Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gingereater - Retribution Paladin - PRIJAT

3 posters

Goto down

Gingereater - Retribution Paladin - PRIJAT Empty Gingereater - Retribution Paladin - PRIJAT

Příspěvek  Gingereater Sat Nov 14, 2015 9:15 pm

Nick postavy: Gingereater
Class Retribution Paladin
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená
Zkušenosti s progresem: 12/13 HC 25 man, progress Al'akira 25 man = taktiky znám
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Celkem 9 let, paladina od wotlku
Stav tvého equipu, ilvl: 370 ivl BiS krom wepky, backu, beltu a ringu z conclavy a Al'akira
Talenty: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Gingereater&group=2 - chtěl bych odzkoušet selfless healer, který jsem viděl u top retrin, ale zatím mi to přijde DPS loss. Divine plea glyph kvůli problémům s OOM situací při burstu. SoT glyph kvůli overcapu na endcontent bosse jako Al'akir, Sinestra a Monstrozita.
Screen ui z raidu/dummy s dmb timerama(idealně s FPS v raidu): Při mé nešikovné manipulaci se soubory jsem si smazal 95% screenů, takže se pokusím odejít nějaké BH. 60 fps vsync.
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:: Vypíši pouze priority retribution paladina. Nechci rozebírat rotaci, na které jsem musel tolik pracovat abych točil kolik točím, další důvod je že rotaci si umí každý najít na internetu a jednoduše ji přepsat sem bez jakékoliv hlubší znalosti - proto jsem rád že jsou bosskilly, kde jde jasně vidět kdo a jak točí nebo healuje. Základním dmgovací spellem je Templar Verdict (TV). Ten se používá jen při 3 Holy powers (HP) nebo procu Divine Purpose (DP). Hlavní abilitou ke generování HP je Crusader strike (CS). Za stálého protáčení jugmentu, holy wrath a insta Exo smažíme bosse dozlatova - Důležitý je 100% uptime Inqusition. Vše se snažím dávat do mastery.
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: TS i Majk mám, DBM, OMEN!, Hermes, Power Aura na trackování proců, raid CD jako Cry, debuffy například na monstrozitě, GTFO
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Ano vyhovuje
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Očekávám úspěšné pokoření 25 Al'akir HC a poté boj o RFka při otevření firelandu. Chci dosáhnout především kvalitních dps výkonů bez failů. Raidování primárně v jednom specu.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Zde bych chtěl vysvětlit situaci která nastala před 2-3 týdny. V osobním životě se mi od května postupně nakupila velká spousta zdánlivě těžko řešitelných problémů. Ty postupně vyústili do situací, kdy jsem cíleně utíkal od práce, školy a trávil čas zavřený doma (u compu). Situace vygradovala na konci října kdy jsem se (dá se říct zbytečně) rozhodl skoncovat s wowkem, protože mi značně ubíralo čas a moje samotná situace se promítala do hry, kdy má nechuť raidovat byla enormní. Naštěstí mám vedle sebe Eve, která mi pomohla se s velkou částí problémů vypořádat, navíc se mi začalo dařit i po pracovní stránce. Během této pauzy jsem byl schopný zhodnotit velké množství věcí. Jednou z mnoha z nich byl můj postoj, který bych zaujal, kdybych se do guildy vrátil. Myslím, že bylo dost očividné, že jsem se snažil předhazovat nápady a změny, které by (z mého pohledu) mohly guildě pomoct. Co jsem si četl příspěvky zpětně, byly často kontroverzní a většinou se nenaplnily. Proto bych chtěl rovnou říct: Pokud bych byl znovu přijat do guildy, budu se zdržovat jakýkoliv připomínek na vedení, leadry a případné změny v guildě -> z mojí strany nebyli skoro nikdy vyslyšeny. Nevyjadřoval bych se do přihlášek, případně pouze k jinému retri paladinovi -> byli přijati hráči kteří na to evidentně nestačili i když jsem byl proti. A znovu podotýkám jako minule, nechci být součástí vedení, nemám takové ambice. Co tedy můžete odemne znovupřijetím očekávat? Nekonfliktní přístup k vedení guildy, kdy budu podávat 100% výkon na raidech, s maximální možnou účastí na 25 manech. Na TS budu mluvit pouze v případech, kdy to bude nutné z důvody taktiky (kicky, taunty, salvy, sacy, hopka) jinak ne.
Znáš někoho z EXALTED? Momentálně celé raidovací jádro
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Měl jsem všeobecný přehled o guildách co raidovali na artemisu.
Něco o sobě Je mi 21, stále žiji s Evulí. Přešel jsem na FSS MU obor Mediální komunikace/Politologie, kde se angažuji především v televizi a multimediální tvorbě, především po grafické stránce.
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Gingereater - Retribution Paladin - PRIJAT Empty Re: Gingereater - Retribution Paladin - PRIJAT

Příspěvek  Kucko Sat Nov 14, 2015 9:25 pm

Ahoj.

Bez toho screenu to nepôjde.
Prebinduj si prosím Divine Storm.

Spoiler:
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Gingereater - Retribution Paladin - PRIJAT Empty Re: Gingereater - Retribution Paladin - PRIJAT

Příspěvek  Morby Sat Nov 14, 2015 10:02 pm

Tady snad ani není o čem, všichni víme jaké má Ginger kvality a r3 určitě potřebujem.
Přijat
napiš si ingame víš komu Smile
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Gingereater - Retribution Paladin - PRIJAT Empty Re: Gingereater - Retribution Paladin - PRIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru