Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY

+10
Diranda
Eveonor
Morby
Kafu
Atucha
Wolus
Hannele
Cobain
Kucko
Vinetu
14 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY Empty Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY

Příspěvek  Vinetu Tue Jul 14, 2015 11:48 am

Nick postavy: Vinetu
Class Druid
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpena postava klasicky přes questy.
Zkušenosti s progresem: Bot mam 2/5 HC daj jsem se nedostal stale jen chodim Halfuse a Valionu HC dalsi jsem se jeste nezkoušel jen na jinem servu bud na to nejsou lidi nebo stale faily z normalu, BWD mam 5/6 HC pokus o Nefariana 0 pulu na jinem servu ho mam dole, Tofw mam 2/2 z normalu ale z HC 0/2.
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Od začatku co je na twinstaru wotlk takře od Naxxramas.
Stav tvého equipu, ilvl: Tankovaci EQ mam 363 jeste čekam na nektere kličove veci , jinak použivam nesetove u tanka i když mam ted 2 setovky aktivní 2/5 naky nahled http://postimg.org/image/boyjv8w9d/ , Do kocky tam mam neco z tanka takže nemam full staty jak maji bejd ale je to off spec.
Talenty: 0/32/9 naky creen z talentu na Tanka http://postimg.org/image/ytv9sv3al/
Screen ui (idealně s FPS v raidu: Fps mam redukovany na 30 naschval aby obraz byl plynulejsí protože mam UHD monitor ktery mi žene grafika GeForce GTX 770 i tak ma co delat 2 roky stara za 13000 Kč GTX 980 by me pomohla ale nejsou prachy. To FPS moc neuvidite drži se to stale kolem 28-30.
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: U tanka jedu hůlavnena Masterku a Dodge ( kterou mam z reforge + sokety na agulitu červena dira nebo neutral, žluta agilita a dodge raiting zde se budete ptad proč ale abych ziskal co nejvice defens, modra stamina čista nebo s masterkou), dřiv jsem mel vice na staminu ale ten už jedu skoro bez staminy protože ji mam hodne, Hit 3,72% ale je to posledni co pot5ebuju dam nakz creen na def http://postimg.org/image/c16oy2q6z/ , Co se tiče rotace faerie fire davam na target vždy když neni jiny druid feral bala stací od 1 druida, Demoralizing roar sníženi dps do tanka o 10% dalsi berserk redukkce od bossa do tanka 50% , enrage je jen zisk energie pokud již nemam žadnou, Frenzied regeneration zvíší HP a zaroven tanka doheluje, Survival instincts redukce 50% od bossa do tanka, Pokud je hodne mobek spamuju swipe, trash, maul, na target neky se taky moc hodí je mangle, nastakuju si lacerate a do toho prastim pulverize, hodne duležity kickovani Skull bash všude dobry ale Nefariana se dost buguje textura tam bacha použit jen na mobky na sloupech.
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: Mam Mumble, TS, pou6ival jsem i Raidcall kdo jej zna ad dalsi neni problem, mikrofon a repračky 2*20wtt neni problem na poslech Smile
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš přes náš raid time ready?: Po večerech neni problem.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout:  S nakym progresem počitam, klidnou atmosféru a zábavu. Rad pomužu v raide, tak mimo neho jen aby byla zabava.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): WoF už potřebuju dosahnou vyší přičky v raidech abych mohl taky zlepšit svuj eq a dosahnou lepšich uspechu než jen u low bossu.
Znáš někoho z EXALTED? Forestly znam , Dany paladina, jiste by se jeste našly co znam.
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Z worldu ale znam vas už dlouho.
Něco o sobě Jsem velmi klydny pokud ne u nektereho hrače neco nedaří nebo me nehažu PC z okna kvuly tomu ale rací si udelam kolecko kolem baraku se vyvetrad a v klidu pokračovat dal docela to mamaha než u toho se rozčilovat.

Vinetu
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 14. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY Empty Re: Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY

Příspěvek  Kucko Tue Jul 14, 2015 12:15 pm

Ahoj.
Prečo ti chýba 1 Prime a 2 Major Glyphy?
Na akom serveri máš tie HC (TotFW) dole?
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY Empty Re: Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY

Příspěvek  Vinetu Tue Jul 14, 2015 12:51 pm

Prime :[Glyph of Lacerate] [Glyph of Berserk] [Glyph of Mangle]
Major: [Glyph of Feral Charge] [Glyph of Frenzied Regeneration] [Glyph of Rebirth]
Minor: [Glyph of Unburdened Rebirth] [Glyph of Mark of the Wild] [Glyph of Challenging Roar]

Na serveru http://ice-wow.eu/ ale pravda že je dost dobugovany již tam nehraju protože nehrajeme dobugovane instance raci na Twinstaru kde bossove funkuji lepe.

Momentalne nic z toho servu nemam mam tam Bot hc 2/5 BWD 6/6 HC Tofw hc ani nesel vubec.

Vinetu
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 14. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY Empty Re: Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY

Příspěvek  Cobain Tue Jul 14, 2015 1:11 pm

Okrem prveho baru nevidim ziadne bindy, nepotrebujes bind na barskin, switch formy a podobne?

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY Empty Re: Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY

Příspěvek  Hannele Tue Jul 14, 2015 1:29 pm

Uplně nechápu, na čem druida stavíš. Stamina? Agility? Mastery? Dodge? Mám pocit, že od všeho trochu. Zkus mi vysvětlit hlubší význam "Stampede" talentu. Nějaká možná alternativa? Nač potřebuješ haste? Kde čerpáš informace? Čím se řídíš u reforge? Které itemy považuješ za klíčové?
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY Empty Re: Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY

Příspěvek  Vinetu Tue Jul 14, 2015 2:31 pm

Trochu te nechabu u tech bindy na baru barskin mam, pokud formi mam nad barama proč bych je daval jeste dole třeba na tlacitko možny to je zatim jsem to nejak nepotřeboval pokud nemužes neco najit nebo to nemam rad se te vyslechnu. každej muže řict neco jineho nejsme roboty co opakuji vse stejne.

Co se tiče statu podle duležitosti prvni Masterka, agilita, stamina hit , haste. to co nepotřebuju reforguju do dodge tedy hit a haste pokud tam je reforguju do dodge.
Stampede - Zvyšuje melee haste o 30% po použití Feral Charge (Bear) pro 8 sekund rychleji nabere agro při pulu což buže byt dobry aby dps mohlo ihned jit dps do bossa a nemuselo se zdržovat než tank nabere agro, jinak ma taky funkci pro kocku charge ve forme kocky po dobu 10 skund.
Haste nepotřebuju to je pro mele autoatakt a rychlejsí doplnovani energie u kocky dps u medveda nevim jak hodne ma viznam na energii opet ma jen rychlejsí autoattack. U medveda dostava energii od ady z damage se obnovuje.
Informace čerpam na webu na guide feral tank pve, Hodne jsem nabral znalosti z jineho servu jak udelat staty na tanka ale tam každa guilda to chtela trochu jinak. Nektere bossove davaji spell damage a nekere zas mele damage. Tak i tady očekavam že exalted bude myt vyhrady na staty že bude neco blbe.
U reforge nemam adon jak asi nekdo ma: reforguju hit a haste do dodge a pokud neni ani 1 z toho reforguju crit na dodge.
Itemy hlavne shanim co maji mastery nejlip s critem, trinket co ma Mastery a agilitu po nastakovani, trinket stamkovi do HC se už moc nehodi protože druid už mam HP až dost a je lepsí použit veci do defens ci mastery.

Momentalne dodelavam repku s Therazane brzo bude taky.
Nevim zda jsou vubec odpovedi pro vas dost dobre psane.
V připade nejasnosti opovim.

Vinetu
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 14. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY Empty Re: Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY

Příspěvek  Cobain Tue Jul 14, 2015 3:05 pm

Vinetu napsal:Trochu te nechabu u tech bindy na baru barskin mam, pokud formi mam nad barama proč bych je daval jeste dole třeba na tlacitko možny to je zatim jsem to nejak nepotřeboval pokud nemužes neco najit nebo to nemam rad se te vyslechnu. každej muže řict neco jineho nejsme roboty co opakuji vse stejne.
Tak sa skusim opytat este raz. Ale najprv vysvetlim, co myslim pod slovom "bind":

BIND je spojenie klavesi na klavesnici (pripadne mysi) s konkretnym miestom na baroch. Co znamena: spustenie ability/spellu ktory je na bare X na mieste Y, pri kliknuti na klavesu, ktora je s tym miestom XY spojena bindom. Zakladne bindy su na defaultnom bare (ActionBar1): 1,2,3,4,5,6,7,8,9,0,-,=.

A ja sa pytam na tvoje bindy (napr. Barskin a Shapeshifting), lebo ich na tvojich baroch nevidim (vidim iba bindy na zakladnom bare: Q,E,R,F,T,G,...).

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY Empty Re: Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY

Příspěvek  Wolus Tue Jul 14, 2015 3:13 pm

1) Ty máš jedny jediné talenty pro feral tank a feral dps? Guilda nepotřebuje dpsko co i případně vydrží nebo polotanka co může i dmgovat. Od toho jsou dual talenty díky, kterým jsi v každém bossfightu buď jedno nebo druhé. Takže to, že Stampede má funkci i pro kočku tě v tankovacích talentech nemusí vůbec zajímat...

2) Co talent Endless Carnage?

3) Zkoušel sis pohrát s reforgem a nacpat všechno do Dodge místo Masterky? Co výjde lépe?

4)Nemáš problémy s agrem když nemáš hit ani exp a spoléháš na haste ze Stampede?

5)
Vinetu napsal:Co se tiče statu podle duležitosti prvni Masterka, agilita, stamina hit , haste. to co nepotřebuju reforguju do dodge tedy hit a haste pokud tam je reforguju do dodge.
Takže chápu tvojí prioritu správně Mastery>Agility>Stamina>Dodge>Hit/Exp>Haste>(Crit?) ?
Wolus
Wolus
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 135
Join date : 22. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY Empty Re: Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY

Příspěvek  Vinetu Tue Jul 14, 2015 3:39 pm

Chapu mys mam nabindovanou na kick, faeria firen, stampeding roar, na klavesnici nemam vse. Na Q mam frenzien regeneration k okamžitemu aktivaci kdybych mel nahle malo HP abych se doheloval a jeste mi to zvedne HP než mi heleři daji heal. berserk, survival , barskin, ... aktivuju mysi ktera je ihned v pohotovosti, skoušel jsem to dat na 12345 ale stavalo se mi že se mi spely spletly a bylo to v prdely. Snažim se hrat na jistotu a dat ten spell ktery opravdu ted potřebuju. každy spell ma to svoje i každa faze nebo situace dava neco jineho. Bud dostavam vetsí damage od bossa davam bersek, trinketna def pokud použivam, demoralizing roar, barskin , survival insting, tam kde je malo def tam použiju frenyied regenation aby přežil kast bossa co zrovna dava za pecky.

Vinetu
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 14. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY Empty Re: Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY

Příspěvek  Atucha Tue Jul 14, 2015 3:48 pm

Wolus napsal:
2) Co talent Endless Carnage?
Na tohle ti můžu odpovědět i já - armory ukazuje popis talentu špatně, kromě raku prodlužuje i buff z pulverize
--- okej, pardon pane Wolus Smile

děláš repku v tol baradu? kde bys využil trinket za repku?

k "rotaci" - chápu to správně, že pokud je v raidu někdo jiný, kdo dává redukci armoru na bosse, vůbec nepoužíváš FF? přes co si sleduješ buffy a debuffy (např. buff z pulverize, roar na bossovi atd.)?

za mě zatim PROTI, z velké části taky proto, že ačkoli nejsem zrovna grammar nazi, po pročtení přihlášky se mi udělalo mírně mdlo

EDIT (po přečtení tvého posledního příspěvku): píšeš že používáš Berserk jako redukci, můžu se zeptat, jakým způsobem ti sníží dmg taken?


Naposledy upravil Atucha dne Tue Jul 14, 2015 4:01 pm, celkově upraveno 1 krát

Atucha
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 233
Join date : 22. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY Empty Re: Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY

Příspěvek  Wolus Tue Jul 14, 2015 3:54 pm

Atucha napsal:
Wolus napsal:
2) Co talent Endless Carnage?
Na tohle ti můžu odpovědět i já - armory ukazuje popis talentu špatně, kromě raku prodlužuje i buff z pulverize

Já vím co to dělá, spíš sem chtěl vědět Vinetuuv názor na užitečnost toho talentu...
Wolus
Wolus
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 135
Join date : 22. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY Empty Re: Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY

Příspěvek  Kafu Tue Jul 14, 2015 4:01 pm

PROTI
Kafu
Kafu
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 128
Join date : 16. 04. 15
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY Empty Re: Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY

Příspěvek  Hannele Tue Jul 14, 2015 5:38 pm

Pokud chceš mastery druida, je dobré to balancovat s procenty critu. Z jediného důvodu. Více critu = častější critical hity ability = častější proc Savage Defense - dostatek mastery = vyšší absorb. V socketování staminy nevidím u druida nikterak velký význam. Berserk je dobrý, vzhledem k častému critu a hitu více targetů, pouze na častější proc Savage Defense absorbu Nic víc. O redukci jako takové se mluvit nedá.
Co se aggra týče, je řešení haste absolutně mimo mísu. Pokud máš problémy s aggrem, řeš hit a expertise. Haste reforguješ na cokoliv jiného, aby jsi se ho zbavil a nakonec ho vytalentíš? Např. Infected Wounds ti jako tankovi pomůže v damage taken (snižuje attack speed o 20%). Správný "opening" ti zajistí dostatek aggra na single target. Navíc raidy jsou plné rogun a hunterů.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY Empty Re: Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY

Příspěvek  Vinetu Tue Jul 14, 2015 5:45 pm

S agrem nemam problemi. Pokud mi poradiš se staty budu rad ale řikam každej clovek ma svuj nazor a každemu to nemusí padnout do oka na miru a vždy se neco najde.
Uvital bych kdybychom se setkaly ve hře a probraly ty staty pokud mas tu možnost mužeme na TS mumble.

Vinetu
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 14. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY Empty Re: Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY

Příspěvek  Morby Tue Jul 14, 2015 6:16 pm

Proti
Potřebujeme lidi co za svou classu umí a né aby jsme někoho doučovali
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY Empty Re: Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY

Příspěvek  Vinetu Tue Jul 14, 2015 6:33 pm

Tady nemaš co učit. Slušne tu neco požadam a ty ze me delas lamu. Fakt pekny. 80% tu na servu liti poserou taktiku z normalu v HC to je smutny. Ja už nevim co mam jako řict když se človek snaží a nic z toho jen podelany normal na worldu.

Vinetu
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 14. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY Empty Re: Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY

Příspěvek  Cobain Tue Jul 14, 2015 6:57 pm

Vinetu napsal:Jsem velmi klydny pokud ne u nektereho hrače neco nedaří nebo me nehažu PC z okna kvuly tomu ale rací si udelam kolecko kolem baraku se vyvetrad a v klidu pokračovat dal docela to mamaha než u toho se rozčilovat.
Posledny post tomu nenasvecuje.

Som PROTI. Hlavne preto, ze som presvedceny, ze spravny bind je minimalne 10x rychlejsi ako kliknutie mysov. Hlavne, ked musis mys pouzivat na pohyb a targetovanie.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY Empty Re: Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY

Příspěvek  Morby Tue Jul 14, 2015 7:01 pm

Vinetu napsal:Tady nemaš co učit. Slušne tu neco požadam a ty ze me delas lamu. Fakt pekny. 80% tu na servu liti poserou taktiku z normalu v HC to je smutny. Ja už nevim co mam jako řict když se človek snaží a nic z toho jen podelany normal na worldu.

Nedělám z nikoho lamu, ale fakt že chceš nějak "poradit" jaké staty jet prio, už je náznak toho, že tomu nerozumíš.
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY Empty Re: Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY

Příspěvek  Eveonor Tue Jul 14, 2015 7:01 pm

Nečetla jsem to, ale ani nemusím a nechci. Nedávno jsem ho healovala na world raidu a pravidelně v guildě bych to asi psychicky nezvládla. Proti
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY Empty Re: Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY

Příspěvek  Vinetu Tue Jul 14, 2015 7:11 pm

OK je vydet jaky lidi jsou hrajou jen pro sebe a pomoc nebo jine veci od druhyh neaktivita. Dekuju aspon za snahu at normaly raidy vytezi Sad

Vinetu
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 14. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY Empty Re: Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY

Příspěvek  Eveonor Tue Jul 14, 2015 7:14 pm

Vinetu napsal:OK je vydet jaky lidi jsou hrajou jen pro sebe a pomoc nebo jine veci od druhyh neaktivita. Dekuju aspon za snahu at normaly raidy vytezi Sad

WTF to se nedá číst.
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY Empty Re: Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY

Příspěvek  Morby Tue Jul 14, 2015 7:19 pm

Vinetu napsal:OK je vydet jaky lidi jsou hrajou jen pro sebe a pomoc nebo jine veci od druhyh neaktivita. Dekuju aspon za snahu at normaly raidy vytezi Sad

Pochop že tady chceme lidi, kteří svojí class ovládají co nejlépe to jde. Zbývá nám jen poslední boss na hc tohoto contentu a na něj potřebujeme lidi, co mají opravdu přehled. A ty na mne takto nepůsobíš
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY Empty Re: Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY

Příspěvek  Diranda Tue Jul 14, 2015 7:20 pm

Vinetu napsal:OK je vydet jaky lidi jsou hrajou jen pro sebe a pomoc nebo jine veci od druhyh neaktivita. Dekuju aspon za snahu at normaly raidy vytezi Sad

Mám tomu rozumieť tak, že sťahuješ žiadosť?
Diranda
Diranda
Class Leader

Počet príspevkov : 413
Join date : 28. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY Empty Re: Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY

Příspěvek  Hannele Tue Jul 14, 2015 7:24 pm

Národnost?
Psal jsi, že jsi klidný člověk, načež hned první kritika tě docela slušně popíchla. Neber to nikterak osobně, ale nedokážu si představit tlak trollů při progressu. Bál bych se o tvé zdraví.

Ke tvé připomínce, že hrajeme jen pro sebe -- ano. Nemáme důvod hrát pro jiné guildy.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY Empty Re: Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY

Příspěvek  Gingereater Tue Jul 14, 2015 7:34 pm

Proti
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY Empty Re: Vinetu - Tank / Dps cat - druid - NEPRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru