Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shadowswift - Survival Hunter-PRIJATÝ

+7
Zanny
Cobain
Soulburn
Kucko
Miakhaliffa
Sedara
skrobinek
11 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Shadowswift - Survival Hunter-PRIJATÝ Empty Shadowswift - Survival Hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  skrobinek Thu Aug 25, 2016 11:44 am

Nick postavy: Shadowswift
Class Survi Hunter
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená
Zkušenosti s progresem: FL 7/7 normal Bot 2/4 Hc Bwd 3/6 Hc ToT4W 2/2 norm
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: WoW hraju nepravidelně asi nějakých 6 let (mezitím jsem asi cca 2 roky nehrál). Začínal jsem na Narniasu, prošel Molten-wow a nakonec skončil tady. Huntera mám od roku 2013, můj největší úspěch LK norm,, krátce potom , co  jsem to dal, jsem přestal hrát wowko, čili progress Hc jsem moc neochutnal. Cata a huntera tady hraju celkově asi 3 týdny, první týden a půl jsem doexpil, nagearil, ve zbytku jsem sundal s guildou Ragna.
Stav tvého equipu, ilvl: 372
Talenty: Survi
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): https://postimg.org/image/4go8tg2yx/
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:
Hunter už od Wotlku.  (Je to top dps, ranged, uzitecny do raidu (trapky, nastrely)
Single target: Serpent > Explo(Na cd) > Black Arrow (na cd) > Cobra shot (idealne 3x); kdyz procne Lock and Load Explo>Arcane>Explo>Steady>Explo
1-2 mobky: Rotace stejná, jen místo Black Arrow hodím Explosive trap
3+: Explosive trap, Multi shot, popr. nastrel na cd
Hit cap (8%) > Agi > Crit > Haste (22% na 3x cobra shot mezi Explo) > Mastery
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: Teamspeak mam - nick KadimVeStoje, i mikrofon. Addony(Povinné z mého pohledu) - DBM, Recount, OmniCC, TidyPlates
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Raid time snad vyhovuje, vyjímečně na nějakém nebudu, ale většinu stihnu. Pokud nahlásím že se raidu zúčastním, v daný čas budu připravený se vším všudy. Pokud mi do toho něco nečekaného přijde, nahlásím min. 2 dny před.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Očekávám pravidelny, pohodový raid. Chci dosáhnout pravidelneho progressu, nechci se seknout na jedne urovni.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Silver Hand (Thrown out) - přijali mě mezi sebe, dali jsme Ragna, další ID fiasko (nedosli lidi vcetne me[byl jsem omluven 3 dny pred]), guild se rozpustila. Momentálně jsem v I see dead pixels, jsem tu asi tyden, nicmene zadny raid jsem s nemi nezazil, nemam o nich co napsat, jednoduse me vase guilda laka vic.
Znáš někoho z EXALTED? Ne
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? world chat
Něco o sobě 19 let, momentalne jdu na VS - systemove inzenyrstvi v prumyslu, budu bydlet v Ostrave na kolejich, mam pritelkyni, ktere WoWko nevadi (halelujah). Parkrat jsem prestal hrat wowko, kvuli socialnimu ziti Very Happy ted jsem nasel zlaty stred Smile

skrobinek
Scout
Scout

Počet príspevkov : 17
Join date : 25. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Shadowswift - Survival Hunter-PRIJATÝ Empty Re: Shadowswift - Survival Hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Sedara Thu Aug 25, 2016 12:15 pm

Pár věcí mne zaujalo (prosím ber to jako námět na diskuzi, neříkám přímo, že je to špatně.. chci aby jsi si to obhájil)
1) talenty, 2/2 v Serpent Spread?
2) glyphy, Glyph of Serpent Sting.. Důvod, alternativy?
3) na dvě mobky hazis Explosive trapu? Máš nějak ověřené, spocitane, že se to vyplatí. Případně kde v raidu by to šlo použít?
4) jaké trinkety by jsi chtěl získat na aktuální sezóně?
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Shadowswift - Survival Hunter-PRIJATÝ Empty Re: Shadowswift - Survival Hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  skrobinek Thu Aug 25, 2016 12:49 pm

Sedara napsal:Pár věcí mne zaujalo (prosím ber to jako námět na diskuzi, neříkám přímo, že je to špatně..  chci aby jsi si to obhájil)
1) talenty, 2/2 v Serpent Spread?
2) glyphy, Glyph of Serpent Sting.. Důvod, alternativy?
3) na dvě mobky hazis Explosive trapu?  Máš nějak ověřené, spocitane, že se to vyplatí. Případně kde v raidu by to šlo použít?
4) jaké trinkety by jsi chtěl získat na aktuální sezóně?

Ten build mám od začátku cata a sám teď koukám že tam mám kraviny Very Happy
1) máš pravdu stačí 1/2 Stačí serpent spread, zbytečně vyhozený talent - využiju v Sic 'Em!
2) Přišlo mi to výhodnější než glyph of Arcane shot, otestuju, pokud bude lepší ten, změním ho.
3) Když jsou dvě mobky pořád jedu single target, jen hodim pod ně explosive trapku místo black arrow, kvůli lepšímu procu talentu Lock and Load (mám za to, že se nevyplatí střílet multi shot, když je 3 a méně mobek)
- asi to nevyužiju ve Fl nikde, možná na trashi, dělal jsem to hlavně v RHC, Rhot když jsem gearil
4) Trinket z Ragna by byl úžasný, nicméně na něj nespěchám (Fluid Death je taky dobrý) +  ten, co zrovna mám z Halfuse

skrobinek
Scout
Scout

Počet príspevkov : 17
Join date : 25. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Shadowswift - Survival Hunter-PRIJATÝ Empty Re: Shadowswift - Survival Hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Miakhaliffa Thu Aug 25, 2016 2:03 pm

a proc 1/2 serpent spread a ne 2/2?
Miakhaliffa
Miakhaliffa
Knight
Knight

Počet príspevkov : 94
Join date : 30. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Shadowswift - Survival Hunter-PRIJATÝ Empty Re: Shadowswift - Survival Hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  skrobinek Thu Aug 25, 2016 2:17 pm

Miakhaliffa napsal:a proc 1/2 serpent spread a ne 2/2?

9s je zbytečně moc, za 6s stihnu dát i druhý multi, který to refresne,

skrobinek
Scout
Scout

Počet príspevkov : 17
Join date : 25. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Shadowswift - Survival Hunter-PRIJATÝ Empty Re: Shadowswift - Survival Hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Kucko Thu Aug 25, 2016 2:41 pm

Why not, bosskilly ako-tak, hunterov nikdy nie je dosť, šancu ukázať sa by mal dostať. ZA test.
BDK Skrobinek je tvoj alt?
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Shadowswift - Survival Hunter-PRIJATÝ Empty Re: Shadowswift - Survival Hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  skrobinek Thu Aug 25, 2016 2:52 pm

Kucko napsal:Why not, bosskilly ako-tak, hunterov nikdy nie je dosť, šancu ukázať sa by mal dostať. ZA test.
BDK Skrobinek je tvoj alt?
jop to je muj alt

skrobinek
Scout
Scout

Počet príspevkov : 17
Join date : 25. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Shadowswift - Survival Hunter-PRIJATÝ Empty Re: Shadowswift - Survival Hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Miakhaliffa Thu Aug 25, 2016 4:14 pm

ach jo...zkus se divat na talenty trosku komplexneji... zrovna tenhle se dava kvuli dmg z multi shotu a ne kvuli dotce proto se dava 1/2 a ne 2/2 protoze to da stejny dmg pri obou variantach

kdyz mas v poradku dps tak proc ne uvidime co v tobe je a hunta potrebujem
Miakhaliffa
Miakhaliffa
Knight
Knight

Počet príspevkov : 94
Join date : 30. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Shadowswift - Survival Hunter-PRIJATÝ Empty Re: Shadowswift - Survival Hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Soulburn Thu Aug 25, 2016 4:46 pm

Pro
Soulburn
Soulburn
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 206
Join date : 22. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Shadowswift - Survival Hunter-PRIJATÝ Empty Re: Shadowswift - Survival Hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  skrobinek Thu Aug 25, 2016 6:40 pm

Miakhaliffa napsal:ach jo...zkus se divat na talenty trosku komplexneji... zrovna tenhle se dava kvuli dmg z multi shotu a ne kvuli dotce proto se dava 1/2 a ne 2/2 protoze to da stejny dmg pri obou variantach

kdyz mas v poradku dps tak proc ne uvidime co v tobe je a hunta potrebujem

Nemyslim si ze jsem odpovedel spatne, pouze jinak. Mezi 1/2 a 2/2 je rozdil pouze v delce dotky, cili je zrejme ze dmg to nezvysuje.

skrobinek
Scout
Scout

Počet príspevkov : 17
Join date : 25. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Shadowswift - Survival Hunter-PRIJATÝ Empty Re: Shadowswift - Survival Hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Miakhaliffa Fri Aug 26, 2016 10:01 pm

cim sledujes procy
Miakhaliffa
Miakhaliffa
Knight
Knight

Počet príspevkov : 94
Join date : 30. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Shadowswift - Survival Hunter-PRIJATÝ Empty Re: Shadowswift - Survival Hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  skrobinek Fri Aug 26, 2016 10:56 pm

Miakhaliffa napsal:cim sledujes procy

Očima? Very Happy nechápu k čemu až takové otázky

skrobinek
Scout
Scout

Počet príspevkov : 17
Join date : 25. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Shadowswift - Survival Hunter-PRIJATÝ Empty Re: Shadowswift - Survival Hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Miakhaliffa Fri Aug 26, 2016 10:59 pm

protoze treba takovy 4set je bugly a pochybuju ze ho zvladnes poradne vyuzivat kdyz ti do toho procne LnL
Miakhaliffa
Miakhaliffa
Knight
Knight

Počet príspevkov : 94
Join date : 30. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Shadowswift - Survival Hunter-PRIJATÝ Empty Re: Shadowswift - Survival Hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  skrobinek Fri Aug 26, 2016 11:18 pm

Miakhaliffa napsal:protoze treba takovy 4set je bugly a pochybuju ze ho zvladnes poradne vyuzivat kdyz ti do toho procne LnL

Jak můžeš vidět v přihlášce, hraju na Cata přibližně měsíc, čili nemám zkušenost se 4set bonusem a určitě až se k tomu dostanu, začnu to nějak řešit, resp. poprosím o radu jiných hunterů.
- Takže pořád nechápu takovou otázku. Napsal jsem jak na tom jsem se zkušenostma co se týče cata, jsem otevřen novým radám, ale tohle "dušení" opravdu nemám zapotřebí. Smile
Huntera ovládám nadstandartně (aspoň si to myslím Very Happy), nicméně nemůžu vědět to, s čím nemám zkušenost vzhledem k časovému úseku, který jsem cata doposud věnoval.

skrobinek
Scout
Scout

Počet príspevkov : 17
Join date : 25. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Shadowswift - Survival Hunter-PRIJATÝ Empty Re: Shadowswift - Survival Hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Miakhaliffa Fri Aug 26, 2016 11:47 pm

vsak v pohode, zadne duseni to neni jenom me to zajimalo v souvislosti s tim bonusem

pokud skutecne nemas problem se zeptat je to jenom dobre

Miakhaliffa
Miakhaliffa
Knight
Knight

Počet príspevkov : 94
Join date : 30. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Shadowswift - Survival Hunter-PRIJATÝ Empty Re: Shadowswift - Survival Hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Cobain Sat Aug 27, 2016 12:18 am

Za

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Shadowswift - Survival Hunter-PRIJATÝ Empty Re: Shadowswift - Survival Hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Zanny Sat Aug 27, 2016 12:37 am

PRO test.
Zanny
Zanny
Meleedps leader
Meleedps leader

Počet príspevkov : 164
Join date : 20. 12. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Shadowswift - Survival Hunter-PRIJATÝ Empty Re: Shadowswift - Survival Hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Omnislash Sat Aug 27, 2016 1:49 am

Hunterov treba. ZA.
Omnislash
Omnislash
Knight
Knight

Počet príspevkov : 79
Join date : 07. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Shadowswift - Survival Hunter-PRIJATÝ Empty Re: Shadowswift - Survival Hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Dyveina Sat Aug 27, 2016 8:41 am

skrobinek napsal:
Miakhaliffa napsal:cim sledujes procy

Očima? Very Happy nechápu k čemu až takové otázky

Otázka bola myslená skôr tak, že či procy sleduješ v buffoch, alebo blizz UI, alebo máš addon typu WeakAuras/TellMeWhen.
Mne osobne sa nepáči iba jedna vec. Tvoj nick na TS Smile  Ale to sa dá ľahko zmeniť.
Ak je miesto tak ZA.


Naposledy upravil Dyveina dne Sat Aug 27, 2016 2:31 pm, celkově upraveno 1 krát
Dyveina
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 281
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Shadowswift - Survival Hunter-PRIJATÝ Empty Re: Shadowswift - Survival Hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Sedara Sat Aug 27, 2016 10:40 am

Promin, dřív jsem se k tomu nedostal. PRO
Btw těch 13,04 mastery ti vyšlo náhodou nebo to máš schválně?
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Shadowswift - Survival Hunter-PRIJATÝ Empty Re: Shadowswift - Survival Hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  skrobinek Sat Aug 27, 2016 11:40 am

Sedara napsal:Promin, dřív jsem se k tomu nedostal. PRO
Btw těch 13,04 mastery ti vyšlo náhodou nebo to máš schválně?

Schválně to nemám, vyšlo mi to náhodou.
Masterka se má reforgovat tak ať mi vyjde celá nebo co? Very Happy

skrobinek
Scout
Scout

Počet príspevkov : 17
Join date : 25. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Shadowswift - Survival Hunter-PRIJATÝ Empty Re: Shadowswift - Survival Hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Sedara Sat Aug 27, 2016 2:03 pm

Hmm, skoda, ale tak nevadí... Projdi si https://cata-twinhead.twinstar.cz/?issue=11043 , hlavně komentáře
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Shadowswift - Survival Hunter-PRIJATÝ Empty Re: Shadowswift - Survival Hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  skrobinek Sat Aug 27, 2016 2:29 pm

Sedara napsal:Hmm, skoda, ale tak nevadí... Projdi si https://cata-twinhead.twinstar.cz/?issue=11043 , hlavně komentáře
S tou masterkou jsem to nevedel.. diky za info, budu se podle toho ridit Smile

skrobinek
Scout
Scout

Počet príspevkov : 17
Join date : 25. 08. 16

Návrat nahoru Goto down

Shadowswift - Survival Hunter-PRIJATÝ Empty Re: Shadowswift - Survival Hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Tmok Tue Aug 30, 2016 1:52 am

PRO
Tmok
Tmok
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 115
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Shadowswift - Survival Hunter-PRIJATÝ Empty Re: Shadowswift - Survival Hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Kucko Tue Aug 30, 2016 8:31 pm

Ak nemáš ID na FL a zajtra 31.9. máš 20:00-23:00 voľno, môžme ťa zobrať na alt/world raid. Nebude to žiadny super HC run (max 2-3HC), ale na odskúšanie stačí. Pravdepodobne budem skladať, napísal by som ti. Skús sa mi ozvať, či budeš môcť. Tu alebo nick Kucko/Kucies/Kukies.
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Shadowswift - Survival Hunter-PRIJATÝ Empty Re: Shadowswift - Survival Hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru