Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Knoppix - Assassination Rogue (Alt Franklose)

+5
Astia
Destik
Tiine
Morby
Franklos
9 posters

Goto down

Knoppix - Assassination Rogue (Alt Franklose) Empty Knoppix - Assassination Rogue (Alt Franklose)

Příspěvek  Franklos Fri Mar 13, 2015 1:29 pm

Nick postavy: Knoppix
Class: Assassination Rogue 
Koupená nebo vyexpená postava:Koupená 
Zkušenosti s progresem:Za Rogunku  jenom BoT a BH :-/ 
Jak dlouho hraješ wow/svoji class:Wow hraju přesně rok, 2 měsíce a 5 dní / rogunu týden
Stav tvého equipu: 352 ilvl full PvE 
Talenty:Assassination talenty - http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Knoppix&gn=Exalted&group=2
Screen ui (idealně s FPS v raidu):Stejné jako na mainovi
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:
Rotace -  IP na Main Handě, DP na Off Handě, na throw DP. Ze startu nastřelím tanka. Začínám ze stealthu, kvůli Overkillu. Nahodím Garrotku, potom Mutilate. Potom mám 3 - 4 combo pointy, nahodím Slice and Dice. Na 3 - 4 combo pointech Rupture. Potom příjde Vendetta. Nahodím si 5 combo pointů a Cold Blood + Envenom. Obnoví se mi Slice and Dice, potom už jenom při spadnutí Overkillu hodím Vanish, Garrote a obnovuju Ruprure (5 combo pointů) a Slice and Dice pomocí Envenomu. Vendettu a další CD pouštím při procu trinketu. Vanish házím na CD. Pod 35% se oplatí Backstab
Staty - Hit Cap (17%) - Mastery - Expertise - Haste - Crit
Mumble. Mikrofon. Povinné addony:Všechno mám  Cool
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout:Zaraidovat si s altem Smile 
Znáš někoho z EXALTED?Sejbr, Ene, Worent, Aštia, Shadowkick, Andri, Haxxna, Eirka, Diva á mnoho dalších

Snad jsem na nic nezapomněl Smile
Franklos
Franklos
Scout
Scout

Počet príspevkov : 48
Join date : 28. 09. 14
Bydlisko : Shattrath city

Návrat nahoru Goto down

Knoppix - Assassination Rogue (Alt Franklose) Empty Re: Knoppix - Assassination Rogue (Alt Franklose)

Příspěvek  Morby Fri Mar 13, 2015 2:18 pm

prosím tě, změň tu barvu Smile
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Knoppix - Assassination Rogue (Alt Franklose) Empty Re: Knoppix - Assassination Rogue (Alt Franklose)

Příspěvek  Tiine Fri Mar 13, 2015 2:20 pm

kokso tak ma oči rozboleli z tých farieb
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Knoppix - Assassination Rogue (Alt Franklose) Empty Re: Knoppix - Assassination Rogue (Alt Franklose)

Příspěvek  Destik Fri Mar 13, 2015 2:25 pm

Takova facka po ranu z te barvy
Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

Knoppix - Assassination Rogue (Alt Franklose) Empty Re: Knoppix - Assassination Rogue (Alt Franklose)

Příspěvek  Astia Fri Mar 13, 2015 2:47 pm

mal by si pridať do názvu prihlášky upozornenie pre epileptikov Very Happy inak malé - za ten nick (ja ťa tiež nevolám Franklošík, hoci možno začnem Razz ) a za tú farbu.
PRO, ako sme už niekoľko krát videli rogún a dmgerov na alt raidy nikdy nie je dosť.
Astia
Astia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 145
Join date : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Knoppix - Assassination Rogue (Alt Franklose) Empty Re: Knoppix - Assassination Rogue (Alt Franklose)

Příspěvek  Franklos Fri Mar 13, 2015 2:49 pm

Sorry za tu barvu, ale když jsem se v tom chtěl znova vrtat, všude byly nějaké hieroglyfy Very Happy Tak jsem si řekl, že bude lepší to nechat tak Very Happy
Franklos
Franklos
Scout
Scout

Počet príspevkov : 48
Join date : 28. 09. 14
Bydlisko : Shattrath city

Návrat nahoru Goto down

Knoppix - Assassination Rogue (Alt Franklose) Empty Re: Knoppix - Assassination Rogue (Alt Franklose)

Příspěvek  Eir Fri Mar 13, 2015 3:20 pm

ja som z toho nedokázala nič prečítať, takže ani neviem čo si tam popísal (ale to bude asi aj tým že som sa ešte poriadne nezobudila Very Happy)

p.s.: Grag sa asi inšpiroval na svoj banner (alebo ty si sa inšpiroval?) Very Happy vidím tam istú podobnosť vo farbách...

pro  sunny
Eir
Eir
Scout
Scout

Počet príspevkov : 45
Join date : 15. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Knoppix - Assassination Rogue (Alt Franklose) Empty Re: Knoppix - Assassination Rogue (Alt Franklose)

Příspěvek  Enelia Fri Mar 13, 2015 6:05 pm

Si zabil.
Enelia
Enelia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 148
Join date : 28. 09. 14
Age : 28
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Knoppix - Assassination Rogue (Alt Franklose) Empty Re: Knoppix - Assassination Rogue (Alt Franklose)

Příspěvek  worent Sat Mar 14, 2015 1:42 pm

all in Smile
worent
worent
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 193
Join date : 08. 04. 14
Age : 35
Bydlisko : Praha

Návrat nahoru Goto down

Knoppix - Assassination Rogue (Alt Franklose) Empty Re: Knoppix - Assassination Rogue (Alt Franklose)

Příspěvek  Sabersoul Mon Mar 23, 2015 11:35 pm

Prijatý
Sabersoul
Sabersoul
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 288
Join date : 08. 04. 14
Age : 31
Bydlisko : Orava

Návrat nahoru Goto down

Knoppix - Assassination Rogue (Alt Franklose) Empty Re: Knoppix - Assassination Rogue (Alt Franklose)

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru