Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sojka - Feral dps/bala - PRIJAT

+6
Lalaya
Cobain
Eveonor
Sedara
JudgeDeath
Pvnzor
10 posters

Goto down

Sojka - Feral dps/bala - PRIJAT Empty Sojka - Feral dps/bala - PRIJAT

Příspěvek  Pvnzor Wed Oct 21, 2015 4:46 pm

Nick postavy: Sojka
Class Feral dps druid, balance equip si teprve skládám
Koupená nebo vyexpená postava: Tahle postava je koupená, ještě na Wotlk datadisku
Zkušenosti s progresem: muj progres na catáči je nevalnej, mam projitý hc dungy, ZA/ZG, BH. BoT a BWD jsem byl ještě pře otevřením heroic modu, bylo to s worldem a nikdy sme to nedošli celé. Pak jsem si dal pauzu a ted z duvodů dlouhodobý rekonvalescence bych rád začal trochu progresovat
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Wowko hraju už dlouho. Začínal sem na starym Narniasu (Vanilla), potom Sargeras (první TBC), jako většina hráčů tou dobou sem přestoupil na Twinstar, na kterym s pauzama hraju do teď.
Stav tvého equipu, ilvl: pve feral eq je na ilvlu 360. Bala eq si skládam a zatim mam jenom sehnany věci, ještě sem se nepustil do socketování, reforgování a enchantování.  Tam je ten ilvl 354.
Talenty: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Sojka&gn=Refuge , talenty mam postavený takto. Na balance větvi tam mam talenty do pvp.
Screen ui (idealně s FPS v raidu: http://postimg.org/image/pgnw3113h/63ca99b7/ , obrázek bohužel neni z raidu
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: moje rotace u ferala, většinou začínam feral chargem na free ravage, mangle na zvýšení bleeding efektů, rake, pak podle toho jestli mam 5cp rip nebo shred a pak rip, na dalši cp si nahodim savage roar, když neni jinej  armor debuf nahodim Faerie Fire. Pak už je priorita držet na targetu bleedy, na sobě SR, když to jde použít Ferocious Bite, ale pouze když mam přehršel energie (větší dmg) a mužu si to dovolit v závislosti na uptimu bleedů (většinou používám FB v Berserkeru a když má target pod 25% hp, díky talentu to refreshuje rip). priority: co nejvíc agility to jde, pak mam hit cap a pak co jde rvu do masterky (na tomhle contentu se nic jinýho podle mě nevyplatí, neni šance toho nahrabat tolik), jako další crit a poslední haste. z i lvlem 378+ by se měl stát haste hlavní prioritou, ale nvm nemam odskoušeno
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: Zrovna teĎ co vyplňuju přihlášku Teamspeak nemam, plus vaše povinné addony, přeinstalovával sem windows, jinak to ovšem mívam. Takže stáhnu.
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš přes náš raid time ready?: Nemam s tim vubec problém.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Čekám kolektiv pařanů co sou v pohodě. Rád bych se začlenil do grupy. Moje cíle nejsou nijak rapidní. Rád bych si zaraidoval. Kdybych byl potřeba tak udělam co mam.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Momentálně jsem v guildě Refuge, ale nic se tam neděje. na začátku cata jsem byl v Gotě, pvp guilda kámošů, ale než se rozjely rBG tak se na to většina vykašlala a teď sou aktivní jeden, dva z nich. Od tý doby sem žádnou pořádnou guildu nehledal, protože sem taky hrál málo. Teď jsem měl v plánu svojí aktivitu trochu zvednout Smile
Odkud ses dozvěděl o EXALTED?Jak sem mluvil o mojí historii wow, moje první pořádná guilda byla právě Blacklist, která se pak proměnila v Exalted, zde sem ještě za časů TBC dost hrál. Tenkrát tomu velel Silverleaf plus to jádro jako Stejk, Ampo, Dassem, Bukanyr. Ty mě přivedli na moje vubec první raidy, jako bylo stary ZA, Gruul's Lair, Hyjal,Karazhan, SSC, The Eye atd. BT a Sunwell jsme tenkrát neprogresovali, ani nvm proč, asi to nefungovalo. Pochybuju že tu hraje ještě někdo, kdo by mě poznal z TBC. Muj nick byl Pvnzor, právě proto sem se divil, že mi ještě funguje acc tu na forum.
Něco o sobě Moje jméno je Oskar, je mi 23 let, sem z Ústí nad Labem. 4 roky sem studoval v Praze, tam sem to pul roku před baka posral a leťěl sem. Teď znova studuju na ustecký sorboně UJEP Very Happy, wowko mam rád, je to jediná hra co se mnou drží snad od mýho prvního počítače Smile, když teda nedržim jaterní dietu, tak horolezčim, to je sport pro mě, taky se rád napiju, v zimě běžky, snowboard, zase pití, škola, práce a tak.
Pvnzor
Pvnzor
Scout
Scout

Počet príspevkov : 37
Join date : 11. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Sojka - Feral dps/bala - PRIJAT Empty Re: Sojka - Feral dps/bala - PRIJAT

Příspěvek  JudgeDeath Wed Oct 21, 2015 7:20 pm

ja jsem si jistej ze sme Hyjal aj BT progressovali.Ja jsem tu na Hyjal a BT po matku byl..pak mi odesel router a ja cekal 3 mesice na reklamaci(cesky firmy mne nikdy nedokazou udivovat) a potom to byla jen farma no Smile

Nemuzu zhodnotit balance protoze jak rikas eq nemas a mas pvp talenty ale jinak jsem pro

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 35
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Sojka - Feral dps/bala - PRIJAT Empty Re: Sojka - Feral dps/bala - PRIJAT

Příspěvek  Sedara Wed Oct 21, 2015 8:13 pm

PRO za avatara
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Sojka - Feral dps/bala - PRIJAT Empty Re: Sojka - Feral dps/bala - PRIJAT

Příspěvek  Eveonor Wed Oct 21, 2015 8:15 pm

Jak moc by ti vadilo chodit za balance? Smile
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Sojka - Feral dps/bala - PRIJAT Empty Re: Sojka - Feral dps/bala - PRIJAT

Příspěvek  Cobain Wed Oct 21, 2015 9:45 pm

Mozem poprosit screen UI aspon z target dummy (combo p., energy, monitoring procov)? Ak tam este das testovacie bary deadly boss modu, bude to uplne uzasne.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Sojka - Feral dps/bala - PRIJAT Empty Re: Sojka - Feral dps/bala - PRIJAT

Příspěvek  Lalaya Wed Oct 21, 2015 9:50 pm

PRO ak by ti nevadil hrať Balance ... Equip nabereš rapídne rýchlo ak to zaňho budeš vedieť Smile
Lalaya
Lalaya
Scout
Scout

Počet príspevkov : 42
Join date : 20. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Sojka - Feral dps/bala - PRIJAT Empty Re: Sojka - Feral dps/bala - PRIJAT

Příspěvek  Pvnzor Wed Oct 21, 2015 10:50 pm

Balance by mi určitě hrát nevadilo, spíš mě láká, jenom ten eq je bída Smile. Jinak tu je ten screen z dummy nebuflej + abyste viděli staty (je tam proclej ench na back, ap je jinak 15500). Snad to je vše Smile
/edit screen Very Happy http://postimg.org/image/i70ffcvb7/6165e3ee/
Pvnzor
Pvnzor
Scout
Scout

Počet príspevkov : 37
Join date : 11. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Sojka - Feral dps/bala - PRIJAT Empty Re: Sojka - Feral dps/bala - PRIJAT

Příspěvek  Lalaya Wed Oct 21, 2015 11:14 pm

Pvnzor napsal:Balance by mi určitě hrát nevadilo, spíš mě láká, jenom ten eq je bída Smile.

Mohol by si potom ešte tak v krátkosti THC na balančáka ?
Lalaya
Lalaya
Scout
Scout

Počet príspevkov : 42
Join date : 20. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Sojka - Feral dps/bala - PRIJAT Empty Re: Sojka - Feral dps/bala - PRIJAT

Příspěvek  Kucko Thu Oct 22, 2015 12:20 pm

Ahoj.

Momentálne nemáš zabité instancie ani na normal. Bojím sa, že by ti chýbali skúsenosti z nich. To isté achievy. Určite som za to, aby si to najskôr zabil s worldom.
Talenty vyzerajú skoro OK - je pravda že feral moc nekickuje, ale určite si daj do Brutal Impact 2/2.
Ktorý z Major glyphov by si vymenil a za aký?


Naposledy upravil Kucko dne Thu Oct 22, 2015 3:04 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : grammar)
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Sojka - Feral dps/bala - PRIJAT Empty Re: Sojka - Feral dps/bala - PRIJAT

Příspěvek  Pvnzor Thu Oct 22, 2015 3:00 pm

Ahoj
ano raidy prošlý nemam, chápu, pokusim se to stihnout s worldem. Talent bych si změnil. S tim glyphem, asi bych vyndal glyph of Bloodletting a strčil tam glyph of mangle zvlášť na bosse, který musim bouchat zepředu, tam bude i potřeba capnout expertise, eventualně glyph of tiger's fury. Co se týče major glyphu: pounce a barkskin co tam mam sou víceméně pvp, vyměnil bych je za rebirth a faerie fire.

PS: nevim co znamená THC (Tetrahydrocannabinol asi nemyslíš co Smile), ale rád odpovim...
Pvnzor
Pvnzor
Scout
Scout

Počet príspevkov : 37
Join date : 11. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Sojka - Feral dps/bala - PRIJAT Empty Re: Sojka - Feral dps/bala - PRIJAT

Příspěvek  Lalaya Thu Oct 22, 2015 5:12 pm

Pvnzor napsal:
PS: nevim co znamená THC (Tetrahydrocannabinol asi nemyslíš co Smile), ale rád odpovim...

Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty - Theorycraft  Smile
Lalaya
Lalaya
Scout
Scout

Počet príspevkov : 42
Join date : 20. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Sojka - Feral dps/bala - PRIJAT Empty Re: Sojka - Feral dps/bala - PRIJAT

Příspěvek  Kriplex Thu Oct 22, 2015 5:16 pm

Nevidím ted feral eq, ale co se týče Feral talentu tak by se dali trochu pozměnit, leč kickovat může každé mellečko, je určitě dobré dát na full Brutal impact, buď na úkor Furoru nebo Nurturing instinctu, THC = Theorycraft (rotace,atp), jinak z rotace ferala jsem pochopil že Ravage dáváš první? proč? o Major Glyphech by se dalo polemizovat, já bych určitě upřednostňoval glyph na Savage roar před Berserkem, rozhodnout se musíš sám, do ničeho tě nebudeme nutit, zdali chceč hrát primárně Fat Owl, která v raidu chybí

Kriplex
Knight
Knight

Počet príspevkov : 67
Join date : 07. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Sojka - Feral dps/bala - PRIJAT Empty Re: Sojka - Feral dps/bala - PRIJAT

Příspěvek  Almie Thu Oct 22, 2015 8:01 pm

Pvnzor napsal:S tim glyphem, asi bych vyndal glyph of Bloodletting a strčil tam glyph of mangle zvlášť na bosse, který musim bouchat zepředu, tam bude i potřeba capnout expertise, eventualně glyph of tiger's fury. Co se týče major glyphu: pounce a barkskin co tam mam sou víceméně pvp, vyměnil bych je za rebirth a faerie fire.

Ahoj, prime glyphy na ferala máš správně, Glyph of Bloodletting je nejdůležitější glyph co máš, takže jestli chceš třeba na Sinestru dávat Glyph of Mangle, tak určitě za nějaký jiný. Z major glyphů je Glyph of Rebirth nutnost, ale Faerie Fire je zbytečný. Ten Barkskin není špatný. Za zvážení ještě stojí Glyph of Ferocious Bite. Tady se rozhodni sám.

Koukala jsem, že nosíš trinket Unheeded Warning, takže stejně jako v předchozí přihlášce by mě zajímalo, proč sis ho vybral a zda nějak sleduješ a využíváš jeho proc, popřípadě za co bys ho vyměnil. I když chápu, že pokud budeš hrát bala, tak to nebude tvoje priorita.

Edit: Za ferala PRO, ten open by se dal ještě vypilovat, s tím ti nejlíp poradí Sio. Za bala ať to posoudí jiní Smile


Naposledy upravil Almie dne Fri Oct 23, 2015 6:26 pm, celkově upraveno 1 krát
Almie
Almie
Knight
Knight

Počet príspevkov : 71
Join date : 20. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Sojka - Feral dps/bala - PRIJAT Empty Re: Sojka - Feral dps/bala - PRIJAT

Příspěvek  Pvnzor Fri Oct 23, 2015 12:49 am

K feralovi:
ravage nejde jako první, jelikož nestojí energy tak v openingu vyplní mezery, když nemam energy(combo pointy). Takže feral charge - mangle - rake - shred/ ravage(podle cp, touhle dobou full cp) - rip - ravage(když sem ho ještě nepoužil) a pak dal nahodit SR a držet bleedy. (Někdy open: charge - mangle- shred - tiger's fury(na zvětšení dmge prvního raku) - rake- shred/ rip (zas podle cp))
k trinketu: trinket mam protože je zatim asi nejlepší co mam do druhýho slotu, proc se samozřejmě dá využít na bleedech, bleedy tikaj s AP s jakym sem je sepnul. Jinak si chci koupit za valory trinket se stakující agilitkou, v závěru asi o 60 agi víc, což se počítá.
K balancovi:
za balance hlavně v pve sem zelenáč. Vycházim hlavně z JudgeDeathova guidu na twin forku. Přijde mi dobrej.
k rotaci:
hlavně držet dotky, refresh minimalně jednou za eclipse (davam insect swarm před moonfire, kvuli procu natur's grace)
opening: houby pod bosse - IS - MF - odbouchnu houby - a jedu wrath nebo starfire do eclipse (minimalně předkonce nahodim znova dotky, abych si držel bonus na jejich dmg), starsurge používam většinou na cd
staty: nejdůležitější intelect - spirit/hit (do capu ) - haste - mastery - crit

Pvnzor
Pvnzor
Scout
Scout

Počet príspevkov : 37
Join date : 11. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Sojka - Feral dps/bala - PRIJAT Empty Re: Sojka - Feral dps/bala - PRIJAT

Příspěvek  Morby Sat Oct 24, 2015 12:20 am

Přijat na test
Napiš si ingame o inv: Diranda, Hannele, Gragass, Kucko, Cobain
Jakmile dostaneš práva zde na foru pročti si https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Sojka - Feral dps/bala - PRIJAT Empty Re: Sojka - Feral dps/bala - PRIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru