Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gingereater - Retri/Prot paladin - PRIJATY

+7
Sedara
Hannele
Cady
Enelia
Tiine
Morby
Gingereater
11 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Gingereater - Retri/Prot paladin - PRIJATY Empty Gingereater - Retri/Prot paladin - PRIJATY

Příspěvek  Gingereater Wed Feb 04, 2015 2:19 am

Nick postavy: Gingereater
Class Paladin
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená
Zkušenosti s progresem: Mám za sebou full clear BoT, BWD, TotFW a to jak 10m tak 25m. Dále pak HC Halfus, Atramedes, Chimareon 10 man
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Paladina hraji již od wotlku na serveru Anathema. Čistě WoW hraji od 6 třídy.. Vážněji jsem ho začal brát až na Ice wow, kde jsem začal s cataclysmem a raidováním.
Stav tvého equipu: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Gingereater - čili 359 eq kde stále zkouším tento equip dotáhnout k dokonalosti různymi kombinacemi trinketů a itemů k dosažení vyššího dps. Dále mám 360 ilvl Protection equip.
Talenty: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Gingereater&group=2 - Retri paladin je snad jediná classa, u které jsou tak přímočaré talenty. O čem se dá jedině uvažovat je přehození Repetance za Act of Sacrifice. Mohlo by to pomoci na encounterech jako je Magmaw HC a podobně - zatím netestováno. Prot paladina ted překopávám - protože jsem musel tankovat hc v minulé guildě a zkouším alternativu mezi Self heal paladinem (seal of insight + wog) a klasického se seal of insight s threat generation (tankování ve dvou)
Screen ui (idealně s FPS v raidu: https://2img.net/h/s23.postimg.cc/bpc3eve4b/image.jpg - S UIčkem si ted docela hraji, ještě to není podle mých představ ale z 90% bude takovéto. Jinak používám samozřejmě script na max distance. FPS v raidu 60 vsync. Nepoužívám žádné tracking addony na dotky, hotky - vše mám udělané v Powerauras.
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Vypíši pouze priority jak retri tak prot paladina. Nechci rozebírat rotaci, na které jsem musel tolik pracovat abych točil kolik točím, další důvod je že rotaci si umí každý najít na internetu a jednoduše ji přepsat sem bez jakékoliv hlubší znalosti - proto jsem rád že jsou bosskilly, kde jde jasně vidět kdo a jak točí nebo healuje. Základním dmgovací spellem je Templar Verdict (TV). Ten se používá jen při 3 Holy powers (HP) nebo procu Divine Purpose (DP). Hlavní abilitou ke generování HP je Crusader strike (CS). Za stálého protáčení jugmentu, holy wrath a insta Exo smažíme bosse dozlatova Smile  - Důležitý je 100% uptime Inqusition. Vše se snažím dávat do mastery - zkouším i druhý alternativní build crit/mastery hybrid ale zatím pouze testuji (Problém s diminishing returns u full mastery paladina). U prota opět jednoduché. Při pullu odpálím křídla, plea, inq, pull přes Exo - co největší threat. Dále stackuji HP jako u retri jen používám HP bud ke generování aggra (Shiel of the Rightenous) nebo k selfhealu WoG. Staty jdou do masterky, dodge = parry -> nutnost se dostat na avoidence cap 102,4%.  Záleží na typu talent stromu nebo situaci. Jak už jsem předeslal je to pouze zevrubný popis rotací, který si může každý najít na internetu a o skillu či znalostí spellů v situacích kdy je to potřeba to o ničem nevypovídá.
Mumble. Mikrofon. Povinné addony: Nemám => Stahuji, není problém. Mikrofon mám, Raid addony jako DBM, Omen, Threat nameplates, samozřejmostí.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Od guildy čekám, že mě zapojí co nejdříve do HC progresu, protože jsem na něj dostatečně připraven jak po stránce gearu, tak znalostí taktik a celkové rychlé schopnosti se přizpůsobit raidu. A čeho chci dosáhnout? Pokud jde o dps - topovat dps meter a neumřít. Pokud jde o tanka - Zabít, nebýt zabit a nezabít raid Very Happy, no a co se týče healu - Nemít jedinou mrtvolku na raidu, mít co největší HPS, Healing done a co nejmeší overheal (paladin GG QQ).
Předchozí guildy  (důvod odchodu): První guilda na Twinu byla Heart of Winter, kde jsem se stal úspěšným členem 25m party. Poté však rozkolem mezi desítkovou a 25 sekcí jsem společně s "lepšími" hráči odešel a založil guildu Nyga stole my Equip, kde jsem byl ve vedení. Úspěšně jsme pokládali 25 raidy. Časem jsem se stal RL. Lidé však z důvodu začátku školy přestaly hrát a 25 raid se smrkl na 10. Dlouho trvalo než jsme zase poskládali 25 raid, jenže lidé na raidu už nebyli tak kvalitní jako kdysi. Velká většina hráčů přestala hrát nebo odešli na offik. Přezval jsem GuM společně s mojí přítelkyní, jenže po pár neshodách se zbytkem vedení (ohledně náboru nových lidí a jejich kvalitách) jsme společně odešli do guildy Mizerové. Zde jsme měli pár lidí, kteří patřili do top výběru NsmE. Avšak byl jsem nemile překvapen chováním a úrovní raidovaní. Po pár vystoupení opilých hráčů na TSku a kidů neschopných se ovládat jsem k dnešnímu dni odešel.
Znáš někoho z EXALTED? Důvěrněji ne. Od vidění některé hráče ze SW nebo z BHček
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Mám všeobecný přehled o guildách a jejich progresu Smile - jelikož jsem byl GuM i RL
Něco o sobě Jmenuji se Petr, je mi 20 let a studuji Informatiku na MUNI v Brně. WoW hraji se svojí přítelkyní se kterou zároveň bydlím (a která si k vám nejspíš také dá přihlášku Very Happy). Při studiu pracuji jako grafik a administrator. Mám rád progres, který vede k výsledkům = nesnáším blbce. Pokud můžu dodat ještě další info k postavám, tak mám Blood/Frost DK 354/354 a Guardian/Resto druida 348/354. WoWko hraji rád a často, absence na raidu jsou v mém případě mizivé a samozřejmě předem nahlášené.


Naposledy upravil Gingereater dne Wed Feb 04, 2015 6:30 pm, celkově upraveno 1 krát
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Gingereater - Retri/Prot paladin - PRIJATY Empty Re: Gingereater - Retri/Prot paladin - PRIJATY

Příspěvek  Gingereater Wed Feb 04, 2015 2:23 am

EDIT: Screen z UI je zaslán z DK. U paladina je samozřejmě stejné Smile
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Gingereater - Retri/Prot paladin - PRIJATY Empty Re: Gingereater - Retri/Prot paladin - PRIJATY

Příspěvek  Morby Wed Feb 04, 2015 3:11 am

Pro a je to Dwarf (+100) Smile
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Gingereater - Retri/Prot paladin - PRIJATY Empty Re: Gingereater - Retri/Prot paladin - PRIJATY

Příspěvek  Tiine Wed Feb 04, 2015 4:04 am

tak stručne
- mínus si dwarf a gragasovi sa to páči:D
- ak by sme teba prijali a tvoju drahú nie ostal by si u nás aj tak?
- ak proti tvojim talentom nemá náš paladin výhrady tak Amerika
- vadilo by ti behať v prote keď to setup raidu vyžiada?
- no asi po prvý krát je moje stručne stručné tak uvidíme ako rozhodne cady a snáď tvoja dráha hrá priesta nech sa môžem popýtať niečo viac:D
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Gingereater - Retri/Prot paladin - PRIJATY Empty Re: Gingereater - Retri/Prot paladin - PRIJATY

Příspěvek  Gingereater Wed Feb 04, 2015 4:39 am

- Moja drahá je správná žena a zvládá dělat více věcí najednou Very Happy Má Resto/Enha shamana 360/359, Holy/shadow priesta 359/357 a resto/bala druid 358/353 - Přihlášku vyplní zítra (resp. dnes), takže se můžete podívat podrobněji.
- Co se týče mě, tak bych do guildy nejspíš nevstoupil. Nejedná se o nějaké pouto ale o čistě praktickou věc, kdy nechceme v jeden raid time chodit dva odlišné raidy a "přeřvávat a pštít" se na TSku a podobně.
- S protem by nebyl nebyl problém. Tankuji rád, jen mi to vždy znechutili hráči, kteří se nechovali podle pokynu RL. EQ mám, odtankováno full BWD, BOT, Trůny a HC verze bossů výše popsaných
- Talenty není problém rozebrat v komentech s "class leaderem"
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Gingereater - Retri/Prot paladin - PRIJATY Empty Re: Gingereater - Retri/Prot paladin - PRIJATY

Příspěvek  Tiine Wed Feb 04, 2015 4:56 am

no tak draha má prejta uuuuuu:D a enha a resto awesome:D a druid je crap že saber:D
- tvoja prihláška sa mi páči, do paladina nevidím až tak ako do wara/prejta tak u mna ti dám Pro na test (ako keby to malo vobec nejaku váhu:D )
čo sa tíka tvojej drahej tak pokiaľ ju tvoj skill tahá tak jej neodporúčam si tu dávať prihlášku, ak to fakt vie tak myslím že budete prínosom pre nás:)
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Gingereater - Retri/Prot paladin - PRIJATY Empty Re: Gingereater - Retri/Prot paladin - PRIJATY

Příspěvek  Enelia Wed Feb 04, 2015 10:18 am

Za palacha jsem jednoznacne pro,ale tak nejak si myslim,ze kdyby sme vzali tvoji holku a nahodou by se nedostala na raid a ty ano,nebo naopak,ze by ste nesli ani jeden. Coz se mi nelibi,ale respektuju par. Uz sem zazila par paru v guilde a nikdy to nedelalo dobro. Ale jestli ste rozumni a neragujete kvuli vsemu,tak why not. Sorry jestli mluvim z cesty,ale jiste dve osoby (a ti dva vi,ze to jsou oni) me vzbudili po 3 hodinach spani..
Enelia
Enelia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 148
Join date : 28. 09. 14
Age : 28
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Gingereater - Retri/Prot paladin - PRIJATY Empty Re: Gingereater - Retri/Prot paladin - PRIJATY

Příspěvek  Cady Wed Feb 04, 2015 10:32 am

Dobrý deň,
v prvom rade ti chcem poďakovať že ste si podali prihlášku práve do EXALTED.

A teraz k prihláške:

1. čo sa týka paladina máme dvoch ( retri , retri/holy ) no chcem ich pre striedať nech to na raide nie je stereotyp ( podobne to  funguje s rogunama )
2. aký je tvoj postoj k striedačke, vadí ti nedostať sa na každý raid?
3. písal si že si podá prihlášku aj tvoja priateľka, pôjdeš na raid ak ona nie, poprípade na opak ?
4. si schopný včas dať vedieť svoju účasť či neúčasť na raide ?
5. čo sa týka progresu sme 25 man guilda takže ten progres niekedy trvá aj viac dní 40-60 pokus....
6. A k tomuto ( Po pár vystoupení opilých hráčů na TSku a kidů neschopných se ovládat jsem k dnešnímu dni odešel ) no tu sa taký určite  bohu žiaľ nájdu takže a s tým musíš počítať.
7. Beriem ako veľké + túto situáciu a to že si paladin, ak dokážeš že si schopný a kvalitný ( aspoň zistím ako sa postavia naši k tomu že sa pár krát nedostanú na raid =)  )

Počkám si ešte na aspoň jedno vyjadrenie paladina od nás.
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Gingereater - Retri/Prot paladin - PRIJATY Empty Re: Gingereater - Retri/Prot paladin - PRIJATY

Příspěvek  Hannele Wed Feb 04, 2015 11:10 am

Nepamatuji, že by u nás někdy došlo k podobnému opileckému vystoupení.

Vůbec se mi nelíbí, že k nám chcete pouze jako pár. Pokud jeden z vás nebude mít na raid dostatek skillu a nedostane se, druhý to bude bojkotovat.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Gingereater - Retri/Prot paladin - PRIJATY Empty Re: Gingereater - Retri/Prot paladin - PRIJATY

Příspěvek  Gingereater Wed Feb 04, 2015 1:03 pm

Enelia napsal:Za palacha jsem jednoznacne pro,ale tak nejak si myslim,ze kdyby sme vzali tvoji holku a nahodou by se nedostala na raid a ty ano,nebo naopak,ze by ste nesli ani jeden. Coz se mi nelibi,ale respektuju par. Uz sem zazila par paru v guilde a nikdy to nedelalo dobro. Ale jestli ste rozumni a neragujete kvuli vsemu,tak why not. Sorry jestli mluvim z cesty,ale jiste dve osoby (a ti dva vi,ze to jsou oni) me vzbudili po 3 hodinach spani..


Co se týká toho výběru na raid - asi jsem se nějak špatně vyjádřil, ale mě nevadí, že nepůjdeme oba stejný raid. Vadilo by mi, kdybychom byli v jiných guildách a naše raidy se překrývali. To že nepůjdu main a půjdu s altama a naopak nám rozhodně nevadí. Takových idček jsem zažil mnoho - třeba jsem chodil za tanka a přítelkyně nechávala místo jiným healurům aby se naequipovali a podobně, takže v tomto problém z naší/mé strany nevidím. To jestli jsme rozumní či ne zatím dokázat nemohu Smile
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Gingereater - Retri/Prot paladin - PRIJATY Empty Re: Gingereater - Retri/Prot paladin - PRIJATY

Příspěvek  Gingereater Wed Feb 04, 2015 1:14 pm

Cady napsal:Dobrý deň,
v prvom rade ti chcem poďakovať že ste si podali prihlášku práve do EXALTED.

A teraz k prihláške:

1. čo sa týka paladina máme dvoch ( retri , retri/holy ) no chcem ich pre striedať nech to na raide nie je stereotyp ( podobne to  funguje s rogunama )
2. aký je tvoj postoj k striedačke, vadí ti nedostať sa na každý raid?
3. písal si že si podá prihlášku aj tvoja priateľka, pôjdeš na raid ak ona nie, poprípade na opak ?
4. si schopný včas dať vedieť svoju účasť či neúčasť na raide ?
5. čo sa týka progresu sme 25 man guilda takže ten progres niekedy trvá aj viac dní 40-60 pokus....
6. A k tomuto ( Po pár vystoupení opilých hráčů na TSku a kidů neschopných se ovládat jsem k dnešnímu dni odešel ) no tu sa taký určite  bohu žiaľ nájdu takže a s tým musíš počítať.
7. Beriem ako veľké + túto situáciu a to že si paladin, ak dokážeš že si schopný a kvalitný ( aspoň zistím ako sa postavia naši k tomu že sa pár krát nedostanú na raid =)  )

Počkám si ešte na aspoň jedno vyjadrenie paladina od nás.

1) Pokud tedy máte pouze dvě retriny, jednu holy, chápu že nemáte prot paladina (asi vám tankují jiné class).
2) Každému vadí, že se nedostane na raid. Není to však důvod bojkotovat nebo leavovat guildu, ale důvod k tomu se zlepšit - na progress přece chcete nejlepší lidi ne? Smile Samozřejmě chápu, že bych se musel točit s jinými, protože bych byl nováček, nebyl bych ověřený a tak dále. Takže lavička, střídačka a podobně mi nevadí.
3) Jak jsem už psal výše (Co se týká toho výběru na raid - asi jsem se nějak špatně vyjádřil, ale mě nevadí, že nepůjdeme oba stejný raid. Vadilo by mi, kdybychom byli v jiných guildách a naše raidy se překrývali. To že nepůjdu main a půjdu s altama a naopak nám rozhodně nevadí. Takových idček jsem zažil mnoho - třeba jsem chodil za tanka a přítelkyně nechávala místo jiným healurům aby se naequipovali a podobně, takže v tomto problém z naší/mé strany nevidím.)
4) Jelikož jsem pánem svého času jsem schopný dát vědět týden předem zda budu či nebudu na raid
5) Leadroval jsem progress normálů, 40 pull je ještě fajn Smile Nepatřím mezi lidi co po třech pullech jdou na dalšího bosse
6) Byly to opravdu výjimečné extrémy, které jsem nikdy nikde nezažil. Rozházet kde kým se nenechám Smile
7) Myslím že zdravá konkurence je vždy prospěšná všem stranám - Možnost se zlepšit - lepší lidé na raidu
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Gingereater - Retri/Prot paladin - PRIJATY Empty Re: Gingereater - Retri/Prot paladin - PRIJATY

Příspěvek  Gingereater Wed Feb 04, 2015 1:18 pm

Hannele napsal:Nepamatuji, že by u nás někdy došlo k podobnému opileckému vystoupení.

Vůbec se mi nelíbí, že k nám chcete pouze jako pár. Pokud jeden z vás nebude mít na raid dostatek skillu a nedostane se, druhý to bude bojkotovat.

Potřetí ta samá odpověď. Viz výše. Já chápu že někteří lidé považují ženské pohlaví při hraní wow za nějakou attention whore co healuje jen přes flash heal a má 4k hps a 100 corruption na Cho'gallovi. Dokazovat ani obhajovat její kvality nebudu. 1) Je to k ničemu, když si budete myslet své 2) Její přihláška se bude posuzovat nezávislé na té mé. 3) Tvůj závěr s bojkotováním se mi také vůbec nelíbí Wink
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Gingereater - Retri/Prot paladin - PRIJATY Empty Re: Gingereater - Retri/Prot paladin - PRIJATY

Příspěvek  Hannele Wed Feb 04, 2015 1:26 pm

Nebylo by to poprvé. Dávali jste si přihlášku ještě jinam? Pokud ano, kam?
Můžeš mi prosím napsat tři hráče, kteří mi o tobě podají objektivní informace?
Proč právě Exalted?
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Gingereater - Retri/Prot paladin - PRIJATY Empty Re: Gingereater - Retri/Prot paladin - PRIJATY

Příspěvek  Gingereater Wed Feb 04, 2015 1:31 pm

Hannele napsal:Nebylo by to poprvé. Dávali jste si přihlášku ještě jinam? Pokud ano, kam?
Můžeš mi prosím napsat tři hráče,  kteří mi o tobě podají objektivní informace?
Proč právě Exalted?

- Ne nedával
- Jitrenka, Serratus, Lisix
- 25 man
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Gingereater - Retri/Prot paladin - PRIJATY Empty Re: Gingereater - Retri/Prot paladin - PRIJATY

Příspěvek  Sedara Wed Feb 04, 2015 1:39 pm

Ja jsem za test. Myslim, ze komunikativniho retri / prot palu urcite uzivime
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Gingereater - Retri/Prot paladin - PRIJATY Empty Re: Gingereater - Retri/Prot paladin - PRIJATY

Příspěvek  Franklos Wed Feb 04, 2015 2:40 pm

Přihláška pěkná. Já jsem PRO na test.
Franklos
Franklos
Scout
Scout

Počet príspevkov : 48
Join date : 28. 09. 14
Bydlisko : Shattrath city

Návrat nahoru Goto down

Gingereater - Retri/Prot paladin - PRIJATY Empty Re: Gingereater - Retri/Prot paladin - PRIJATY

Příspěvek  Sabersoul Wed Feb 04, 2015 3:25 pm

Gingereater napsal:Potřetí ta samá odpověď. Viz výše. Já chápu že někteří lidé považují ženské pohlaví při hraní wow za nějakou attention whore co healuje jen přes flash heal a má 4k hps a 100 corruption na Cho'gallovi.

Diskriminácia alebo problém v tomto nebude to sa neboj, ono totiž tak nejak heal leader je tiež ženského pohlavia
Sabersoul
Sabersoul
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 288
Join date : 08. 04. 14
Age : 31
Bydlisko : Orava

Návrat nahoru Goto down

Gingereater - Retri/Prot paladin - PRIJATY Empty Re: Gingereater - Retri/Prot paladin - PRIJATY

Příspěvek  Cady Wed Feb 04, 2015 3:58 pm

Okolo pod večer si ťa trošku preklepnem in game dobre.
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Gingereater - Retri/Prot paladin - PRIJATY Empty Re: Gingereater - Retri/Prot paladin - PRIJATY

Příspěvek  Gingereater Wed Feb 04, 2015 4:01 pm

Cady napsal:Okolo pod večer si ťa trošku preklepnem in game dobre.

OK, od 18:00 budu online na mainovi
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Gingereater - Retri/Prot paladin - PRIJATY Empty Re: Gingereater - Retri/Prot paladin - PRIJATY

Příspěvek  worent Wed Feb 04, 2015 4:41 pm

Paladin sa stále hodí. Neviem stále čakám na nejakého schopného tanka čo všetkým ukáže že to neni "crep" class.
To že v guilde nieje žiadny schopný tankadin neznamená že tank paladin je špatný.

Osobne som v rhckách stretol par schopných jedincov ktorý držali hpčka daleko lepšie ako war alebo druid.
Je to skor na tom ako dokážeš využit cdčka a nestat na mieste ako figurina a mačkat 123...

pro test
worent
worent
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 193
Join date : 08. 04. 14
Age : 35
Bydlisko : Praha

Návrat nahoru Goto down

Gingereater - Retri/Prot paladin - PRIJATY Empty Re: Gingereater - Retri/Prot paladin - PRIJATY

Příspěvek  Gingereater Wed Feb 04, 2015 4:54 pm

worent napsal:Paladin sa stále hodí. Neviem stále čakám na nejakého schopného tanka čo všetkým ukáže že to neni "crep" class.
To že v guilde nieje žiadny schopný tankadin neznamená že tank paladin je špatný.

Osobne som v rhckách stretol par schopných jedincov ktorý držali hpčka daleko lepšie ako war alebo druid.
Je to skor na tom ako dokážeš využit cdčka a nestat na mieste ako figurina a mačkat 123...

pro test

Paladina považuji za nejlepšího tanka na cata co se týče velkého množství spellů a CD. Je však pravdou, že je to takový nezabitelný sloup (méně mobility jako war či dk). Pro porovnání (jelikož mám blooda i guardiana) je pro hráče méně stresující hrát třeba blooda. Je pravdou že prot dostane více naloženo, ale dokáže tento damage rozložit po celý raid. Dk nedisponuje takovým kitem jako pala ale i přesto se může zdát že blood je "lepší" tank než pala (self heal, absorb) - Jenže je potřeba se na věc podívat z pohledu healera. Je hezké že blood má absorby, jenže když přijde nějaký magic dmg a dk není v dostatečném mitigation range, je to velký pain pro healery - viz omnotroni. Je to rozbor na dlouhé hodiny, ale myslím si že na Cata contentu má každá tankovací classa své upotřebení (až na warra - doufám že twinstar zapracuje na jeho opravě a já si tak budu moct dodělat kompletní sbírku tanků Very Happy)
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Gingereater - Retri/Prot paladin - PRIJATY Empty Re: Gingereater - Retri/Prot paladin - PRIJATY

Příspěvek  Cady Wed Feb 04, 2015 4:59 pm

No určite by nebol problém ( ak máš schopný gear hodný HC ) ti dať možnosť to ukázať, určite by si dostal priestor.
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Gingereater - Retri/Prot paladin - PRIJATY Empty Re: Gingereater - Retri/Prot paladin - PRIJATY

Příspěvek  Gingereater Wed Feb 04, 2015 5:07 pm

Cady napsal:No určite by nebol problém ( ak máš schopný gear hodný HC ) ti dať možnosť to ukázať, určite by si dostal priestor.

S alty se na HC necitím. Ten eq není valný (prostě unlucky na itemy Very Happy) Je pravda, že jsem utankoval HC Chima s 348 druidem, ale to je tak jediný encounter kde se to s tak špatným gearem dá. Uvidíme jak se vůbec vyvine má přihláška Smile
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Gingereater - Retri/Prot paladin - PRIJATY Empty Re: Gingereater - Retri/Prot paladin - PRIJATY

Příspěvek  worent Wed Feb 04, 2015 5:28 pm

Paladin je najlepší tank na progress. Dokaže 2-3 krát prežit "vlastnu smrt" ked heal zaspí alebo nemá možnost healu...

Radšej by som v raide videl palu tanka aj ked len v offe ako kombinaci war a 2X DK Smile
worent
worent
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 193
Join date : 08. 04. 14
Age : 35
Bydlisko : Praha

Návrat nahoru Goto down

Gingereater - Retri/Prot paladin - PRIJATY Empty Re: Gingereater - Retri/Prot paladin - PRIJATY

Příspěvek  Anathem Wed Feb 04, 2015 6:45 pm

Někdo kdo si pamatuje starou Anathemu cheers
Vzhledem k tomu že Terre tráví 50% raidů v healu by sem osobně byl za to za co sis podal přihlášku...r3,třeba by se Fake začal víc snažit Very Happy
Pro test
Anathem
Anathem
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 398
Join date : 03. 03. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Gingereater - Retri/Prot paladin - PRIJATY Empty Re: Gingereater - Retri/Prot paladin - PRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru