Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Thelisix - Assassination Rogue - PRIJATY

+7
Hannele
Tiine
Cobain
Anathem
Gingereater
JudgeDeath
Thelisix
11 posters

Goto down

Thelisix - Assassination Rogue - PRIJATY Empty Thelisix - Assassination Rogue - PRIJATY

Příspěvek  Thelisix Thu Aug 06, 2015 1:50 pm

Nick postavy: Thelisix
Class Assassination Gnome Rogue
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená
Zkušenosti s progresem: BWD HC progres po Maloriaka (down 5/6), BoT HC jen Halfuse a Valionu (down 2/5)
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Začal přibližně před 8 lety, začínal jsem na TBC Mystiq, pak na Equlibrium. Poté mé hraní nějak utichlo a dostal jsem se k němu až ve druháku na střední, kdy jsem začal na Ice-Wow, pak jsem přešel s kamarádem na Twinstar. Aktivně jsem hrál tak rok a půl zpět. Nechal jsem toho teď na chvíli, kvůli práci, ale jak teď vycházím časově, tak se ke hraní mohu vrátit a chci zase hrát.
Stav tvého equipu, ilvl: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Thelisix&gn=Remember+Me
Talenty: Viz v armorech. Něco blíže k talentům. Jedu 2/3 Precision (+4 % šance na hit s weaponkou a aplikace poisonů). Lepší Backstab než, kdybych měl 3/3. Deadly Brew nejedu. Je tam šance na aplikování Cripplling poisionu na addku ( zpomalení), což je zbytečně v PVE, když více méně jedu bosse a když už addu, tak zpomalí ho rangetko. Proto jsem zvolil talent do Deadened Nerves, redukuji všechen dmg o 3%, takže pomoc healerům. Poté 2/2 Venomous Wounds, kdy během Rapturu nebo Garrotky, která je na targetu tak mám 60 % šanci na Nature dmg (asi 40,3 % z mého attack poweru) a získám 10 energy. Prioritní staty : Agi, Hit cap 17%, Masterka, haste, exp, crit. Expertise nejedu do capu. Nefunguje tu jak má. Mám okolo 14 exp s gnome 3 k dobru.
Screen ui (idealně s FPS v raidu: http://postimg.org/image/58q94w9fd/
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Roug se mi zalíbil už od začátku hraní WoW, je to takový tichý zabiják.Assassination je lepší na single target než Combat. V Aoečku už ne. Tam pouze FoK s DP. Nárust poměrně dobrého burstu a pak stabilní dps.
Začínám Stealth. poté nastřelím tanka ToT, Garrote, SaD, Multinu, Rapture, poté Multinu na 4-5 CP a Envenom, pak burst (vendeta, trinket, potky), multinu na 5 cp a Cold Blood ( +25 energy a 100% crit dalšího útočného spellu) a Envenom.
Envenom si držím nahození SaD, až target klesne s HP po 35% používám místo Multi Backstab Mám i druhý opener, kdy začínám stejně stealth, garrotka, ale pak rupture, SaD když mi procne 1 CP z Ruthlessness, když ne dám Multinu a SaD, Poté burst, a zbytek stejný.
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony:  Mám vše. Addony DMB, Omen, Grid, Recount. nějaký quest helper. Mám předělaný celý interface - LUI. Bindy používám.
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš přes náš raid time ready?: Ano vyhovuje. Kdybych měl v práci službu dal bych předem vědět.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Spolehlivý kolektiv, který je i pro každou srandu. Určitě kvalitní RaidLeadering a také v Guilde chci zažít, kdy všechno klape a nehádá se kvůli hloupostem.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Začínal jsem v Heart of Winter - po čase nechození 25 man rozpad na 2x 10 man. Tudíž "my" lepší hráči jsme odešli a stal jsem se členek založení Guildy Nyga stole my Equip, kde jsem měl spoustu dobrých přátel, ale hodně lidí odešlo na offik nebo přestali hrát. Časté neshody na raidech, pak rozpory v přijímání nových hráčů. Nakonec z guildy odešel Guild Master s jeho přítelkyní, kteří se starali o chod Guildy a plánování raidů sami dva. Poté tam nikdo nezůstal a odešli jsme. Chvíli jsem byl u Mizerů, kde mne překvapilo chování některých lidí. Neskousl jsem to a proto jsem tedy odešel, Ordo Satanas byla další guilda, kterou jsem okusil. Z 25m -> 2x 10m -> občas jen 1x 10m = nic moc organizace, nechození 25m, nedocházení raidů (na dochoz raidu nebylo možné sehnat lidi) . Pak jsem přestal hrát a řekl si, že asi na to kašlu. Dal jsem tedy svůj účet kamarádovi, kde jsem měl 4x 85 v dobrém gearu. Ale před týdnem mě to nějak chytlo a řekl si, že půjdu hrát znovu. Požádal jsem tedy o přeposlání aspoň mého maina Roga na nový účet a jsem zpět =)  Stávající guilda je Remember me, kde ale nejsem zapojený do raidu, jelikož jsem byl pouze alt.
Znáš někoho z EXALTED? Ano. Znám velmi dobře Jitřenku,Gingereatera, Eveonor, Branoica, Woluse. Pak myslím, že je u Vás Delegas se kterým jsem hrál na Icu. Z Ordo Kriplexe, Yirumu, Goldrina, Majunku.
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Hodně jsem si psal s Gingerem o Vaší guildě. A láká mne to stát se Vaším členem.
Něco o sobě Ahoj, jmenuji se Robin, je mi 20 let a jsem ze Suchdolu nad Odrou. Jsem vojákem z povolání v Chrudimi. Jsem sportovní typ člověka, tudíž mám rád jakoukoliv aktivitu. Hrával jsem fotbal od kterého jsem upustil. Rekreačně hraji tenis, basketbal, fotbal. Teď jsem se dostal k turistice. Takže hory, skály atd. Rád hraji počítačové hry. Mám rád hudbu. Jsem pro každou srandu a mám rád adrenalin.


Naposledy upravil Thelisix dne Thu Aug 06, 2015 6:06 pm, celkově upraveno 2 krát

Thelisix
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 06. 08. 15
Age : 29
Bydlisko : Suchdol nad Odrou

Návrat nahoru Goto down

Thelisix - Assassination Rogue - PRIJATY Empty Re: Thelisix - Assassination Rogue - PRIJATY

Příspěvek  JudgeDeath Thu Aug 06, 2015 2:33 pm

pro

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 35
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Thelisix - Assassination Rogue - PRIJATY Empty Re: Thelisix - Assassination Rogue - PRIJATY

Příspěvek  Gingereater Thu Aug 06, 2015 4:29 pm

Jak už jsem včera říkal Dirandovi a Hannelemu:

Netahal bych tady hráče, kteří by za to nestáli. S Lisixem jsem byl na raidech spokojený co se týče docházky, přípravy na raid (taktiky, flasky, jídloú , chování na raidu, spolupráci na něm. V dps metru jsem ho měl často mezi top 5 (na 25 manu). Nějaké faily si nepamatuji - ale určitě nějaký udělal, tak jako každý z nás.

Co se týče převodu postavy zpět na jeho účet, jsem s tím naprosto v pohodě, protože vím že ta postava je jeho -> Kill Nefariana ve stejnou dobu jako já. (Prostě to není případ jednoho nejmenovaného mága :3)

Skill ohledně roguny nevím - Assa vs Combat a jiné  určitě nejlépe zhodnotí Ungo.

Jediná věc, které se obávám je vypadnutí z raidu, pokud budeš povolán na výcvik nebo podobně, kdy by se mohlo jednat o delší výpadek. NEVÍM jak to chodí a na jak dlouho by to mohlo být.

Za mě samozřejmě PRO TEST
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Thelisix - Assassination Rogue - PRIJATY Empty Re: Thelisix - Assassination Rogue - PRIJATY

Příspěvek  Anathem Thu Aug 06, 2015 5:52 pm

Shocked Shocked Shocked GNOME ??!!! Shocked Shocked Shocked

Kvalitní roguna se hodí ale PRO ti dát bohužel nemohu (dalšího gnoma fakt ne,to by už byla válka !).Takže za mě neutral. Cool
Btw tady je sranda na jiném lvlu...
Anathem
Anathem
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 398
Join date : 03. 03. 14
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Thelisix - Assassination Rogue - PRIJATY Empty Re: Thelisix - Assassination Rogue - PRIJATY

Příspěvek  Cobain Thu Aug 06, 2015 6:33 pm

Ako by si sa videl v pozicii Subletly/Combat? Myslim tym: Mas zvladnuty theorycraft a nejake skusenosti (PVE)? A nemal by si problem na zmenu specu v pripade specialnej potreby (Tazky boss, na ktorom ma iny spec vyhodu)?

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Thelisix - Assassination Rogue - PRIJATY Empty Re: Thelisix - Assassination Rogue - PRIJATY

Příspěvek  Thelisix Thu Aug 06, 2015 6:51 pm

Cobain napsal:Ako by si sa videl v pozicii Subletly/Combat? Myslim tym: Mas zvladnuty theorycraft a nejake skusenosti (PVE)? A nemal by si problem na zmenu specu v pripade specialnej potreby (Tazky boss, na ktorom ma iny spec vyhodu)?

Combat gear bych poskládal. Hrál jsem ho chvilku, jen bych si osvěžit spelly a rotaci, to by asi problém nebyl. Vím, že Valiona HC se jede přes Sub roga, kdy jede přes Cloak of Shadow, Recuperate, Feint. Netrefit kouli a dá se to. Teda vypadá to lehce Very Happy ale praxe je těžší. Sub jsem nezkoušel. Podle mě je nejsložitější ze 3 speců. Kdybych si něco přečetl o něm, poradil se se Sub rougema, tak by asi taky nebyl problém =)

Thelisix
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 06. 08. 15
Age : 29
Bydlisko : Suchdol nad Odrou

Návrat nahoru Goto down

Thelisix - Assassination Rogue - PRIJATY Empty Re: Thelisix - Assassination Rogue - PRIJATY

Příspěvek  Tiine Thu Aug 06, 2015 7:50 pm

po prechode z wotlku na cata tu po pár týždňoch nebolo ani jedného gnoma, bola radosť logovať. Teraz furt niekto zakopne o dačo na rejde a stavím sa že je to o gnoma Very Happy

Mne sa prihláška páčila a ak ťa schvália naše roguny tak Prečo nie
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Thelisix - Assassination Rogue - PRIJATY Empty Re: Thelisix - Assassination Rogue - PRIJATY

Příspěvek  Hannele Fri Aug 07, 2015 12:51 am

Pro.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Thelisix - Assassination Rogue - PRIJATY Empty Re: Thelisix - Assassination Rogue - PRIJATY

Příspěvek  worent Fri Aug 07, 2015 11:03 am

pro
worent
worent
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 193
Join date : 08. 04. 14
Age : 35
Bydlisko : Praha

Návrat nahoru Goto down

Thelisix - Assassination Rogue - PRIJATY Empty Re: Thelisix - Assassination Rogue - PRIJATY

Příspěvek  Jitrenka Fri Aug 07, 2015 9:44 pm

PRO Smile
Jitrenka
Jitrenka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 19
Join date : 06. 04. 15

Návrat nahoru Goto down

Thelisix - Assassination Rogue - PRIJATY Empty Re: Thelisix - Assassination Rogue - PRIJATY

Příspěvek  Goldrin Sat Aug 08, 2015 10:19 am

PRO
Goldrin
Goldrin
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 109
Join date : 07. 05. 15
Age : 26
Bydlisko : Někde v horách

Návrat nahoru Goto down

Thelisix - Assassination Rogue - PRIJATY Empty Re: Thelisix - Assassination Rogue - PRIJATY

Příspěvek  Morby Mon Aug 10, 2015 10:25 pm

Sorry za moje pozdní vyjádření, neměl jsem teďka moc času.
Pročetl jsem si tvou přihlášku a lze vidět, že máš opravdu zájem.
Lidi jsou pro a stav rogun bohužel klesl.
Tudíž jsem taky pro aby ses přidal do našich řad.

Přijat

Napiš si ingame o inv : Diranda, Hannele, Gragass, Sabersoul, Cobain, Sedara
Jakmile dostaneš práva zde na forku pročti si prosímtě https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Thelisix - Assassination Rogue - PRIJATY Empty Re: Thelisix - Assassination Rogue - PRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru