Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY

+10
Diranda
Eveonor
Morby
Kafu
Atucha
Wolus
Hannele
Cobain
Kucko
Vinetu
14 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY

Příspěvek  Vinetu Tue Jul 14, 2015 11:51 pm

Nestahuju ale stejne jste me už zamitly hold musim jit po stopach sworldem dal. I když me teda fakt nevemete tak mi aspon poradte jak maji bejd zpravne staty u tanka když už nic. delal jsem to podle webu ale podle vas špatne. Vaše připominky samozřejme na nich zapracuju at jsem lepší než ted.

Vinetu
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 14. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY

Příspěvek  JudgeDeath Wed Jul 15, 2015 7:06 am

Proti

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 35
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY

Příspěvek  Goldrin Wed Jul 15, 2015 3:25 pm

PROTI
Goldrin
Goldrin
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 109
Join date : 07. 05. 15
Age : 26
Bydlisko : Někde v horách

Návrat nahoru Goto down

Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY

Příspěvek  Gingereater Wed Jul 15, 2015 7:46 pm

Jediné, co ti mohu poradit, je kurz českého jazyka. Budeš mít větší šanci se na nějaký ten world raid dostat, když v jedné větě nenapíšeš 4 gramatické chyby.
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY - Stránka 2 Empty get rekt

Příspěvek  Kriplex Wed Jul 15, 2015 10:55 pm

PROTI , nemusím zmiňovat že si alt, to by až tak nevadilo, taky si chci naeqipovat všechny holy paladiny, znalost classy a speccu přenechám ostatním, znám tě ještě z dob již mrtvého nebo skomírajícího soulwellu což je víc než dost na to abych si udělal obrázek, a na post tanka ve 25 raid se nehodíš, někdo je holt pomalejší verbálně a někdo i mozekově

Kriplex
Knight
Knight

Počet príspevkov : 67
Join date : 07. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY

Příspěvek  Diranda Thu Jul 16, 2015 12:04 am

Ok, no trocha som dúfal že mi to uľahčíš...
Čo sa prihlášky týka, nezaškodilo by si ju po sebe pred postnutím prečítať, aspoň 2x, dosť to pomôže...
Aj po opätovnom prečítaní mi prišla veľmi chaotická...(neviem či si ju naťukal za 2minuty alebo podobne, ale aj to odráža tvoj záujem sa sem dostať)
Referencie na teba nemám niak svetavborné, hlavne teda na tvoju výbušnú povahu o ktorej píšeš že si kludný atp., no z ďalších príspevkov sa dá vyčítať opak, takisto to mám z vlastnej skúsenosti z rdf s tebou.
Takisto je problém tvoj gear, theorycraft, tie bear/cat talenty v jednom...
A ako posledné mnoho z našich je proti tvojmu priatiu, pravdepodobne z rovnakých alebo aspoň podobných dôvodov.

Verdikt teda znie neprijatý.
Prajem veľa šťastia niekde inde.

Prosím o Lock & Move
Diranda
Diranda
Class Leader

Počet príspevkov : 413
Join date : 28. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY - Stránka 2 Empty Re: Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru