Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY

+7
Quajmei
worent
Shadowkick
Destik
Hannele
Sabersoul
Wolus
11 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY

Příspěvek  Wolus Sat May 23, 2015 2:35 pm

"poslední raid s Ordo" nemusí nutně znamenat, že mě příjmete Smile Jistotu nemám vůbec žádnou. Wink
Wolus
Wolus
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 135
Join date : 22. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY

Příspěvek  Gingereater Sat May 23, 2015 11:58 pm

Wolus nám jako druhý tank odtankoval většinu contentu a podržel raid během prázdnin, kdy účast byla taková jaká byla.

Co se týče jeho účasti či neúčásti během školního roku tak dával včas vědět jestli to či ono ID bude nebo ne, kvůli nedostatku času způsobeného školou.

Zbytek infa se jednoznačně schoduje s tím co vám na TS řekla Eve, takže se nebudu opakovat.


Bohužel momentální stav tanků je na hranici únosnosti a potřeby raidu. (čtyři main tanci v raidu)

K výše uvedeným okolnostem za mě NEUTRAL
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY

Příspěvek  Wolus Sun May 24, 2015 11:12 am

Upřímně neočekávám, že kdyby jste mě vzali, že se hned zblázníte a budete mě brát jako prvního na všechny raidy Smile absolutně respektuji a chápu, že se nedostanu na raid, protože tu jsou jiní. Přesto, že si uvědomuji některé své kvality, které mohu nabídnout (uznávám, že možná působím suveréně, ale ze zkušeností (a vlastně si zatím nikdo moc nestěžoval Very Happy ) vím, že nebudu úplná lamka, takže budu mluvit narovinu a neschovávat se za hezká slovíčka... a kdo na Internetu nepůsobí suveréně že? Very Happy ), tak mi nevadí, že bych se většinou dostal do altrunu s vědomím, že hraji s kvalitními lidmi kde i ty altruny budou k něčemu vypadat. A když se usměje štěstí tak se i z lavičky dostanu do main raidu... Wink

Doufám, že to co jsem napsal nepůsobí moc arogantně (doufám, že to nepůsobí vůbec arogantně Very Happy ), ale budu mluvit narovinu. Když něco nevím, zeptám se. Když něco neumím, naučím se. Taktně mlčet a doufat, že si mě nějakým způsobem všimnete sami není můj styl, takže si nebudu hrát na něco co nejsem Wink (aby nedošlo k nedorozumění nijak nenarážím na to, že by tento proces trval nějak dlouho tak to absolutně není myšleno!, ale své schopnosti neprokážu hezkými slovíčky). A to jaký jsem člověk stejně poznáte až časem, nebo budete muset věřit těm co už mě znají Very Happy

Hawk, domluvil jsem Very Happy (doufám, že sem si tímto komentářem nepřitížil, ale není cesty zpět Wink )
Wolus
Wolus
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 135
Join date : 22. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY

Příspěvek  Morby Sun May 24, 2015 2:08 pm

Já jsem Pro
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY

Příspěvek  Diranda Tue May 26, 2015 2:47 pm

Aby si si náhodou nemyslel, že sa na teba zabudlo.
Tvoja prihláška je stále v riešení, no momentálne je kapactita tankov takmer v limite, tak ešte prosím chvílku vydrž.
Zatial máš našliapnuté celkom slušne

Vďaka za trpezlivosť
Diranda
Diranda
Class Leader

Počet príspevkov : 413
Join date : 28. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY

Příspěvek  Wolus Tue May 26, 2015 3:09 pm

Samozřejmě nic se nesmí uspěchat Wink
Díky za informaci.
Wolus
Wolus
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 135
Join date : 22. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY

Příspěvek  Diranda Thu May 28, 2015 5:33 pm

Ok, pardon, že si musel čakať tak dlhú dobu.
Rozhodol som sa teda, že kôli tebe risknem kapacitu tankov.
Verdikt teda znie: Prijatý na test
Priprav sa ale že ťa trošku preskúšame Smile.
O invite si môžeš napísať ingame na : Cobain, Diranda, Gragass Hannele, Sabersoul.

Po pridelení práv na fóre si prosím pozri https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov
A takisto aj https://exalted.forumotion.net/t3079-teamspeak-released

Poprosím Lock & Move.
Diranda
Diranda
Class Leader

Počet príspevkov : 413
Join date : 28. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Wolus - Feral(tank) / Balance druid - PRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru