Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ciraell - Feral Druid - prijat

+6
Augik20
-Jowan-
worent
JudgeDeath
Tiine
Ciraell
10 posters

Goto down

Ciraell - Feral Druid - prijat Empty Ciraell - Feral Druid - prijat

Příspěvek  Ciraell Mon Jul 14, 2014 12:07 am

Nick postavy:
Ciraell
Class:
Feral Druid
Koupená nebo vyexpená postava:
Vyexpená postava.
Zkušenosti s progresem:
Na Cata heroic dungeony, BH, BoT (3/4, bohužel, ale co více chtít od world raidu). Na WotLKu PvP. TBC skoro celé.
Jak dlouho hraješ wow/svoji class:
Za druida jsem začínal na TBC, vyzkoušel jsem warlocka a huntera, na WotLK jsem se vrátil k feralovi a už bych neměnil.
Stav tvého equipu:
Link: Equip, TA.
Cat Form ilvl 355; Bear Form ilvl 353. All HC dungeon items, reputation a WD items, koncem týdne již bude přírůstek v gearu za VP. Sety jsou totožné s vyjímkou trinketů, odlišného gemování, enchantningu a reforgingu.
Talenty:
Cat Form: Talents, Glyphs
Bear Form: Talents, Glyphs
Screen ui (idealně s FPS v raidu):
UI: Interface. Je to tedy jenom 10ka, ale s FPS nemám žádný problém, pozn.: FPS vlevo nahoře.
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:
Cat Form - Main Specialization
Co se statů týká, je pro Feral Druida - po odstranění Feral Attack Power - alfou i omegou Weapon DPS. Zakládním statem Cat Form je agilita. Mezi sekundárními staty nejsou tak významné rozdíly jako v předchozích datadiscích, přesto vítězí mastery následované haste - pozn. s T12 atakuje první místo, leč záleží na rotaci - a critem, samozřejmě po hit a expertise capu. Druhý zmíněný, pro mě po odložení Left Eye of Rajh představuje menší problém, a proto ho lehce doháním reforgováním. Pravdou ovšem je, že expertise je pro feral druidy zásadní v případech dmg dealingu z frontální strany bosse, neboť potom dostáváme kromě dodge také parry. Protože na doposud otevřených instancích nemám nijak zásadní problém dávat damage za bossovými zády, vyjímkou je snad pouze Argaloth, nemám expertise vyhnané až do capu. Námitky kvůli nízkému expertise ratingu jsou přesto zcela na místě. S dalším reforgingem jsem ve stádiu testování, po raidu s cap expertise reforgingem je nyní většina eq ve výchozím nastavení.
Opener je stěžejním bodem celé rotace feral druida. Začínám pomocí Feral Charge, ze kterého dostanu buff Stampede, většínou ještě za letu nahazuji Faerie Fire, po dopadu Mangle a dávám jeden Shred, potom ihned nahazuji Savage Roar. V této chvíli bych měl mít cca 30 energy, což je - dle mého názoru - nutná výchozí pozice pro Tiger's Fury - vrací 60 energy, jsme tedy na 90 a máme ještě rezervu do energy capu - a tím pádem pro boost všech následujících abilit. V případě boss fightu, podle délky fightu a dle své vůle a zlovůle zapínám Berserk. Pokračuje Rake, konečně Ravage, které nestojí díky Stampede po dobu 10 s žádnou energy a nevyžaduje zvláštní prostorovou orientaci - dále Shred do 5 CP a nahazuji Rip. Rake a Rip se snažím nahazovat pouze s Mangle debuffem, aktivním Tiger's Fury, Savage Roar a trinkety - obě DoTky z toho profitují po celou dobu trvání. Dále vše probíhá tak, abych dokázal udržet všechny debuffy, Savage Roar, Rake a 5 CP Rip na targetu a ideálně s Tiger's Fury. Pro generování CP je zásadní, leč na energy nákladný, Shred. V rozporu s většinou feralů a theorycraftů jsem kvůli Savage Roar, přijde mi totiž nesmyslné nahazovat ho při 5 CP. Doba, po kterou je takto buff nahozený, mi totiž v porovnání s 1, 2, 3 CP buffem nepřijde nikterak pohádková. Co již jako z pohádky rozhodně je, je Ferocious Bite s Blood in Water. Tím, že za libovolný počet CP dochází od 25% zdraví targetu k refresh 5 CP Ripu mi dělá opravdovou radost i přes nízké hodnoty critu, které nejvíce omezují právě Ferocious Bite. Pokud mám tři a více cílů, spamuji Swipe.  
Bear Form - Off Specialization
V Bear Form je situace odlišná, zásadní je armor, a to z gearu, armor vyhnaný jakýmkoliv jiným způsobem má skoro čtyřikrát nižší výslednou hodnotu - pozn. Thick Hide, Austere Shadowspirit Diamond. Potom se preference statů dělí ve dví - stamina or agility - přičemž základním kritériem výběru jsou nároky healerů, složení raidu a celková souhra tanka s healerem. Nejdůležitějším sekundárním statem pro feral tanka je dodge, dále preferuji mastery se Savage Defense a crit.
Tankování s feral druidem prošlo z WotLK řadou příjemných změn, pokud prominu snížení armoru a Thorns, pochvalu zasluhuje především Enrage a nový spell  Trash, který v kombinaci se Swipem a Pulverize bez problému udrží i více než početnou skupinu nepřátel, tam kde má. Obecně je tedy nejdůležitější mít nahozený Faerie Fire, Mangle debuff, Demoralizing Roar a Pulverize, které je vynikající na threat building. Dle cíle preferuji Mangle, Maul nebo Swipe a Trash, přičemž Trash využívám pořád na cooldown, vše za neustáleho stackování Lacerate.
Profese:
Moje profese jsou alchemy a herbalism. Ano, jsem si vědom všech výhod engineeringu a už jsem vcelku odhodlán herbalism odložit. Jediné, co mě stále drží u této profese je money building, a leč nerad přiznávám, nostalgie a nadšení ze sbírání herbu ve flight travel formě a také fakt, že preferuji vlastnictví a užívání menšího počtu postav s jejich kvalitní znalostí.
Mumble. Mikrofon. Povinné addony:
Mumble mám, mikrofon rovněž. Základní AddOns jako DBM, Omen, Skada, Grid jsou samozřejmostí. Dále používám LUI interface, Droodfocus a Forstexorcist.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout:
V první řadě čekám příjemný a vyspělý kolektiv - po sociální i "profesní" stránce. Doufám v kvalitní zázemí, podporu, půdu a podněty pro další rozvoj a příjemně strávený čas při tažení Cataclysmem.
Předchozí guildy  (důvod odchodu):
Na TBC Signums - guilda již dávno neexistující, prostě parta přátel z jednoho města. Na WotLK Chipmunks, která charakterově opět odpovídala sdružení kamarádů a známých z blízkého okolí. Na Cataclysm jsem se stal na 80 levelu členem guildy Game of Thrones, kde jsem byl vděčný za kratší cooldown na hearthstone a zvýšenou influenci zkušeností z questů. Toť jsou ovšem jediné benefity, kterými guilda vládne, přesto věřím v její zlepšení. Odcházím z ní nyní, neboť GoT opravdu nic dalšího nenabízí a navíc již nemám zájem "raidovat" s worldem.
Uznávám, že nemám obsáhlou guild history, ale vždy jsem se ke vstupu do guildy stavěl zodpovědně a prozíravě. Pokud jsem nebyl schopný - časová vytíženost, zahraničí - kolektivu nabídnout maximum, raději jsem zůstal u solo hraní. Tímto odstavcem tedy říkám, že myšlenku o vstupu do vaší guildy jsem pečlivě zvážil - včetně nároků guildy Exalted - a jsem s to vám nabídnout své služby.
Znáš někoho z EXALTED?
Sabersoul, z BoT trashe. Sio, kterému občas spamuji do whispu, když přemýšlím nad rotací a obecně nad zlepšení svojí výkonnosti. Jedná se o známost spíše anonymní, nežli osobní.
Odkud ses dozvěděl o EXALTED?
Všeobecná znalost. K přihlášce jsem se odhodlal po nedávné ingame náborové výzvě.
Něco o sobě
Jan, 23 let, student UK, Východní Čechy, pardubický kraj.
Jsem pozitivní extrovert, který nemá problém s lidmi dobře vycházet. Nemám rád neslušné jednání a chování ve všech rovinách života. K mým zálibám patří učení a poznávání přírodních věd a světa kolem nás, dále pak sport, hudba, literatura a v neposlední řadě role playing games.

Děkuji za Váš čas strávený nad touto přihláškou, těším se na vaše podněty, rady a komentáře – ať již budou pozitivní či nikoliv. Také budu velice vděčný za názor a kritiku Feral Druidů k mému chápání damage dealingu.
PS. Omlouvám se všem, kterým vadí "-" jako znak parenteze.

Děkuji.
Jan, Ciraell, Feral Druid


Naposledy upravil Ciraell dne Mon Jul 14, 2014 2:02 pm, celkově upraveno 2 krát

Ciraell
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 100
Join date : 12. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Ciraell - Feral Druid - prijat Empty Re: Ciraell - Feral Druid - prijat

Příspěvek  Tiine Mon Jul 14, 2014 1:20 am

príhláška pekná, konečne po dlchšo čase pekne čítanie, ak sio nenájde chyby v rotacíí či talentoch máš u mna pro na test
ešte jedna vec by ma zaujímala. ako ti vyhovuje náš raid time
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Ciraell - Feral Druid - prijat Empty Re: Ciraell - Feral Druid - prijat

Příspěvek  JudgeDeath Mon Jul 14, 2014 1:31 am

Na ten se mne ptal ingame a když si dal přihlášku tak mu asi vyhovuje ^^ .
Pro test ofc.

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Ciraell - Feral Druid - prijat Empty Re: Ciraell - Feral Druid - prijat

Příspěvek  worent Mon Jul 14, 2014 10:50 am

pro test
worent
worent
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 193
Join date : 08. 04. 14
Age : 35
Bydlisko : Praha

Návrat nahoru Goto down

Ciraell - Feral Druid - prijat Empty Re: Ciraell - Feral Druid - prijat

Příspěvek  -Jowan- Mon Jul 14, 2014 11:22 am

PRO
-Jowan-
-Jowan-
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 190
Join date : 11. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Ciraell - Feral Druid - prijat Empty Re: Ciraell - Feral Druid - prijat

Příspěvek  Augik20 Mon Jul 14, 2014 12:29 pm

- pěkná příhláška, zaujala

- jsem zvědavý v akci pokud se do ní probojuješ

- pro TEST!
Augik20
Augik20
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 105
Join date : 09. 12. 13
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Ciraell - Feral Druid - prijat Empty Re: Ciraell - Feral Druid - prijat

Příspěvek  Cobain Mon Jul 14, 2014 1:23 pm

ANO

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Ciraell - Feral Druid - prijat Empty Re: Ciraell - Feral Druid - prijat

Příspěvek  Sabersoul Mon Jul 14, 2014 1:30 pm

Neodfláknutá prihláška, pekne napísané Smile

Určite ZA, točil pekne, čo si pamätám

Čo ma zaujíma k tankovi, je zberáš expertice/hit (na cap, alebo inak)?
Vieš aké má výhody/nevýhody talent Feral Aggression v tank talentoch? Rsp. prečo si myslíš že je výhodnejší než iné, nepoužité talenty?
Čo je podľa teba výhodnejšie na momentálnom contente zberať/socketovať do tanka?
Sabersoul
Sabersoul
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 288
Join date : 08. 04. 14
Age : 31
Bydlisko : Orava

Návrat nahoru Goto down

Ciraell - Feral Druid - prijat Empty Re: Ciraell - Feral Druid - prijat

Příspěvek  Ciraell Mon Jul 14, 2014 3:28 pm

Re: Tiine:
Ano, váš raid time mi opravdu vyhovuje. Do začátku října nemám problém s žádným z raidovacích časů, kromě jednoho pátečního večera, kdy koncertuji s jistým hudebním tělesem. Od začátku akademického roku se nemohu zcela zaručit za úterní večer.

Re: Sabersoul:
V Bear Form považuji hit rating a expertise za staty s nejnižší prioritou. Oba dva využívám pouze ke zvednutí dodge, které se na equipu primárně nikde neobjevuje. Hit rating bych ještě zvažoval, leč Skull Bash s Growl, které mají 100% šanci na hit, mě z těchto úvah rychle vyvádí.
Pokud si odmyslíme právě body z Feral Aggression, máme základní a optimální strom talentů s volnými dvěma body. Na můj vkus často, se také objevují buildy bez talentu King of the Jungle. To ale považuji za nešťastné řešení - ztáta 15% damage na 10 s každou minutu díky Enrage - a proto se tímto buidlem nebudu zabývat. Zpět k našemu stromu. Máme tedy dva volné talenty a jako možné ekvivalenty se nabízí Brutal Impact, Stampede a právě Feral Aggression. Jako neužitečné se mi po zkušenostech jeví Stampede, o 15% více haste na 8 s je fajn, ale existuje lepší varianta. Feral Aggression mi dává výhodu pouze v prvních cca 15 s boje, do této chvíle jsem schopný nastackovat Faerie Fire i bez tohoto talentu, proto uznávám že to není bezkonkurenční volba. Na druhou stranu jsem za talent rád při tankování větší skupiny mobů, neboť redukci armoru nahodím jenom jednou a zbytek mé koncentrace přechází na plošný threat building. Navíc nepřicházím o 2-3 s, které jsou v iniciační fázi znát. Pointa tohoto talentu v přihlášce je ovšem jiná, kromě tří stacků Faerie Fire zvyšuje o pěkných 10% damage z Feroucious Bite. Pokud bych u vás tankoval, byl bych pravděpodobně v pozici off tanka, rotace tanků na většině encounterů probíhá v kombatu, proto bych alespoň částečně zvýšil svoje DPS z Feroucious Bite. Samozřejmě je v současné době příliš brzo na častější používání tohoto spellu, protože v tankovacím equipu budu mít malé množství critu a navíc při současném tear gearu není Feroucious Bite nejlepší varianta pro výrazné zvýšení DPS. Uznávám tedy, že moje pointa je poněkud děravá. Na řadu tedy přichází - dle situace a velikosti party, raidu (5 ano, 10 ano, 25 spiše ne) - Brutal Impact, který z druida činí spolehlivého interruptera. Osobně tento talent používám nejčastěji při tankování HC dungeonů, kdy se v interruptech spoléhám raději sám na sebe.
Podle mě je na současném kontentu výhodnější socketing staminy - raidy. Obecně ovšem také záleží na instancích, které tankujeme. Do dalších raidů, které budou - alespoň doufám - v brzké době otevřeny bych šel rozhodně s preferencí staminy - gear nám zatím staminu do nebeských výšin nevyžene a ve větším raidu, nebývá zásadním problémem mana healerů. Dle gearu bych tedy používal Solid Ocean Sapphire a Regal Dream Emerald. Trochu paradoxně však musím přiznat, že sám preferuji agilitu a to z toho důvodu, že tankuji pouze HC dungeony a Baradin Hold, kde mých 160-170k HP - buffs, flasks - a slušné dodge - které roste s  agilitou - bohatě stačí, navíc je občas třeba při logování RHC pomoci s damagem.

Děkuji za komentáře a tyto tři otázky! Rád uslyším Tvůj pohled na věc.


Naposledy upravil Ciraell dne Mon Jul 14, 2014 4:04 pm, celkově upraveno 1 krát

Ciraell
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 100
Join date : 12. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Ciraell - Feral Druid - prijat Empty Re: Ciraell - Feral Druid - prijat

Příspěvek  Forestly Mon Jul 14, 2014 4:00 pm

Konečně po dlouhé době pěkná přihláška. Jak projdeš přes Sia, tak jsem PRO Smile
Forestly
Forestly
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 339
Join date : 26. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Ciraell - Feral Druid - prijat Empty Re: Ciraell - Feral Druid - prijat

Příspěvek  Sio Mon Jul 14, 2014 7:38 pm

Sú tu samé pozitívne ohlasy, ja tiež nemám výhrady až na zopár maličkostí.

Rip a rake nemusíš nahadzovať s aktívnym SR, ten už s bleedami nemá na Cata nič spoločné, podobne Mangle je debuff, preto nemusí byť v dobe nahadzovania Rip a Rake na targete, zvýši im dmg akonáhle ho nahodíš, no je samozrejme lepšie, ak je na targete pred bleedami. Zdá sa mi, že kladieš priveľkú váhu expertise, už na wotlku to nebol vďaka talentu Primal Precision tak potrebný stat ako hit. V ICC prakticky stačila jedna časť t10, ktorá dávala expetise, žiaden feral viac nenosil. Na Cata má feral a roguna mechaniku energy refundu už bez talentov a teda ak dáš miss, parry, dodge abilitou alebo finisherom, tak sa ti vráti 80% energy, neplatí to len na Swipe. Radčej by si mohol aspoň časť toho reforgnutého expertise zmeniť na mastery, čo je na aktuálnej sezóne najlepší sekundárny stat.

Toľko k maličkostiam, prijatý na test. Napíš si o inv na Diranda, Sedara, Jowan, Lukasek, mne môžeš napísať zajtra, dnes už online nebudem.

Sio
Knight
Knight

Počet príspevkov : 55
Join date : 17. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Ciraell - Feral Druid - prijat Empty Re: Ciraell - Feral Druid - prijat

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru