Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Omnislash - Assassination Rogue - PRIJAT

+4
Gingereater
Kucko
Zanny
Omnislash
8 posters

Goto down

Omnislash - Assassination Rogue - PRIJAT Empty Omnislash - Assassination Rogue - PRIJAT

Příspěvek  Omnislash Mon Mar 07, 2016 10:24 pm

Nick postavy: Omnislash
Class Rogue
Koupená nebo vyexpená postava: Kúpená približne na levely 30+ začiatkom augusta.
Zkušenosti s progresem: Na Twine 13/13 HC na 10 mane. S 25 manom som veľa skúseností nemal (4/5 HC BoT, BWD a Tot4W nula bodov).
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Približne 7 rokov s prestávkami. Začal som hrať na Anthorií tesne po nahodení WotLKu, po jej "zániku" na Cataclysme som prešiel s pár ľuďmi z guildy na Molten (realm Neltharion). Molten však za istý čas postihol wipe. Nasledovala prestávka od WoW a na Twinstar som zavítal koncom leta 2015. Rogue hrám približne 2 - 2 a pol roka či už ako maina alebo alta. Na Twine ako maina po celú dobu hrania: cca 7 mesiacov.
Stav tvého equipu, ilvl: Na Assassination mi chýba 5 itemov do BiS. Akutálne mám 370 ilvl. Gear pre Combat príliš zatiaľ neriešim kvôli využiteľnosti. Equip v Combate mám teda totožný až na Main Hand weaponu. http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Omnislash
Talenty: Main: Assassination, Off: Combat, z času na čas PvP: Subtlety. [Glyph of Fan of Knives] nahradzujem aj glyphom [Glyph of Sprint] kvôli väčšej mobilite.
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): http://postimg.org/image/ya9gjysdn/
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: [Tricks of the Trade] > Prepotka 2 - 3 sekundy pred pullom bossa > [Stealth] (Buff [Overkill] - 30 % energy regen na 20 sekúnd) > [Garotte] pokiaľ by to neznamenalo otvorenie zo [Stealth]-u dlhšie ako sekundu - max. dve alebo by [Stealth] nebol nečakane prerušený, prípadne by boss zmenil náhle polohu >

Fáza 100 % až 35 % hp bossa: [Mutilate] sa stáva fillerom a "generátorom" CP, Priority: 1. [Slice and Dice], 2. [Rupture], 3. [Envenom]. Snažím sa udržať 100 % uptime [Slice and Dice] (je lepšie použiť aj [Envenom] s menej CP pre udržanie [Slice and Dice] ako premrhať CP na znovu nahodenie normálne), [Rupture] (4 - 5 CP), následne [Envenom] (4 - 5 CP). Pred použitím [Envenom]-u je dobré počkať na 70+ energy aby bolo hneď možné použiť [Mutilate] počas buffu z [Envenom]-u = viac procov poisonu.  

Fáza pod 35 % hp bossa: [Mutilate] nahradzuje [Backstab] vďaka talentu [Puncturing Wounds] (30 % crit chance pre [Backstab]), [Murderous Intent] (každý [Backstab] ktorý je použitý do targetu ktorý má pod 35 % hp vracia 30 energy) + [Glyph of Backstab] (každý crit [Backstab]-u vracia ďalších 5 energy). Priorita ostatných spellov sa nemení. Ak sa však energy regenruje rýchlejšie ako ju stíham spáliť (najčastejším dôvodom je [Heroism]) je lepšie použiť [Mutilate].

[Vendutu], Potku v combate, Tinker z ENG - [Synapse Springs] a [Cold Blood] používam v závislosti od encounteru. Pri drvivej väčšine bossov hneď pri pulle (okrem potky teda - prepot.). Ďalej buď na cooldown alebo ak je to možné v execute fázy. [Vanish] samozrejme na cooldown kvôli už vyššie spomínanému [Overkill]-u a taktiež [Garotte] pokiaľ je to možné. Ak je potrebné plošniť - [Fan of Knives].

Ostatné situačné ability používam podľa bossa. [Feint] na redukciu AoE dmgu (Electrocute pri Neffovi, Flame Breath pri Sinestre atď.), [Cloak of Shadow] na zhodenie stackov (Acid Rain u Al'Akira, rýchlejšie zhodenie Explosive Cinder u Neffa - samozrejme v bezpečnej vzdialenosti) či vyhnutia sa spell dmgu, [Smoke Bomb] pri Cho'Gallovi atď.
Ku Combat sa môžem taktiež vyjadriť ak to bude potrebné.

Staty: Agility > 17 % Hit cap (1332 hit rating) > Mastery rating (dmg poisonov) > Haste rating (zvýšená regenerácia energy, rýchlejší Attack speed) > Expertise rating  > Crit rating.
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: Teamspeak mám. Mikrofon mám. Addony mám.
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Piatok a nedeľa mi plne vyhovujú. V utorok žiaľ nebudem môcť.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: V prvom rade sa chcem zlepšiť ja a to formou rôznych rád, tipov a trikov ktoré mi môže guilda Exalted poskytnúť. Vám môžem ponúknuť raiduchtivého a učenlivého člena guildy so schopnosťou improvizovať. Od guildy Exalted očakávam  PvE kolektív na úrovni, istú profesionalitu a organizovanosť na raidoch, dochvíľnosť a chuť progressovať nastávajúce Firelands.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Riders of Darkness - stagnujúca úroveň PvE. No Remorse - zohraný kolektív ľudí no v poslednom čase sa z už odprogressovaných bossov stáva opätovný progress a z času na čas aj neschopnosť zložiť raid kvôli absencií daných class/rolí.
Znáš někoho z EXALTED? Nepoznám.
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Twinstar forum, ingame chat, Guild progress a Speed ranking na Twinheade.
Něco o sobě Som študent 2. ročníka VŠ. Mám 21 rokov. Mám rád hudbu, koncerty, filmy, seriály, "ryšavie ďjovky" a borovičku/rum Very Happy ... V novom kolektíve toho nezvyknem veľa nakecať. Flegmatik.
Vítam otázky, pozitívne ale aj kritické reakcie pre sebazlepšenie.
Omnislash
Omnislash
Knight
Knight

Počet príspevkov : 79
Join date : 07. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Omnislash - Assassination Rogue - PRIJAT Empty Re: Omnislash - Assassination Rogue - PRIJAT

Příspěvek  Zanny Mon Mar 07, 2016 11:23 pm

Nazdárek , tak teda pár otázek:

17% hit cap nebo spell hit ?
Proč opening SnD a pak Rupture s 4-5cp ?
Proč není expertise důležitý stat ?
Využíváš ToT i během fightu ? Pokud ano tak jak a proč ?
Kde ještě můžeš použít CloakOfShadow a Vanish ?

a za poslední , Co si myslíš o glyphu na 20% delší Vendettu ?


Zanny
Zanny
Meleedps leader
Meleedps leader

Počet príspevkov : 164
Join date : 20. 12. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Omnislash - Assassination Rogue - PRIJAT Empty Re: Omnislash - Assassination Rogue - PRIJAT

Příspěvek  Kucko Mon Mar 07, 2016 11:55 pm

Ahoj.

Máš altov? Mohol by si aj nicky?
Rozmýšľal si nad udržiavaním Rupture aj na menej cp? Príklad - nechystáš sa na nejaký burst, takže ti nevadí kratšie trvanie. Má toto nejaký zmysel alebo je to strata podľa teba)?
Btw 4/5 BoT 25 hc nevidím, kde to máš?
Plánuješ switchovať spec na maximalizáciu DPS?

Mne sa tvoja prihláška fakt páči, zabité to máš všetko - malé plus. Kľudne by som si pozrel ďalšieho Assaka. Určite ZA, nesklam ma Smile
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Omnislash - Assassination Rogue - PRIJAT Empty Re: Omnislash - Assassination Rogue - PRIJAT

Příspěvek  Omnislash Tue Mar 08, 2016 12:53 am

17 % spell hit cap kvôli nemissnutiu poisonov pri bossoch.

Slice and Dice - rýchlejšie nahodenie poisonu na target. Z targetu na ktorom je Rupture a nemá na sebe poison neprocuje Venomous Vounds. To isté platí aj u Garotte.

Expertise rating nie je dôležitý nakoľko hlavnú časť dmgu pri Assa rogune predstavuje práve dmg poisonov (už spomínaný spell hit). Navyše pri dodge/parry spellov sa obnovuje 80 % energy z costu. Pri dodge/parry Envenomu sa stále nahodí buff na proc poisonov ale zase nerefreshne Slice and Dice. A práve padnutie SnD môže predstavovať celkom veľkú stratu dps podľa mňa.

Tricks of the Trade - áno pokiaľ treba nastreliť addky na tanka poprípade burstnúť nejakú rogunu(vzájomné nastrelenie 2 rogún).

Cloak of Shadow - Valiona a Theralion - zhodenie Blackoutu, pri Omnotronoch na úplne avoidnutie dmgu z Flamethroweru, Atramedes - po použití Sprintu/Nitro Boosts keď Roaring Flame Breath dobehne hráča. Conclave of Wind na prípadné zhodenie stackov zo Slicing Gale. Momentálne ma asi nič viac nenapadá. Vanish je hlavne dps cooldown a rád sa dozviem kedy by sa dal ešte dodatočne použiť.

Glyph of Vendetta som popravde ešte neskúšal. Teoreticky by mohol byť aj dobrý pri encounteroch bez switchu targetov poprípade bez častého switchu. Neviem ... musel by som odskúšať či sa tých 6 sekúnd naviac oplatí namiesto niektorého z glyphov.

Altov mám - Omnihound - DK len na profky. Popravde o DK nemám moc ani šajnu ako sa hrá. Oblivion - nedávno kúpený lock (low gear). Vcelku rád by som sa naučil hrať Demo/Affli len zatiaľ som sa k tomu moc nedokopal. Na Twine som bol 25 HC len raz a to s Ele Shamanom ktorého som pred časom predal. Pravda je taká že altov relatívne často striedam. Very Happy Som otvorený aj možnosti locka predať a zohnať "Vámdoraiduprospešnú" classu (poprípade teda locka gearnuť). Nehovorím o úplnom nahradení za rogunu.

S tým Rupture ťažko povedať. Hlavne by som sa fakt snažil udržať 100 % uptime.  Predpokladám žeby bolo lepšie použiť aj Rupture s menej CP ako by mal "padnúť" úplne. Avšak na nete som sa dočítal (Very Happy) že je lepšie použiť ideálnych 5 CP. Pri umierajúcich addkách napríklad sa podľa mňa oplatí Rupture s viac CP kvôli navráteniu energy (ak je teda núdza o ňu).

Switchovať spec do budúcna na FL/DS alebo na encounteroch? Na daných na momentálnom contente áno. Do budúcna ktovie - pravdepodobne tiež bude závisieť od daného encounteru.
Omnislash
Omnislash
Knight
Knight

Počet príspevkov : 79
Join date : 07. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Omnislash - Assassination Rogue - PRIJAT Empty Re: Omnislash - Assassination Rogue - PRIJAT

Příspěvek  Gingereater Tue Mar 08, 2016 1:17 am

Vidím zájem, vlastní uvažování, drobnosti se dají vždy vypilovat.

PRO
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Omnislash - Assassination Rogue - PRIJAT Empty Re: Omnislash - Assassination Rogue - PRIJAT

Příspěvek  Zanny Tue Mar 08, 2016 9:35 am

Vanish využiješ u Omnotronů pro úplné avoidnutí Flamethroweru tudíž ti tam Cloak potom zbyde třeba na Conductor Smile
Rupture je důležitý především aby byl up , nahodit ho s více CP se vyplácí pokud víš že budeš switchovat nebo že tvůj target umře.

Malé drobnosti, super přístup...

PRO
Zanny
Zanny
Meleedps leader
Meleedps leader

Počet príspevkov : 164
Join date : 20. 12. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Omnislash - Assassination Rogue - PRIJAT Empty Re: Omnislash - Assassination Rogue - PRIJAT

Příspěvek  Morby Tue Mar 08, 2016 6:12 pm

Hlásíš se k nám kvůli tomu, že si chceš zkusit 25man, nebo kvůli nadcházejícímu kontentu?
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Omnislash - Assassination Rogue - PRIJAT Empty Re: Omnislash - Assassination Rogue - PRIJAT

Příspěvek  Omnislash Tue Mar 08, 2016 11:19 pm

Obe možnosti sú správne. Vo FL sa ťažko hľadá kompetentný setup na každého bossa na 10 mane. Raidujem prakticky od začiatku v 25 manoch až na začiatky na Moltene a pôsobenie na Twine.
Omnislash
Omnislash
Knight
Knight

Počet príspevkov : 79
Join date : 07. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Omnislash - Assassination Rogue - PRIJAT Empty Re: Omnislash - Assassination Rogue - PRIJAT

Příspěvek  Destik Wed Mar 09, 2016 12:48 am

Proč zrovna Exal.ted?
Jsou tady i jiné 25tkové guildy.
Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

Omnislash - Assassination Rogue - PRIJAT Empty Re: Omnislash - Assassination Rogue - PRIJAT

Příspěvek  Omnislash Wed Mar 09, 2016 2:09 pm

SFU a Ordo Satanas poznám už z Anthorie. Pri SFU som si nie istý tými raid times. Rozhodoval som sa v podstate medzi Vami a Ordo Satanas. Prečo práve Exalted? Skôr ma nejak intuícia ťahá ku Vám a príde mi možno Vaša guilda viac aktívna. Ale to je len môj názor a môžem sa mýliť. Smile
Omnislash
Omnislash
Knight
Knight

Počet príspevkov : 79
Join date : 07. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Omnislash - Assassination Rogue - PRIJAT Empty Re: Omnislash - Assassination Rogue - PRIJAT

Příspěvek  Eveonor Wed Mar 09, 2016 3:01 pm

Pro
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Omnislash - Assassination Rogue - PRIJAT Empty Re: Omnislash - Assassination Rogue - PRIJAT

Příspěvek  Kafu Wed Mar 09, 2016 3:17 pm

PRO
Kafu
Kafu
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 128
Join date : 16. 04. 15
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Omnislash - Assassination Rogue - PRIJAT Empty Re: Omnislash - Assassination Rogue - PRIJAT

Příspěvek  Morby Thu Mar 10, 2016 9:21 am

Tak tedy vítej mezi členy Exalted a doufám, že se nemýlíš  Wink
Přijat na test
Napiš si ve hře o inv: Diranda, Gragass, Cobain, Destik, Kucko, Sedara
Po obdržení práv zde na foru si pročti https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Omnislash - Assassination Rogue - PRIJAT Empty Re: Omnislash - Assassination Rogue - PRIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru