Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kriplex - Holy Paladin - PRIJATY

+6
Soulburn
Sabersoul
Morby
Eveonor
Kafu
Kriplex
10 posters

Goto down

Kriplex - Holy Paladin - PRIJATY Empty Kriplex - Holy Paladin - PRIJATY

Příspěvek  Kriplex Fri May 08, 2015 12:52 pm

size=17]Nick postavy:[/size] Kriplex
Class Holy Paladin
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená postava
Zkušenosti s progresem: BoT HC 2/5 Chogal v progresu, BWD HC 4/5 , ToFW 0/2 , ani jsme nikdy neprogresovali
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: WoW dá se říct hraji od začátku vysoké což je 7 let, main vždy až na malou přestávku byl Holy Paladin , jinak hraji feral druida, DK, hunt, dá se říct že mám zkušenosti s kteroukoliv clasou. Začínal jsem na Anthorii v době wotlku a doteď jsem prošel asi čtyřmi fun servery od wotlku po Pandy
Stav tvého equipu: viz. armory http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Kriplex
Talenty: viz armory or http://freecode.hu/wowtal/eng/?PA#02332001221131312311302.18-31.17-!-1,-1,-1,-1,-1,-1,-1,-1,-1
Screen ui (idealně s FPS v raidu: http://postimg.org/image/s25pz85r1/ , nějaký novější screen http://postimg.org/image/qtb04oxk9/
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Jsem víceméně samouk ale nepohrdnu i prohlédnutí guidu či konzultací s ostatníma , healer coby velmi důležitý článek řetězce by měl znát perfektně jednotlivé fáze bosse a podle toho se přizpůsobovat, umět rychle reagovat a improvizovat, beacon na tanka switchuji podle aktualního dmg taken od bosse, jinak začínám ještě sec před pulem , podle fightu klidně i potionem na intel a castem Divine light na tanka abych omezil ztrátu HP a následně čas využil na nahozeni judgementu, 25 a 10 man jsou pro heal dosti rozdílné, víc lidi, více healuji aoe spelly LoD na full Holy power a samozřejmě si hlídam positioning v raidu abych ho naplno využil, . a hlavně celoplošným Holy Radiance, neřeším až tak primární healování tanka, ten snad kape jen na 10, kdybych měl v rychlosti shrnout rotaci: kolem 80% HP spamuji Holy light, 50% HP Divine Light , 25% HP Flesh LIght nebo mám v záloze Word of Glory, pokud je to tank tak LoH popř zredukuji dmg taken Hand of Sacrifice, ten používám prakticky na cd , všechny ostatní support spelly či ability mám samozřejmě namacrované či nabindované, naučeny nahazovat neustále podle dění v raidu, staty preferuji následovně intel>haste>spirit>crit>mastery , crit, mastery reforge do haste , do spiritu až tak nereforguji, manu si hlídám abych nikdy nešel pod 25 % , doplňuji si přes Divine Plea spolu s potion na intel procem power torrentu a když to dovolí raid tak Hymn of Hope a samozřejmě si dobouchávám podle situace z bosse,
Mumble. Mikrofon. Povinné addony: Mumble mám jen jsem jsem trochu novic v jeho ovládání, mikrofon je samozřejmostí, z addonů používám dbm, skada, X- Perl, Dr. damage
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Očekávám raidování na úrovni které se mi v poslední době nedostalo, dobrý kolektiv lidí co to berou alespoň trochu vážně ale dokáží se zasmát a do budoucna fungující guildu která mi dopřeje potěšení kvůli kterému tu jsem , nechci být jen pátým kolem u vozu ale fungujícím článkem party, který supportne raid
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Jak se tady zmínili kolegové, tak je to cca půl roku co nastali změny v guildě, OS jsem znal ještě z působení na Anthorii jako jednu z topových guild na serveru a očekával jsem tohle od kolektivu i na Twinstaru, v guildě jsem dá se říct skoro rok a posledních pár týdnů to stálo za starou belu, ať už je to neaktivita lidí nebo stále dokola failování na bossech kteří jsou už dávno odpreogresovaní, prostě se potřebuji pohnout dopředu a chci se znova zařadit do party elity kterou, ač mě to mrzí už v Ordu asi nenaleznu
Znáš někoho z EXALTED? Kromě nově příchozích  a Jitřenky neznám nikeho
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Mám trochu přehled u ali, takže znám ty TOPové guildy a hlavně jsem hledal někoho kde můžu naplno uplatnit svoje schopnosti, takže když jsem se v mládi rozhodoval, Exalted byla jasná volba.
Něco o sobě Já sem kluk z Moravy a nesnášám cigány , je mi 29 , na TS hodně komunikativní  , pracuji jako servisní technik u jedné malé soukromé firmy, ve volnem čase krom progressu ve wow se věnuji kriglistice více než 10 let ale i dalšímu sportu, fitko , pasivní hokej, hodně cestuju, a užívám si života, tělo má jít do hrobu zhuntovaný.

Děkuji za čas strávený u mé přihlášky, doufám že vás nebude nudit svou obsáhlostí či slabou konkrétností, mé slohové práce ve škole byly vždy ohodnoceny kladnou známkou za 4, s pozdravem Kriplex

Kriplex
Knight
Knight

Počet príspevkov : 67
Join date : 07. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Kriplex - Holy Paladin - PRIJATY Empty Re: Kriplex - Holy Paladin - PRIJATY

Příspěvek  Kafu Fri May 08, 2015 1:30 pm

Holy paladina neznám a nikdy jsem ho nehrál, to zhodnotí určitě Saber, nebo někdo kdo H Palu zná.
Kriplexe znám jako hráče Holy paladina už víc jak rok, nemálo raidů nám pomohl healovat v ICC 25 HC, což není aktuální pro CATA, ale mám obrázek o tom, že je to hráč s chladnou hlavou a má svoje kvality.
Nedovolím si v testu psát "PRO" ale napsal bych ho.
Kafu
Kafu
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 128
Join date : 16. 04. 15
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Kriplex - Holy Paladin - PRIJATY Empty Re: Kriplex - Holy Paladin - PRIJATY

Příspěvek  Eveonor Fri May 08, 2015 1:33 pm

Ahoj,

Máme jednoho holy paladina, takže druhý by našel své místo.
Jedině snad nad čím jsem se pozastavila:
Kriplex napsal:neřeším až tak primární healování tanka, ten snad kape jen na 10

- Jaká classa tedy má držet primárně tanka? Je paladin raid healer?
- Co dělat s Beaconem, když jsou v raidu dva holy paladini?
- Na jakém bossovi bys využil Hand of Protection?
- Jak funguje Aura Mastery, kdy ji používáš? (Na screenu z BH vidím volnou resistance auru.)
- Divine Favor a Avenging Wrath používáš současně, či každé zvlášť?
- Jak často za paladina dispelluješ?

Tyjo, to UI je na můj vkus moc brutální, málo místa na obrazovce Very Happy Ale každému samozřejmě vyhovuje něco jiného.
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Kriplex - Holy Paladin - PRIJATY Empty Re: Kriplex - Holy Paladin - PRIJATY

Příspěvek  Morby Fri May 08, 2015 1:51 pm

Vyhovuje ti náš raid time?
Nedělalo by ti problém dát zavčas vědět o své neaktivitě?
Kdyby se stav v OS zlepšil, uvažoval by jsi, že se k nim vrátíš?
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Kriplex - Holy Paladin - PRIJATY Empty Re: Kriplex - Holy Paladin - PRIJATY

Příspěvek  Kriplex Fri May 08, 2015 2:14 pm

Eveonor
Samozřejmě že primárně by se měl paladin starat o tanka, zpětně vím že to byl špatný argument , jinak se myslím paladin adekvátně dá vyrovnat jakémukoliv healerovi takže se dá považovat i za raid healera
Btw beacon samozřejmě bych dal na druhého tanka, popř se domluvil s druhým paladinem, nebo se to dá řešit i tím kdo z raidu v dané situaci může dostávat hard dmg taken
Hand of Protection mimo jine chrání před physical útoky ale taktéž shazuje stacky pokud nejsou magic, takže je využitelný na Halfusovi , ale víceméně i na každém bossovi kde boss může zmenit target, v tomhle případě to je lépe využitelné pro castery kteří tak neztrácení dmg, klidně tu můžu rozebrat každého bosse při které fázi či situaci bych ho použil :-D
Aura mastery zvyšuje o 100% bonus z resistanc aury, devotion aury a retry aury, u concetration aury což v pve asi nevyužiju jsou lidi immunni na interupt či silence , používám ji samozřejmě jen u rezistance aury (Bossove: Magmaw (magmaw split) . Ods (shadow conductor) Maloriak (scorching blast) , mám pokračovat dál ?
Divine Favor a Avenging wrath : záleží podle situace, bosse, aktuálního dmg taken raidu, ale používám je zvlášť , protože shit happends, troufám si říct že mám dokonale zmáknuté za jakých okolností je mám použít.
Co se týč dispellu či kicku, nemám s tím problém, třeba na Theralionovi a Valioně to dělám především já, v BH s worldem to až tak neřeším, důležité spelly a ability jak jsem zmínil mám namacrované či nabindované, krom toho AM teda :-)

Morby

S raid time bych určitě problém neměl,ať už co se týče dnu nebo hodiny, doteď jsem byl zvyklý progresovat do půlnoci
S aktivitou problém nemám, zřídka vynechávám raidy a když už, žijeme v době internetu takže jsem mobilní neustále
Nebudu si nic nalhávat, na to aby se to zlepšilo jsem čekal dlouhou dobu a nejsem typ člověka co by se otáčel z5

Kriplex
Knight
Knight

Počet príspevkov : 67
Join date : 07. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Kriplex - Holy Paladin - PRIJATY Empty Re: Kriplex - Holy Paladin - PRIJATY

Příspěvek  Eveonor Fri May 08, 2015 2:23 pm

Já jsem pro test.
Navíc jsem s tebou kdysi za druida šla nějaké BOT a uhealovali jsme ve dvou Halfuse HC, takže věřím, že paladina ovládáš Very Happy
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Kriplex - Holy Paladin - PRIJATY Empty Re: Kriplex - Holy Paladin - PRIJATY

Příspěvek  Sabersoul Fri May 08, 2015 2:28 pm

Kriplex napsal:Samozřejmě že primárně by se měl paladin starat o tanka, zpětně vím že to byl špatný argument , jinak se myslím paladin adekvátně dá vyrovnat jakémukoliv healerovi takže se dá považovat i za raid healera

To je práve ten rozdiel medzi 10 man a 25 man. Ano v desiatke máš len 2 healerov čo držia zvyšok raidu.  A práve na 25 sú tam s tebou ďalší 4-5. Môžeš si dovoliť rozdeliť úlohy, kto na čo sa má primárne zamerať atd... (a paladin je najideálnejší práve na tankov Very Happy )
Sabersoul
Sabersoul
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 288
Join date : 08. 04. 14
Age : 31
Bydlisko : Orava

Návrat nahoru Goto down

Kriplex - Holy Paladin - PRIJATY Empty Re: Kriplex - Holy Paladin - PRIJATY

Příspěvek  Soulburn Fri May 08, 2015 2:30 pm

Já nemám žádné výhrady.
Soulburn
Soulburn
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 206
Join date : 22. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Kriplex - Holy Paladin - PRIJATY Empty Re: Kriplex - Holy Paladin - PRIJATY

Příspěvek  Cobain Fri May 08, 2015 2:44 pm

Som za TEST.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Kriplex - Holy Paladin - PRIJATY Empty Re: Kriplex - Holy Paladin - PRIJATY

Příspěvek  Tiine Fri May 08, 2015 4:06 pm

Myslim ze si Budes chvilku zvykat Na 25man ale tam ta skoordinujeme a zistis ze naj raid healer je destik Very Happy
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Kriplex - Holy Paladin - PRIJATY Empty Re: Kriplex - Holy Paladin - PRIJATY

Příspěvek  Kriplex Fri May 08, 2015 4:16 pm

jj, wormove co healuji sami sebe :-D, sry za offtopic

Kriplex
Knight
Knight

Počet príspevkov : 67
Join date : 07. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Kriplex - Holy Paladin - PRIJATY Empty Re: Kriplex - Holy Paladin - PRIJATY

Příspěvek  Mixal Fri May 08, 2015 5:26 pm

Prihlaska fajn. Odpovede na otazky mojich kolegov su tiez prijatelne.

S tym tank-healovanim -> niekedy ta ako holadina nezaujima vobec ziadny raid, ale si urceny cisto na tanka, ktory moze dostat kazdu chvilu IK, co je healovanie dost ohubu.

Ozajstne je vec kazdeho cloveka, kto ma co ako nabindovane, kazdy ked si zvykne, tak to je fajn, ale fakt som sa este nestretol, ze byl mal niekto WoG, HL a HR(vlastne par z najcastejsie pouzivanych spellov) na 8 9 a 0. Vymenit napriklad za Exorcism(toto na 25 pouzijes iba na Chimovi), alebo za Judgement, ktory pouzivas raz za minutu. Nenabindovana AM.

Ako vidis, kedy ti konci Judgements of the Pure? Pozeras sa medzi buffy?

Nikde na baroch ti nevidim pätinovu bublinu, pouzivas ju vobec, ci zabudnuta v spellbooku?

Ako holadin sa zmestis urcite. Na niektorych encounteroch by to bolo fakt napomocne.

Som za. Ved od toho je rank Test, aby sme odskusali, co a ako.
Myslim, ze budes mat mozno problem sa adaptovat z tej 10 na 25. Ja sam osobne som mal s tym problem a moje prve holy25 tu v Exa boli faily, no casom to pride. Tak ak mi nieco napadne, tak ti urcite pisem. Kazdopadne, nas druhy holadin Atuch je tiez fajn a nevahaj sa ho hocikedy hocico opytat. Radi diskutujeme, kombinujeme, vymyslame nove veci ohladom nasej classy. Smile

Mixal
Scout
Scout

Počet príspevkov : 41
Join date : 19. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Kriplex - Holy Paladin - PRIJATY Empty Re: Kriplex - Holy Paladin - PRIJATY

Příspěvek  Kriplex Fri May 08, 2015 6:07 pm

So, abych se trochu obhájil tak jediná věc s kterou máš pravdu je ta nenabindovana AM, napravim, někam ji šupnu. spell bar moc neresim, jediný heal spell co používám přes tlačítka je LoD, zvyšok je šetko nabindované v Healbotě, to patinovou bublinou si určitě myslel Divine Protection. mám ho v macru spolu s HoF, používám na každém bossovi, dovolím si tvrdit že se bez něj neobejdu, a judgement of the pure ač se tomu dá těžko uvěřit tak používam ho aby mi nespadli bonusy z něj, mám v hlavě budík. A co se týče té adaptace na 25 myslím že v tom až takový problém nevidím, chodim healovat pug 25 s alt holy paladinem, jinak díky za podporu

Kriplex
Knight
Knight

Počet príspevkov : 67
Join date : 07. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Kriplex - Holy Paladin - PRIJATY Empty Re: Kriplex - Holy Paladin - PRIJATY

Příspěvek  Shadowkick Fri May 08, 2015 7:41 pm

uprimne som ZA na skusku

aj ked zacat vetou neznasam ciganov nieje moc dobry zaciatok ako o sebe nieco povedat ... uprimne kto ich ma rad? moc ludi asi nie ale chvalit sa tym mi pride stupidne...
Shadowkick
Shadowkick
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Kriplex - Holy Paladin - PRIJATY Empty Re: Kriplex - Holy Paladin - PRIJATY

Příspěvek  Sabersoul Fri May 08, 2015 7:52 pm

Mne to stačí, ohlasy na teba sú dobré.

PRIJATY na test. O inv si napíš Sabersoul/Sedara/Cobain/Gragass/Hannele/Diranda
Keď dostaneš práva na fóre, prečítaj si prosím https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov
Sabersoul
Sabersoul
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 288
Join date : 08. 04. 14
Age : 31
Bydlisko : Orava

Návrat nahoru Goto down

Kriplex - Holy Paladin - PRIJATY Empty Re: Kriplex - Holy Paladin - PRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru