Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arassaris - Retribution Paladin - NEPRIJATY

+4
Augik20
Asaessi
Hannele
Arassaris
8 posters

Goto down

Arassaris - Retribution Paladin - NEPRIJATY Empty Arassaris - Retribution Paladin - NEPRIJATY

Příspěvek  Arassaris Thu Oct 30, 2014 12:34 am

Nick - Arassaris

Class - Paladin (převážně re3)

Progress- na twinu od ToC po dnešní raidy na Cata. ToC jsem hrával prota ale ten mě moc nebavil pak jsem zkusil re3 a zalíbila se mi její jednoduchost Twisted Evil
Na Cata se mi velmi líbili změny na re3 takže jsem s protem nezačínal. Mám sice prota v Offu ale není to ono.

Jak dlouho hraji - WoW - WoW hraji 3,5 roku. Dříve na funech a instantech. Na twin jsem se připojil od ToC sezóny, kde jsem hrál prot Wara na konci ToC jsem se dostal k re3 kterou jsem dostal od kamaráda za mého Wara, tu jsem Doexpil do 80lvl a zkusil za něj tankovat což byla nuda a tak jsem zkusil re3 a tu hraji do teď.

Můj Eq a staty -
http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Arassaris
Hit cap: zde není problém díky reforge a Soft Exp Cap.

Ui a fps
Tady by pro vás mohl být problém co se mého UI týká mám jen Bartender, DBM, (recount občas zapnu)
A Moje FPS v 10 manu je 30 fps ale 25 man při pulu to je v průměru 10-15 fps
Věřte mám zkušenosti s hraním a lagama a jde to v ICC jsem měl lepší reflexy než lidi s 60 fps
( Screen z raidu nemám ale myslím že moje čísla jsou dost uvěřitelná. Sad )

Moje classa rotace
Hned bych se pozastavil protože jako re3 jedu spíše něco jako prioritu. Tady bych se mohl rozepsat na několik způsobů.
Řekněme na Cho'Gallovi začínám judgementem, Salva a  pomalu začnu stakovat Fury of Angerforge na 3 stacích Raw Fury (fury of Angerforge) Zapínám Guardian of Ancient Kings
10 Sec nechávám guardiana stakovat % Str a pak při 5stacích Raw Fury zapínám burst AW, Zealotry, trinket, potka poté dodržuji prioritu = celý encounter mít Inquisition, TV(3HP) > CS > Free Exo > Judgement > HW
O rotaci a různém spouštění burstů jsem schopen se bavit i hodinu jestli vaše Cl chce můžeme pokecat.

Staty -
Strength - Síla.... To je to co pohání re3. I poškození z Mastery je odvozené ze základního TV a CS který jde z Damage. Strength také stackuje Guardian což znamená více Str tím více
z guardiana dostanu

Hit - Prostě nesmím misnout TV
Exp - Nesmím dostat parry nebo dodge na TV Very Happy To prostě nejde když tím dám i critem za 100K

Mastery - bere si % z TV a CS a dává Holy Dmg v recount 2 největší Dmg

Crit nebo Haste - tuhle otázku jsem si kladl dlouho a rozhodl jsem se pro Crit protože dosáhnout takového Haste aby jste měli CD na CS 3sec je na tomto contentu nemožné.

Mumble
Mumble mám sice ho moc nepoužívám ale umím si nastavit mikrofon na tlačítko. Very Happy
Mikrofon mám funkční i když jdou občas slyšet slabší komáři.
Adonny: Mám DBM. Omen jsem na cata přestal používat není problém znova ho stáhnout, ale znáte to mám Salvu.

Od Exalted čekám -  progress HC raidů, Spolupráci se zkušenými hráči a konečně guildu kde budu mít CL na které se můžu obrátit když budu potřebovat radu.

Předchozí guilda - Redemption of Phobos - Chci odejít dobrovolně nechci tuto guildu rozjíždět znova prakticky od nuly. Staří známí jsou fuč a zbylo málo kvalitních lidí se kterýma je dobrej progress

Z Exalted znám - bohužel zatím nikoho jen s vaším náborářem (hunter - nick začínal na H) Jsem si psal a zdál se to být fajn týpek.

Něco o sobě - Zdarec! Jmenuji se Denis, je mi 17 jsem student IT a hrál jsem 5 let basket. S naší guildou jsem byl schopen prokecat skoro celou sobotu, jsem trošku ukecaný a většinou mám dobrou náladu. Baví mě PC hry, kolektivní sporty a ježdění na kole.

Omlouvám se za hrubky a za spousty zkratek ohledně rotace.

Arassaris
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 29. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Arassaris - Retribution Paladin - NEPRIJATY Empty Re: Arassaris - Retribution Paladin - NEPRIJATY

Příspěvek  Hannele Thu Oct 30, 2014 1:35 am

Když jsi říkal "low FPS", čekal jsem 5. S 15ti se hádám dá ještě hrát.

I. Jak jsi na tom časově?
II. Co staty? Jaké jsou jejich priority?
III.Odkud čerpáš theorycraft?
IV. Jakou povahou by jsi se nejlépe vystihl?

Pokud bude z odborné stránky vše v pořádku, jsem pro test.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Arassaris - Retribution Paladin - NEPRIJATY Empty doplnění

Příspěvek  Arassaris Thu Oct 30, 2014 2:00 am

5 fps je to ze startu fightu na 25 man pak už se to hýbe okolo 10-15

Staty - Na tomto contentu Str > hit cap 8%> exp soft cap 26> Mastery > crit > haste

Čas - jako student si čas udělám prakticky vždy co vím Hannele říkal něco o pátku večer. = není problém progressovat můžu o víkendu i do 3 do rána.

Povaha - Zkoumavý a veselý

Theorycraft - návodů na re3 palu jsem dost přečetl co se týká talentů a spellů mám na 4.3.4 protože twinstar jede na patch hry 4.3.4 i když je tu content 4.0.6
http://forum.molten-wow.com/showthread.php?t=128556
a BiS gear - http://www.wowhead.com/forums&topic=182248/the-retribution-paladin-4-0-6-mastery-spreadsheet-bis-list Normal
                  - http://www.mmo-champion.com/threads/887251-Retribution-BiS-lists-4-0-6
Pár věcí si občas předělám podle sebe. Ale jinak se snažím dodržovat Bis. (Mám svojí vlastní hlavu a umím trochu anglicky proto jsem moc guide nezkoumal a spíše se v re3 vrtal sám)  Guide na Youtube -

Arassaris
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 29. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Arassaris - Retribution Paladin - NEPRIJATY Empty Re: Arassaris - Retribution Paladin - NEPRIJATY

Příspěvek  Asaessi Thu Oct 30, 2014 10:42 am

Zkus sem hodit nějakej screen DPS z bosse Twisted Evil (pokud máš)

Jinak PRO, nemám co vytknout, spíše jsem se přiučil ještě
Asaessi
Asaessi
Scout
Scout

Počet príspevkov : 49
Join date : 31. 03. 14

Návrat nahoru Goto down

Arassaris - Retribution Paladin - NEPRIJATY Empty Re: Arassaris - Retribution Paladin - NEPRIJATY

Příspěvek  Augik20 Thu Oct 30, 2014 11:41 am

Arassaris - Retribution Paladin - NEPRIJATY 2ldbxv6
pro
Augik20
Augik20
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 105
Join date : 09. 12. 13
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Arassaris - Retribution Paladin - NEPRIJATY Empty Re: Arassaris - Retribution Paladin - NEPRIJATY

Příspěvek  worent Thu Oct 30, 2014 1:56 pm

pro r3 sa hodi...to co umis se ukaze na raidu :-)
worent
worent
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 193
Join date : 08. 04. 14
Age : 35
Bydlisko : Praha

Návrat nahoru Goto down

Arassaris - Retribution Paladin - NEPRIJATY Empty Dps z raidu

Příspěvek  Arassaris Thu Oct 30, 2014 4:34 pm

Slabší den na CHo gallovi  10man(poslední ID 24,5K a to jsme stopovali DMG kvůli adce a tím jak se buguje když ji chogall přivolá do 2. fáze)
https://i.imgur.com/ZJQykLI.jpg

A jinak atramedes 10 man 26,5K dps

Screen aktuálního UI = https://i.imgur.com/2sCuIXJ.jpg

Arassaris
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 29. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Arassaris - Retribution Paladin - NEPRIJATY Empty Re: Arassaris - Retribution Paladin - NEPRIJATY

Příspěvek  Ciraell Thu Oct 30, 2014 6:54 pm

Kromě absence Therazane reputace jsem s přiháškou spokojen. Líbí se mi Tvůj zájem a aktivita, se kterou reaguješ na všechny komentáře. Doufám, že Ti vydrží i ve hře. Jedinou obavu mám z FPS, což ovšem uvidíš sám. PRO test.

Ciraell
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 100
Join date : 12. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Arassaris - Retribution Paladin - NEPRIJATY Empty Re: Arassaris - Retribution Paladin - NEPRIJATY

Příspěvek  Terrenas Thu Oct 30, 2014 10:26 pm

Síce eqip by sa dal poskladať u pár slotov lepšie Smile ale to je drobnosť, ktorá ti lepšie vybalancuje off staty hit/exp a mastery, takže na tom toľko nestratíš až. Str je predsa i tak najdôležitejší stat. Rotácia, resp. priorita ano ako píšeš, dá sa o tom napísať pekný sloh, ale v základe súhlasím s tým čo si napísal. Mňa až tak moc nezaujíma recount celkového Dps, ale skôr by som rád videl rozpísaný ten dmg napr u toho chogala, kde pekne vidieť, koľko človek nadmgoval do addiek, s akým sealom, či neplošnil atď Smile Pretože vytočiť 22 K dps a stáť 10 min u bossa je jedno a vytočiť 22 K a pritom switchovať, vec druhá. Ale ináč som v podstate Za test, vidím v tom perspektívu a navyše konečne si budem môcť dať pauzu Very Happy
Terrenas
Terrenas
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 154
Join date : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Arassaris - Retribution Paladin - NEPRIJATY Empty Re: Arassaris - Retribution Paladin - NEPRIJATY

Příspěvek  Anathem Thu Oct 30, 2014 10:37 pm

PRO Klidně si předplatím vstupenku na raid kde uslyším hlas terrenase po tom co mu dal novej r3 na prdel Very Happy Very Happy ,jen doufám že to co píšeš je pravda ať to není ztráta peněz a času Very Happy
Anathem
Anathem
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 398
Join date : 03. 03. 14
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Arassaris - Retribution Paladin - NEPRIJATY Empty Re- Arassaris - Re3

Příspěvek  Arassaris Fri Oct 31, 2014 12:03 am

Klidně můžem pokec co dělám na Cho gallovi. To Dps je poslední dobou spíše o taktice než o tom jak točíš. Když si vezmeš EA co si chodí na 3 healy a burst bosse Very Happy Hádej kolik točí jejich retráci když ani do očí( ady 2.fáze) nemusí. Každopádně Utillita Re3 paly se nejvíce využije na 10 manu.

Arassaris
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 29. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Arassaris - Retribution Paladin - NEPRIJATY Empty Arassaris - Retribution Paladin

Příspěvek  Arassaris Fri Oct 31, 2014 1:29 am

I když jsem se na spolupráci s vaší guildou těšil. Dozvěděl jsem se nové informace o mé současné guildě (Redemption of Phobos), že se budou přijmat nějací hráči z jiné guildy.
Protože v RoP mám ještě nějaké známé a upřednostňuji 10man raidy musím se rozhodnout jako současný Officír RoP.

Velice se omlouvám ale musím tuto přihlášku pozastavit

Přeji mnoho štěstí a ještě jednou se omlouvám ale stejně si myslím že ty moje Fpska by mě zabili. (nesnáším lagy)

Arassaris
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 29. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Arassaris - Retribution Paladin - NEPRIJATY Empty Re: Arassaris - Retribution Paladin - NEPRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru