES, při přebytečném focusu Arcane Shot. ES a BA na CD . Při procu LnL kolem 65 focus : ES > AS > ES > AS > ES, pokud mám méně jak 60focusu, tak ES > CS > ES > AS/ES(záleží na focusu) >ES  . Na 20% HP bosse přidávám do rotace Kill Shot na CD.

Multi Target - Misdirection(Nástřel) > Explosive trap > 2x Multi-Shot > na focus CS. Proc LnL: Na 2 targety hodím ES (připadá mi to užitečný, než čekat než mi dotiká na 1 targetu) 20% HP na CD KillShot
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: TS mám, mikrofon funkční, DBM mám
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Raid time mi vyhovuje a připraven budu taky.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Pohodový kolektiv, pravidelné raidy a nějaký ten progress Smile .Chtěl bych zabít  25man HC Ragnarose Smile
Předchozí guildy  (důvod odchodu): WhiteTigers- Většina hráčů již tolik nehraje, nebo odešli do jiných guild
Znáš někoho z EXALTED? Whisiho a Instigadora
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Náborové world macro
Něco o sobě Jmenuji se Martin, je mi 20let a jsem student na Škoda Akademie v Mladé Boleslavi, tento rok dělám maturitu. Ve volném čase dělám spoustu věcí Smile

Alghoul
Scout
Scout

Počet príspevkov : 18
Join date : 01. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Alghoul - Survival Hunter-PRIJATÝ Empty Re: Alghoul - Survival Hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Morby Sat Sep 10, 2016 3:55 pm

Jak jsi na tom s teorií na další bosse ve FL, které nemáš dole na HC?
Píšeš 3/7 a na armory vidím jen Majora a Shannoxe na HC slain, máš to zabité na jiném charu? Pokud ano link.
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Alghoul - Survival Hunter-PRIJATÝ Empty Re: Alghoul - Survival Hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Alghoul Sat Sep 10, 2016 4:48 pm

Morby napsal:Jak jsi na tom s teorií na další bosse ve FL, které nemáš dole na HC?
Píšeš 3/7 a na armory vidím jen Majora a Shannoxe na HC slain, máš to zabité na jiném charu? Pokud ano link.

Taktiky na zbylé HC bosse znám akorát podle videí, není problém doladit, nebo se zeptat někoho ingame .
Ano, mám zabito na HC jenom Majora a Shannoxe, ale Alysrazora jsme stáhli s worldem na 15%, proto jsem ho napsal do progressu 3/7HC. Za to se omlouvám

Alghoul
Scout
Scout

Počet príspevkov : 18
Join date : 01. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Alghoul - Survival Hunter-PRIJATÝ Empty Re: Alghoul - Survival Hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Miakhaliffa Sat Sep 10, 2016 4:54 pm

pro na test, 3. hunter za kratkou dobu - aspon je motivace byt lepsi aby se dostali na raid
Miakhaliffa
Miakhaliffa
Knight
Knight

Počet príspevkov : 94
Join date : 30. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Alghoul - Survival Hunter-PRIJATÝ Empty Re: Alghoul - Survival Hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Tmok Sat Sep 10, 2016 6:50 pm

PRO test
Tmok
Tmok
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 115
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Alghoul - Survival Hunter-PRIJATÝ Empty Re: Alghoul - Survival Hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Morby Sat Sep 10, 2016 6:59 pm

Pro
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Alghoul - Survival Hunter-PRIJATÝ Empty Re: Alghoul - Survival Hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Instigador Sat Sep 10, 2016 8:19 pm

Kdyby sis mohl ze všech trinketů, které jsou teď dostupné vybrat tak jaké by to byly? Jinak za mě pro na test

Instigador
Knight
Knight

Počet príspevkov : 84
Join date : 13. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Alghoul - Survival Hunter-PRIJATÝ Empty Re: Alghoul - Survival Hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Alghoul Sat Sep 10, 2016 9:07 pm

Instigador napsal:Kdyby sis mohl ze všech trinketů, které jsou teď dostupné vybrat tak jaké by to byly?

"Matrix Restabilizer" - Trinket z Ragnarose
a jako 2. bych si asi nechal "Fluid Death"

Alghoul
Scout
Scout

Počet príspevkov : 18
Join date : 01. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Alghoul - Survival Hunter-PRIJATÝ Empty Re: Alghoul - Survival Hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Terorizt Wed Sep 14, 2016 5:21 pm

Vyskúšame si ťa, za kratšie obdobie sme nabrali 3 hunterov ,preto očakávaj boj o miesta v raide, lepší ostane. Uvidíme ako sa ukážeš.

Prijatý na test

napiš si v hre o inv: Gragass, Teroriztt, Dyveina, Zanny, Sedara, Dany
po obdržaní práv tu na forku si prečítaj prosím ta https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov


Terorizt
Rangedps leader
Rangedps leader

Počet príspevkov : 150
Join date : 21. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Alghoul - Survival Hunter-PRIJATÝ Empty Re: Alghoul - Survival Hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru