Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY

+7
Quajmei
worent
Shadowkick
Destik
Hannele
Sabersoul
Wolus
11 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY Empty Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY

Příspěvek  Wolus Fri May 22, 2015 11:29 pm

Nick postavy:
Wolus
Class
Druid: Feral(tank) / Balance
Koupená nebo vyexpená postava:
Vyexpená
Zkušenosti s progresem:
V Ordo Satanas odprogressováno celé BWD kromě Nefa, BoT pouze Halfus.
Jak dlouho hraješ wow/svoji class:
Wow s přestávkami asi 6 let kde sem začínal na TBC na serveru...tuším mystiq.org?...ted hraju asi rok druida zde.
Stav tvého equipu:
Feral 362/Balance 357...oenchantované, ogemované, reforgované samozřejmě Wink
http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Wolus (měl bych být ve feral eq)
Talenty:
viz odkaz na armory výše.
Screen ui (idealně s FPS v raidu:
Základní blizzardovské UI.
http://postimg.org/image/lywgluepx/
Screen s wordlem a za alta s FPS (těch 25 je v pohodě hratelných, ale po zkouškách budu formátovat počítač takže to bude lepší Wink )
http://postimg.org/image/4g7ujgijr/
Screen uspořádání barů atd. na mainovi.
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:
Ehm za ferala...tankovat - tj největší agro (addon Omen), nestát zády a jinak do solo targetu maximální dmg: Mangle (kdykoli je na CD) > 3x Lacerate > Pulverize + pokud je hodně rage tak Maul + Faerie Fire držet na targetu + pokud je potřeba burst tak zapnout Berserker
do více targetů je základ TABovat, Swipe/Thrash/Maul + kde je málo agro tak Mangle
a za balance...většinou se stejně do raidu za balance nedostanu, ale s rotací by neměl být problém:
Single target:
pokud je čas tak nahodit houbičky, hodit Moonfire/Insect, poté začnu jedním wrathem (abych si určil kterou stanci pojedu, protože Starsurge má náhodou když se zrovna v žádné nenacházím) a poté se pomocí Starsurge a wrathu dostat do Moon Stance...zde je nejdůležitější hodit dotky, zapnout Starfall a začít castit Starfire/Starsurge...před opuštěním stance obnovit dotky a poté se dostat do Solar...zde zase obnovit dotky a jet Wrathy/Starsurge...a zase před opuštěním stance obnovit dotky tak, aby vždycky dotky profitovaly z aktuální stance...
AoE:
okamžitě se dostat do Solar stance a poté na CD odpalovat houbičky a rozhazovat dotky

...Nemám úplně odzkoušené jestli se vyplatí Starfall odpalovat na CD nebo pouze v Lunar stance...

Staty:
Za ferala hlavní agi/stam poté vše reforguju do dodge s tím, že další důlěžitý stat je Mastery (ten případně reforguju poslední) případně hit/exp...z ostatních statů tank jako takový nijak neprosperuje. (přemýšlem jsem, že bych na úkor dodge nechal trošku víc hitu/exp, abych se nemusel spoléhat na nastřelování huntrů/rogun, ale říkám si, že to asi v guildě na úrovni jako je Exalted nemusím řešit Smile )
Balance: Intel > Hit cap > Haste > Mastery > Crit
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony:
Mám, mluvit můžu, DBM, Omen...nic jiného snad nepoužívám
Vyvovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš cez náš raid time ready?:
Dodělám zkoušky (snad už jen tenhle týden Very Happy ) a neměl by být problém. Přes prázdniny samozřejmě budu dávat včas vědět odjezdy na dovču a tak Smile
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout:
Očekávám kvalitní 25 man raidy
Předchozí guildy  (důvod odchodu):
Nyga stole my Equip - po odchodu významné části vedení, rozpad guildy.
Ordo Satanas - Přestaly se chodit 25 man. Progress se absolutně zastavil.
Znáš někoho z EXALTED?
Ano. Lidi z bývalé Nyga Stole my Equip (Jitřenka, Eveonor, Gingereater, Branoic...možná ještě někdo Very Happy ) a nedávno si podalo přihlášku i pár lidí z Ordo (Rylay, Yiurima (nebo tak nějak má nick na druidovi Very Happy ))
Odkud ses dozvěděl o EXALTED?
Jitřenka o vás básní snad pokaždé co ho potkám (ano známe se IRL) Very Happy
Něco o sobě
Jmenuji se Petr, 21 let. Studuji na VUT FIT v Brně druhým rokem...zatím úspěšně Very Happy. Poslouchám metal, jezdím na fesťáky, hraju na bicí, rád sportuju.
Jsem flegmatik tj se mnou nebude problém vyjít. Rád se zasměju čemukoliv na únosné hranici...troška černého humoru přece ještě nikoho nezabila Very Happy
Abych předešel nedorozumění jako v předešlé guildě...nemám problém s kritikou, ale poprosil bych o konstruktivní kritiku (takže ne "To se používá v PvP to nemůžeš v PvE"), proto když nad něčím vyvolám diskuzi bude to proto, abych se dozvěděl víc ne, proto že bych se chtěl hádat Wink
Mám ještě fury wara (357) a holy paladina (357) takže altruny...není problém Very Happy
Wolus
Wolus
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 135
Join date : 22. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY Empty Re: Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY

Příspěvek  Sabersoul Fri May 22, 2015 11:52 pm

Tak Very Happy

Vieš aké má výhody/nevýhody talent Feral Aggression v tank talentoch? Rsp. prečo si myslíš že je výhodnejší než iné, nepoužité talenty?
Čo je podľa teba výhodnejšie na momentálnom contente zberať/socketovať do tanka?
Aké itemy s akými statmi sa najviac vyplatia?
Sabersoul
Sabersoul
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 288
Join date : 08. 04. 14
Age : 31
Bydlisko : Orava

Návrat nahoru Goto down

Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY Empty Re: Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY

Příspěvek  Hannele Sat May 23, 2015 12:20 am

Řekni mi něco pěkného o dodge, mastery a critu. Podle čeho se řídíš, jak reforguješ apod.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY Empty Re: Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY

Příspěvek  Destik Sat May 23, 2015 12:36 am

Switchujes trinkety podle bossu nebo mas jen tydle dva?
Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY Empty Re: Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY

Příspěvek  Wolus Sat May 23, 2015 12:57 am

Tož..
Feral aggresion aplikuje 3 stacky faery fire naráz ( 3x 4% armoru targetu dolů) => nárůst dps meleečkům (podobný spell mají tuším ještě warové a paladinové, ale nevím jestli se to u nich talentuje). Jako pontenciálně tankovací talenty by se dali považovat Primal madness ( + 12 rage při použití Enrage, ale nepovažuji za tanka nijak důlěžité rage navíc) nebo Endless Carnage ( + 8 sec po použití pulverize...ale pulverize v základu trvá 10 což považuji za dostačující).

IMHO se nejvíce vyplatí socketovat Agi/stam případně, aby vyšla barva socketu agi + dodge. Agi dává dodge (odpovídí 1 agi == 1 dodge rating) + AP (zvětšuje shield Savage defence) + crit (zvyšuje proc Savage defence). Stamina dává HP + díky Vengeance zvyšuje i shield u Savage defence.

Itemy...ideálně agi/stam + Mastery + hit/exp (z haste tank neprofituje vůbec, crit na Savage defence, ale z agility má tank critu dost takže radši hit/exp na nabrání agra...hlavně nabrání addek třeba v černé fázy u Maloriaka je někdy bez huntrů vážně zábava Very Happy )

reforguju vše do dodge s přibližně prioritou:
Mastery > hit/exp > crit > haste
Ale kdybych měl na itemu čistě teoreticky třeba 300 hit a 100 haste tak radši reforgnu hit => víc dodge

Něco pěkného o dodge:
Hmm je to taková pěkná schopnost, která umožňuje vyhnout se útoku soupeře (bosse) tzn. dostanu 0 dmg. Můžu dodgenout pouze melee attacky. Ranged ani spelly ne (hmm ted si nějak nevybavuju, že by nějaký boss útočil na range, ale to bude jen deformace zkouškama Very Happy )

Mastery a crit:
Když dám crit melee hitem je 50% šance, že se mi aktivuje shield, který odpovídá 35% mého Attack poweru...Mastery k tomu přidává +4% za každý bod mastery.

Trinkety mám pouze tyto dva (+ agi trinket z trashe, ale ten mi na tankování nepříjde úplně ideální). Mám v plánu udělat repku s Baradinama na ten rezist trinket (ale to až po zkouškách Very Happy )


Naposledy upravil Wolus dne Tue May 26, 2015 8:29 pm, celkově upraveno 1 krát
Wolus
Wolus
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 135
Join date : 22. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY Empty Re: Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY

Příspěvek  Hannele Sat May 23, 2015 2:35 am

Jestli jsem takhle v noci dobře počítal, tak mi přepočet agi ku dodge ratingu vyšel přibližně takto:
1 agi = 0.0041% dodge

Odkud čerpáš znalosti?

Vyplatí se dodge 40% a víc? Proč ano/ne?


Naposledy upravil Hannele dne Sat May 23, 2015 11:09 am, celkově upraveno 1 krát
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY Empty Re: Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY

Příspěvek  Shadowkick Sat May 23, 2015 9:52 am

1 agi = 0.72 dodge rating = 0.0041% dodge

inak napisane 1% dodge = 243.58 agi or 176.71 dodge rating

takze sa ti viac oplati davat agi dodge gemy... stamka ti na cataclysme uz vobec nepomoze... ta co budes mat z itemov enchantu na legoch ti uplne staci... a tlacit to este do gemov a enchantov mi pride ako barbarstvo...
Shadowkick
Shadowkick
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY Empty Re: Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY

Příspěvek  Wolus Sat May 23, 2015 11:04 am

Neeeeee...zase se neodeslal dlouhosáhlý příspěvěk Very Happy Tak znovu a lépe Very Happy

Ano s těmi přepočty máte pravdu, je to už dlouho co jsem se pídil po přesných číslech.

Znalosti no... přečtu si talenty, spelly, staty co dělají... zamyslím se co by k čemu mohlo být dobré, co by se mohlo vyplatit a pak hurá googlit (pročtu vždycky větší množství guidů, abych měl více názorů...pročítám 4.0.6 guidy kvůli kontentu i 4.3.4 kvůli patchi... no a občas omrknu druidíky v SWčku případně poptám, abych viděl jak to vypadá na Twinstaru Very Happy )

Dodge 40+: no vzhledem k tomu, že to je druidova jediná avoidance tak nemá moc na výběr, ale z logiky věci se to blíží 50% tj každý drudý hit avoidnu. Aktuálně mám unbuffed asi 39% takže se momentálně snažím gemovat víc staminu. Takže moje odpověď na ano/ne je: Ano vyplatí, ale už to není tak horké.

Shadowkick: dovolím si s tebou trošku nesouhlasit. Máš pravdu, že na dodge se vyplatí více dodge gemy než agi, ale agi kromě dodge dává AP => větší shield SD, crit => častější proc SD takže agilita je IMHO absolutně prioritní stat. A co se týče staminy také není úplně pravda, že na cata "vůbec" nepomůže. Jak jsem psal již výše tak z Vengeance dostává druid AP (tuším, že to je nějak 5x 5% z 12% HP, ale nechci kecat musel bych se podívat) => větší shield SD. Navíc co jsem se bavil s healery tak se lépe healuje (když to přeženu) tank s 200k HP co schytá skoro každou ránu než tank se 100k co většinu sice uhne, ale pak "bad luck" a dostane skoro IK.
Wolus
Wolus
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 135
Join date : 22. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY Empty Re: Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY

Příspěvek  Hannele Sat May 23, 2015 11:09 am

Já jsem pro ho zkusit, něco ví. Ať ukáže znalosti v praxi.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY Empty Re: Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY

Příspěvek  Wolus Sat May 23, 2015 11:12 am

Hannele napsal:Já jsem pro ho zkusit, něco ví. Ať ukáže znalosti v praxi.

Děkuji za důvěru na to ještě musím reagovat, že čas mám bohužel už jen dneska a pak se dostanu k WoWku až příští neděli :/ ... ale od příští neděle by neměl být problém účastnit se raidů každé ID.
Wolus
Wolus
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 135
Join date : 22. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY Empty Re: Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY

Příspěvek  Shadowkick Sat May 23, 2015 12:12 pm

toto nemyslis vazne Very Happy tank v modrom geare bez gemov enchantov nema 100k hp ja som mal tanka bez jedineho stamina gemu alebo enchantu a mal som dobrych 160 unbuffed a to ti uplne staci ...
co sa tyke mastery a procu z nej ta je az druhorada na dalsom contente to zistis ked narazis na bossov ktory to ignoruju a prerazia ti to aj s 90% tvojich mega HPciek Smile
Shadowkick
Shadowkick
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY Empty Re: Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY

Příspěvek  worent Sat May 23, 2015 12:18 pm

Celkom zaujímavá prihláška.

Líbi se mi...dal by som ti šancu.
Musíš ale počítat s tým že sa ako tank nedostaneš na každý raid.

Nebude s tým problém?


worent
worent
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 193
Join date : 08. 04. 14
Age : 35
Bydlisko : Praha

Návrat nahoru Goto down

Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY Empty Re: Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY

Příspěvek  Wolus Sat May 23, 2015 12:40 pm

Shadowkick napsal:toto nemyslis vazne Very Happy tank v modrom geare bez gemov enchantov nema 100k hp ja som mal tanka bez jedineho stamina gemu alebo enchantu a mal som dobrych 160 unbuffed a to ti uplne staci ...
co sa tyke mastery a procu z nej ta je az druhorada na dalsom contente to zistis ked narazis na bossov ktory to ignoruju a prerazia ti to aj s 90% tvojich mega HPciek Smile

Však sem psal "když to přeženu" Very Happy a 160k v modrym gearu ti teda nevěřim Very Happy tak maximálně s fullbuffem a flaskou na staminu Very Happy
Já netvrdím, že je masterka prvořadá Wink Ale jak sem psal tak co sem se bavil s healerama tak tank s víc HP se lépe healuje a při 40%+ dodge mi příjde, že už je to skoro prašť jako uhoď jestli jet agi/stam. Až na takové bosse narazím tak se na ně budu moct připravit Very Happy

To Worent: Radši jednou za 14 dní kvalitní 25 man nebo altrun než wipovat na 10 man Wink
Wolus
Wolus
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 135
Join date : 22. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY Empty Re: Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY

Příspěvek  Wolus Sat May 23, 2015 12:43 pm

Ale příjde mi zajímavé, že je tanků nadbytek Very Happy ...aspoň bych klidně mohl pokutit Balance kdyby bylo místo pro dps Wink
Wolus
Wolus
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 135
Join date : 22. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY Empty Re: Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY

Příspěvek  Shadowkick Sat May 23, 2015 1:10 pm

ja som nehvooril ze bol full modry Very Happy moj druid bol vzdy v HC geare xD ale neotreboval som jediny stamina gem a ench som mal len na gatiach ...
Shadowkick
Shadowkick
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY Empty Re: Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY

Příspěvek  Shadowkick Sat May 23, 2015 1:12 pm

a tankov sice mame ale ci sa mozu rovnat kvalitam druida ak si s nim skilled tak o tom by sa dalo polemizovat a myslim ze druid by vyhral na plnej ciare ja som za som na teba zvedavy kedze na offiku som main tankoval s druidom cely cataclysm... Smile
sa priprav ze ta budem drbat ak nieco poseres Very Happy
Shadowkick
Shadowkick
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY Empty Re: Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY

Příspěvek  Wolus Sat May 23, 2015 1:23 pm

hmm DK mi příjde víc OP Very Happy

Shadowkick napsal:sa priprav ze ta budem drbat ak nieco poseres Very Happy

S tím se počítá Very Happy

Jako nedělá mi problém přehodit všechny sockety na agi/dodge místo staminy když nebude healerům vadit, že občas během vteřinky skoro zmizím, protože chytnu 3 hity hned po sobě. Celou dobu sem jel full agi/dodge až s příchodem HC mi přišlo příhodné mít "pár HP navíc".

Jinak tedy mám počítat s testem dnes nebo až příští neděli?
Wolus
Wolus
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 135
Join date : 22. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY Empty Re: Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY

Příspěvek  Quajmei Sat May 23, 2015 1:45 pm

just informativne od balancaka nie od ferala  Laughing

feral tank sa da ist na 2 sposoby vsetko do agi alebo vsetko do stam (nikdy nemiesat)  ja mam cisto agilkoveho alta a ani jeden healer sa nestazoval zatial
vacsina vacsich melee hitov je pokritelna s CD ktorymi disponujes

a co sa tyka talentu Feral agression niekedy je lepsie pouzivat to FF po jednom kvoli treathu
Quajmei
Quajmei
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 07. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY Empty Re: Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY

Příspěvek  Shadowkick Sat May 23, 2015 1:46 pm

nemas pravdu lebo prave ty staminovy tanci su horsi a teda dost useless
Shadowkick
Shadowkick
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY Empty Re: Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY

Příspěvek  Wolus Sat May 23, 2015 1:58 pm

Shadowkick napsal:nemas pravdu lebo prave ty staminovy tanci su horsi a teda dost useless

Cool přesně jak pravíš ... stamina + mastery tanci byly aspoň k něčemu na sbírání RHC equipu kdy agi build byl spíš papír build zatímco stamina/mastery bylo aspoň co healovat, ale 346+ se podle mě vyplatí jet jedině dodge build
Wolus
Wolus
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 135
Join date : 22. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY Empty Re: Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY

Příspěvek  Wolus Sat May 23, 2015 2:05 pm

Quajmei napsal:a co sa tyka talentu Feral agression niekedy je lepsie pouzivat to FF po jednom kvoli treathu

FF má 6 sec CD. Nějak netuším jak by mi mělo pomoct nahazovat ho po jednom stacku kvůli threadu? FF nahodím na dálku což mi dá nějaký thread => charge => mangle či cokoli na co mám rage...tj dřív než bych mohl nahodit druhý stack tak už můžu jet thread přes melee...

Kdyžtak to rozviň jestli jsem tě jenom špatně pochopil...
Wolus
Wolus
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 135
Join date : 22. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY Empty Re: Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY

Příspěvek  Sabersoul Sat May 23, 2015 2:11 pm

Wolus napsal:Jinak tedy mám počítat s testem dnes nebo až příští neděli?

My nebereme ľudí na test raid predtým, než sa uzavrie prihláška. Buď budeš prijatý na test do guildy alebo nie. Verdikt záleží čiste na Tank leadrovi a aj to kedy ťa vezme do raidu a otestuje. Musíš si teda počkať na jeho verdikt.

A mínus za to, že si si očividne nepozrel naše raidovacie dni Razz
Sabersoul
Sabersoul
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 288
Join date : 08. 04. 14
Age : 31
Bydlisko : Orava

Návrat nahoru Goto down

Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY Empty Re: Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY

Příspěvek  Anathem Sat May 23, 2015 2:16 pm

Pro Test raid.Tanka je třeba vidět v raidu jak tankuje a hlavně ho slyšet jestli reaguje.
Anathem
Anathem
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 398
Join date : 03. 03. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY Empty Re: Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY

Příspěvek  Wolus Sat May 23, 2015 2:19 pm

Sabersoul napsal:
Wolus napsal:Jinak tedy mám počítat s testem dnes nebo až příští neděli?

My nebereme ľudí na test raid predtým, než sa uzavrie prihláška. Buď budeš prijatý na test do guildy alebo nie. Verdikt záleží čiste na Tank leadrovi a aj to kedy ťa vezme do raidu a otestuje. Musíš si teda počkať na jeho verdikt.

A mínus za to, že si si očividne nepozrel naše raidovacie dni Razz

Aha to sem netušil, každá guilda to má trošku jinak.

Vím, že máte raid time pátek/neděle/úterý ...ale tak není problém někoho otestovat na altrunu ne? Smile Nejsem nedočkavý jde mi jen o to jestli si mám nechávat IDčko nebo můžu odejít poslední raid s Ordo na rozloučenou Smile
Wolus
Wolus
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 135
Join date : 22. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY Empty Re: Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY

Příspěvek  Anathem Sat May 23, 2015 2:29 pm

Kde bereš tu jistotu že tě přijmem ?
Anathem
Anathem
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 398
Join date : 03. 03. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY Empty Re: Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru