Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ

+9
Kucko
Dyveina
Almie
Shadowkick
Anathem
Eveonor
Hannele
Wolus
Javierka
13 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ Empty Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ

Příspěvek  Javierka Sun Jan 10, 2016 10:32 pm

Nick postavy: Javierka
Class NE Druid tank
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpena postava.
Zkušenosti s progresem: Mam momentalne dole 13/13 HC (10 i 25 man), ale radsi se vzdy ptam, jak kdo to chodi (rad ze sebe udelam ocaska, nez neco dojebat ostatnim).
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Druida hraji uz cca 4 roky... celej cas resto jako main spec a off spec fekal dps, balanc, tank... od cata chvilku resto, ale později tanka.
Stav tvého equipu, ilvl: 370ilvl tank, resto neco okolo 367ilvl, mohu ukazat ingame.
Talenty: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Javierka
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): https://2img.net/h/oi66.tinypic.com/l8xmt.jpg moje ui za tanka... Momentalne z raidu zadny nemam a za tanka tezko ukazu neco u dummy... Jinak moje FPS v raidu behem fightu je 60..
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Za tanka zacinam pres Fearie Fire a nasledne hned Charge a Mangle... Po ziskani agra (vetsinou je nastrel, ale i bez nej) se ujistim ci je vse ok a zacnu stackovat 3 stacky Lacerate, ktere nasledne pres Pulverize promenim an crit, dam znovu Mangle a znovu nastackovat Lacerate a dam Berserk (zalezi jak u bosse, vsude mam jinou rotaci, apod..).
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: TS mam a Mikrofon taky.
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Raid Time mi vyhovuje. Jen se mi muze obcas stat, ze se zdrzim v praci a prijdu treba ve 20:10 (v 19:30 konec v praci a v 20:00 doma nejpozdeji).
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Ocekavam nejaky dobry kolektiv, kde bych zapadl a nasel nejaky dobry lidi na pokec a nejaky ten progres a hlavne zabavu i mimo RT.
Předchozí guildy  (důvod odchodu):
SFU - konec s wow ci aktivnim hranim kvůli zamestnani a později kick.
UR - v zamestnani na nocni a logl jsem si na bg a odmítl jit aktivne hrat v raidu, tak kick.
Za moje 4 roky tech guild bylo jiste ze vic, ale vypisuji pouze guildy z Cata.
Znáš někoho z EXALTED? Od videni nekoho znam a popisi, ale tim to tak konci.
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Spam macra na worldu a z bg.
Něco o sobě Ahoj, jmenuji se Lukas. Wow beru jako odreagovani od reality (kdyz moc toho v praci ci me nekdo vytoci...) Rad si pokecam s lidma, které mam sanci i pres hru poznat... Mimo wow rad sleduji serialy/filmy, rad zajdu do hospody posedet a pokecat se znamyma tvarema... Rad se venuji domacim mazlickum ktere mam. Proste ve volnem case delam vetsinu stejnych veci jako většina lidi. Vic me nenapada co bych jeste o sobe mohl napsat

P.S. Pokud nekdo bude mit nejaky dotaz ohledne nejaky me odpovedi ci neco o me, mohu vam neco dalsiho napsat, jen momentalne uz me nenapada nic, co bych mohl dodat.

Javierka
Knight
Knight

Počet príspevkov : 79
Join date : 10. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ Empty Re: Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ

Příspěvek  Wolus Sun Jan 10, 2016 10:50 pm

Ahoj.
Odlogni prosím v tankovacím eq ať je vidět v armory.

Píšeš, že si feral tank, ale nevidím tankovací glyphy?
Proč talent Endless Carnage? Nevyplatil by se více Feral aggresion případně něco jiného?
V čem je výhoda feral tanka oproti ostatním tankům? A v čem naopak nevýhoda?
...to je zatím vše dokud neuvidím eq.
Wolus
Wolus
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 135
Join date : 22. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ Empty Re: Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ

Příspěvek  Hannele Sun Jan 10, 2016 10:56 pm

Jak se koukáš na staty: dodge/crit/mastery?
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ Empty Re: Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ

Příspěvek  Javierka Sun Jan 10, 2016 11:27 pm

Hannele napsal:Jak se koukáš na staty: dodge/crit/mastery?
Dodge naberu z abilit v eg/sokety (agility)...
Jinak priorita je dosáhnout tak 40% dodge, pak valit mastery (kvuli absorbu) a potom jedu crit... (mastery prioritnejsi nez crit).


Wolus napsal:Ahoj.
Odlogni prosím v tankovacím eq ať je vidět v armory.

Píšeš, že si feral tank, ale nevidím tankovací glyphy?
Proč talent Endless Carnage? Nevyplatil by se více Feral aggresion případně něco jiného?
V čem je výhoda feral tanka oproti ostatním tankům? A v čem naopak nevýhoda?
...to je zatím vše dokud neuvidím eq.

1) Aha, moje chyba...predelaval jsem talenty a blbe glyphy, dam to do poradku (muj fail a mrzi me,ze jsem si toho sam nevsiml)
2) Jinak proc talent Endless Carnage jedu obcas dmg v kocce (zacatek fightu ci konec)... a volim volbu mit delsi durabilitu rake ci savage (hlavne i v medvedovi mam o kousek delsi durabilitu pulverize...zatoz Feral Aggression mi da sice vetsi dmg z fero bite a stackne mi vic stacku Faerie Fire, ale v tanku ten bite pouzivam minimalne (když většinou jedu medveda a kocku minimalne) a ten stack FF se mi nezda az tak imba...
3) Tak vyhoda, ze je dobry off tank (addky, apod...) coz i dobry MT, ale ne tak uzasny jak Bdk... pokud clovek vytahne dobre staty, tak většinu abilit od addek vyabsorbuje ci vydodguje... (muj názor na vyhodu je tento a rad bych vedel i tvuj poznatek pokud by slo)...
a ted ta nevyhoda... Co se tyce natkovani MT fekala strci do kapsy uzasne Bdk/prot pala a pokud clovek umi, tak i prot war... To je asi vse co bych rekl momentalne.
4) Ano pokusim si vzpomenout a odlognout, pokud ne, muzu ukazat ingame (vetsinou odlognu v pvp).

Javierka
Knight
Knight

Počet príspevkov : 79
Join date : 10. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ Empty Re: Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ

Příspěvek  Hannele Sun Jan 10, 2016 11:43 pm

Javierka napsal:
Hannele napsal:Jak se koukáš na staty: dodge/crit/mastery?
Dodge naberu z abilit v eg/sokety (agility)...
Jinak priorita je dosáhnout tak 40% dodge, pak valit mastery (kvuli absorbu) a potom jedu crit... (mastery prioritnejsi nez crit).

Supr, konečně někdo, kdo alespoň tuší! Jestli má vyšší prioritu mastery je otázkou, protože při nedostatku critu využiješ mastery bonus. S častějšími critical hity abilit pasivka procuje častěji = využití bodů mastery na maximum. Je tak lepší po dosažení 40% dodge oba staty balancovat.

Proč nezačínáš pull tauntem?
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ Empty Re: Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ

Příspěvek  Javierka Sun Jan 10, 2016 11:56 pm

Hannele napsal:Proč nezačínáš pull tauntem?

Protoze obcas se mi stalo, ze jsem dal 1 mangle (kdyz nebyl rogun ani hunt s nastrelem) a nekdo mi to trhnul hned... (setrim si ho na blbou nahodu)...
Jinak ohledne toho critu... mno me to procuje casto... takze nebyla potřeba mit prioritu az tak crit... mozno se nekdy spalim o svoji chybu...

Javierka
Knight
Knight

Počet príspevkov : 79
Join date : 10. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ Empty Re: Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ

Příspěvek  Hannele Mon Jan 11, 2016 12:04 am

Přemejšlíš, to se mi líbí. Já jsem pro, pokud se najde flek. Teda.. flek v guildě, ne ten na Andriho peří od oběda Very Happy
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ Empty Re: Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ

Příspěvek  Javierka Mon Jan 11, 2016 12:08 am

Jinak ještě ohledne dalsi otazky Woluse... Finger z event bossa taham, ze z Windu mi nepadl zadny pouzitelnejsi... Neck z valiony HC... nepadl z Alakira pouzitelnejsi.. jediny 2 itemy co bych jeste rad vymenil ...
Jinak Hannele dekuji ti... Proste kdyz pullujes neco a das 1 mangle a mag ti do toho pusti zerg zaroven s tebou jsi v pici a taunt se hodi vic, nez jako 1 abilita na pull Very Happy Very Happy poucil jsem se s world magy ci nejakyma jinyma existencemi...

Javierka
Knight
Knight

Počet príspevkov : 79
Join date : 10. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ Empty Re: Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ

Příspěvek  Eveonor Mon Jan 11, 2016 12:08 am

Pokud bych byla pro přijetí dalšího tanka, tak určitě s dobrým dmg offspecem. Co by sis vybral za dmg offspec a vadilo by ti za něj třeba půlku encounterů chodit?
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ Empty Re: Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ

Příspěvek  Anathem Mon Jan 11, 2016 12:12 am

Ale,ale...koho pak to tu máme Very Happy, Pana Javiera Very Happy. Zdravíčko .. Twisted Evil

Něco málo se za těch pár let naučil Very Happy ... PRO ...ale raději by jsem tě viděl v dmg, tanků tu je celkem dost, řekl bych.
Anathem
Anathem
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 398
Join date : 03. 03. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ Empty Re: Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ

Příspěvek  Javierka Mon Jan 11, 2016 12:14 am

Eveonor napsal:Pokud bych byla pro přijetí dalšího tanka, tak určitě s dobrým dmg offspecem. Co by sis vybral za dmg offspec a vadilo by ti za něj třeba půlku encounterů chodit?

Mno dmg se mi moc nelibi... ale nemel bych problem se naucit za fekal dmg... gear i sokety jsou jak tank eq (i v tanku mam hit cap, jak obcas na zacatku ci konci fightu jedu dmg v kocce)... takze zmena tank trinku na dps a dobrani par itemu a dat mi moznost a nejakou moudrou dusi, co by semnou probral kocicku (priblizne vim co a jak, jen pomoc by se mi hodila...) momentalne chodim obcas dmg, kdyz netřeba 2 tank a s pvp talenty a gearem (tank+dps trink) co mam jsem tocil cca 20k dps na Atrovi HC...

Javierka
Knight
Knight

Počet príspevkov : 79
Join date : 10. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ Empty Re: Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ

Příspěvek  Javierka Mon Jan 11, 2016 12:15 am

Anathem napsal:Ale,ale...koho pak to tu máme Very Happy, Pana Javiera Very Happy.     Zdravíčko ..  Twisted Evil

Něco málo se za těch pár let naučil Very Happy ... PRO  ...ale raději by jsem tě viděl v dmg, tanků tu je celkem dost, řekl bych.


Sam vis, ze dmg jsem nikdy nehral ;-) nebavi me... Tank me dost bavi... a obcas jit jako dps... takove spestrenicko (prece jen nemam rad stereotip..)

Javierka
Knight
Knight

Počet príspevkov : 79
Join date : 10. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ Empty Re: Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ

Příspěvek  Wolus Mon Jan 11, 2016 12:18 am

Hannele napsal:
Javierka napsal:
Hannele napsal:Jak se koukáš na staty: dodge/crit/mastery?
Dodge naberu z abilit v eg/sokety (agility)...
Jinak priorita je dosáhnout tak 40% dodge, pak valit mastery (kvuli absorbu) a potom jedu crit... (mastery prioritnejsi nez crit).

Supr, konečně někdo, kdo alespoň tuší! Jestli má vyšší prioritu mastery je otázkou, protože při nedostatku critu využiješ mastery bonus. S častějšími critical hity abilit pasivka procuje častěji = využití bodů mastery na maximum. Je tak lepší po dosažení 40% dodge oba staty balancovat...

S tímto úplně nesouhlasím dodge je pořád tak jako tak druidova jediná avoidance. Shadowkick k tomu určitě taky napíše svoje... Co jsem se kdysi pídil i po nějakých benchmarcích tak dodge build pořád vycházel o něco lépe (i když po 40+ dodge to bylo poměrně vyrovnanější). Co jsem sám zkoušel tak si Kucko nestěžoval ani na jednu variantu, že bych nějak kapal.(no on si nestěžoval ani když jsem udělal hit/exp cap na úkor dodge Very Happy )

Javierka napsal:3) Tak vyhoda, ze je dobry off tank (addky, apod...) coz i dobry MT, ale ne tak uzasny jak Bdk... pokud clovek vytahne dobre staty, tak většinu abilit od addek vyabsorbuje ci vydodguje... (muj názor na vyhodu je tento a rad bych vedel i tvuj poznatek pokud by slo)...
a ted ta nevyhoda... Co se tyce natkovani MT fekala strci do kapsy uzasne Bdk/prot pala a pokud clovek umi, tak i prot war... To je asi vse co bych rekl momentalne.
A právě proto bych řekl, že je právě druidova největší výhoda tom co vydrží, pokud pomineme některé fighty kde je velký spell dmg do tanka. Každopádně určitě dostává menší pecky jak war nebo paladin Very Happy

Problém bych v tvém přijetí viděl tak maximálně v kapacitě tanků v guildě, ale to nechám na Dirandovi vlastně Destikovi Very Happy. Aspoň vyzkoušíme co se doopravdy vyplatí víc jestli čistě dodge nebo dodge 40% + mastery Twisted Evil
PRO


Naposledy upravil Wolus dne Mon Jan 11, 2016 12:28 am, celkově upraveno 1 krát
Wolus
Wolus
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 135
Join date : 22. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ Empty Re: Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ

Příspěvek  Javierka Mon Jan 11, 2016 12:22 am

Wolus napsal:
Hannele napsal:
Javierka napsal:
Hannele napsal:Jak se koukáš na staty: dodge/crit/mastery?
Dodge naberu z abilit v eg/sokety (agility)...
Jinak priorita je dosáhnout tak 40% dodge, pak valit mastery (kvuli absorbu) a potom jedu crit... (mastery prioritnejsi nez crit).

Supr, konečně někdo, kdo alespoň tuší! Jestli má vyšší prioritu mastery je otázkou, protože při nedostatku critu využiješ mastery bonus. S častějšími critical hity abilit pasivka procuje častěji = využití bodů mastery na maximum. Je tak lepší po dosažení 40% dodge oba staty balancovat...

S tímto úplně nesouhlasím dodge je pořád tak jako tak druidova jediná avoidance. Shadowkick k tomu určitě taky napíše svoje... Co jsem se kdysi pídil i po nějakých benchmarcích tak dodge build pořád vycházel o něco lépe (i když po 40+ dodge to bylo poměrně vyrovnanější). Co jsem sám zkoušel tak si Kucko nestěžoval ani na jednu variantu, že bych nějak kapal.(no on si nestěžoval ani když jsem udělal hit/exp cap na úkor dodge Very Happy )

Javierka napsal:3) Tak vyhoda, ze je dobry off tank (addky, apod...) coz i dobry MT, ale ne tak uzasny jak Bdk... pokud clovek vytahne dobre staty, tak většinu abilit od addek vyabsorbuje ci vydodguje... (muj názor na vyhodu je tento a rad bych vedel i tvuj poznatek pokud by slo)...
a ted ta nevyhoda... Co se tyce natkovani MT fekala strci do kapsy uzasne Bdk/prot pala a pokud clovek umi, tak i prot war... To je asi vse co bych rekl momentalne.
A právě proto bych řekl, že je právě druidova největší výhoda to co vydrží, pokud pomineme některé fighty kde je velký spell dmg do tanka. Každopádně určitě dostává menší pecky jak war nebo paladin Very Happy

Problém bych v tvém přijetí viděl tak maximálně v kapacitě tanků v guildě, ale to nechám na Dirandovi. Aspoň vyzkoušíme co se doopravdy vyplatí víc jestli čistě dodge nebo dodge 40 + mastery Twisted Evil
PRO

Dekuji ti za tvoje vyjadreni a cenim si toho moc :-) Mno ja mel dřív vic dodge druida a moc se mi nelibil Very Happy Very Happy tak jsem udelal 40% a pak ciste mastery a v mem srdicku jsem spokojenejsi (zadny healer si nestezoval, ze bych dostaval extremni kapky ci neco)...
Dam priklad... jede tu rozpor u Rshamana co jede crit a pak mastery (ci spatne receno, ma vic critu nez master) a pak jsou Rshamani, co jedou hlavne mastery a pak crit potom (jiste ze po splneni haste capu).. stretli jsme se takhle masterovej a critovej shaman a ten mastery nahealoval vic nez critovej... Podle me je tohle podobny problem jak dodge druid tank a mastery druid tank...kazdemu sedi trosku neco jiného...

Javierka
Knight
Knight

Počet príspevkov : 79
Join date : 10. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ Empty Re: Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ

Příspěvek  Wolus Mon Jan 11, 2016 12:23 am

Javierka napsal:Jinak ještě ohledne dalsi otazky Woluse... Finger z event bossa taham, ze z Windu mi nepadl zadny pouzitelnejsi... Neck z valiony HC... nepadl z Alakira pouzitelnejsi.. jediny 2 itemy co bych jeste rad vymenil ...

Jsem na tom stejně Very Happy
Wolus
Wolus
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 135
Join date : 22. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ Empty Re: Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ

Příspěvek  Javierka Mon Jan 11, 2016 12:29 am

Wolus napsal:
Javierka napsal:Jinak ještě ohledne dalsi otazky Woluse... Finger z event bossa taham, ze z Windu mi nepadl zadny pouzitelnejsi... Neck z valiony HC... nepadl z Alakira pouzitelnejsi.. jediny 2 itemy co bych jeste rad vymenil ...

Jsem na tom stejně Very Happy

Tak alespon jsem poznal dalsi socku jako jsem ja Very Happy Very Happy znam dost lidi co maj uz bis Very Happy Very Happy hold meli stesti ze padl a dostali ho vubec...

Javierka
Knight
Knight

Počet príspevkov : 79
Join date : 10. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ Empty Re: Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ

Příspěvek  Shadowkick Mon Jan 11, 2016 1:15 am

Javierka napsal:
Wolus napsal:
Hannele napsal:
Javierka napsal:
Hannele napsal:Jak se koukáš na staty: dodge/crit/mastery?
Dodge naberu z abilit v eg/sokety (agility)...
Jinak priorita je dosáhnout tak 40% dodge, pak valit mastery (kvuli absorbu) a potom jedu crit... (mastery prioritnejsi nez crit).

Supr, konečně někdo, kdo alespoň tuší! Jestli má vyšší prioritu mastery je otázkou, protože při nedostatku critu využiješ mastery bonus. S častějšími critical hity abilit pasivka procuje častěji = využití bodů mastery na maximum. Je tak lepší po dosažení 40% dodge oba staty balancovat...

S tímto úplně nesouhlasím dodge je pořád tak jako tak druidova jediná avoidance. Shadowkick k tomu určitě taky napíše svoje... Co jsem se kdysi pídil i po nějakých benchmarcích tak dodge build pořád vycházel o něco lépe (i když po 40+ dodge to bylo poměrně vyrovnanější). Co jsem sám zkoušel tak si Kucko nestěžoval ani na jednu variantu, že bych nějak kapal.(no on si nestěžoval ani když jsem udělal hit/exp cap na úkor dodge Very Happy )

Javierka napsal:3) Tak vyhoda, ze je dobry off tank (addky, apod...) coz i dobry MT, ale ne tak uzasny jak Bdk... pokud clovek vytahne dobre staty, tak většinu abilit od addek vyabsorbuje ci vydodguje... (muj názor na vyhodu je tento a rad bych vedel i tvuj poznatek pokud by slo)...
a ted ta nevyhoda... Co se tyce natkovani MT fekala strci do kapsy uzasne Bdk/prot pala a pokud clovek umi, tak i prot war... To je asi vse co bych rekl momentalne.
A právě proto bych řekl, že je právě druidova největší výhoda to co vydrží, pokud pomineme některé fighty kde je velký spell dmg do tanka. Každopádně určitě dostává menší pecky jak war nebo paladin Very Happy

Problém bych v tvém přijetí viděl tak maximálně v kapacitě tanků v guildě, ale to nechám na Dirandovi. Aspoň vyzkoušíme co se doopravdy vyplatí víc jestli čistě dodge nebo dodge 40 + mastery Twisted Evil
PRO

Dekuji ti za tvoje vyjadreni a cenim si toho moc :-) Mno ja mel dřív vic dodge druida a moc se mi nelibil Very Happy Very Happy tak jsem udelal 40% a pak ciste mastery a v mem srdicku jsem spokojenejsi (zadny healer si nestezoval, ze bych dostaval extremni kapky ci neco)...
Dam priklad... jede tu rozpor u Rshamana co jede crit a pak mastery (ci spatne receno, ma vic critu nez master) a pak jsou Rshamani, co jedou hlavne mastery a pak crit potom (jiste ze po splneni haste capu).. stretli jsme se takhle masterovej a critovej shaman a ten mastery nahealoval vic nez critovej... Podle me je tohle podobny problem jak dodge druid tank a mastery druid tank...kazdemu sedi trosku neco jiného...

plne s tebou suhlasim na nieco je lepsi dodge a na nieco masterka... na tomto countente na FL to uz take jednoznacne nebude tam uz bude prioritnejsi avoidance... kedze vela bossov bude davat prave melle dmg dost fatalne rany... na co ti je absorb na nic ked ti bealrock zadrbe 3 rany za 90% HP a healri to nebudu mat ako dohealovat ... tam proste minimalne jeden dodgnut musis a najlepsie vsetky 3....

nejak som nepozeral talenty glyphy ani gear verim ze si to wolus dobre pozrel aj za mna Smile

u mna mas ZA druid tank sa vzdy uzivy...
Shadowkick
Shadowkick
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ Empty Re: Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ

Příspěvek  Javierka Mon Jan 11, 2016 1:18 am

Shadowkick napsal:
Javierka napsal:
Wolus napsal:
Hannele napsal:
Javierka napsal:
Hannele napsal:Jak se koukáš na staty: dodge/crit/mastery?
Dodge naberu z abilit v eg/sokety (agility)...
Jinak priorita je dosáhnout tak 40% dodge, pak valit mastery (kvuli absorbu) a potom jedu crit... (mastery prioritnejsi nez crit).

Supr, konečně někdo, kdo alespoň tuší! Jestli má vyšší prioritu mastery je otázkou, protože při nedostatku critu využiješ mastery bonus. S častějšími critical hity abilit pasivka procuje častěji = využití bodů mastery na maximum. Je tak lepší po dosažení 40% dodge oba staty balancovat...

S tímto úplně nesouhlasím dodge je pořád tak jako tak druidova jediná avoidance. Shadowkick k tomu určitě taky napíše svoje... Co jsem se kdysi pídil i po nějakých benchmarcích tak dodge build pořád vycházel o něco lépe (i když po 40+ dodge to bylo poměrně vyrovnanější). Co jsem sám zkoušel tak si Kucko nestěžoval ani na jednu variantu, že bych nějak kapal.(no on si nestěžoval ani když jsem udělal hit/exp cap na úkor dodge Very Happy )

Javierka napsal:3) Tak vyhoda, ze je dobry off tank (addky, apod...) coz i dobry MT, ale ne tak uzasny jak Bdk... pokud clovek vytahne dobre staty, tak většinu abilit od addek vyabsorbuje ci vydodguje... (muj názor na vyhodu je tento a rad bych vedel i tvuj poznatek pokud by slo)...
a ted ta nevyhoda... Co se tyce natkovani MT fekala strci do kapsy uzasne Bdk/prot pala a pokud clovek umi, tak i prot war... To je asi vse co bych rekl momentalne.
A právě proto bych řekl, že je právě druidova největší výhoda to co vydrží, pokud pomineme některé fighty kde je velký spell dmg do tanka. Každopádně určitě dostává menší pecky jak war nebo paladin Very Happy

Problém bych v tvém přijetí viděl tak maximálně v kapacitě tanků v guildě, ale to nechám na Dirandovi. Aspoň vyzkoušíme co se doopravdy vyplatí víc jestli čistě dodge nebo dodge 40 + mastery Twisted Evil
PRO

Dekuji ti za tvoje vyjadreni a cenim si toho moc :-) Mno ja mel dřív vic dodge druida a moc se mi nelibil Very Happy Very Happy tak jsem udelal 40% a pak ciste mastery a v mem srdicku jsem spokojenejsi (zadny healer si nestezoval, ze bych dostaval extremni kapky ci neco)...
Dam priklad... jede tu rozpor u Rshamana co jede crit a pak mastery (ci spatne receno, ma vic critu nez master) a pak jsou Rshamani, co jedou hlavne mastery a pak crit potom (jiste ze po splneni haste capu).. stretli jsme se takhle masterovej a critovej shaman a ten mastery nahealoval vic nez critovej... Podle me je tohle podobny problem jak dodge druid tank a mastery druid tank...kazdemu sedi trosku neco jiného...

plne s tebou suhlasim na nieco je lepsi dodge a na nieco masterka... na tomto countente na FL to uz take jednoznacne nebude tam uz bude prioritnejsi avoidance... kedze vela bossov bude davat prave melle dmg dost fatalne rany... na co ti je absorb na nic ked ti bealrock zadrbe 3 rany za 90% HP a healri to nebudu mat ako dohealovat ... tam proste minimalne jeden dodgnut musis a najlepsie vsetky 3....

nejak som nepozeral talenty glyphy ani gear verim ze si to wolus dobre pozrel aj za mna Smile

u mna mas ZA druid tank sa vzdy uzivy...

Jo, tam uz je to jiny... tam jedes dost dodge, ale i ta masterka se nekde vyplati... (tam uz druid bude zas jak na wotlku u Anuba HC Very Happy full dodge gear)...jen ted je dobrej ten mastery druid... pak uz bude na nic...

Javierka
Knight
Knight

Počet príspevkov : 79
Join date : 10. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ Empty Re: Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ

Příspěvek  Shadowkick Mon Jan 11, 2016 1:22 am

ano ano presne tak Smile a tam uz bude ohniva cicka Very Happy
Shadowkick
Shadowkick
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ Empty Re: Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ

Příspěvek  Almie Mon Jan 11, 2016 1:25 am

Pokud si uděláš fajnový dps offspec tak PRO
Almie
Almie
Knight
Knight

Počet príspevkov : 71
Join date : 20. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ Empty Re: Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ

Příspěvek  Javierka Mon Jan 11, 2016 1:27 am

Almie napsal:Pokud si uděláš fajnový dps offspec tak PRO

Tak proto jsem volil fekal dps (jen bych byl rad kdyby někdo jsemnou kocoura probral)... vice méně je to uplne stejny jako feral druid tank, jen zvolis trinkety a par itemu jinak... jinak je to jedno a to samy...

Javierka
Knight
Knight

Počet príspevkov : 79
Join date : 10. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ Empty Re: Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ

Příspěvek  Dyveina Mon Jan 11, 2016 1:31 am

Wolus napsal:
Proč talent Endless Carnage? Nevyplatil by se více Feral aggresion případně něco jiného?

Neviem Wolus. Mne príde Endless Carnage lepší ako Feral Aggresion. Áno, bez neho stíhaš udržať Pulverize.
Lenže v prípade keď sa kvôli pohybu odídeš od bossa, už ho nemusíš stíhať obnoviť. S Endless Carnage máš viac času na obnovenie. A teda môžeš aj trošku dlhšie nechať na bossovi 3 stacky Lacerate.
Kým nahodenie 3 stackov Faerie Fire môže spraviť aj kocúr, prípadne ako tank tam tretí stack dáš pár sekúnd od pullu.

Ale obidva tieto talenty sú voliteľné. Ani jeden nerobí zásadný bonus k medveďovi.
Dyveina
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 281
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ Empty Re: Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ

Příspěvek  Javierka Mon Jan 11, 2016 1:33 am

Dyveina napsal:
Wolus napsal:
Proč talent Endless Carnage? Nevyplatil by se více Feral aggresion případně něco jiného?

Neviem Wolus. Mne príde Endless Carnage lepší ako Feral Aggresion. Áno, bez neho stíhaš udržať Pulverize.
Lenže v prípade keď sa kvôli pohybu odídeš od bossa, už ho nemusíš stíhať obnoviť. S Endless Carnage máš viac času na obnovenie. A teda môžeš aj trošku dlhšie nechať na bossovi 3 stacky Lacerate.
Kým nahodenie 3 stackov Faerie Fire môže spraviť aj kocúr, prípadne ako tank tam tretí stack dáš pár sekúnd od pullu.

Ale obidva tieto talenty sú voliteľné. Ani jeden nerobí zásadný bonus k medveďovi.

Je vice moznosti... Me se proste ten co mam zda lepsi pro me... proste misto 1 FF dam 3x FF... během tankovani je na to cas...

Javierka
Knight
Knight

Počet príspevkov : 79
Join date : 10. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ Empty Re: Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ

Příspěvek  Kucko Mon Jan 11, 2016 1:38 am

Ahoj.

Celkom by ma zaujímal tvoj odchod z guild. Zdá sa mi, že som ťa videl ešte aj v iných (prepáč ak sa mýlim).

Inak si myslím,  že všetci čo chcú raidovať aj napriek tomu, že "majú BiS a vůbec tu nemusí bejt" si miesto v raide nájdu. Znalosti o druidovi nechám na druidov, ja som ZA
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ Empty Re: Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ

Příspěvek  Javierka Mon Jan 11, 2016 1:39 am

Kucko napsal:Ahoj.

Celkom by ma zaujímal tvoj odchod z guild. Zdá sa mi, že som ťa videl ešte aj v iných (prepáč ak sa mýlim).

Inak si myslím,  že všetci čo chcú raidovať aj napriek tomu, že "majú BiS a vůbec tu nemusí bejt" si miesto v raide nájdu. Znalosti o druidovi nechám na druidov, ja som ZA

SFU - presel jsem z wotlku uz snima...
UR - psal jsem uz (byl jsem tam asi 14 dni? max mesic...
a remember me... tam konec guildy... ve vice jsem nebyl... (myslim na cata)

Javierka
Knight
Knight

Počet príspevkov : 79
Join date : 10. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ Empty Re: Javierka, Feral druid tank - PRIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru