Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hexofetol Tank feral / Bala moonkin - NEPRIJATY

+5
Wolus
Gingereater
Kucko
Gjoll
Hexofetol
9 posters

Goto down

Hexofetol  Tank feral / Bala moonkin - NEPRIJATY Empty Hexofetol Tank feral / Bala moonkin - NEPRIJATY

Příspěvek  Hexofetol Sun Aug 23, 2015 6:54 pm

Nick postavy: Hexofetol
Class: Druid
Koupená nebo vyexpená postava: vymenena postava z hordy a doexpena
Zkušenosti s progresem: na tom to realme Bwd 5/6, BoT 1/5 HC Tof4w 2/2 N , inak mam dole setko az po foundry WoD na mythic páč som hravam na oficiále
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: wow hram cez 10 rokov a moju class ?? druida hram tu ale mam na ofe setky postavy nerobi mi problem chytit hocijaku postavu a hrat zanu bomby
Stav tvého equipu, ilvl: Feral tank 356 ilvl , Boomkin 348 il
Talenty: http://http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Hexofetol
Moje class: nvm hram druida teraz tu ale je mi jedno aku class hram v každej sa snažim byt top , moja main class je paladin  guild main tank dlhe roky , mam rád tankov a Dps , heal nemam moc rád  ale ked treba ....tak aj to mozem ist ,nvm ci tu mam pisat aj rotaciu podla mna je rotacia jasna pre kazdeho co pozna klassy a hra dlhsie  takze mi to odpuste nebudem to  rozpisovat rotaciu  nvm ci feralal alebo moonkina ....

Intel > Hit cap > Haste > Mastery > Crit

TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: TeamSpeak mám, Mumble nemam (ale co neni može byt Wink ) , nvm co su povinne addony ale mam setko nato aby som mohol plnohodnotne hrat a ulahčovali hranie , DBM a pod o tom sa nemusime ani bavit asi to je jeasne ze jo. pouzivam dost addonov jak kedy jak mam chut si menim UI poznam ich , na kazdu class mam trošku ine UI  aj podla toho ci je postava PvE alebo PVP , v kocke addony ovladam i ked tu na tomto servery treba stahovat strasie ver. Cursie klienta mam ofc
UI : http://postimg.org/image/8ze9fobjl/  ( momentalne pouzivam takto ale knidne si to mozem prehodit
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš přes náš raid time ready?: Raid time je v pohode , ja chcem hrat ja sa prisposobim asi tak
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: čakam dobry kolektiv ktory ktory prime novych hracov , presný raid time !!!(nie 20min. pauzy medzi pullmi) , profesialny pristup , skilled players , team ducha , pomoct v ramci guild , dobru naladu a efektivny pristup k rieseniam
Předchozí guildy  (důvod odchodu): celu hsitoriu za 10 rokov sem nebudem písat (osobne mozeme o tom pokecat) , momentalne som v guilde : the Den , 1x hladam 25m raid grupu 2x vid otazka pred tym ( čo čakam od Exalted)
Znáš někoho z EXALTED? nepoznam nikoho , napisal som tipkovi co spamoval wolrd na recruiting
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Z náborového macra lebo som hladal 25m grupu

Něco o sebe : som slovak (dufam ze to nevadi lebo lebo v tejto dobe dost maldých čechov nerozumie dobre po slovensky Very Happy peace ) moje meno je Marcel mam 29r (starý pes) hram wow cca od 19 rokov ,zacal som na freečku asi jak kazdy volalo sa to tam Anthoria (prelom vanilly a Tbc) kde som časom zistil ze mi to jde tak som bol ako zastupca best horde guild co tam bola  Hard to Kill , po roku mi to nestacilo nemal som rad bugy tak som zacal hrat ofik s kamošmi na realmu Frostmane (konec TBC zaciatok WotlK )kde som hral 6-7 rokov nvm presne klamal by som , viac krat som bol GuM hral som setky classy ale vetsinou som bol main tank s paladinom , posledne 2 - 3roky  som na čekthule (DT) kde sme boli na konci pand sme boli v v guilde Absint Power kde sme ukoncili progres ako 14 guilda ktora dala Garosha HC dole ( kezdy tych guild tam su stovky ,takze sme boli dobry ale nie najlepsi ofc Sad ) vsetky raidy normal aj heroic / mythic  co boli az do foundry  ( 2 patch WoD ) mam odProgresovane a z osobneho zivota ...hmmm , venujem sa budovaniu siete v MLM systeme  , mam dost penazi bez toho aby som robil to znamena mam aj cas mam krasnu frajerku , som heterač Very Happy nvm co este , rád mam zabavu , partys , krasne ženske dobre auta, cestovanie šade chodim a ked bude nekdo chciet tak mu poradím Very Happy ( ale pri tom trosku nerd a gamblim hry ale psst )  mam dobry gaming gear  od steel series a od razeru  14 button mouse komplet nabindovanu a tak dalej...ale to asi nikoho nezaujima Smile

rád by som z niekym dobrym v parte lebo na tomto servery je vela detí čo nevideli wow ani z rychliku , a mna nebavi wastovat čas na blbosti  !! alebo slacky v SW nekde pri poste

P.S. viem ze tato prihlaška vas neak neoslni , ja som vyskusal. ked ma nezoberete tak nepojdem plakat do kuta , ale ked ma zoberete tak naberem gear a budem vam topovat dmg metre  Very Happy nvm co take mudre povedat na zaver
PS : nemam rád falošnych nerdov co sa hraju na niečo co su neni Wink

postava ma malo nahrate prosim zohladnite to , zameriavam sa iba na raidy a ich progress lebo to ma bavi , nebudem Achiev hunter a ani xmog hunter

S pozdravom  <Hexofetol>

Hexofetol
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 23. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Hexofetol  Tank feral / Bala moonkin - NEPRIJATY Empty Re: Hexofetol Tank feral / Bala moonkin - NEPRIJATY

Příspěvek  Gjoll Sun Aug 23, 2015 7:09 pm

Já jsem pro. Jen ať se ukáže, jestli dostojí toho, co sliboval Smile Že nepopsal rotaci nevadí, kdyby se ukázalo, že neví, uřízne si o to větší ostudu.

OT: Slováci nám nevadí, kdybys byl gnom nebo dwarf, měl bys to tu podstatně horší. Věř mi, vím, o čem mluvím.
Gjoll
Gjoll
Knight
Knight

Počet príspevkov : 91
Join date : 20. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Hexofetol  Tank feral / Bala moonkin - NEPRIJATY Empty Re: Hexofetol Tank feral / Bala moonkin - NEPRIJATY

Příspěvek  Kucko Sun Aug 23, 2015 8:16 pm

Ahoj.
Čo je vlastne tvoj main spec? Feral tank a off spec hrávaš Balance?
Keď sme už pritom, píšeš, že budeš topovať meter. Myslíš si, že za balance na to máš ?
Chceli by sme vidieť raid/bg screen (ideálne DBM timery).
Oplatí sa na tanka gemovať staminu? Dodržiavaš všetky socket bonusy ?
Momentálne máš tank tank eq, tak tipujem že aj talenty. Načo ti je Stampede/Primal Madness v tankovi ? Prečo nemáš v resto strome Perseverance (základný talent)?
Ako sa volajú ostatné chary ? (toto si doexpil pred mesiacom a tu tie HC nemáš dole čo píšeš)
Nemáš repku Therazane.


Mňa si vôbec nezaujal. Počkám si na odpovede, ale zatiaľ určite PROTI.
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Hexofetol  Tank feral / Bala moonkin - NEPRIJATY Empty Re: Hexofetol Tank feral / Bala moonkin - NEPRIJATY

Příspěvek  Hexofetol Sun Aug 23, 2015 8:36 pm

ahoj ,
ake dalsie postavy ? žiadne nemam a ani neplanujem
klidne ked mi poradite ze podla teba co je lepsie mozem vyskusat ....nebudem arogantny ,rad si neham poradit nvm co tu ide a co nie , ludia co mi radili neboli tiez extra natom je tu dost bugov nepoznam to vy to poznate
a s tym dmg metrom Boomking neni vyhra ja viem ale bude sa snazit topovat ked bude gear ale mam hovno na sebe treba brat v uvahu , therazan repku nemam este som nestihol casom dofarmim ked bude treba

ano tank som bol aby som sa dostal rychlo do raidov a k gearu , off spec mam bala
co sa tyka gearu je prvo dropovy nemam sety nemam to vyladene na brutal lebo nemam moznost s tou grupou za 3 IDcka , bolo leto mal som aj dovolenky Smile

neni som rambo , chcem len normalne raidovat

Hexofetol
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 23. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Hexofetol  Tank feral / Bala moonkin - NEPRIJATY Empty Re: Hexofetol Tank feral / Bala moonkin - NEPRIJATY

Příspěvek  Kucko Sun Aug 23, 2015 8:42 pm

Prepáč, ale keď si podávam prihlášku zistím si, čo ide a čo nie, naučím sa za svoju classu, doberem eq(vyhrám sa s ním) a podobne. Štýlom poraďte mi, som tu nový, hral som na offi moc nezaujmeš. Aspoň mňa nie, možno ti ostatní dajú pro....

Ešte raz a definitívne za mňa proti.
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Hexofetol  Tank feral / Bala moonkin - NEPRIJATY Empty Re: Hexofetol Tank feral / Bala moonkin - NEPRIJATY

Příspěvek  Gingereater Sun Aug 23, 2015 8:48 pm

Ahoj,

proti
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Hexofetol  Tank feral / Bala moonkin - NEPRIJATY Empty Re: Hexofetol Tank feral / Bala moonkin - NEPRIJATY

Příspěvek  Wolus Mon Aug 24, 2015 10:59 am

Ahoj

Píšeš, že nemáš vyladěný equip. Jaké itemy se ti jako tankovi nejvíce vyplatí (s jakými staty se budeš snažit primárně získat, a které bys nechal radši ostatním i když by měly větší ilvl)?

Vyplatí se vždy vše reforgnout do Dodge? Co si myslíš o hit/exp capu na tanka? Zkoušel si to?

Píšeš něco takového:
Hexofetol napsal:nvm ci tu mam pisat aj rotaciu podla mna je rotacia jasna pre kazdeho co pozna klassy
z toho usuzuji, že ferala ovládáš a rozumíš mu. Odpověz prosím na Kuckovi otázky:
Kucko napsal:Oplatí sa na tanka gemovať staminu? Dodržiavaš všetky socket bonusy ?
... Načo ti je Stampede/Primal Madness v tankovi ? Prečo nemáš v resto strome Perseverance (základný talent)?

Z čeho si čerpal veškeré dosavadní znalosti na druida?
Wolus
Wolus
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 135
Join date : 22. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Hexofetol  Tank feral / Bala moonkin - NEPRIJATY Empty Re: Hexofetol Tank feral / Bala moonkin - NEPRIJATY

Příspěvek  Diranda Mon Aug 24, 2015 2:32 pm

Ako písal kucko..z celej prihlášky aboslútne nie je vidieť za čo sa sem hlásiš....
Začiatok prihlášky sa tvári že chceš tankovať, potom tam začneš písať staty Moonkina, na tie tankovacie sa vykašleš úplne...
Hexofetol napsal: ,nvm ci tu mam pisat aj rotaciu podla mna je rotacia jasna pre kazdeho co pozna klassy
prepáč ale nepoznám staty a rotácie všetkých 10tich clás a ich troch specov..a určite nie som jediný...
To že máš main postavu paladina MT v nejakej guilde, nevedno či na TS alebo Ofi tiež nie je bohvieaká info...je ten druid alt?!? o.O
Gear slabý, Heroic killy žiadne až na halfusa, Nefarian ani na normal...
Odhliadnúc od toho, že za tanka miesto v guilde už nie je, aj keby bolo, myslím že by som radšej počkal a uprednostnil niektorý z našich offspecov.
Za tanka Neprijatý ale Poprosím Cobaina nech ti definitívne uzavrie Balance.

P.S. možno bude lepšie toho balanca troška viac rozpísať.
Diranda
Diranda
Class Leader

Počet príspevkov : 413
Join date : 28. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Hexofetol  Tank feral / Bala moonkin - NEPRIJATY Empty Re: Hexofetol Tank feral / Bala moonkin - NEPRIJATY

Příspěvek  Atucha Mon Aug 24, 2015 5:26 pm

Zatím z tvé přihlášky vyplynulo, že o druidovi nic nevíš, o tom jak fungují encountery na twinu nic nevíš a nevíš ani jaký chceš hrát spec a očekáváš, že tě všechno budeme učit. Takhle to opravdu nefunguje. Za mě PROTI

Atucha
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 233
Join date : 22. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Hexofetol  Tank feral / Bala moonkin - NEPRIJATY Empty Re: Hexofetol Tank feral / Bala moonkin - NEPRIJATY

Příspěvek  Hannele Mon Aug 24, 2015 5:45 pm

Rozepiš prosím spec, za který chceš u nás hrát a ve kterém se cítíš nejsilnější.

Podle dosavadního o druidovi nic nevíš.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Hexofetol  Tank feral / Bala moonkin - NEPRIJATY Empty Re: Hexofetol Tank feral / Bala moonkin - NEPRIJATY

Příspěvek  Hexofetol Mon Aug 24, 2015 5:49 pm

ahoj ,
hral by som Moonkina a do offu by som mal ferala pripadne co by bolo treba
je to jedina postava co tu mam , k progresu postave bol som iba 3 IDčka od toho ako som bol fresh max lvl , nedal som nefa ani na normalne pretoze z mojou guild ked som tam bol tak nevedeli interuptnut addky na stlpoch Sad , bol som tam ako tank , na tom Moonkinovi nemam dobry gear , ale aj tak ked nemam vsetko vyladene som si trufal vam napisat (rád primam kritiku dakujem za dojeby) postava ma 10days played s toho nvm kolko nahral ten od ktoreho som tradoval postavu. za balančaka som nikdy pred tym nehral na tomto patchy cata

taktiky : viem ze to tu je troška inak treba upozornit na niektore veci ktore su bugnute , zhruba mam to odprogresovane na hc takze poznam to , je tomu uz 6-7 rokov od caty kedy som ju progresil takze po par runoch si myslim ze by nebol problem

rotačku co pouzivam na panakovi : nachystam si hriby 3x , wrath odpalim hriby dam moonfire, wrath +locus swarm ,wrath wrath wrath (sun eclipse hodim trentov a nahodim sunfire + locusS sposobom wrath + dotka )ked mam teste pred skoncenim buffu eclipsy 10 - 5 ten energy a pred skoncenim dotiek ich refresnem typu wrath moonF/sunF + wrath locus swarm , ....pridem do Moon eclipsy a idem starfall a obnovym dotky (takym istym sposobom spell + dotka) a točim starfire az do Sun eclipsy ( ked mam proc na sratsurge instant tak asap ho davam aby som sa rychlejsie dostaval do eclipsy ) a toto točim zhruba dokola

co sa tyka rotačky kedy nekdo točil inak tak mi dajte viediet , myslim si ze inak sa to točit ani neda ...

zacal som gemovat - intel + haste , myslim si ze to dobre gemovanie , primarne top staty a reforgujem hit na cap , gem bonus pokial nie je haste alebo intel neuprednostim .full gemed mi prinese viac uzitku ako sa prisposobovat bonusom si myslim. ohladom glyfou pochybudem o glyfu na startsurge , videl som ze ludia maju moonfire tam klidne prehodim ale glyf of starsurge my resetuje cd starfallu a starfall ma 3 poziciu v dmg metry ako spell tak som ho uprednostil oproti moonfire ktory je na 5 - 6 mieste, pokail bude set bonus z tieru tak sa zda vyhodnejsie potom prehodit glyf

Staty : Intel > Hit cap > Haste > Mastery > Crit

prosim presne info ktore vam mam zodpovedat ohladom boomkina druida ?

z pozdravom Smile


Hexofetol
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 23. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Hexofetol  Tank feral / Bala moonkin - NEPRIJATY Empty Re: Hexofetol Tank feral / Bala moonkin - NEPRIJATY

Příspěvek  Cobain Mon Aug 24, 2015 7:36 pm

Takze sa hlasis ako BALANCE... v tom pripade je to na mne.

NEPRIJATY

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Hexofetol  Tank feral / Bala moonkin - NEPRIJATY Empty Re: Hexofetol Tank feral / Bala moonkin - NEPRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru