Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ

+9
Kucko
Dyveina
Almie
Shadowkick
Anathem
Eveonor
Hannele
Wolus
Javierka
13 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ

Příspěvek  Gingereater Mon Jan 11, 2016 2:45 am

Já jsem PRO. Ať se ukáže ten nejlepší
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ

Příspěvek  Almie Mon Jan 11, 2016 2:50 am

Javierka napsal:
Almie napsal:Pokud si uděláš fajnový dps offspec tak PRO

Tak proto jsem volil fekal dps (jen bych byl rad kdyby někdo jsemnou kocoura probral)

Jop, klidně mi napiš ve hře. Nebo Siovi, ale u něj nevím, jak je na tom s časem a chutí.
Almie
Almie
Knight
Knight

Počet príspevkov : 71
Join date : 20. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ

Příspěvek  Cady Mon Jan 11, 2016 10:26 am

Som za kvalitného Feral tanka, na progres je určite fajn mať aktívneho Guardiana v guilde.
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ

Příspěvek  Wolus Mon Jan 11, 2016 11:17 am

Dyveina napsal:
Wolus napsal:
Proč talent Endless Carnage? Nevyplatil by se více Feral aggresion případně něco jiného?

Neviem Wolus. Mne príde Endless Carnage lepší ako Feral Aggresion. Áno, bez neho stíhaš udržať Pulverize.
Lenže v prípade keď sa kvôli pohybu odídeš od bossa, už ho nemusíš stíhať obnoviť. S Endless Carnage máš viac času na obnovenie. A teda môžeš aj trošku dlhšie nechať na bossovi 3 stacky Lacerate.
Kým nahodenie 3 stackov Faerie Fire môže spraviť aj kocúr, prípadne ako tank tam tretí stack dáš pár sekúnd od pullu.

Ale obidva tieto talenty sú voliteľné. Ani jeden nerobí zásadný bonus k medveďovi.

Ano ano, já to nepopírám, jen mě zajímalo jestli o tom Javierka popřemýšlel, že to nebylo pouze jak se často stává "bylo mi řečeno" Smile
Wolus
Wolus
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 135
Join date : 22. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ

Příspěvek  Javierka Mon Jan 11, 2016 1:08 pm

Almie napsal:
Javierka napsal:
Almie napsal:Pokud si uděláš fajnový dps offspec tak PRO

Tak proto jsem volil fekal dps (jen bych byl rad kdyby někdo jsemnou kocoura probral)

Jop, klidně mi napiš ve hře. Nebo Siovi, ale u něj nevím, jak je na tom s časem a chutí.

Dekuji. Ale to bych probral pokud budu prijaty, nerad bych vas okradal o cas a rady, apod... (ikdyz by byla uzitecna)


Cady napsal:Som za kvalitného Feral tanka, na progres je určite fajn mať aktívneho Guardiana v guilde.
Dekuji za pochvalu. Jen narovinu rikam, ze jak jsem psal uz nazacatku prihlasky. Pracuji do 19:30 hod v pa, po,uz... vikendy do 18:30... takze domu se dostanu do 30-40 min (občas ta doprama mno)... ale casu pak dost,takze občas se muze stat ze budu meskat par miz (alespon během trashe).. Jinak jsem aktivni dosti co se tyce raidu, apod... A pokud budu mit volno v casu kdy je RT uz tu budu zevlobat od 19:30 a cekat na vas Very Happy Very Happy

Javierka
Knight
Knight

Počet príspevkov : 79
Join date : 10. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ

Příspěvek  Dyveina Mon Jan 11, 2016 6:10 pm

Ak Destik usúdi že je miesto, som ZA.
Dyveina
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 281
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ

Příspěvek  Kriplex Tue Jan 12, 2016 2:07 am

Já jsem určitě PRO , potřebujeme dalšiho aktivního feral tanka, kedže Wolus tu neni pokaždé, navíc vidno že svoj char alespoň trochu ovládá, btw vše se nedá chodit na Blood DK, viz Neff, jen si stanov svůj použitelný offspec

Kriplex
Knight
Knight

Počet príspevkov : 67
Join date : 07. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ

Příspěvek  Destik Wed Jan 13, 2016 5:12 pm

Přijat na test
Napiš si ingame o inv: Diranda, Hannele, Gragass, Cobain, Kucko, Destik, Sedara
Jakmile dostaneš práva zde na forku pročti si https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov
Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru